بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 22 May 2019   #301
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 23,968
ج: انکار شرک

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته

دربین آنهایی که بگفته شما هم از قرآن وهم از احادیث وروایات تبعیت می کنند کدام بهترهستند

اهل سنت یا شیعه دراهل سنت هم جند فرقه است همانطورکه درشیعه چند فرقه است در بین این همه فرقه که خودرا پیروخداوند ورسول الله میدانند کدام بهترند ؟
ای فضولیها به یه ملحد یهودی بهائی نرسیده

تو برو از هم کیشان خودت برا دین خودت سوال کن
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 22 May 2019   #302
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط saeed_s58 نوشته شده است نمايش نوشته
پیشتر نیز در این خصوص ادله فراوان آمد که تنها چیزی که نازل شده و وحی شده،‌ قرآن کریم نیست و البته باز هم شما گویا ندیدید یا نفهمیدید یا خود را به ندیدن و نفهمیدن زدید.
باز هم تأکید شد که بین «ما انزل الله» و قرآن، نسبت این همانی برقرار نیست و این همان چیزی بود که نفهمیدید یا ...
بنا نیست بفهمه که " یا ایها الرسول بلغ ما انزل الیک من ربک ..............................................ان الله لا یهدی القوم الکافرین
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
قديمي Wednesday 22 May 2019   #303
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
ببخشید متوجه این مطلب نشدم بجز قرآن خداوند چه چیزه دیگری نازل فرمودند ؟
بنا ی خدا نیست تو بفهمی"
يا أَيُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ ما أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَبِّكَ وَ إِنْ لَمْ تَفْعَلْ فَما بَلَّغْتَ رِسالَتَهُ وَ اللَّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ إِنَّ اللَّهَ لا يَهْدِي الْقَوْمَ الْكافِرينَ (67)سوره مبارکه مائده
قديمي Wednesday 22 May 2019   #304
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

یا علی

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

لعن الله قاتلیک وظالمیک یا فاطمة الزهراء سلام الله

لَبيْكَ يٰا عَليْ

ان ربی علی صراط مستقیم

وعلی علیه السلام هو صراط المستقیم

السلام عليك يا اول مظلوم يااميرالمومنين ياعلي بن ابيطالب

امیرالمومنین علیه السلام

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

جوابها وسوالات اقای حسین از غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران

وجالب این است اصل عنوان سوال از بی بی سی انگلیس هست

http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=139971

جوابهای اقای حسین به معاندین در باره شبهه تحریف کلام الله مجید

پاسخ های بی جواب اقای حسین به احتجاج امیرالمومنین علیه السلام به غدبر

جمع اوری جوابهای اقای حسین به منکر غدیر

جوابها بی پاسخ اقای حسین به منکر توسل

پیامبر دروغین ؛ غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران وابلهان شقی طرفدارش

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
قديمي Wednesday 22 May 2019   #305
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

تاريخ ثبت نام: Jun 2012
پاسخ‌ها: 1,573

جناب saeed_s58

بیشتر حواستو جمع کن این مطلبی که جناب حسین نوشتن درباره دانستن غیب بود نه ادله نزول چیز دیگر بجز قرآن توسط خداوند
کنجکاو1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 22 May 2019   #306
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

بیچاره قران کریم تبیان کلی شی هست منجمله ماانزل الله
قديمي Wednesday 22 May 2019   #307
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:
در اصل توسط ابن علی نوشته شده است نمايش نوشته
خدای عالمیان به فرشتگان و جنیان فرمان داد در برابر حضرت آدم ع سجده کنید و عزازیل گفت نه سجده نمیکنم بلکه من فقط در برابر خودت سجده میکنم و شد ابلیس و رانده شد ، شما هم از ابلیس لعنت الله علیه پیروی می کنید.
میشه آیه ای که شیطان چنین گفت را بیاوری اگربخداوند دروغ نمی بندید ؟

آخرين ويرايش کنجکاو1 ، Wednesday 22 May 2019 در 10:03AM.
قديمي Wednesday 22 May 2019   #308
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

[SIZE="5"]قُلْ أَرَأَيْتُمْ شُرَكَاءَكُمُ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَرُونِي مَاذَا خَلَقُوا مِنَ الْأَرْضِ أَمْ لَهُمْ شِرْكٌ فِي السَّمَاوَاتِ أَمْ آتَيْنَاهُمْ كِتَابًا فَهُمْ عَلَى بَيِّنَتٍ مِنْهُ بَلْ إِنْ يَعِدُ الظَّالِمُونَ بَعْضُهُمْ بَعْضًا إِلَّا غُرُورًا ﴿۴۰﴾فاطر
بگو به من خبر دهيد از شريكان خودتان كه به جاى خدا مى‏ خوانيد به من نشان دهيد كه چه چيزى از زمين را آفريده‏ اند يا آنان در [كار] آسمانها همكارى داشته‏ اند يا به ايشان كتابى داده‏ ايم كه دليلى بر [حقانيت] خود از آن دارند [نه] بلكه ستمكاران جز فريب به يكديگر وعده نمى‏ دهند (۴۰)

إِنَّ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَجِيبُوا لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ ﴿۱۹۴
در حقيقت كسانى را كه به جاى خدا مى‏ خوانيد بندگانى امثال شما هستند پس آنها را [در گرفتاريها] بخوانيد اگر راست مى‏ گوييد بايد شما را اجابت كنند (۱۹۴)اعراف

آخرين ويرايش کنجکاو1 ، Wednesday 22 May 2019 در 10:28AM.
قديمي Wednesday 22 May 2019   #309
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

کسایی را که بجز خداوند می خوانند و به امید اجابت از سوی آنها شب وروز با آنها رازونیاز می کنند آیا شریکان آنها چیزی آفریده اندو یا در کار آسمانها همکاری داشته اند با اینکه آنها نیز بندگانی مثل ما هستند

با این وجود می بینیم بازهم گروهی فریب دروغهای شیطان را می خورند وبرای او همتایانی قرار می دهند گروهی شرکای خودرا فرزند خدامی دانند و اختیار فرمانروایی آسمانها وزمین را در اختیار آنها قرار می دهند و بعضی دیگر هم برای خداوند خانواده اختیار می کنند و شنیده ام که حاکمیت روز قیامت را در اختیار شرکای خود قرار می دهند و هزاران فرقه دیگر آیا بگفته خداوند کتابی ازسوی خداوند به آنها داده شده که دلیلی بر حقانیت خود داشته باشند ؟
قديمي Wednesday 22 May 2019   #310
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

بیچاره می دونی چرا منکر انبیاء الهی وخاتم الانبیاء وجود مقدس محمد مصطفی هستید

بخاطر اینکه هرجوری خاستید مطابق امیال شیطونیتون ایات شربفه قران کریم رو به سخریه بگیرید ومعنا کنید ونتیجه گیری کنید

منتهی کور خوندید

چون اینقدر در طول تاریخ مآبون زنیم ملحد اومدند و.........وهمه شون به ذباله دون تاریخ رفتند
وتوهم اخریشون نیستی بعد از تو هم آنقدر مآبون زنیم ملحد خان اومد

ان جهنم لمحیطة بالکافرین

الان تو جهنمی

والان تو جهنم تطوف بینها وبین حمیم آن

آخرين ويرايش عبدالعلی69 ، Wednesday 22 May 2019 در 11:43AM.
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 22 May 2019   #311
ابن علی
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Apr 2007
پاسخ‌ها: 700

نقل قول:
میشه آیه ای که شیطان چنین گفت را بیاوری اگربخداوند دروغ نمی بندید ؟
عزازیل که معروف است که 6000 سال عبادت خدا کرد و سپس سرپیچی از فرمان باریتعالی و شد ابلیس.

سوره ص

إِذْ قَالَ رَبُّكَ لِلْمَلَائِكَةِ إِنِّي خَالِقٌ بَشَرًا مِّن طِينٍ ﴿٧١﴾ فَإِذَا سَوَّيْتُهُ وَنَفَخْتُ فِيهِ مِن رُّوحِي فَقَعُوا لَهُ سَاجِدِينَ ﴿٧٢﴾ فَسَجَدَ الْمَلَائِكَةُ كُلُّهُمْ أَجْمَعُونَ ﴿٧٣﴾ إِلَّا إِبْلِيسَ اسْتَكْبَرَ وَكَانَ مِنَ الْكَافِرِينَ ﴿٧٤﴾ قَالَ يَا إِبْلِيسُ مَا مَنَعَكَ أَن تَسْجُدَ لِمَا خَلَقْتُ بِيَدَيَّ ۖ أَسْتَكْبَرْتَ أَمْ كُنتَ مِنَ الْعَالِينَ ﴿٧٥﴾ قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِّنْهُ ۖ خَلَقْتَنِي مِن نَّارٍ وَخَلَقْتَهُ مِن طِينٍ ﴿٧٦﴾ قَالَ فَاخْرُجْ مِنْهَا فَإِنَّكَ رَجِيمٌ ﴿٧٧﴾ وَإِنَّ عَلَيْكَ لَعْنَتِي إِلَىٰ يَوْمِ الدِّينِ ﴿٧٨﴾
با شمع درا که خانه روشن بینی
ابن علی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 22 May 2019   #312
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

نقل قول:
خدای عالمیان به فرشتگان و جنیان فرمان داد در برابر حضرت آدم ع سجده کنید و عزازیل گفت نه سجده نمیکنم بلکه من فقط در برابر خودت سجده میکنم و شد ابلیس و رانده شد ، شما هم از ابلیس لعنت الله علیه پیروی می کنید.
نقل قول:
عزازیل که معروف است که 6000 سال عبادت خدا کرد و سپس سرپیچی از فرمان باریتعالی و شد ابلیس.

سوره ص

إِذْ قَالَ رَبُّكَ لِلْمَلَائِكَةِ إِنِّي خَالِقٌ بَشَرًا مِّن طِينٍ ﴿٧١﴾ فَإِذَا سَوَّيْتُهُ وَنَفَخْتُ فِيهِ مِن رُّوحِي فَقَعُوا لَهُ سَاجِدِينَ ﴿٧٢﴾ فَسَجَدَ الْمَلَائِكَةُ كُلُّهُمْ أَجْمَعُونَ ﴿٧٣﴾ إِلَّا إِبْلِيسَ اسْتَكْبَرَ وَكَانَ مِنَ الْكَافِرِينَ ﴿٧٤﴾ قَالَ يَا إِبْلِيسُ مَا مَنَعَكَ أَن تَسْجُدَ لِمَا خَلَقْتُ بِيَدَيَّ ۖ أَسْتَكْبَرْتَ أَمْ كُنتَ مِنَ الْعَالِينَ ﴿٧٥﴾ قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِّنْهُ ۖ خَلَقْتَنِي مِن نَّارٍ وَخَلَقْتَهُ مِن طِينٍ ﴿٧٦﴾ قَالَ فَاخْرُجْ مِنْهَا فَإِنَّكَ رَجِيمٌ ﴿٧٧﴾ وَإِنَّ عَلَيْكَ لَعْنَتِي إِلَىٰ يَوْمِ الدِّينِ ﴿٧٨﴾
قَالَ يَا إِبْلِيسُ مَا مَنَعَكَ أَنْ تَسْجُدَ لِمَا خَلَقْتُ بِيَدَيَّ أَسْتَكْبَرْتَ أَمْ كُنْتَ مِنَ الْعَالِينَ ﴿۷۵﴾ ص
فرمود اى ابليس چه چيز تو را مانع شد كه براى چيزى كه به دستان قدرت خويش خلق كردم سجده آورى آيا تكبر نمودى يا از [جمله] برترى‏جويانى (۷۵)
قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِنْهُ خَلَقْتَنِي مِنْ نَارٍ وَخَلَقْتَهُ مِنْ طِينٍ ﴿۷۶﴾
گفت من از او بهترم مرا از آتش آفريده‏ اى و او را از گل آفريده‏ اى (۷۶)
دیدی برخداوند دروغ بستی .
شیطان درجواب خداوند گفت من از اوبهترم مرا از آتش آفرید واوراازگل .
ولی شما می گوئید
عزازیل گفت نه سجده نمیکنم بلکه من فقط در برابر خودت سجده میکنم

اگر این دروغ بستن به خداوند نیست پس چیست ؟

آخرين ويرايش کنجکاو1 ، Wednesday 22 May 2019 در 02:00PM.
قديمي Wednesday 22 May 2019   #313
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

الاغ عزیز اون رو من خوطب به فرمودند
قديمي Wednesday 22 May 2019   #314
کنجکاو1
عضو ثابت

نشان کنجکاو1

َالَ يَا إِبْلِيسُ مَا مَنَعَكَ أَنْ تَسْجُدَ لِمَا خَلَقْتُ بِيَدَيَّ أَسْتَكْبَرْتَ أَمْ كُنْتَ مِنَ الْعَالِينَ ﴿۷۵﴾ ص
فرمود اى ابليس چه چيز تو را مانع شد كه براى چيزى كه به دستان قدرت خويش خلق كردم سجده آورى آيا تكبر نمودى يا از [جمله] برترى‏جويانى (۷۵)
قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِنْهُ خَلَقْتَنِي مِنْ نَارٍ وَخَلَقْتَهُ مِنْ طِينٍ ﴿۷۶﴾
گفت من از او بهترم مرا از آتش آفريده‏ اى و او را از گل آفريده‏ اى (۷۶)

تکبر و خود برتر بینی باعث شد شیطان فرمان الهی را اطاعت نکند و رانده درگاه الهی شود

اگر به آیات قرآن توجه کنیم می بینیم انسانها نیز فریب همین تکبر و خود برتر بینی شده اند

کسی به بهشت نمی رود مگر مسیحی باشد ویا یهودی تنها ره یافتگان مائیم و دیگران گمراه

شیطان با همین سخنان چه قتنه ها که برپانمی کند و چه انسانهای بی گناهی را به کام مرگ نمی کشاند

وَقَالَتِ الْيَهُودُ لَيْسَتِ النَّصَارَى عَلَى شَيْءٍ وَقَالَتِ النَّصَارَى لَيْسَتِ الْيَهُودُ عَلَى شَيْءٍ وَهُمْ يَتْلُونَ الْكِتَابَ كَذَلِكَ قَالَ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ مِثْلَ قَوْلِهِمْ فَاللَّهُ يَحْكُمُ بَيْنَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ فِيمَا كَانُوا فِيهِ يَخْتَلِفُونَ ﴿۱۱۳﴾
و يهوديان گفتند ترسايان بر حق نيستند و ترسايان گفتند يهوديان بر حق نيستند با آنكه آنان كتاب [آسمانى] را مى‏ خوانند افراد نادان نيز [سخنى] همانند گفته ايشان گفتند پس خداوند روز رستاخيز در آنچه با هم اختلاف میکردند ميان آنان داورى خواهد كرد (۱۱۳)
وَقَالُوا لَنْ يَدْخُلَ الْجَنَّةَ إِلَّا مَنْ كَانَ هُودًا أَوْ نَصَارَى تِلْكَ أَمَانِيُّهُمْ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ﴿۱۱۱﴾
و گفتند هرگز كسى به بهشت درنيايد مگر آنكه يهودى يا ترسا باشد اين آرزوهاى [واهى] ايشان است بگو اگر راست مى‏ گوييد دليل خود را بياوريد (۱۱۱)
آری این ارزوی بیش نیست که می گویند به بهشت درنیاد مگر از آتها باشد
بااین همه سخنان خداوند بازهم می گویند غیراز ما کسی هدایت یافته نیست و بهشت به ما تعلق دارد ودیگران گمراه واهل عذاب هستند اگر راست می گوئید وبه خداوند دروغ نمی بندید دلیل خودرا بیاورید
قديمي Wednesday 22 May 2019   #315
hosyn
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2008
پاسخ‌ها: 2,179

نقل قول:
َتکبر و خود برتر بینی باعث شد شیطان فرمان الهی را اطاعت نکند و رانده درگاه الهی شود
اگر به آیات قرآن توجه کنیم می بینیم انسانها نیز فریب همین تکبر و خود برتر بینی شده اند
....
آری این ارزوی بیش نیست که می گویند به بهشت درنیاد مگر از آتها باشد
بااین همه سخنان خداوند بازهم می گویند غیراز ما کسی هدایت یافته نیست و بهشت به ما تعلق دارد ودیگران گمراه واهل عذاب هستند اگر راست می گوئید وبه خداوند دروغ نمی بندید دلیل خودرا بیاورید
درسته:

نقل قول:
شمااول از قرآن آل الله را ثابت کن بعد آل الله راکنارقرآن قراربده
نقل قول:
... و به هیچ منبع علمی و منطقی و حرف احدی هم اعتنا ندارند، ....
چرا هدایت خداوند را رهاکنم به هدایت دیگری توجه کنم مگرخداوند نمی فرمایند...
hosyn حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از hosyn بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 07:39PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه