بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Saturday 25 June 2005   #31
anita
عضو ثابت

نشان anita

تاريخ ثبت نام: Dec 2004
پاسخ‌ها: 102
ارسال پيام توسط Yahoo به anita
حالا که یه کم زوده ولی بزار یکم برسه ؛ بخیسه اونوقت می رم سراغش
بهش می گم بیاد تو سایت و فقط به من بگه که احمدی نژاده . با یه نام مشکوک فقط یه سر بیادو بره
این درد به صد هزار درمان ندهم
khosh basheen
anita حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 25 June 2005   #32
1304
دلیران تنگستان

نشان 1304

تاريخ ثبت نام: Mar 2005
مكان: تو دل خدا
پاسخ‌ها: 936
ارسال پيام توسط Yahoo به 1304
براي همه :
عاشق خدمت وجهاد
ريشه كن فقر و فساد
موافق علم وسواد
محمود احمدي نژاد
اومده خون تازه رو تو رگهامون جاري كنه
اومده تاهواي پاك تو مملكت جاري كنه
اومده تا عدالت رو واقعي اجرا بكنه
حرف نزنه عمل كنه عقل رو فراموش نكنه
عاشق خدمت وجهاد
ريشه كن فقر و فساد
موافق علم وسواد
محمود احمدي نژاد
....................................

1304 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 25 June 2005   #33
anita
عضو ثابت

نشان anita

نقل قول:
در اصل توسط mahdi1060 نوشته شده است

شما این خواب شیرین رو کی دیدی که واسه ما تعریف نکردی دائی خان؟

بابا چیکارش داری حالا بچه یه چیزی گفت تاره آرزو بر جوانان عیب نیست
khosh basheen
قديمي Saturday 25 June 2005   #34
1304
دلیران تنگستان

نشان 1304

تاريخ ثبت نام: Mar 2005
مكان: تو دل خدا
پاسخ‌ها: 936
ارسال پيام توسط Yahoo به 1304
عاشق خدمت وجهاد
ريشه كن فقر و فساد
موافق علم وسواد
محمود احمدي نژاد
اومده خون تازه رو تو رگهامون جاري كنه
اومده تاهواي پاك تو مملكت جاري كنه
اومده تا عدالت رو واقعي اجرا بكنه
حرف نزنه عمل كنه عقل رو فراموش نكنه
عاشق خدمت وجهاد
ريشه كن فقر و فساد
موافق علم وسواد
محمود احمدي نژاد

1304 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 25 June 2005   #35
anita
عضو ثابت

نشان anita

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است
قطعا بدانيد در اولين ساعات امروز و در اولين قدم اين جهش ، صدها ميليون و شايد ميلياردها تومان به حساب فقرا رفت
نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است
بابا چاخان نكن

من الان از بانك ميام... موجودي حسابم 35390 تومن بود كه از ده روز پيش تغييري نكرده
khosh basheen
قديمي Saturday 25 June 2005   #36
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,303
روزنوشته ها: 10
نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است
بابا چاخان نكن

من الان از بانك ميام... موجودي حسابم 35390 تومن بود كه از ده روز پيش تغييري نكرده
ئه ... شما رو واقعا يادم رفته بود ، نيست كه تو محيط سايبر همه چي سريع رد ميشه .... فقراي ما هم پاي كامپيوتر شخصيشون اعلام نياز مي كنند .

حالا مشكلي نيست اگه واقعا اينطوره نذر من حدود هفتاد درصد موجودي حساب شماست ، شماره حساب بدين تقديم مي كنم
قديمي Saturday 25 June 2005   #37
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

سلام
نقل قول:
شما این خواب شیرین رو کی دیدی که واسه ما تعریف نکردی دائی خان؟
اونموقع كه تو عالم ذر بوديم اتفاق افتاد يادت نيست ؟

نقل قول:
من با این مخالفم ها! محبوبیت احمدی نژاد در حد قابل قبول هست ولی اینکه در مملکت همتا ندارد و از همه بیشتر است رو فکر نمیکنم. کسانی هستند که به اندازه احمدی نژاد و حتی بیشتر از ایشون محبوب باشن.
منظور من از عبارت منطقي بالا محبوبيت در جايگاه رياست جمهوري و عرصه رقابت بين اينها بود . مسلما مشاركت حداكثري حقانيت انتخابات را تائيد مي كند ، و اين حقانيت ، حقانيت احمدي نژاد را بلكه خوب افراد محبوبي از لحاظ‌هاي مختلف هستند .

نقل قول:
حمایت های آبادگران
آبادگران بعنوان حزب شناخته نمي‌شود ، تفكريست كه دكتر احمدي نژاد آن بهمراه چند نفر از هم فكرانش آن را ساخت و رشد داد . اين تفكر باعث شد كه مجلس نيز راي بياورد ، اما مجلس ، در رياست جمهوري ، خود را از آن جدا كرد و به قاليباف چسباند ! قاليباف هم كه ماشاءالله اصولگرائيش گل كرد و خود را به رفسنجاني چبساند ! ( امان از دست قدرت ) .

پس گروه كوچك آبادگراني كه از احمدي حمايت كرد ، خود احمدي بود . كه همان بروبچز شوراي شهر را شامل مي‌شود .

نقل قول:
و شورای نگهبان از احمدی نژاد غیر قابل انکاره.چی میگی؟ البته احتمالن احمدی نژاد به هیچ کدوم قول سهم و اینا نداده ولی خوب اونا ازش حمایت کردن.
وزارت كشور داشت كارهاي ناجوري انجام مي‌داد كه شوراي نگهبان فقط از آراء مردم حفاظت كرد . مثلا وزير كشور قصد ابطال صندوق نارمك كه خود احمدي در آن راي داد را داشت ، و در اينجا شوراي نگهبان وظيفه قانوني خود را براي حفظ انتخابات انجام داد . و گرچه اجراي قانون ، به نفع احمدي نژاد شد ، ولي شوراي نگهبان اگر چنين نمي‌كرد زير سوال مي‌رفت .

نقل قول:
به هرحال منم منتظر ببینم رئیس جمهور جدید ایران (که طبیعتن رئیس جمهور من هم خواهد بود) چیکار میکنه.
قديمي Saturday 25 June 2005   #38
Scorpion
عضو ثابت

نشان Scorpion

تاريخ ثبت نام: Jun 2003
پاسخ‌ها: 2,213
ارسال پيام توسط Yahoo به Scorpion
بسمه تعالي
با سلام
دوستان عزيز
ديگر وقت اينکه آيا او حمايت خاصي داشته يا نه ، محبوب ترين هست يا نه و ... گذشته ، ايشان اکنون رئيس جمهور کشور ما هستند .
وقتي آقا حکم ايشان را تنفيذ کنند ضمام امور اجرائي کشور براي چهار سال آينده به ايشان سپرده خواهد شد .
اکنون وظيفه ما تلاش براي بهبود وضعيت کشور مي باشد با وجود انبوه مشکلاتي که در پيش داريم و خواهيم داشت .
قضاوت در مورد ايشان نيز هنوز خيلي زود است چون فعاليت در چنين جايگاهي براي ايشان اولين بار است و بايد صبر کنيم و عملکرد را ببينيم .
و اين هم پيام آيت الله هاشمي رفسنجاني :
http://www.baztab.com/news/25790.php
با آرزوي توفيق و سربلندي همه عزيزان
قديمي Saturday 25 June 2005   #39
Scorpion
عضو ثابت

نشان Scorpion

تاريخ ثبت نام: Jun 2003
پاسخ‌ها: 2,213
ارسال پيام توسط Yahoo به Scorpion
بسمه تعالي
باسلام
مهمتر از همه پيام آقا :
آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر انقلاب اسلامي، در پيام مهمي به مناسبت حضور با عظمت و پرشور ملّت ايران در مرحله دوم انتخابات رياست جمهوري، ضمن تبريك اين پيروزي درخشان خطاب به ملت تصريح كردند: شما با نمايش با شكوهي از همبستگي ملّي و مشاركت عمومي، عزم راسخ خود براي دفاع از استقلال ملي و پايبندي خود به حراست شجاعانه از منافع كشور و نظام جمهوري اسلامي را در عمل ثابت كرديد.

به گزارش خبرگزاري فارس، متن پيام رهبر انقلاب به اين شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحيم
ملّت بزرگ و عزيز ايران!
قلم ناتوان اينجانب قادر نيست همت بلند و انگيزه‌ عميق و بصيرت نافذ و شور مخلصانه‌ شما را توصيف كند. شما در دو جمعه‌ پي در پي با اقدامي پرمعنا و پيامي رسا، بار ديگر عظمت خود را به جهانيان نشان داديد و قدرت خود را به رخ بد خواهان و دشمنان كينه‌توز كشيديد. شما عزم راسخ خود را بر دفاع از استقلال ملي فرياد زديد. شما پايبندي خود را به حراست شجاعانه از منافع كشور و نظام جمهوري اسلامي كه تأمين‌كنند‌ه‌ همه‌ آرمانهاي اسلامي و انقلابي است، در عمل ثابت كرديد. شما نمايش باشكوهي از همبستگي ملي و مشاركت عمومي در برابر چشم دوست و دشمن قرار داديد و راز استحكام و اقتدار خود در روياروئي با زياده‌خواهيهاي استكباري را مجسم ساختيد. اينك دشمن شما عليرغم ياوه‌گويي‌هاي خود، در برابر عظمت و شفافيت مردمسالاري شما، در دل خود تحقير مي‌شود و امت بزرگ اسلاميِ گسترده در سراسر جهان، از ظرفيت و توانائي نظام اسلامي كه مظهر هويّت جمعي مسلمانان است به خود مي‌بالد.

اين پيروزي درخشان ملّت، مظهر رحمت الهي بر شما مردم مؤمن و جوانان صادق و صالح و نصرتي از سوي حضرت احديت است. اينجانب خاشعانه جبهه‌ سپاس بر خاك مينهم و دوام لطف و رحمت و نصرت ذات اقدس الهي را براي شما ملت عزيز و وفادار مسألت مي‌كنم و خود و شما را به شكر و ذكر و خضوع و رفق و مدارا توصيه مي‌نمايم. اينك با تبريك اين مسئوليت خطير به رئيس جمهور منتخب جناب آقاي دكتر محمود احمدي‌نژاد، نكاتي را به ايشان و همه‌ آحاد ملت عرض ميكنم:

1) دوران انتخابات دوران شور و التهاب است. با پايان گرفتن انتخابات بايد هيجان و التهاب، جاي خود را به متانت و رفاقت و همكاري بدهد. همه، چه طرفداران نامزد منتخب و چه طرفداران ديگر نامزدهاي محترم بايد از خود ظرفيت و حلم و دانائي بروز دهند. هيچ احساسي، چه شادماني و چه ناشادماني، نبايد كسي را به رفتاري برخلاف شأن يك انسان متعهد و خردمند وادار سازد. وحدت ملي و رفق و مدارا، تضمين كننده‌ امنيت كشور و خنثي‌كننده‌ هر توطئه است.

2) اكنون پس‌از هفته‌ها گفتن و شنودن، نوبت كار و اقدام است. رئيس‌جمهور منتخب تا پذيرش رسمي مسئوليت،‌ داراي فرصت ارزشمندي است، شايسته است اين فرصت،‌ بدون فوت وقت،‌ مصروف اقدامهائي شود كه شروع مسئوليت خطير رياست جمهوري بدان نيازمند است. همه‌ مسئولان كشور و نخبگان بخش‌هاي گوناگون، ياري ايشان را تعهّدي انساني و اسلامي بشمارند.

3) نقش مؤثر و تعيين كننده‌ نامزدهاي رياست جمهوري در خلق اين حماسه‌ بزرگ ملي، انكار ناپذير و سپاس از آنان بر همگان لازم است. اينجانب تشكر وافر خود را به همه‌ آقايان بويژه به جناب حجت‌الاسلام و المسلمين آقاي هاشمي‌رفسنجاني كه خود از ذخائر انقلاب و از چهره‌هاي برجسته‌ نظام جمهوري اسلامي ايرانند تقديم مي‌دارم و اميدوارم اين برادر عزيز و همسنگر ديرين مانند هميشه در عرصه‌هاي مهمِ نظام اسلامي نقش‌آفرين باشند.

4) لازم مي‌دانم از همه‌ آحاد ملت عزيز كه يكبار ديگر حادثه‌‌اي بزرگ در جهت رشد و اعتلاي كشور آفريدند، و از همه‌ كسانيكه به اين آزمايش بزرگ شور و حال بخشيدند، به ويژه حضرات مراجع معظم و علماي اعلام و نخبگان دانشگاهي و اقشار گوناگون اجتماعي و سياسي و فرهنگي، و نيز از دستگاههاي خبري بويژه صدا و سيما كه مبتكرانه در اين حركت عمومي نقش آفريد،‌ و از همه‌ خبرنگاران و فعالان عرصه‌ خبر و تحليل، و نيز از دست‌اندركاران برگزاري انتخابات، شوراي محترم نگهبان،‌ وزارت كشور، استانداران، فرمانداران، عوامل اجرائي و نظارتي، نيروهاي انتظامي، امنيتي و اطلاعاتي و قضائي كه با مجاهدتي بزرگ، امنيت اين ايام را تأمين كردند، صميمانه سپاسگزاري كنم و براي همه آنان پاداش و ثواب الهي مسألت نمايم.

بار ديگر خداوند متعال را به خاطر نعمت و رحمتش بر اين ملت و اين كشور شكر مي‌گزارم و بر ساحت حضرت بقيه‌الله ارواحنا فداه سلامي مخلصانه معروض ميدارم و رعايت و عنايت و دعاي آن بزرگوار را مي‌طلبم.
والسلام علي عبادالله الصالحين
سيّدعلي خامنه‌اي
4/ تير/1384»
قديمي Sunday 26 June 2005   #40
anita
عضو ثابت

نشان anita

نقل قول:
ئه ... شما رو واقعا يادم رفته بود ، نيست كه تو محيط سايبر همه چي سريع رد ميشه .... فقراي ما هم پاي كامپيوتر شخصيشون اعلام نياز مي كنند .

حالا مشكلي نيست اگه واقعا اينطوره نذر من حدود هفتاد درصد موجودي حساب شماست ، شماره حساب بدين تقديم مي كنم
آقا منم شماره حساب بدم
khosh basheen
كاربران ذيل از anita بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 26 June 2005   #41
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
در اصل توسط anita نوشته شده است
آقا منم شماره حساب بدم
ان شاء الله انتخابات بعدي
قديمي Sunday 26 June 2005   #42
min
تا زنده ایم رزمنده ایم

نشان min

تاريخ ثبت نام: Jul 2002
مكان: ايران اسلامي
پاسخ‌ها: 4,827
ارسال پيام توسط Yahoo به min
فان حزب الله هم الغالبون[U]
و اين پيروزي هم مباركباد

رهسپاریم با ولایت تا شهادت
min حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 27 June 2005   #43
anita
عضو ثابت

نشان anita

نقل قول:
آقا منم شماره حساب بدم
نقل قول:
ان شاء الله انتخابات بعدي
خیلی عمو از زنده بودنت تا اون موقع مطمئنی
ناگهان بانگی برآمد خواجه گور به گور شد !!!!
خدا رو چه دیدی یه موقع همین فردا که دارم تو خیابون راه میرم خوردم زمین داییم مرد
آقا از قدیم گفتن نقد رو ول نکن نسیه بگیر
منم میخوااااااااااااااااااااااااااااااااام
khosh basheen

آخرين ويرايش anita ، Monday 27 June 2005 در 02:54AM.
قديمي Monday 27 June 2005   #44
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
خیلی عمو از زنده بودنت تا اون موقع مطمئنی
ناگهان بانگی برآمد خواجه گور به گور شد !!!!
خدا رو چه دیدی یه موقع همین فردا که دارم تو خیابون راه میرم خوردم زمین داییم مرد
آقا از قدیم گفتن نقد رو ول نکن نسیه بگیر
منم میخوااااااااااااااااااااااااااااااااام
من كه گفتم ، ان شاء الله

ان = اگر
شاء = خواست ، مقدر ساخت
الله = الله .

تازه من اميدوارم تا چهار سال ديگه همه فقراي ما كامپيوتر و اينترنت داشته باشن چون الآن فقيري كه نون شب نداره زياده ..........................................
قديمي Monday 27 June 2005   #45
mahdi1060
Endless Vision

نشان mahdi1060

تاريخ ثبت نام: Dec 2002
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 3,747
ارسال پيام توسط Yahoo به mahdi1060
نقل قول:
وزارت كشور داشت كارهاي ناجوري انجام مي‌داد كه شوراي نگهبان فقط از آراء مردم حفاظت كرد . مثلا وزير كشور قصد ابطال صندوق نارمك كه خود احمدي در آن راي داد را داشت ، و در اينجا شوراي نگهبان وظيفه قانوني خود را براي حفظ انتخابات انجام داد . و گرچه اجراي قانون ، به نفع احمدي نژاد شد ، ولي شوراي نگهبان اگر چنين نمي‌كرد زير سوال مي‌رفت .
تو حوزه ای که من رای دادم یه نفر با روزنامه ای که عکس احمدی نژاد روش بود گوشه محل رای گیری وایساده بود و پیشنهاد رای به احمدی نژاد صراحتن به من هم شد! البته اعتراض کردم و اونها فقط نگاه کردن.

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 04:59PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه