بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Friday 15 January 2021   #2806
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

تاريخ ثبت نام: Jun 2012
پاسخ‌ها: 1,572
ج: انکار شرک

نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
از سوالی که ازت در آن یکی تالار پرسیده ام .
فرار کن و آن را نبین
من نمی خواهم وارد این بحث شوم چون ورود من باعث میشود تو بهانه ای پیدا کنی و پاسخگو نباشی و جواب ندهی .
شما پرسیدی چگونه فهمید باید خداوند متعال را بپرستی ؟مگر جوابتو ندادم و به آیاتی هم اشاره کردم اگر جوابی که دادمدوست نداشتید دیگر مشکل من نیست . اگر اشتباه است شما جواب صحیح را بگو .
کنجکاو1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 16 January 2021   #2807
علوی
اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالکَ

نشان علوی

تاريخ ثبت نام: Jan 2013
مكان: در زمین خدا زیر سایه پیامبر(ص) و علی(ع)
پاسخ‌ها: 2,518

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
شما پرسیدی چگونه فهمید باید خداوند متعال را بپرستی ؟مگر جوابتو ندادم و به آیاتی هم اشاره کردم اگر جوابی که دادمدوست نداشتید دیگر مشکل من نیست . اگر اشتباه است شما جواب صحیح را بگو .
کنجکاو تو انقدر دروغگو هستی که اگر بگویی پایتخت ایران تهران است من از تو اثبات برای حرفت می خواهم ! ! ! !
چرا انقدر توهم داری ؟ ؟ ؟ ؟
چه جوابی دادی اگر جواب دادی چرا من اینجا بهت تیکه میندازم ؟ ؟ ؟
خیلی جالب است شما جناب کنجکاو از بحث با من فرار می کنید و نمیدانم این فرار و ترس شما از چیست ؟ ؟ ؟
البته کاری نداریم که چرا ؟ ؟ ؟
ولی اگر مایل بودید و به ضررت نبود بیا پاسخ بده که چگونه ؟ ؟ ؟
البته شما همان کنجکاو همیشگی هستی و
اگر شما پاسخ دادید بیایید در همان تاپیک نشان دهید که چگونه فهمیدید که باید خداوند متعال را پرستش کنید و معبود شما خداوند متعال باشد
اگر نشان ندهید یعنی دروغ می گویید و مثل چی ترسیده ای چون مثل سوالات قبل تیکه پاره خواهی شد
یا فاطمه الزهرا

آخرين ويرايش علوی ، Saturday 16 January 2021 در 12:27AM.
علوی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 16 January 2021   #2808
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 23,857

نقل قول:

شما بگو ام الکتاب چیست که می گویی محکمات ام الکتاب هست ؟
جناب آنوسی غلط کرده کسی از پیش خودش حرف بزنه
خداوند متعال که شما به او وانبیاء او وکتب او کافری می فرماید محکمات ام الکتاب هستند
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 الأن بر روي خط است   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 16 January 2021   #2809
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:
کنجکاو تو انقدر دروغگو هستی که اگر بگویی پایتخت ایران تهران است من از تو اثبات برای حرفت می خواهم ! ! ! !
چرا انقدر توهم داری ؟ ؟ ؟ ؟
چه جوابی دادی اگر جواب دادی چرا من اینجا بهت تیکه میندازم ؟ ؟ ؟
خیلی جالب است شما جناب کنجکاو از بحث با من فرار می کنید و نمیدانم این فرار و ترس شما از چیست ؟ ؟ ؟
البته کاری نداریم که چرا ؟ ؟ ؟
ولی اگر مایل بودید و به ضررت نبود بیا پاسخ بده که چگونه ؟ ؟ ؟
البته شما همان کنجکاو همیشگی هستی و
اگر شما پاسخ دادید بیایید در همان تاپیک نشان دهید که چگونه فهمیدید که باید خداوند متعال را پرستش کنید و معبود شما خداوند متعال باشد
اگر نشان ندهید یعنی دروغ می گویید و مثل چی ترسیده ای چون مثل سوالات قبل تیکه پاره خواهی شد
در تاپیک خود ت گفتم باز هم همان را می گویم

نقل قول:
فَمَنْ يُرِدِ اللَّهُ أَنْ يَهْدِيَهُ يَشْرَحْ صَدْرَهُ لِلْإِسْلَامِ وَمَنْ يُرِدْ أَنْ يُضِلَّهُ يَجْعَلْ صَدْرَهُ ضَيِّقًا حَرَجًا كَأَنَّمَا يَصَّعَّدُ فِي السَّمَاءِ كَذَلِكَ يَجْعَلُ اللَّهُ الرِّجْسَ عَلَى الَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿۱۲۵﴾
پس كسى را كه خدا بخواهد هدايت نمايد دلش را به پذيرش اسلام مى‏ گشايد و هر كه را بخواهد گمراه كند دلش را سخت تنگ مى‏ گرداند چنانكه گويى به زحمت در آسمان بالا مى ‏رود اين گونه خدا پليدى را بر كسانى كه ايمان نمى ‏آورند قرار مى‏ دهد (۱۲۵)
انعام

بله جناب علوی رحمت خداوند شامل هرکسی باشد می فهمد باید فقط خداوندمتعال راپرستش کرد .

بازهم فکرنمی کنم این موضوع را بتوانی بفهمی و درکش کنی .
خداوند دراین آیه به روشنی دارند پایخ شمارا می دهند ولی امثال شما که هدایت خداوند (قرآن ) را نمی پذیرید و فقط نگاهتان به سخن غیر است هرگز نخواهیدذیرفت مگر بسوی کلام خداوند بیائید

آیا امثال شما که می گوئید لااله الا زهرا یا می گوئید علی حاکم روزقیامت و فرمانروای هستی است فهمیده اید که خداوند را چگونه باید پرستش کرد دل شما سخت تنگ شده به همین خاطر است که باشنیدن نام خداوند به تنهایی مشمئز می شوید و به کسایی که خداوند را به تنهایی می خوانند وآیات قرآن را بیان می کنند حمله ورمی شوید

وَلَا تَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إِلَّا وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿۸۸﴾

و با خدا معبودى ديگر مخوان خدايى جز او نيست جز ذات او همه چيز نابودشونده است فرمان از آن اوست و به سوى او بازگردانيده مى ‏شويد (۸۸)

مَا اتَّخَذَ اللَّهُ مِنْ وَلَدٍ وَمَا كَانَ مَعَهُ مِنْ إِلَهٍ إِذًا لَذَهَبَ كُلُّ إِلَهٍ بِمَا خَلَقَ وَلَعَلَا بَعْضُهُمْ عَلَى بَعْضٍ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿۹۱﴾
خدا فرزندى اختيار نكرده و با او معبودى [ديگر] نيست و اگر جز اين بودقطعا هر خدايى آنچه را آفريده [بود] باخود مى ‏برد و حتما بعضى از آنان بر بعضى ديگر تفوق مى ‏جستند منزه است‏ خدا از آنچه وصف مى كنند (۹۱)

خداوند نه فرزندی دارد نه خانواده ای (آل الله )

آخرين ويرايش کنجکاو1 ، Saturday 16 January 2021 در 01:41AM.
قديمي Saturday 16 January 2021   #2810
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:

خداوند دراین آیه به روشنی دارند پایخ شمارا می دهند ولی امثال شما که هدایت خداوند (قرآن ) را نمی پذیرید و فقط نگاهتان به سخن غیر است هرگز نخواهیدذیرفت مگر بسوی کلام خداوند بیائید

آیا امثال شما که می گوئید لااله الا زهرا یا می گوئید علی حاکم روزقیامت و فرمانروای هستی است فهمیده اید که خداوند را چگونه باید پرستش کرد دل شما سخت تنگ شده به همین خاطر است که باشنیدن نام خداوند به تنهایی مشمئز می شوید و به کسایی که خداوند را به تنهایی می خوانند وآیات قرآن را بیان می کنند حمله ورمی شوید

وَلَا تَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إِلَّا وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿۸۸﴾

و با خدا معبودى ديگر مخوان خدايى جز او نيست جز ذات او همه چيز نابودشونده است فرمان از آن اوست و به سوى او بازگردانيده مى ‏شويد (۸۸)

مَا اتَّخَذَ اللَّهُ مِنْ وَلَدٍ وَمَا كَانَ مَعَهُ مِنْ إِلَهٍ إِذًا لَذَهَبَ كُلُّ إِلَهٍ بِمَا خَلَقَ وَلَعَلَا بَعْضُهُمْ عَلَى بَعْضٍ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿۹۱﴾
خدا فرزندى اختيار نكرده و با او معبودى [ديگر] نيست و اگر جز اين بودقطعا هر خدايى آنچه را آفريده [بود] باخود مى ‏برد و حتما بعضى از آنان بر بعضى ديگر تفوق مى ‏جستند منزه است‏ خدا از آنچه وصف مى كنند (۹۱)

http://www.iranclubs.org/forums/show...157702&page=14
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
قديمي Saturday 16 January 2021   #2811
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:

نقل قول:

شما بگو ام الکتاب چیست که می گویی محکمات ام الکتاب هست ؟
جناب آنوسی غلط کرده کسی از پیش خودش حرف بزنه
خداوند متعال که شما به او وانبیاء او وکتب او کافری می فرماید محکمات ام الکتاب هستند
قديمي Saturday 16 January 2021   #2812
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:

دوست عزیز آنوسی این ایات که برای تمسخر اوردی از قران هست به چه دلیل ؟یعنی از محکمات است ؟
یا از متشابهات است که بوهم عتل زنیم ازالقائات شیطان است است (العیاذ بالله العلی العظیم من کفر وشرک عتل زنیم )
قديمي Saturday 16 January 2021   #2813
علوی

نشان علوی

نقل قول:
بازم می گویم جوابی ندادی فقط و فقط آسمان ریسمان بافتی و فیلم بازی کردی و خواستی بحث را عوض کنی
انقدر فلج نیستی که نتوانی در آن یکی تاپیک حاضر شوی منتهی نیامدن در آن تاپیک جلوی ضرر را می گیرد و باعث میشود یک اینجا جواب ام کتاب را ندهی و از گیر جناب عبدالعلی فرار کنی و دوم باعث میشود مجددا ابرویت نرود و احمق به نظر نرسی

نقل قول:
شما پس قرآن را وسیله ای برای پرستش خداوند متعال میدانید پس شما کاغذ و مقوا میپرستی و چرا از وسیله استفاده می کنی مگر خودت نمی گویی أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ اعتقاداتت و سرتاپا وجودت دروغ و تناقض و شرک و کفر است .

نقل قول:

خداوند نه فرزندی دارد نه خانواده ای [COLOR="Red"](آل الله )
چند مسئله بوجود می آید که اگر آن را اثبات نکنی دروغگو ، بی شرف ، بی ذات ، مشرک ، ملعون ، خبیث ، کافر و دشمن خداوند هستی و تهمت میزنی برای اثبات دروغ خودت ( البته قبلا دامن قرمزی و روسری آبی شده ای و نتوانستی اثبات کنی و امیدوارم بتوانی اثبات کنی و اینها نباشی ) دست به هر کثافت کاری و دروغ و تهمت میزنی ! ! ! ! !
1-) تو گفتی من میگویم لا اله الا زهرا باید نشان دهی که من این حرف را زده ام وگرنه جز بالایی ها هستی ؟ ؟ ؟ ؟
کارت به کسی دیگر نباشد ما با دیگران کاری نداریم منظور خود من هستم
2-) باید نشان دهی که من گفته ام باید یک نفر دیگر بپرستید یا حتی گفته ام میشود کسی دیگر را مثل خداوند پرستید ؟ ؟ ؟
3-) باید نشان دهی هر جا که نام خداوند متعال را آوردی من مشمئز شدم یا ناراحت گردیده ام ؟ ؟ ؟
فقط این نکته یادت باشد هر نقل قولی که میزنی لین ارجاع به نقل قول موجود باشد . نامردی نکنی و دروغ نگی و سانسور هم نکنی کل نق قول را بیاوری .
4-) باید نشان دهی که من گفته ام خداوند خانواده دارد و به خانواده خدا اعتقاد دارم ؟ ؟ ؟ ؟
هر کدام از این کارها را انجام ندهی شامل تمامی آن موارد هستی .
مرد هستی و حرف زدی اگر راست گفتی باشی ک ههیچ اگر دروغ گفته باشی باید تاوان آن را بدهی .

حال پاسخ های شما در آن تاپیک که حتی جرات نداری به آن قدم بگذاری
فرار کن کنجگاو
فرار خوبه برات

نقل قول:
یعنی شما فکر می کنی پیامبران و اولیای خداوند باعث شدن که ما بفهمیم باید خداوند متعال را پرستش کنیم و بفهمیم معبود ما خداوند متعال است ؟

نقل قول:
من هم جواب دادم شما نفهمیدی مشکل از خودتان است .

همه چیز در ید قدرت خداوند است .وظیفه پیامبران ابلاغ پیام الهی (ماانزل الله )است .

وَإِنْ يَمْسَسْكَ اللَّهُ بِضُرٍّ فَلَا كَاشِفَ لَهُ إِلَّا هُوَ وَإِنْ يَمْسَسْكَ بِخَيْرٍ فَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ﴿۱۷﴾
و اگر خدا به تو زيانى برساند كسى جز او برطرف كننده آن نيست و اگر خيرى به تو برساند پس او بر هر چيزى تواناست (۱۷)
وَهُوَ الْقَاهِرُ فَوْقَ عِبَادِهِ وَهُوَ الْحَكِيمُ الْخَبِيرُ ﴿۱۸﴾
و اوست كه بر بندگان خويش چيره است و اوست‏ حكيم آگاه (۱۸)
انعام
فَمَنْ يُرِدِ اللَّهُ أَنْ يَهْدِيَهُ يَشْرَحْ صَدْرَهُ لِلْإِسْلَامِ وَمَنْ يُرِدْ أَنْ يُضِلَّهُ يَجْعَلْ صَدْرَهُ ضَيِّقًا حَرَجًا كَأَنَّمَا يَصَّعَّدُ فِي السَّمَاءِ كَذَلِكَ يَجْعَلُ اللَّهُ الرِّجْسَ عَلَى الَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿۱۲۵﴾
پس كسى را كه خدا بخواهد هدايت نمايد دلش را به پذيرش اسلام مى‏ گشايد و هر كه را بخواهد گمراه كند دلش را سخت تنگ مى‏ گرداند چنانكه گويى به زحمت در آسمان بالا مى ‏رود اين گونه خدا پليدى را بر كسانى كه ايمان نمى ‏آورند قرار مى‏ دهد (۱۲۵)
انعام

بله جناب علوی رحمت خداوند شامل هرکسی باشد می فهمد باید فقط خداوندمتعال راپرستش کرد .

بازهم فکرنمی کنم این موضوع را بتوانی بفهمی و درکش کنی .
نقل قول:
بازهم مثل همیشه یا نفهمیدی چی گفتم یا خودتو زدی به کوچه علی چپ .

اگر توجه کرده باشی گفتم وظیفه پیامبران ابلاغ پیام الهی است .

خیلیها این پیام الهی را از زبان پیامبران شنیدن .
آیا همه فهمیدند که باید فقط خداوند را پرستش کنند ؟

سرگذشت بعضی از پیامبران را خداوند نقل کردند .اگر فهماندن این که فقط باید خداوند را پرستش کرد در اختیار پیامبران بود چرا بعضی از آنها حتی نتوانستن این مهم را به خانواده خود و خیلیهای دیگر بفهمانند با اینکه خیلی دراین راه تلاش کردن و سختیها کشیدند ؟

برای نمونه می شود به نوح و لوط اشاره کرد .

نوح این همه سال بین قوم خود بود جز تعداد کمی از قوم خود و خانواده خود منهای همسر وپسرش کسی به خداوند ایمان نیاورد

بازهم می گویم وظیفه پیامبران فقط ابلاغ پیام الهی بود .
اینها جواب شما بود به دو سوال من که البته اونجا باید جواب بدهی و نه اینجا ولی مرد نیستی به آنجا بیایی

خب اگر پیامبران و اولیا الهی نبودند شما چگونه می فهمیدید ؟ ؟ ؟ ؟ چگونگی آن را بفرمایید .
شما چگونه فهمیدید که باید خداوند متعال را پرستش کنید و معبود شما خداوند متعال باشد ؟

البته شما باید جواب جناب عبدالعلی من باب ام کتاب را بدهی و ...
یا فاطمه الزهرا
قديمي Sunday 17 January 2021   #2814
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:
بازم می گویم جوابی ندادی فقط و فقط آسمان ریسمان بافتی و فیلم بازی کردی و خواستی بحث را عوض کنی
انقدر فلج نیستی که نتوانی در آن یکی تاپیک حاضر شوی منتهی نیامدن در آن تاپیک جلوی ضرر را می گیرد و باعث میشود یک اینجا جواب ام کتاب را ندهی و از گیر جناب عبدالعلی فرار کنی و دوم باعث میشود مجددا ابرویت نرود و احمق به نظر نرسی

[/SIZE][/COLOR]
درتپیک خودت جواب من همان بود که دادم . شما سوال رو به اینجا کشاندید که بازهم جوابم همان است

نقل قول:
شما پس قرآن را وسیله ای برای پرستش خداوند متعال میدانید پس شما کاغذ و مقوا میپرستی و چرا از وسیله استفاده می کنی مگر خودت نمی گویی أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ اعتقاداتت و سرتاپا وجودت دروغ و تناقض و شرک و کفر است .
شما چراینقدر خودت رابه کوچه علی چپ می زنی گفتم رحمت خداوند شامل حال هرکس شود می داند خداوند راباید پرستش کرد .

راستی شما خودت به تنهایی این سوالهارو طرح می کنی یا کسی هم کمکت می دهد ؟
قديمي Sunday 17 January 2021   #2815
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:

چند مسئله بوجود می آید که اگر آن را اثبات نکنی دروغگو ، بی شرف ، بی ذات ، مشرک ، ملعون ، خبیث ، کافر و دشمن خداوند هستی و تهمت میزنی برای اثبات دروغ خودت ( البته قبلا دامن قرمزی و روسری آبی شده ای و نتوانستی اثبات کنی و امیدوارم بتوانی اثبات کنی و اینها نباشی ) دست به هر کثافت کاری و دروغ و تهمت میزنی ! ! ! ! !
1-) تو گفتی من میگویم لا اله الا زهرا باید نشان دهی که من این حرف را زده ام وگرنه جز بالایی ها هستی ؟ ؟ ؟ ؟
کارت به کسی دیگر نباشد ما با دیگران کاری نداریم منظور خود من هستم
2-) باید نشان دهی که من گفته ام باید یک نفر دیگر بپرستید یا حتی گفته ام میشود کسی دیگر را مثل خداوند پرستید ؟ ؟ ؟
[/SIZE][/COLOR]

نقل قول:
آیا امثال شما که می گوئید لااله الا زهرا یا می گوئید علی حاکم روزقیامت و فرمانروای هستی است
اگر به مطلبم توجه کرده باشی گفتم امثال شما نگفتم تو می گویی .آیا آنها که گفتند لااله الازهرا از هم کیشان شما نبودند ؟
اگر از هم کیشان شما نبودند و آنهارا کافر ومشرک می دانید که گفتند لااله الازهرا و یا گفتد فرمانروای هستی و حاکم روزقیامت علی است از شما معذرت خواهی می کنم

پس چرا درباره فرمانروای هستی علی چیزی نگفتی آیا بااین ادعا موافقی؟

نقل قول:
3-) باید نشان دهی هر جا که نام خداوند متعال را آوردی من مشمئز شدم یا ناراحت گردیده ام ؟ ؟ ؟
یعنی شما با آیات توحیدی که می آورم موافقید و هیچ شماراناراحت نمی کند البته از مطالبتان مشخص است .

نقل قول:
فقط این نکته یادت باشد هر نقل قولی که میزنی لین ارجاع به نقل قول موجود باشد . نامردی نکنی و دروغ نگی و سانسور هم نکنی کل نق قول را بیاوری .
4-) باید نشان دهی که من گفته ام خداوند خانواده دارد و به خانواده خدا اعتقاد دارم ؟ ؟ ؟ ؟
هر کدام از این کارها را انجام ندهی شامل تمامی آن موارد هستی .
مرد هستی و حرف زدی اگر راست گفتی باشی ک ههیچ اگر دروغ گفته باشی باید تاوان آن را بدهی .
باز هم به مطلبم توجه نکردی من چنین نوشتم .

نقل قول:
کجا من گفتم شما می گوئید خداوند خانواده دارد ؟

فکر کنم شما ازآنها نباشید که اعتقاد به خانواده خداوند دارند و ار آنها بیزاری می جوئید
قديمي Sunday 17 January 2021   #2816
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

https://www.aparat.com/v/VtrQ9/%D8%B...88%D9%84%D8%A7

قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِثْلُكُمْ يُوحَى إِلَيَّ أَنَّمَا إِلَهُكُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَنْ كَانَ يَرْجُو لِقَاءَ رَبِّهِ فَلْيَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا يُشْرِكْ بِعِبَادَةِ رَبِّهِ أَحَدًا ﴿۱۱۰﴾
بگو من هم مثل شما بشرى هستم و[لى] به من وحى مى ‏شود كه خداى شما خدايى يگانه است پس هر كس به لقاى پروردگار خود اميد دارد بايد به كار شايسته بپردازد و هيچ كس را در پرستش پروردگارش شريك نسازد (۱۱۰)
کهف

آخرين ويرايش کنجکاو1 ، Sunday 17 January 2021 در 12:26PM.
قديمي Sunday 17 January 2021   #2817
علوی

نشان علوی

نقل قول:
درتپیک خودت جواب من همان بود که دادم . شما سوال رو به اینجا کشاندید که بازهم جوابم همان است

شما چراینقدر خودت رابه کوچه علی چپ می زنی گفتم رحمت خداوند شامل حال هرکس شود می داند خداوند راباید پرستش کرد .

راستی شما خودت به تنهایی این سوالهارو طرح می کنی یا کسی هم کمکت می دهد ؟
دری وری نگو ! ! ! ! ! !
ثابت کن ! ! ! ! !
فرقی نمی کند این سوالات چگونه طرح میشوند و سود به حال توندارد .
رحمت خداوند چگونه شامل افراد میشود ؟ ؟ ؟
با گفته تو یعنی تمام نعوذ بالله انبیا الهی و کتب الهی یعنی کشک و هدایت خداوند متعال جبری است و آنهایی که خداوند متعال خوشش از آنها می آید هدایت میشوند و یکتا پرست ! ! ! عقل وقتی نباشد و چشم کو و گوش کرد همچون انعام یک چیزی می گویی که که خلاف تمام ادیان الهی است ! ! ! !
اگر این که تو می گویی درست باشد پس خداوند نباید کسی که یکتاپرست نشده است را عذاب کند چون خودش آن شخص را هدایت نکرده و این کار انصاف نیست که کسی را که خداوند خلق کرده و هدایت نکرده و راه راست خودش را به آن نداده عذاب کند . این اوج نامردی و بی انصافی است که با صفت عدل خداوند متعال در تضاد کامل است ! ! ! !
این چه دین مسخره ای که از خودت با توهم خودت ساختی ؟ ؟ ؟ ؟

شرف نداشتی و پاسخ ندادی اگر انبیاء الهی نبودند تو چکار میکردی ؟ ؟ ؟
یا فاطمه الزهرا
قديمي Sunday 17 January 2021   #2818
علوی

نشان علوی

نقل قول:
اگر به مطلبم توجه کرده باشی گفتم امثال شما نگفتم تو می گویی .آیا آنها که گفتند لااله الازهرا از هم کیشان شما نبودند ؟
اگر از هم کیشان شما نبودند و آنهارا کافر ومشرک می دانید که گفتند لااله الازهرا و یا گفتد فرمانروای هستی و حاکم روزقیامت علی است از شما معذرت خواهی می کنم
اولا تو باید ثابت کنی که دروغگو نیستی و بعد تو گفتی
نقل قول:
[COLOR="Blue"]آیا امثال شما که می گوئید لااله الا زهرا یا می گوئید علی حاکم روزقیامت و فرمانروای هستی است فهمیده اید که خداوند را چگونه باید پرستش کرد دل شما سخت تنگ شده به همین خاطر است که باشنیدن نام خداوند به تنهایی مشمئز می شوید و به کسایی که خداوند را به تنهایی می خوانند وآیات قرآن را بیان می کنند حمله ورمی شوید

پس چرا درباره فرمانروای هستی علی چیزی نگفتی آیا بااین ادعا موافقی؟

یعنی شما با آیات توحیدی که می آورم موافقید و هیچ شماراناراحت نمی کند البته از مطالبتان مشخص است .

باز هم به مطلبم توجه نکردی من چنین نوشتم .

کجا من گفتم شما می گوئید خداوند خانواده دارد ؟

فکر کنم شما ازآنها نباشید که اعتقاد به خانواده خداوند دارند و ار آنها بیزاری می جوئید
تو در اینجا خودت با زبان خودت گفتی امثال شما که می گویید لا اله الا زهرا در نقل قول بالا کاملا مشخص است په گفته ای تو باید ثابت کنی که من این حرفها را زده ام اگر نکنی و نشان ندهی تو قطعا دروغگو ، بی شرف ، بی ذات ، مشرک ، ملعون ، خبیث ، کافر و دشمن خداوند هستی و تهمت میزنی .
حرف الکی نزن و که من کی گفته ام و ... ثابت کن با دلیل و مدرک
فکر نکنم و آیا شما از ... و این قبیل حرف ها غیر قابل قبول است
فقط نقل قولی که می آوری کامل بیاور
یا فاطمه الزهرا
قديمي Sunday 17 January 2021   #2819
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:
دری وری نگو ! ! ! ! ! !
ثابت کن ! ! ! ! !
فرقی نمی کند این سوالات چگونه طرح میشوند و سود به حال توندارد .
رحمت خداوند چگونه شامل افراد میشود ؟ ؟ ؟
با گفته تو یعنی تمام نعوذ بالله انبیا الهی و کتب الهی یعنی کشک و هدایت خداوند متعال جبری است و آنهایی که خداوند متعال خوشش از آنها می آید هدایت میشوند و یکتا پرست ! ! ! عقل وقتی نباشد و چشم کو و گوش کرد همچون انعام یک چیزی می گویی که که خلاف تمام ادیان الهی است ! ! ! !

چرا شلوغش می کنی خود آیه را که آوردم بخون خداوند می فرمایند آنها که ایمان نمی آورند پلیدی را برآنها قرار می دهد
اگر هدایت دست پیامبران بود اول از همه خانواده و نزدیکان خودرا هدایت می کردند بعد به قوم خودمی فهماندند نوح این همه سال بین قوم خود بود فقط تعداد کمی ایمان آوردن آنهم منهای همسر و پسرش اگر دست نوح بود که همه ایمان می آوردند و اینهمه سختی نمی کشید

ا
نعام

کسی که بخواهد بفهمد با توجه به آیه می فهمد کسی هم مثل تو نخواهد بفهمد نمی شودکاریش کرد .

وظیفه پیامبران ابلاغ ماانزالله بود

نقل قول:
اگر این که تو می گویی درست باشد پس خداوند نباید کسی که یکتاپرست نشده است را عذاب کند چون خودش آن شخص را هدایت نکرده و این کار انصاف نیست که کسی را که خداوند خلق کرده و هدایت نکرده و راه راست خودش را به آن نداده عذاب کند . این اوج نامردی و بی انصافی است که با صفت عدل خداوند متعال در تضاد کامل است ! ! ! !
این چه دین مسخره ای که از خودت با توهم خودت ساختی ؟ ؟ ؟ ؟

شرف نداشتی و پاسخ ندادی اگر انبیاء الهی نبودند تو چکار میکردی ؟ ؟ ؟[

إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا

مگر خداوند نخواسته که اهل بیت را از پلیدی پاک کند.
اگر خداوند خواسته اهل بیت گناه نکنند و گناه را ازآنها دورکند دیگر چه فضیلتی دارد برای آنها
چرا باید دیگران رابه جهنم ببرد در صورتی که اگر مثل اهل بیت پاکشان می کرد مرتکب گناه نمی شدن ؟
قديمي Sunday 17 January 2021   #2820
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:
اولا تو باید ثابت کنی که دروغگو نیستی و بعد تو گفتی

تو در اینجا خودت با زبان خودت گفتی امثال شما که می گویید لا اله الا زهرا در نقل قول بالا کاملا مشخص است په گفته ای تو باید ثابت کنی که من این حرفها را زده ام اگر نکنی و نشان ندهی تو قطعا دروغگو ، بی شرف ، بی ذات ، مشرک ، ملعون ، خبیث ، کافر و دشمن خداوند هستی و تهمت میزنی .
حرف الکی نزن و که من کی گفته ام و ... ثابت کن با دلیل و مدرک
فکر نکنم و آیا شما از ... و این قبیل حرف ها غیر قابل قبول است
فقط نقل قولی که می آوری کامل بیاور
منهم که گفتم اگر شما مثل آنها نیستی و آنهارا که گفتند لااله الازهرا یا فرمانروای هستی وحاکم روزقیامت راعلی میدانندرا کافرومشرک می دانید از شما عذرخواهی می کنم که گفتم امثال شما .
اما اگر می گوئید که کار آنها اشکالی ندارد و کافرو مشرک نیستند پس عقیده شما هم مثل آنها است واشتباهی نکردم .
بازهم که نگفتی که چرا درباره فرمانروای هستی علی چیزی نگفتی؟
حالا بگو آنهارا کافرومشرک می دانید یانه ؟
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:13PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه