بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ)

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

قديمي

...

ارسال Monday 15 June 2015 در 07:43PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

دل بعضی ها خیلی زود می شکند...
خیلی خیلی زود...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 7232 نظرات 1 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

چه فایده؟ عاقبت شکار شکارچیان خواهی شد

ارسال Wednesday 4 February 2015 در 10:10PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

جامعه ای پر از تضاد، تناقض... انسان های مختلف، رنگارنگ، گاه ساده و تک رنگ، گاه خسته و بی رنگ، عشق های گوناگون، گذرا، عمیق و آسمانی خاکستری... با ابرهای خسته و بی باران... و تویی که اسیر این مجموعه بزرگ می شوی... بی درنگ له می کند تمامت را، نمی دانی کجا، نمی دانی چه زمانی، و نمی دانی به...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 5288 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

تا که بگذرد و تمام شوی برای همیشه...

ارسال Tuesday 3 February 2015 در 09:57PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

پشت میزت می نشینی، لپ تاب را روشن می کنی، بی توجه به آن، دفتر بنفش خیلی خیلی شخصی ات را باز می کنی. از سمت راست که این کار را انجام دهی، سطر به سطرش پر شده از واژگان ناگهانی که بسیار افسار گسیخته و ناآرامند و بی درنگ بر روی گاغذ سوار شدند. از سمت چپ که بازش کنی، یک مشت کلمه هم وزن می...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 5022 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

ساعت درست 2 و ده دقیقه بامداد پنج شنبه 25 دی ماه است

ارسال Thursday 15 January 2015 در 02:50AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

ساعت درست 2 و ده دقیقه بامداد پنج شنبه 25 دی ماه است. من، نشسته ام پشت لپ تاب، بلاگفای خاطره انگیزم را باز کرده ام و می نویسم. بی آنکه بدانم از چه. حرف ها دارم، ناگفته های فراوان... دلنوشته های نامنظمی که در هیچ چارچوبی گنجانده نمی شوند. حرف هایی که هنوز به هیچ کسی نزده ام. نا آرامم. حتی...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 5083 نظرات 3 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

چه کنم؟

ارسال Friday 26 September 2014 در 09:22PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

گاهی وقت ها، زندگی ات را که از بالا نگاه می کنی، متوجه می شوی که صِفری. یه صفر کله گنده و بزرگی که از ابتدا تا الان زندگی ات را فرا گرفته است. نه کسی هستی و نه چیزی داری. در هر عددی که ضرب شوی، باز هم صفری، به توان هر عددی هم که برسی، نهایتاً یک می شوی که در این تو در تویِ زندگی پر عدد، باز هم هیچی.
چه کنم با این صفر بزرگ؟
چه کنم؟
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 27263 نظرات 22 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 04:11AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه