بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Friday 16 May 2008   #16
ghadem
پایه ثابت

نشان ghadem

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: (تهران)sin city
پاسخ‌ها: 3,242
ارسال پيام توسط Yahoo به ghadem
ج: اصلاح طلبی ؟ .... یا "تسلیم بدون وقفه" !

به به چشمون به جمال جناب میرزا روشن شد.چه عجب که تو این مورد باهم تفاهم داریم وشما مخالف ما نیستی!!
قديمي Friday 16 May 2008   #17
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

تاريخ ثبت نام: Mar 2008
مكان: همین نزدیکی ها...
پاسخ‌ها: 16,552
روزنوشته ها: 134
ارسال پيام توسط Yahoo به میرزا عبدالزکی

آقا قادم نگران نباش، استقلال هم قهرمان حذفي ميشه اونوقت با هم مي ريم آسيا.
قديمي Friday 16 May 2008   #18
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,303
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط Teshneh نوشته شده است نمايش نوشته
ما یک چیز رو می دونیم و شدیدا بهش اعتقاد داریم و اون اینکه اگر سیاستهای (به اصطلاح) تسلیم و وقفه نبود الان دولت احمدی نژاد نمی تونست اینطور تخته گاز برن و صد در صد یا با جنگ یا ترفندهای دیگه جلومونو گرفته بودن
تنها بهونه ای هم که احمدی نزاد دارن و زیاد روش مانور می دن همین سیاست دولت قبلی یه که آقاجان ما کوتاه اومدیم ولی شما چی کار کردین؟! پس به ما حق بدین که خودمون به دنبال منافعمون باشیم چون برای کسی این امر مهم نیست.....
حالا کاری نداریم که بوش کی رو دوست یا دشمن خودش می دونه!
سلام .
اگر انصاف داشته باشیم این موضوع کاملا درسته ، یک دوره بازی با غرب احتیاج بود ... اما نه سه سال و بیشتر ، آنها در اواخر حرف توقف ده ساله و بیشتر هم میزدند ... و اینجا در طولانی کردن این مدت ، کار نقصان داشت و کسی هم بنا نداشت آنرا اصلاح کند

اصولا کمی حسن نظر بیش از حد نسبت به "دشمن" در این جماعت وجود دارد ... و این باعث میشود زیادی از خودگذشتگی کنند ... اگر آنها هم امروز بر حکومت بودند ، ما بعنوان منتخب مردم و حفظ اتحاد و انسجام ملی و اسلامی همراه ایشان می بودیم .... و ایشان را نمی توان جدا از این ملت دانست ، اما خوب گاها رفتارهای عجیب و غریبی دارند که وقتی نیستند آدم ترجیح می دهد خودش کار را دست بگیرد ...

آزار دهنده ترین چیزی که مرا وا میداشت سکوت کنم این بود که تیم هسته ای اصلاحات هر هفته و هر ماه به فرانسه و اروپا می رفت و با حالاتی ملتمسانه بدنبال " حقوق " خود بود .... کمتر ، کسی به تهران می آمد تا از ما "حقوقمان" را سلب کند ... ، تازه بعد از اینهمه سفر ، هیچ خبری منتشر نمی شد و فقط می گفتند مذاکرات خوب است ... انگار ملت غریبه است ... و دشمن ، دوست ... در حالیکه امروز خیلی شفاف تر و معلوم تر پیگیر مسائل هستیم ، و می شد آنروز هم اینگونه باشد ، تا ملت خود به قضاوت بنشیند ...

هنگامی که سخن از جاسوس هسته ای در این تیم رفت و یکی از این اعضا اکنون به جرم تهدید منافع ملی در دادگاه محکوم هم شده است ، تمامی این نگرانی و سکوتم در این کانال تخلیه شد ... گویی ، جائی برای استقرار پیدا کرده بود ... و به همین دلیل بنده این نوع افراد را چندان دارای صلاحیت نمی دانم تا به منافع ملت خود خدمت کنند ، شاید بهتر باشد در خانه های خود به دشمن شیفتگی مشغول باشند .

آخرين ويرايش صبح ، Friday 16 May 2008 در 07:03PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از صبح بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 17 May 2008   #19
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

تاريخ ثبت نام: Jan 2008
مكان: گربهء قلب زمين
پاسخ‌ها: 19,266

نقل قول:
در اصل توسط میرزا عبدالزکی نوشته شده است نمايش نوشته
به نام يگانه خالق هستي
با عرض سلام بر اهالي دنياي سياست
آخه مگه ميشه آدم بياد تو اين باشگاه، بعد تو تالار سياست نياد؟
خيلي سعي كردم زياد تو بحث سياسي وارد نشم ولي نميشه ديگه.

آقا رضا خدمتت عارضم كه گر چه با افزايش تورم و گراني روبرو هستيم ولي اولاً اين مسئله جهاني هست. و تنها در ايران اتفاق نيفتاده است.

ثانياً در مورد بحث هسته اي و دولت خاتمي : اگر آن اتفاقات نمي افتاد، ما الان سه چهار سال از جلو تر بوديم.
سلام احمد جان.
تورم بالای 20% بخشی از آن مربوط به گرانی جهانی است اما عمدتا برمی گردد به سیاستهای غلط دولت. در ضمن، در کشورهای دیگر، قیمتها خیلی کمتر رشد داشته.
راجع به مسئله هسته ای، اولا اگر تعلیق نبود عده ای الان نمیتوانستند "خبر خوش هسته ای" بدهند!! و در زمان تعلیق بود که پروژه هامون رو از نظر فیزیکی ادامه دادیم و کاملشون کردیم.
دوما، به قول لاریجانی، تعلیق سیاست نظام بود نه دولت. و سیاستهای مرتبط با انرژی هسته ای ربطی به دولتها ندارد و سیاستهای نظام هست.
قديمي Saturday 17 May 2008   #20
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
سلام .
اگر انصاف داشته باشیم این موضوع کاملا درسته ، یک دوره بازی با غرب احتیاج بود ... اما نه سه سال و بیشتر ، آنها در اواخر حرف توقف ده ساله و بیشتر هم میزدند ... و اینجا در طولانی کردن این مدت ، کار نقصان داشت و کسی هم بنا نداشت آنرا اصلاح کند

اصولا کمی حسن نظر بیش از حد نسبت به "دشمن" در این جماعت وجود دارد ... و این باعث میشود زیادی از خودگذشتگی کنند ... اگر آنها هم امروز بر حکومت بودند ، ما بعنوان منتخب مردم و حفظ اتحاد و انسجام ملی و اسلامی همراه ایشان می بودیم .... و ایشان را نمی توان جدا از این ملت دانست ، اما خوب گاها رفتارهای عجیب و غریبی دارند که وقتی نیستند آدم ترجیح می دهد خودش کار را دست بگیرد ...

آزار دهنده ترین چیزی که مرا وا میداشت سکوت کنم این بود که تیم هسته ای اصلاحات هر هفته و هر ماه به فرانسه و اروپا می رفت و با حالاتی ملتمسانه بدنبال " حقوق " خود بود .... کمتر ، کسی به تهران می آمد تا از ما "حقوقمان" را سلب کند ... ، تازه بعد از اینهمه سفر ، هیچ خبری منتشر نمی شد و فقط می گفتند مذاکرات خوب است ... انگار ملت غریبه است ... و دشمن ، دوست ... در حالیکه امروز خیلی شفاف تر و معلوم تر پیگیر مسائل هستیم ، و می شد آنروز هم اینگونه باشد ، تا ملت خود به قضاوت بنشیند ...

هنگامی که سخن از جاسوس هسته ای در این تیم رفت و یکی از این اعضا اکنون به جرم تهدید منافع ملی در دادگاه محکوم هم شده است ، تمامی این نگرانی و سکوتم در این کانال تخلیه شد ... گویی ، جائی برای استقرار پیدا کرده بود ... و به همین دلیل بنده این نوع افراد را چندان دارای صلاحیت نمی دانم تا به منافع ملت خود خدمت کنند ، شاید بهتر باشد در خانه های خود به دشمن شیفتگی مشغول باشند .
سلام
در سیاست خارجی، اولین بحثی که مطرح می شود، امنیت ملی است و حفظ حقوق یک ملت با پرداخت حداقل هزینه.
و اینها بدست نمی آید مگر با تنش زدایی. که البته عده ای این رو با باج اشتباه می گیرند.
نقل قول:
البته لاریجانی هم زیاد میرفت اروپا حتی بیشتر از اونا هم می رفت حالا من بگم که میرفت تا باج بده؟!!!! یا سولانا میومد که باج بگیره؟!!!
نقل قول:
هنگامی که سخن از جاسوس هسته ای در این تیم رفت و یکی از این اعضا اکنون به جرم تهدید منافع ملی در دادگاه محکوم هم شده است ، تمامی این نگرانی و سکوتم در این کانال تخلیه شد ... گویی ، جائی برای استقرار پیدا کرده بود ... و به همین دلیل بنده این نوع افراد را چندان دارای صلاحیت نمی دانم تا به منافع ملت خود خدمت کنند ، شاید بهتر باشد در خانه های خود به دشمن شیفتگی مشغول باشند
من نمیدانم اینانی که آبروی موسویان رو بردند و آخرش هم ایشون رو از اتهام جاسوسی تبرئه کردند، چگونه می خواهند در آن دنیا پاسخ دهند. واقعا که خیلی زشته!
اما من تیم کنونی را فاقد صلاحیت نمیدانم و البته تیم قبلی رو هم فاقد صلاحیت نمی دانستم. چون هر کدام بنابه شرایط و خواسته های دولت مطبوعشون سعی در دفاع از حقوق هسته ای ملت داشته اند. و مثله بعضیها نمی گویم که دوران قبل سیاه، دوران حاضر، سفید.
قديمي Saturday 17 May 2008   #21
saleh57
الاسلام یعلواولایعلی علیه

نشان saleh57

تاريخ ثبت نام: Oct 2006
پاسخ‌ها: 4,438
روزنوشته ها: 6

نقل قول:
و در زمان تعلیق بود که پروژه هامون رو از نظر فیزیکی ادامه دادیم و کاملشون کردیم
.
نقل قول:
من نمیدانم اینانی که آبروی موسویان رو بردند و آخرش هم ایشون رو از اتهام جاسوسی تبرئه کردند،
كاربران ذيل از saleh57 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 17 May 2008   #22
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

برای مثال پروژه آب سنگین اراک در طول یک سال عدم تعلیق ساخته نشده. این پروژه در زمان تعلیق تونست بدون سروصدا ادامه پیدا کنه و سال قبل به بهره برداری برسه.
موسویان هم که از اتهم جاسوسی تبرئه شد.
قديمي Saturday 17 May 2008   #23
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,427

نقل قول:
در اصل توسط min نوشته شده است نمايش نوشته
بله بله - می شود اینطوری ترس و خیانت را توجیه کرد

خب ما اگر به عنوان یک خرابکار حرفه ای نتونیم یک همچین مسئله ای رو به این قشنگی صافکاری و رتق و فتقش (یا به قول شما توجیه)کنیم که کارمون!
اما دو حالت وجود داره
یا طبق این سیاست عمل کردن یا از روی ترس...
در حالت اول اگر طبق همین سیاست عمل کردن و خواستن که اعتماد جهان رو حلب کنن و از اونطرف از طرفهای مقابل در کم کاری اتو بگیرن که این کارشون قابل تحسین و برد با ما بوده
و اگر از روی ترس بوده که این کار اخرش به نفعمون تموم شد و این دولت تونست از اونها اتو بگیره و کار تموم نشده اونها رو تموم کنه و برنامه رو پیش ببره که در اینجا هم ما هیچ ضرری نکریم ..پس مشکل کجاس؟!!!
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 17 May 2008   #24
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
سلام .

خب خدا رو شکر که یک ذره انصاف بر جای خودش باقیه....این رو هم مد نظر بگیرین که حرف با عمل فرق می کنه! در حکومت ایران که دیگه این چیز عجیبی نیست و نمونه هاش هم زیاد...
در مورد پاراگراف سومتون هم باید عرض کنیم که سیاستی که پیش گرفته بودن این جریان رو هم می طلبید....حالا نظرتون چیه که در دولت خود احمدی نژاد که موضعشون قاطعانه و جدی بود هم بعضی از اعضای دولت در چند مورد این رویه رو پیش گرفته بودن که با مانعی به اسم احمدی نزاد روبرو شدن و ایشون اشاره کرده بودن که در این شرایط پیگیریهای ما نشانگر ضعف ماس که باید از این رویه خود داری شه اما در مورد سیاست قبلی این عمل نشانه ضعف نبود چون سیاست اون دوران هم سیایت انعطاف پذیر ی بود(نه تسلیم)
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قديمي Saturday 17 May 2008   #25
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

نقل قول:
در اصل توسط 3Reza نوشته شده است نمايش نوشته
برای مثال پروژه آب سنگین اراک در طول یک سال عدم تعلیق ساخته نشده. این پروژه در زمان تعلیق تونست بدون سروصدا ادامه پیدا کنه و سال قبل به بهره برداری برسه.
.
این بچه (بالاخره) یه حرف حساب زد
قديمي Saturday 17 May 2008   #26
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

نقل قول:
این بچه (بالاخره) یه حرف حساب زد
ممنونم که بلخره شما یه بار حرفای حساب منو شنیدین
قديمي Saturday 17 May 2008   #27
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,303

نقل قول:
خب خدا رو شکر که یک ذره انصاف بر جای خودش باقیه....این رو هم مد نظر بگیرین که حرف با عمل فرق می کنه! در حکومت ایران که دیگه این چیز عجیبی نیست و نمونه هاش هم زیاد...
در مورد پاراگراف سومتون هم باید عرض کنیم که سیاستی که پیش گرفته بودن این جریان رو هم می طلبید....حالا نظرتون چیه که در دولت خود احمدی نژاد که موضعشون قاطعانه و جدی بود هم بعضی از اعضای دولت در چند مورد این رویه رو پیش گرفته بودن که با مانعی به اسم احمدی نزاد روبرو شدن و ایشون اشاره کرده بودن که در این شرایط پیگیریهای ما نشانگر ضعف ماس که باید از این رویه خود داری شه اما در مورد سیاست قبلی این عمل نشانه ضعف نبود چون سیاست اون دوران هم سیایت انعطاف پذیر ی بود(نه تسلیم)
بله ، البته اونها ریسک خیلی عظیمی کردن ، با اشتباه بزرگی بنام حسن ظن به دشمن ، و مشکل این ریسک عظیم بود ... واضح این بود که غرب که ما را ملتی دست دوم و سوم دهم می نگرد ، با خواست خود به ما حقمان را نمی داد ... حق گرفتنی است ... و ما نباید 10 سال منتظر دادن حق میماندیم ... اگر چه هیچ برنامه معلومی هم قرار نداشت و ممکن بود یک روز هم دولت اصلاحات تصمیم بگیرد ده سال دیگر تعلیق کند و از سوخت فسیلی استفاده کنیم ، یا مثلا پیشنهادات خزعبلی همچون دریافت سوخت از دیگران در یک ساختار خارج از ایران ! مورد قبول واقع شود ... اینها هرگز بعید نبود ... بهرحال خوب الحمدلله از این "جگرخونی" خلاص شدیم ... ایشالله دیگر خون جیگر نگیریم

آخرين ويرايش صبح ، Saturday 17 May 2008 در 07:37PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 17 May 2008   #28
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

ما به این نه می گیم ریسک . نه می گیم حسن ظن
بلکه بهش می گیم ایجاد ارتباط و گفتگو . توافقات و همین مسئله گفتگو یکی از ترفندها و اساس برای جلوگیری از درگیری و جنگ
سیایت احمدی نژاد هم همینه و همیشه حرف مناظره و بحث و گفتگو رو پیش می کشن....حتما این هم نشونه ضعف و حسن ظن به دشمن چون بالاخره بر کسی پوشیده نیست که دشمنمون چیزی که حالیش نیست منطق و گفتگو
كاربران ذيل از Teshneh بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 18 May 2008   #29
آگاه
عضو ثابت

نشان آگاه

تاريخ ثبت نام: Oct 2007
پاسخ‌ها: 1,655

با این همه انتقاد و ادعا یکی نیست به اینا بگه شما با این همه حمایت و پول نفت و پول صندوق ذخیره ارزی و .... چه گلی به سر این مملکت زدید که حالا به خودتون اجازه می دید درباره پر افتخارترین دولت تاریخ این کشور حرف بزنید .
اجازه بدید هر وقت کارایی دولت احمدی نژاد به یک درصد دولت سید بزرگوار رسید بعد حرف بزنید وگرنه فقط خودتون رو ضایع می کنید .

فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)
آگاه حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 19 May 2008   #30
ghadem
پایه ثابت

نشان ghadem

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: (تهران)sin city
پاسخ‌ها: 3,242
ارسال پيام توسط Yahoo به ghadem

میشه کارهای دولت سید بزرگوار را بگویید تا ماهم بدانیم!!

Bookmarks

کلیدواژه ها
اصلاح طلبان, اصلاح طلبی, انرژی هسته ای, جنبش سبز, خاتمی, دوم خرداد, شیرزاد, مجلس ششم, پرونده

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 03:58AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه