گفتگو: انکار شرک
نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Sunday 14 February 2021   #2866
hosyn
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2008
پاسخ‌ها: 2,179
ج: انکار شرک

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
چه کسی به شما گفته قرآن را آن طوری که می گوید باید بفهمی ؟

من می گویم قرآن را آنطوری که خداوند می گویند باید پذیرفت نه آن چه کس دیگری می گوید .

خداوند می فرمایند قوم پیامبر و قوم ابراهیم و آل فرعون به خداوند اعتقاد داشتند و به آیات آن هم اشاره کردم آیا روایت خداوند را قبول دارید یا نه آنچه دیگران گفتن را باوردارید ؟

درباره آیه 7 آل عمران دلایل خودم را از قرآن آوردم خالا می خواهد کافرین عرب زبان هم تائید نکنند مهم برای من کلام خداوند است نه قبول داشتند کافرین عرب زبان .

بیش از 2میلیار انسان عقیده دارند که مسیح به صلیب کشیده شد ولی خداوند می فرمایند به صلیب کشیده نشد و کشته نشده ویا عیسی را پسرخدامی دانند ولی خداوند می فرمایند خداوند فرزندی ندارد .

حالا باید سخن خداوند را پذیرفت یا ادعای آن همه مسیحی را که خیلیهاشان هم تاریخ خواندن هم روایت می دانند ؟
نگفتید وظیفه من چیست؟ من قسم میخورم آیه ۷ سوره آلعمران نمیگوید همه قرآن محکمات است و متشابهات از القائات شیطان است، وظیفه من در قبال کسی که اصرار دارد قرآن همین را میگوید و وقتی بگوییم احدی از قرآن این را نمیفهمد جواب میدهد: «درباره آیه 7 آل عمران دلایل خودم را از قرآن آوردم خالا می خواهد کافرین عرب زبان هم تائید نکنند مهم برای من کلام خداوند است نه قبول داشتند کافرین عرب زبان» چیست؟ اگر خلاف مطلب واضح، دنبال حرف او بروم حجت پیش خدا دارم یا خیر؟

شاید حالا دیگر ده بار شده، و خدا گواه است وقتی پست قبلی را مینوشتم میدانستم مثل بارهای قبل همین جواب کلیشه‌ای که چندین بار جواب تفصیلی دادم دوباره تکرار میکنید، بابا! : «بیش از 2میلیار انسان عقیده دارند که مسیح به صلیب کشیده شد ولی خداوند می فرمایند به صلیب کشیده نشد و کشته نشده ویا عیسی را پسرخدامی دانند ولی خداوند می فرمایند خداوند فرزندی ندارد» آخر کدام کافر عرب زبان است که اینکه قران میگوید عیسی پسر خدا نیست یا عیسی را به دار نزدند، تردید کند، همه میدانند قرآن این را میگوید ولی حرف قرآن را قبول ندارند، چه ربطی دارد به اینکه مثلا همه بفهمند قرآن میگوید عیسی را دار نزدند اما شما بگویید غلط میکنند که چنین میفهمند قرآن میگوید دار زدند، تصور کردن مراد گوینده از کلامش با قبول کردن مراد او، از زمین تا آسمان فرق دارد، و قسم میخورم این را شما میفهمید، اما به شعور ناظرین محترم احترام نمیگذارید، کافر اصلا قرآن را قبول ندارد، اما میگوید آیه ۷ آلعمران که من قبول ندارم محتوای سخنش این است، این چه ربطی دارد به : «بیش از 2میلیار انسان عقیده دارند که مسیح به صلیب کشیده شد ولی خداوند می فرمایند به صلیب کشیده نشد و کشته نشده ویا عیسی را پسرخدامی دانند ولی خداوند می فرمایند خداوند فرزندی ندارد»

سؤال: وظیفه من و تمام کسانی که یقین دارند شما آیه ۷ آلعمران را غلط معنا میکنید چیست؟ اگر متابعت شما کنند فردا نزد خدا حجت دارند؟

حجت دارند یا خیر؟

آخرين ويرايش hosyn ، Sunday 14 February 2021 در 10:07PM.
hosyn حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از hosyn بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :