بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Monday 27 May 2013   #1
مقداد
همسایه حضرت معصومه سلام الله علیها و علی اخیها

نشان مقداد

تاريخ ثبت نام: May 2012
مكان: قم، قطعه ای از بهشت
پاسخ‌ها: 5,411
روزنوشته ها: 2
پاسخ ستاد دکتر محسن رضایی به برخی شایعات (از جمله وجود مذاهب دیگر در کابینه)

در پی انتشار برخی شایعات و بد اخلاقی ها، ستاد دکتر محسن رضایی به برخی شایعات پاسخ داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، متن پاسخ ستاد دکتر محسن رضایی اینگونه است:

ملت شریف ایران؛

هر چند بنا نداریم که به تمامی شایعات و بد اخلاقی هایی که این روزها منتشر می شود پاسخ دهیم اما برخی اوقات، شایعات و بد اخلاقی ها از منابع مشکوک منتشر می شود که برای تنویر افکار عمومی ناچاریم به برخی از آنان پاسخ دهیم .

از جمله نکات زیر :

1-اخیرا برخی منابع مشکوک شایعه کرده اند که دکتر رضایی در اظهاراتش اعلام کرده که دین از سیاست جداست در حالیکه این خلاف واقعیت است. جان کلام دکتر رضایی این بوده که قرار بوده سیاست دینی و اخلاقی شود نه اینکه اخلاق و دین به سیاست زدگی دچار شود، بنابراین هر نوع برداشت دیگر در این رابطه را تکذیب می کنیم.

2- اخیرا فردی با عنوان مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آقای هاشمی رفسنجانی صحبت هایی کرده است که این انتصاب را تکذیب می کنیم. دکتر رضایی همواره عنوان کرده که اگر آقای هاشمی در صحنه انتخابات می ماند می توانست رقیب خوبی برایش باشد؛ چرا که در چارچوب اخلاق، می توانست تفاوت ها و انتقادات خود را به ایشان اعلام کند اما چون وی هم اکنون در صحنه رقابت ها حضور ندارد نه به نفع ایشان و نه علیه ایشان اظهار نظری نکرده و نخواهم کرد.

3-در برخی محافل نقل کرده اند که دکتر رضایی کابینه خود را از همه مذاهب تشکیل می دهد در حالیکه وی همواره اعلام کرده است که در صورت پیروزی در انتخابات، کابینه ام را از همه اقوام تشکیل خواهم داد.

در پایان از همه به خصوص اهالی رسانه ها می خواهیم که جهت اطلاع از مواضع و دیدگاههای دکتر محسن رضایی و اطلاع از صحت و سقم شنیده ها به منابع رسمی ( پایگاه اطلاع رسانی شخصی وی و خبرگزاری های رسمی و معتبر) مراجعه کنند.

(تابناک)
ستاره ی درخشان شام ص 330، به نقل از شیفتگان حضرت مهدی علیه السلام ج 1، ص 251.

اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج بحقّ زینب(سلام الله علیها) و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و شیعته و المستشهدین بین یدیه
مقداد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 7 كاربر از مقداد بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 6 June 2013   #2
معجزه هزاره سوّم
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Jun 2013
پاسخ‌ها: 112
ج: پاسخ ستاد دکتر محسن رضایی به برخی شایعات (از جمله وجود مذاهب دیگر در کابینه)

عمریکای جهانخور بعداز پنجاه سال که سیاهپوستاش حق نشستن روی صندلی اتوبوس نداشتن حالا یه سیاه شده رئیسجمهورشون ولی ما.............................
بعددم از وحدت هم میزنیم وهمش میگیم صهیونیستها بین شیعه سنّی تفرقه میندازن!!!!!!!!!!!!!!
معجزه هزاره سوّم حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 7 June 2013   #3
مقداد

نشان مقداد

نقل قول:
در اصل توسط معجزه هزاره سوّم نوشته شده است نمايش نوشته
عمریکای جهانخور بعداز پنجاه سال که سیاهپوستاش حق نشستن روی صندلی اتوبوس نداشتن حالا یه سیاه شده رئیسجمهورشون ولی ما.............................
بعددم از وحدت هم میزنیم وهمش میگیم صهیونیستها بین شیعه سنّی تفرقه میندازن!!!!!!!!!!!!!!
یعنی شما چه توقعی از امثال آقای رضایی داری؟

اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج بحقّ زینب(سلام الله علیها) و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و شیعته و المستشهدین بین یدیه
كاربران ذيل از مقداد بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 7 June 2013   #4
مجیدماجد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Dec 2008
پاسخ‌ها: 998

نقل قول:
در اصل توسط مقداد نوشته شده است نمايش نوشته
من توقع دارم حتما از اهل تسنن یک یا چند وزیر در کابینه داشته باشند
مجیدماجد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 7 June 2013   #5
مقداد

نشان مقداد

نقل قول:
در اصل توسط مجیدماجد نوشته شده است نمايش نوشته
من توقع دارم حتما از اهل تسنن یک یا چند وزیر در کابینه داشته باشند

این توقع شما یک فاجعه است! یک بدعته که دولتهای بعدی مجبورن این بدعت رو ادامه بدن.

تعداد 3 كاربر از مقداد بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 7 June 2013   #6
مجیدماجد
عضو ثابت

نقل قول:

این توقع شما یک فاجعه است! یک بدعته که دولتهای بعدی مجبورن این بدعت رو ادامه بدن.
چرا فاجعه ؟! آیا برادران اهل تسنن ایرانی هستند یا خیر ؟ آیا مالیات پرداخت میکنند یا خیر ؟! آیا از مذاهب شناخته شده در قانون اساسی هستند یا خیر ؟!
من نمیدانم این فاجعه چیست و چگونه ایجاد میشود .
فاجعه آنستکه کاری کنیم که هموطن سنی من احساس کند که زندگی جداگانه از من برایش بهتر است . این فاجعه واقعی است .
قديمي Friday 7 June 2013   #7
مقداد

نشان مقداد

نقل قول:
چرا فاجعه ؟! آیا برادران اهل تسنن ایرانی هستند یا خیر ؟ آیا مالیات پرداخت میکنند یا خیر ؟! آیا از مذاهب شناخته شده در قانون اساسی هستند یا خیر ؟!
من نمیدانم این فاجعه چیست و چگونه ایجاد میشود .
فاجعه آنستکه کاری کنیم که هموطن سنی من احساس کند که زندگی جداگانه از من برایش بهتر است . این فاجعه واقعی است .
اقلیت هستند. کجا در قانون اساسی داریم از همه اقلیت ها باید وزیر انتخاب کرد؟ اگه اینطوری باشه و هر مذهب کور و کچل که به قول شما شناخته شده هم باشه یه وزیر داشته باشن دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه. وزرا مذهب باطلشون هم ترویج میدن و کمک می کنند و اونوقته که فاجعه شکل می گیره.
ما باید مردم رو به سمت صراط مستقیم علیّ ابن ابیطالب(علیه الصّلواة و السّلام) هدایت کنیم حتّی اهل سنّت رو اونوقت بیایم پل درست کنیم برای ترویجشون؟
من منکر کمک به اهل تسنن نیستم بلکه این کار باید انجام بگیره. اما وزیر سنّی ابدا!

قديمي Friday 7 June 2013   #8
مجیدماجد
عضو ثابت

نقل قول:
اقلیت هستند. کجا در قانون اساسی داریم از همه اقلیت ها باید وزیر انتخاب کرد؟ اگه اینطوری باشه و هر مذهب کور و کچل که به قول شما شناخته شده هم باشه یه وزیر داشته باشن دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه. وزرا مذهب باطلشون هم ترویج میدن و کمک می کنند و اونوقته که فاجعه شکل می گیره.
ما باید مردم رو به سمت صراط مستقیم علیّ ابن ابیطالب(علیه الصّلواة و السّلام) هدایت کنیم حتّی اهل سنّت رو اونوقت بیایم پل درست کنیم برای ترویجشون؟
من منکر کمک به اهل تسنن نیستم بلکه این کار باید انجام بگیره. اما وزیر سنّی ابدا!
به رسمیت شناختن حقوق اقلیت هنر است . حتی در اسراییل که یک رژیم نژاد پرست هستند تعدادی عرب در مجلسش وجود دارد . در هلند افتخار میکنند که حدود نیمی از نمایندگان مجلس خارجی هستند . در سوئد یک ایرانی مدتی وزیر فرهنگ شد ! و ضمنا کجا در قانون اساسی وجود وزیر سنی منع شده !
از طرفی ترویج و تبلیغ مذهب هم به خودی خود اشکالی ندارد. اگر ما حق هستیم اتفاقا در آزادی تبلیغ حقانیت خودمان را اثبات میکنیم .یک وقتی توده ایها از کشور گل و بلبل شوروی میگفتند و وقتی از آنها سئوال میشد پس چرا جهانگردی از این کشور گل و بلبل آزاد نیست میگفتند بقیه میروند و آنها را فاسد میکنند و وقتی میگفتند چرا جهانگرد از آن کشور اینقدر کم است یا اصلا اجازه خروج ندارند میگفتند چون میایند بیرون و فاسد میشوند ! خلاصه حقانیتی داشتند که میترسیدند نه کسی به طرف آنها برود و نه کسی از آنها به طرف غیر خود بیاید .
شما چگونه منکر کمک به اهل تسنن نیستید وقتی نمیتوانید یک وزیر سنی را بپذیرید . کمک که فقط آب و نان نیست بلکه حس احترام وشخصیت هم هست .
البته اشکال ندارد شما وزیر سنی را نپذیرید اما دم از حقوق شهروندی برابر و یا وحدت هم نزنید .حداقل راستش را بگویید که در مواردی حتی از اسراییل هم بدتر عمل میکنید و انتظار خوبی نداشته باشید .
گندم از گندم بروید جو ز جو !
كاربران ذيل از مجیدماجد بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 7 June 2013   #9
مقداد

نشان مقداد

نقل قول:
به رسمیت شناختن حقوق اقلیت هنر است . حتی در اسراییل که یک رژیم نژاد پرست هستند تعدادی عرب در مجلسش وجود دارد . در هلند افتخار میکنند که حدود نیمی از نمایندگان مجلس خارجی هستند . در سوئد یک ایرانی مدتی وزیر فرهنگ شد ! و ضمنا کجا در قانون اساسی وجود وزیر سنی منع شده !
از طرفی ترویج و تبلیغ مذهب هم به خودی خود اشکالی ندارد. اگر ما حق هستیم اتفاقا در آزادی تبلیغ حقانیت خودمان را اثبات میکنیم .یک وقتی توده ایها از کشور گل و بلبل شوروی میگفتند و وقتی از آنها سئوال میشد پس چرا جهانگردی از این کشور گل و بلبل آزاد نیست میگفتند بقیه میروند و آنها را فاسد میکنند و وقتی میگفتند چرا جهانگرد از آن کشور اینقدر کم است یا اصلا اجازه خروج ندارند میگفتند چون میایند بیرون و فاسد میشوند ! خلاصه حقانیتی داشتند که میترسیدند نه کسی به طرف آنها برود و نه کسی از آنها به طرف غیر خود بیاید .
شما چگونه منکر کمک به اهل تسنن نیستید وقتی نمیتوانید یک وزیر سنی را بپذیرید . کمک که فقط آب و نان نیست بلکه حس احترام وشخصیت هم هست .
البته اشکال ندارد شما وزیر سنی را نپذیرید اما دم از حقوق شهروندی برابر و یا وحدت هم نزنید .حداقل راستش را بگویید که در مواردی حتی از اسراییل هم بدتر عمل میکنید و انتظار خوبی نداشته باشید .
گندم از گندم بروید جو ز جو !
الان ما جمعیت اهل سنتمان در کشور بسیار کم است نسبت به وهابیت. اگر بخواهیم وزیر بیاریم باید از وهابی ها بیاریم که نمی شود. اهل سنت هم خیلی کم هستند و لازم به وزیر بردن و احترام گذاشتن نیست. شما برو شهرهای سنی نشین، ببین مردمش چه جوری به انقلاب و نظام و رهبری اظهار ارادت می کنند!!! احترام باید متقابل باشه و جمعیتشون هم انقدر نیست و... .
ضمنا اگه حرف شما درست بود شخص رهبری تا الان این قضیه را اعمال می کرد، در حالی که نکرده و خیلی مسائل دیگه که نمی تونم توی یه تایپیک عمومی اظهار کنم. مگر اینکه رهبری هم مخالف وحدته!

قديمي Friday 7 June 2013   #10
مجیدماجد
عضو ثابت

نقل قول:
الان ما جمعیت اهل سنتمان در کشور بسیار کم است نسبت به وهابیت. اگر بخواهیم وزیر بیاریم باید از وهابی ها بیاریم که نمی شود. اهل سنت هم خیلی کم هستند و لازم به وزیر بردن و احترام گذاشتن نیست. شما برو شهرهای سنی نشین، ببین مردمش چه جوری به انقلاب و نظام و رهبری اظهار ارادت می کنند!!! احترام باید متقابل باشه و جمعیتشون هم انقدر نیست و... .
ضمنا اگه حرف شما درست بود شخص رهبری تا الان این قضیه را اعمال می کرد، در حالی که نکرده و خیلی مسائل دیگه که نمی تونم توی یه تایپیک عمومی اظهار کنم. مگر اینکه رهبری هم مخالف وحدته!
لطفا از رهبری مایه نگذارید . داریم گفتگو میکنیم ببینیم این ادعاهای ما چقدر با قرآن و سنت و عقل جور در میاد . کدام عقلی میگوید جوان سنی را به سربازی ببر و اگر کار کرد از او مالیات بگیر اما حق ندارد به مقام بالای اجرایی برسد ؟!
ضمنا کدام آمار میگوید تعداد اهل سنت ایران و وهابی ایرانی چقدر است ؟! اصلا تعریف وهابی چیست ؟ یک چیزهایی از خودتان میگویید و تازه فکر میکنید روز قیامت به راحتی از حساب و کتاب فارغ میشوید !
خداوکیلی اگر حضرت علی علیه السلام در روز قیامت بگوید من کی و کجا گفتم از یک سنی مالیات بگیر اما نگذار مقام بالای اجرایی پیدا کند چه میگویید ؟!
همانطور که گفتم فاجعه واقعی احساس مرکز گریزی اقلیتها است که با رفتار ما به آن دامن زده میشود و چه راحت آمریکا و اسراییل از آنها استفاده میکنند . فکر میکنید اینکه در بین مخالفین سوری ماشین مخابراتی اسراییلی با پلاک اسراییل پیدا میشود نشانه چیست ؟! چطور شده که یک نفر مسلمان حاضر شده برای کشتن برادان خود از اسراییل تجهیزات بگیرد؟! و تازه مرتب شعار الله اکبر بگوید ؟! همین رفتار ما هست که بذر نفاق و دشمنی میکارد و آنکس که باد میکارد طوفان درو میکند .
كاربران ذيل از مجیدماجد بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 7 June 2013   #11
massoud_mj
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Mar 2012
پاسخ‌ها: 667

نقل قول:
اینایی که شما میگی ملیته نه مذهب . در ضمن اگر اینا از لحاظ اعتقادی باهم سازگاری نداشتن که به مجلس و کابینه شون راهشون نمیدادن .

مقام معظم رهبری
massoud_mj حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 7 June 2013   #12
معجزه هزاره سوّم
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Jun 2013
پاسخ‌ها: 112

نقل قول:
من از ایشون و باقی مسعولین توقع دارم حداقل مثل شوما صاف و ساده باشن و رک و راست بگن که بریاست رسیدن اهل سنت
نقل قول:
یک فاجعه است! یک بدعته
همینطور تعارفات رو کناربذارن و راحت بگن که اسلامی که اکثریت مسلمانان بهش اعتقاددارن درحد
نقل قول:
مذهب کور و کچل و مذهب باطل
هست که نباید ترویج بشه!!!!!!!!!!
بععععله من توقع دارم که مسعولین شمشیر رو از رو ببندن و مثل شوما رک و راست بگن که اهل سنت شهروند درجه دهم هستند نه اینکه ریاکارانه دم از وحدت بزنن و بگن بمب اتم حرامه بعدش اون زیرزیرا..............................................
اینم بگم که فردا همین اختلافات گسترش پیداکرد و بجنگ شیعه و سنّی توی عراق و لبنان و سوریه شد حق نداری بگی که کار استکبار و صهیونیسمه مگراینکه اعتراف کنی خودت هم عامل صهیونیسم بودی و تفرقه افکنی میکردی
معجزه هزاره سوّم حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از معجزه هزاره سوّم بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 7 June 2013   #13
مجیدماجد
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط massoud_mj نوشته شده است نمايش نوشته
اینایی که شما میگی ملیته نه مذهب . در ضمن اگر اینا از لحاظ اعتقادی باهم سازگاری نداشتن که به مجلس و کابینه شون راهشون نمیدادن .
حق انتخاب یک فرد به بالاترین مقام اجرایی کشور یک چیز است و رسیدن به آن مقام یک چیز دیگر !
من میگویم نباید افراد را از حقوقشان منع کرد اما وقتی یک نفر مثلا از اهل تسنن میخواهد در ایران وزیر شود مانند هر فرد دیگری باید رای اعتماد محلس را بدست آورد و این یک راهکار قانونی هست .اگر توانست رای اعتماد را بدست آورد پس میتواند وزیر شود و در عالم سیاست این امکان پذیر است مثلا یک سیاهپوست با نام میانی حسین و با ریشه مسلمان میتواند به ریاست جمهوری آمریکا برسد اما آنچه در واقع به وقوع پیوسته برای ما اینستکه یک نفر بدتر از بوش به حکومت رسیده .
اینجا می بینید که سیستم حکومتی شیطان بزرگ با هوشیاری هم مانع بروز اعتراضاتی مانند تبعیض شده و هم هر رییس جمهوری انتخاب میکند در جهت منافع سرمایه داری و صهیونیسم است .
خوشمان بیاید یا بدمان بیاید به این میگویند زیرکی یک سیستم سیاسی !
حالا شما هم اسم خودت را بگذار مومن غافل از اینکه "المومن كيس فطن حذر "
قديمي Friday 7 June 2013   #14
مجیدماجد
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط معجزه هزاره سوّم نوشته شده است نمايش نوشته
اینم بگم که فردا همین اختلافات گسترش پیداکرد و بجنگ شیعه و سنّی توی عراق و لبنان و سوریه شد حق نداری بگی که کار استکبار و صهیونیسمه مگراینکه اعتراف کنی خودت هم عامل صهیونیسم بودی و تفرقه افکنی میکردی
واقعا گل گفتی . با این اخلاق و سیاست ورزی ما چقدر کار آمریکا و اسراییل راحت است .
قديمي Friday 7 June 2013   #15
مقداد

نشان مقداد

هیج کدوم از این حرفا دلیل نمیشه وزیرشون کنیم. من نگفتم کمکشون نکنیم یا شهروند بوووق حسابشون کنیم ولی نباید بدون دلیل روشون رو هم زیاد کنیم و دلایل دیگه که نمی تونم تو تایپیک عمومی بگم و اقتضاشم نیست.

تعداد 2 كاربر از مقداد بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:54PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه