بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > saye.m

نکات

ارزیابی این نوشته

از تن ها بلا خیزد

درخواست "از تن ها بلا خیزد" به Digg درخواست "از تن ها بلا خیزد" به del.icio.us درخواست "از تن ها بلا خیزد" به StumbleUpon درخواست "از تن ها بلا خیزد" به Google
ارسال Wednesday 9 July 2014 در 12:34AM توسط saye.m
بروز شده توسط Wednesday 9 July 2014 در 12:57AM توسط saye.m
کلیدواژه ها شبنامه ها

من را دیده اند که دوباره ناخن می جوم، من را دیده اند که کابوس های وحشتناک می بینم و با حالت خفگی از خواب می پرم، من را دیده اند که در این سیکل بیمار گیر کرده ام و بعد از چند سال دوباره این کابوس های آبستن، خبر از خواب زمستانی می آورند.

نشسته ام کنار گلدان کوچکی که همین چند هفته پیش به ثمر رساندمش، بوی لیمو را نفس می کشم، و فکر می کنم وقتی اتفاقی در زندگی آدم می افتد، یحتمل درسی در آن هست که باید فراگرفته شود. اگر نه، چاره ای نیست جز اینکه آماده ی تکرار بی وقفه ی آن اتفاق در زندگی باشی

این تکرار در تکرار را برای بار چندم است با قلب بیمارم می بینم؟

توی لاک خودم فرو می روم و بیش از پیش می فهمم آدم ها فرقی با هم ندارند، باید دندان طمع را از آدم ها کند. حتا اگر بوی لیمو بدهند
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 7056 نظرات 1 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 1

نظرات

1. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    شمعدانی ام، این روزها حالش خوب نیست!
    گل هایش خشکیده، برگهایش رو به زردی می روند!
    ارسال Wednesday 9 July 2014 در 11:41PM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:48AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه