بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Tuesday 25 August 2015   #1
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

تاريخ ثبت نام: Apr 2007
مكان: Your monitor
پاسخ‌ها: 6,569
روزنوشته ها: 4
آقـــــای معجـــزه ی هــــزاره ی ســــــوم

مقدمه

احمدی نژاد، معجزهٔ هزارهٔ سوم، نام کتابی است نوشته‌ی فاطمه رجبی که در ستایش از ششمین رئیس جمهور ایران، محمود احمدی‌نژاد، نگاشته شده‌است. در ابتدا ادعا شد این کتاب با حمایت دفتر رئیس جمهور چاپ و منتشر شده‌است. این ادعا، بعدها از طرف دولت رد شد.

فاطمه رجبی در مصاحبه‌ای که با عباس سلیمی‌نمین در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۹۰ داشت اعلام کرد اگر عنوان کتابش در متوهم نمودن محمود احمدی‌نژاد تاثیر داشته از درگاه خدا طلب مغفرت می‌کند!!!

سلام

چهل و یک جمله به یاد ماندنی از دکتر محمود احمدی نژاد

1- اتفاقاً تغییر ساعات ، اثر برعکس دارد و مصرف انرژی را زیادتر می کند.

2- این که می گویند دو تا بچه کافیه ، بنده معتقد نیستم. کشور ما برای صد و بیست میلیون نفر جا دارد.

3- فرار مغزها و سرمایه‌ها نداریم ، هر کس آزاد است هر کجا که خواست زندگی کند.

4 -مردم از شنیدن اسم دموکراسی حالت تهوع می‌گیرند.

5- امارات اگر پیشرفت کند ، انگار ما پیشرفت کرده‌ایم.

6- اگر مصر آمادگی داشته باشد ، تا پایان وقت اداری امروز ، روابط را (پس از سی سال قطع رابطه) برقرار می کنیم.

7- یک زن (اشاره به فاطمه رجبی) پیدا شده که مردانه حرف می‌زند ، آن وقت شما بهش ایراد می‌گیرید؟

8- در کشور ما طی این دو ساله معجزه‌ی اقتصادی رخ داده...!

9- گوجه ‌فرنگی ۳۵۰۰ تومان نیست ، بغل خانه‌ی ما ۱۲۰۰ تومان است.

10- چهل و دو روزنامه علیه دولت می‌نویسند.

11- گفته‌ی مرکز پژوهش‌های مجلس در باره نرخ تورم ۲۳ درصدی دروغ است ، تورم ۱۳درصد است.

12- من نگفتم نفت را سر سفره‌ها می آورم.

13-امروز همه به این واقعیت معتقدند که در حال حاضر کشور را امام زمان مدیریت می کند.

14- مردم اطلاعات پرسشنامه طرح تحول اقتصادی را با دقت 99.96 % درست تکمیل کرده اند.

15- طرح تحول قیمتها را افزایش میدهد ، اما این افزایش قیمت تورم نیست بلکه جهش است.

16- میانگین سن دانشمندان هسته ای ما ، 17 سال است.

17- یک دختر 15 ساله توانسته است در زیرزمین خانه شان ، اورانیوم را غنی کند.

18-با چاقوی زنجان ، دشمنان این مملکت را به دو نیم می کنیم.

19- بدرفتاری با ایرانیان در فرودگاهها دروغ است ، با من و هیئت همراهم در همه جا خوشرفتاری می کنند.

20- بر خلاف نظر بقیه ، من معتقدم زنان گیلانی در کنار کار و تلاش روزانه ، حریم عفاف و ناموس خود را هم حفظ می‌کنند...!

21- در سفر عربستان ، برادر عزیزم ملک عبدا... ، مرا در صندلی کنار خودش نشاند.

22- آنقدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه دانتان بترکد...!

23- با حذف قیمت زمین ، بهای خانه نصف می‌شود.

24- آقای مشایی مظلوم واقع شدند ، ایشان هیچ گاه نگفتند ما با ملت اسرائیل دوست هستیم بلکه ایشان گفتند ما با مردم اسرائیل دوست هستیم.

25- روشنفکران ، به اندازه ی بزغاله هم نمی فهمند.

26- سران کشورهای دنیا برای نزدیکی با کشور ما صف کشیده اند ، مثل این پیرزن ها که در صف زنبیل می گذارند.

27- آقای کردان مظلوم واقع شدند و استیضاح ایشان غیرقانونی است.

28- در دنیای ورزش ، نتایج پارا المپیک از المپیک مهمتر است.

29- ایران آزاد ترین کشور دنیاست...!

30- هرگز نمی گذارند که اوباما رئیس جمهور آمریکا شود.

31- در خارج از کشور بچه 4 ساله من را به مادرش نشان داد و گفت : محمود...!

32- در سفر ایتالیا من را می خواستند با اشعه ایکس ترور کنند.

33- بهای کنونی نفت (150دلار در سال86) بسیار پایین است و من پیش بینی می کنم که نفت به 200 دلار هم برسد.

34- آنها از من می ترسند ، یک سخنرانی بکنم بهای نفت گران می شود.

35- درست است که بهای نفت دارد کاهش پیدا می کند (130دلار اوایل در سال87) ، ولی بطور قاطع می گویم زیر 100 دلار نخواهد رسید.

36- عده ای می گویند که بازار آزاد همه چیز را حل می کند ، ولی من به شما می گویم که بازار آزاد برای دزدها و سارق هاست.

37- به خبرنگار خارجی : شما نماینده ملتتان هستید و باید به سؤال من پاسخ دهید...!

38- حجم سرمایه گذاری در صنعت نفت ، در این چهارسال 60 میلیارد دلار است.

39- تسهیلات بانکی چون رگ در خون اقتصاد جاریست...!

40- آن ممه را لولو برد...!

41- انگلیس جزیره کوچکیست در غرب آفریقا با بی ادبی ما را تهدید به تحریم می کنند. شما کیه چی باشید یا چیه کی باشید...!
A+CH حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 4 كاربر از A+CH بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #2
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

تاريخ ثبت نام: Oct 2007
مكان: توی شهری که تو نیستی
پاسخ‌ها: 6,003
روزنوشته ها: 5
ج: آقـــــای معجـــزه ی هــــزاره ی ســــــوم

به دنبال جمله معروفش بودم تا اخرین خطا اومدم دیدم اون هنرنماییش در مقابل بقیه افاضاتشون هیچه
تعداد 3 كاربر از مهساM بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #3
MSR
Hosein

نشان MSR

تاريخ ثبت نام: May 2007
مكان: hz$
پاسخ‌ها: 6,408
ارسال پيام توسط Yahoo به MSR

ازین جالب تر اینه که هنوزم یه عده براش سر و دست می شکنن و منتظرن منجی هزاره سوم دوباره برگرده
کاش میشد کلیپ هاش رو هم بزاریم ، من یکی هر وقت می بینم به عنوان یه ایرانی احساس شرم میکنم
قديمي Tuesday 25 August 2015   #4
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

عزیزم اعتقادشونه...
خود خدا هم بیاد (استغفرالله) بگه این این طوری و اون طوری اینا میگن اشتباه میگی تو چی میدونی...
چقدر مظلومی دکتــــــــــــر
تعداد 4 كاربر از مهساM بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #5
MSR
Hosein

نشان MSR

نقل قول:
در اصل توسط مهساM نوشته شده است نمايش نوشته
عزیزم اعتقادشونه...
خود خدا هم بیاد (استغفرالله) بگه این این طوری و اون طوری اینا میگن اشتباه میگی تو چی میدونی...
چقدر مظلومی دکتــــــــــــر
درسته ... البته از اعتقاد گذشته شده تعصب
شانس ما هر چی اعتقاد محکم و تعصبه، یه راست جمع شده توی این خاورمیانه فلک زده
قديمي Tuesday 25 August 2015   #6
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا

سلام عقده گشایی شما هم نسبت به دکتر محمود احمدی نژاد از تعصب گذشته . و سابقه طولانی داره . اینکه بخشی از سخنان یک شخص را حالا درست یا غلط (( که البته در زمان و مکان خودش باید بررسی بشه تا به حق و نا حق بودن اون بشه قضاوت کرد )) تیتر بزنی و دهن کجی کنی کار ادم نرمال نیست .
البته این کج تابی ها مسبوق به سابقه هستش و چیز جدیدی نیست . حالا اندکی رشد کردید و لباس و راه رفتن و ریخت و قیافه را تیتر نزدید ههههههه
حالا از اینها که بگذریم . اون بنده خدا که بقول شما ها و جنابان مستطاب امرای دولت تدبیر و امید تمام شده . نگرانی شما ها از بابت چیه ؟ ههههه

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 25 August 2015   #7
MSR
Hosein

نشان MSR

نقل قول:
در اصل توسط هلنا نوشته شده است نمايش نوشته
سلام عقده گشایی شما هم نسبت به دکتر محمود احمدی نژاد از تعصب گذشته . و سابقه طولانی داره . اینکه بخشی از سخنان یک شخص را حالا درست یا غلط (( که البته در زمان و مکان خودش باید بررسی بشه تا به حق و نا حق بودن اون بشه قضاوت کرد )) تیتر بزنی و دهن کجی کنی کار ادم نرمال نیست .
البته این کج تابی ها مسبوق به سابقه هستش و چیز جدیدی نیست . حالا اندکی رشد کردید و لباس و راه رفتن و ریخت و قیافه را تیتر نزدید ههههههه
حالا از اینها که بگذریم . اون بنده خدا که بقول شما ها و جنابان مستطاب امرای دولت تدبیر و امید تمام شده . نگرانی شما ها از بابت چیه ؟ ههههه
هلنا جان ...پسرم دقت کن
ایشون با عملکردش گند زد به مملکت، طوری که تا سالها قابل جبران نیست و با عرض معذرت دولت روحانی هنوزم داره سیفون میکشه که گندکاری های دولت قبل جمع بشه ... وگرنه 100 تا سوتی و حرف بی ربط که برا ما اهمیتی نداره
اینا هم فقط برا یادآوریه که ایشون یه وقت باز هوس ماجراجویی به سرش نزنه و البته یه تلنگری به هوادارش
قديمي Tuesday 25 August 2015   #8
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

نقل قول:
هنوزم داره سیفون میکشه که گندکاری های دولت قبل جمع بشه
تعداد 2 كاربر از مهساM بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #9
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

نقل قول:
در اصل توسط MSR نوشته شده است نمايش نوشته
هلنا جان ...پسرم دقت کن
ایشون با عملکردش گند زد به مملکت، طوری که تا سالها قابل جبران نیست و با عرض معذرت دولت روحانی هنوزم داره سیفون میکشه که گندکاری های دولت قبل جمع بشه ... وگرنه 100 تا سوتی و حرف بی ربط که برا ما اهمیتی نداره
اینا هم فقط برا یادآوریه که ایشون یه وقت باز هوس ماجراجویی به سرش نزنه و البته یه تلنگری به هوادارش
سلام . عزیز دل برادر البته از روز ازل تا ابد مسبب همه گرفتاری ها و مشکلات در همه جای جهان اقای دکتر احمدی نژاده این ادبیات شماست .
و البته یک مورد هم به اون اضافه شده اینکه تا ابد اقای روحانی و یا امثالهم در حال سیفون کشیدنن هههههه این هم تربیت شما هاست .
خوب این ادبیات که از جانب شما چیز جدیدی نیست . یعنی طبیعیه . شما این مطالب را نگی کی بگه ؟
کما اینکه نوبت ما هم شد . ما هم میگیم . اینا طبیعت رقابته .
خیلی دوست دارم نظر شما را در مورد این بدونم

با توجه به فجایع روز گذشته در برخورد گاز انبری با دانشجویان، بیش از همیشه چهره امنیتی دولت یازدهم برای افکار عمومی روشن شده است، دولتی که از شخص رییس جمهور تا دستیار ارشد او و حتی مشاور فرهنگی و وزیر کار و تعاون وی همگی سوابق امنیتی قابل ملاحظه ای دارند و از لطایف روزگار است که چنین مجموعه ای مدعی برخورد آزاد یا مدنی! با منتقدان بویژه دانشجویان شود، لذا اگر در چنین دولتی جز باتوم و بازداشت برخورد دیگری با دانشجویان و نخبگان کشور صورت بگیرد باید تعجب کرد!
هنوز بخش های مهمی از سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در افکار عمومی باقی مانده است، از اشاره جلیلی به اینکه «راه رفتن بین حق و باطل به معنای میانه روی و اعتدال نیست»، تا جمله رضایی مبنی بر اینکه «اگر آقای روحانی با این عصبانیت رییس جمهور شود چه بر سر منتقدانش می آورد»، تا فریادهای حقوقدانی که می گفت من سرهنگ نیستم و در دفاع از دانشجویان دفتر تحکیم وحدت خطاب به قالیباف گفت: «من در جلسه شورای عالی امنیت ملی گفتم اگر می خواهید دانشجویان را بیاورید در خیابان سپس آنها را گازانبری محاصره کنید برایشان پرونده بسازید این کار را انجام ندهید اگر هم می خواهید آزاد بگذارید آزاد بگذارید.»

اما گذشت دو سال از عمر دولت اعتدال به خوبی عیار سخنان حسن روحانی را نشان داده و شاید آخرین مورد آن اتفاقات تاسف آور روز گذشته در برابر سفارت انگلیس بود که نیروی انتظامی که زیر نظر وزارت کشور عمل می کند ضمن بازداشت تعدادی از معترضان به بازگشایی جاسوسخانه روباه پیر در تهران، با قلع و قمع دانشجویان و ضرب و شتم آنها عیار سخنان روحانی درباره سعه صدر دولت با منتقدان را بار دیگر اثبات کرد و نشان داد روایت وی از جلسه شورای عالی امنیت ملی سال ۷۸ نیز تا چه اندازه درست بوده است.

حوادث روز گذشته تهران در برابر سفارت انگلیس که یکی از شدیدترین تدابیر پلیسی برای یک برنامه دیپلماتیک بوده و از تردد و تجمع افراد کنار هم جلوگیری می شد تا هیچ گونه اعتراضی نسبت به بازگشایی سفارتخانه انگلیس انجام نشود، یادآور برخورد با طللبه های اصفهانی بود که به جرم استکبار ستیزی و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا در مراسم تشییع شهدای غواص در این شهر، مورد برخورد عوامل امنیتی ترین دولت بعد از انقلاب قرار گرفتند.

حال به نظر می رسد با توجه به فجایع روز گذشته در برخورد گاز انبری با دانشجویان، بیش از همیشه چهره امنیتی دولت یازدهم برای افکار عمومی روشن شده است، و از لطایف روزگار است که چنین مجموعه ای مدعی برخورد آزاد یا مدنی! با منتقدان بویژه دانشجویان شود، لذا اگر در چنین دولتی جز باتوم و بازداشت برخورد دیگری با دانشجویان و نخبگان کشور صورت بگیرد باید تعجب کرد!

قديمي Tuesday 25 August 2015   #10
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

حالا سووال من از شما ها اینه :
روحانی اون موقع که اون ادعا را میکرد داشت سیفون میکشید ؟
یا الان که این کار را کرده داره سیفون میکشه ؟

قديمي Tuesday 25 August 2015   #11
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

ببخشیدا . خیلی عذر میخوام . من یک سووال دیگه هم از شما ها داشتم . بزرگ مینویسم تا عمق سووال را درک کنید . خوب
روحانی اون موقع که میگفت دولت دکتر احمدی نژاد با واردات بی رویه از چین برای چینی ها شغل ایجاد کرده .
تو این دو ساله در این مورد داشته سیفون میکشیده ؟
ببینید من بزرگ نوشتم تا عمق مطلب را درک کنید . شما میایید از سر عقده و تعصب (( میدونید دیگه تعصب منشا حماقته )) مطالبی را میگید و چند تا میپرونید و میرید .
منم که با شما اشنایی دارم میدونم چیزی نیستید . همین الانم میدونم حرفی برای گفتن ندارید . و واقعا از لحاظ منطق و شخصیت انقدر رشد نکردید که پای استدلال بیایید .
حالا اگه شخصیت دارید جواب منو بدید و الا سیفون روحانی شما را کشیده

قديمي Tuesday 25 August 2015   #12
مهساM
مهر من عشق من

نشان مهساM

شما چقدر باحالین
یه ملت بی سر و صدا تو سکوت ریختن تو خیابون راهپیمایی کردن گفتن غلط کردین بدون مجوز قدم از قدم بر داشتین
اعتراض دارین بابت چی ما میگیم درسته پ درسته خفه برین خونه هاتون
... ملت.... چشــــــــم غلیظی گفت و 9 دی شد سمبل مقاومت و ایستادگی..
حالا چی شده یه مشت آدم با مجوز یا بی مجوز( که اصلا معلوم نیس این مجوزا از کجا میاد و به کیا میدن و چرا و اینا اصلا داشتن همونم یا نه) اومدن جلوی یه حرکت عظیم نه ملیتی و کشوری بلکه جهانی وایسادن که ما اینو دوست نداریم این فتنه س وایسادن و بیان تشویق کنن که ..." دانشجو بیدار است؟؟؟
رو چه حساب هیچی نگن؟؟
توافق میدونید یعنی چی؟؟
رهبر رو که شکر خدا قبول دارین
این روباه پیر سر خود که پا نشده بیاد ، تاییدیه ایشونم بوده ... نبوده؟؟!!
تعداد 3 كاربر از مهساM بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #13
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

در این باره نکاتی چند قابل تأمل است:

1 - در دنیای امروز، قطع رابطه با کشورها، به ویژه کشورهای مهم دنیا اصولاً متضمن منافع ملی نیست و اغلب آثار زیان بار هم دارد. قطع رابطه یعنی محروم سازی خود از مزایای نسبی یک کشور، ولی داشتن رابطه یعنی باز بودن دست برای بهره مندی از مزایا و کنترل مضرات.
بنابراین، عقل سلیم حکم می کند، اصل را بر رابطه بگذاریم و هر گونه قطع رابطه را استثنایی بر آن بدانیم.

2 - اشاره می کنند به سوابق سوء بریتانیا در ایران و مستنداً به آن، خواستار استمرار قطع رابطه با آن می شوند.
این که بریتانیا در ایران سابقه خوبی ندارد و همواره در تعاملات فیمابین، نقش ستمگر و مداخله جو را ایفا کرده و در درازنای تاریخ به ایران و ایرانی ها جفا کرده ، امری بدیهی است که هیچ تاریخ خوانده ای نمی تواند منکر آن شود.

با این حال، اگر بنا بر این باشد که با هر کشور بدسابقه ای قطع رابطه کنیم، باید با اکثر کشورهای مهم جهان قهر کنیم و قبل از همه و به قید فوریت با کشور روسیه که سابقه ای به مراتب خشن تر ، خیانت بار تر و ننگین تر از انگلیس در ایران دارد قطع رابطه کنیم. سپس دیپلمات های فرانسه ، پرتغال ، هلند و ... که سوابق استعماری در تاریخ ایران دارند را از ایران اخراج کنیم و بعد، تاریخ را ورق بزنیم و با هر کشوری که سابقه ای نامطلوب در ایران دارد، برخورد و قهر کنیم!

این در حالی است که اصل در روابط بین الملل، منافع کنونی و آتی کشور است و نه ماندن در اعماق تاریخ چرا که تاریخ برای عبرت گرفتن و درس آموختن است نه برای پوسیدن در آن.

3 - دلواپسان، گویا حواس شان نیست که این ، فقط بریتانیا نیست که سفارتش را در ایران بازگشایی می کند، بلکه ایران هم این فرصت را یافته است که بار دیگر در لندن حضور داشته باشد و سفارتش را بازگشایی نماید.

4 - اما گذشته از آنچه ذکر شد، نکته جالبی وجود دارد که به ادعای دلواپسان درباره "غیرقانونی" بودن بازگشایی سفارت بریتانیا در ایران مربوط می شود.
از جمله حمید رسایی، نماینده نزدیک به جریان پایداری در مجلس شورای اسلامی گفته است: طبق مصوبه مجلس، فعالیت دیپلماتیک انگلیس در ایران منوط به مصوبه مجلس می باشد که نمایندگان تا کنون چنین مصوبه ای نداشته اند و در نتیجه بازگشایی سفارت و نیز بهبود روابط میان 2 کشور در شرایط کنونی غیرقانونی است. (روزنامه کیهان، شماره امروز)

اگر واقعاً مجلس مصوبه ای مبنی بر منع بازگشایی سفارت بریتانیا داشته است، فارغ از مباحث فکری و سیاسی، باید منتظر مصوبه جدید مجلس برای هر گونه تغییری در این رابطه باشیم چرا که همان گونه که رسایی هم گفته، برقراری روابط غیر قانونی است.

اما واقعیت چیست؟ آیا چنین مصوبه وجود دارد و آن طور که گفته شده ، " فعالیت دیپلماتیک انگلیس در ایران منوط به مصوبه مجلس است"؟
واقعیت این است که هیچ مصوبه ای در مجلس وجود ندارد که فعالیت دیپلماتیک بریتانیا در ایران را منع کرده و از سرگیری آن را به مصوبه جدید مجلس منوط کند.

تنها مصوبه ای که در این مورد وجود دارد، به سال 1390 برمی گردد که بعد از تحریم بانک مرکزی ایران توسط انگلیس، مجلس تصویب کرد که روابط دو کشور از سطح "سفیر" به سطح "کاردار" کاهش یابد.
الان هم که سفارت بازگشایی می شود، روابط دو کشور، در سطح سفیر از سر گرفته نمی شود بلکه کاردار انگلیس در سفارتخانه مستقر می شود. این نه تنها نقض مصوبه مجلس نیست بلکه عین مصوبه آن است که سطح روابط را در حد کاردار تعیین کرده است.

به علاوه در تبصره یک این ماده واحده آمده است که اگر سیاست های خصمانه انگلیس تغییر کند، می توان سطح رابطه را ارتقا هم داد و بنابراین نیازی به مصوبه جداگانه هم نیست. لذا اگر دولت ایران با ارتقاء سطح روابط به حد سفیر هم موافقت می کرد، با توجه به این که انگلیس در جریان مذاکرات 1+5 و ایران، با لغو تحریم های ایران موافقت کرده - بر خلاف زمانی که خودش بانک مرکزی ایران را تحریم کرد - کار غیر قانونی انجام نداده بود.

عین مصوبه مجلس را خودتان بخوانید:

قانون کاهش روابط با انگلیس

ماده واحده ـ وزارت امورخارجه موظف است در چهارچوب حفظ منافع ملی و دفاع از حقوق ملت بزرگ ایران ظرف دوهفته، روابط سیاسی را با دولت انگلیس به سطح کاردار تنزل دهد و روابط اقتصادی و بازرگانی را نیز به حداقل ممکن برساند.

تبصره۱ـ در صورت تغییر سیاستهای خصمانه کشور مزبور وزارت امورخارجه می‌تواند سطح روابط را ارتقاء دهد.
تبصره۲ـ وزارت امور خارجه موظف است در مورد سایر کشورهایی که رفتار مشابه انگلیس داشته باشند، گزارشی جهت اخذ تصمیم مناسب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.

حال در کجای این چند سطر که به زبان فارسی هم نوشته شده ، آمده است که "فعالیت دیپلماتیک انگلیس در ایران منوط به مصوبه مجلس است" که جناب رسایی و همفکرانش چنین می گویند؟ حالا خوب است که این قانون را خودشان تصویب کرده اند ولی نمی دانند که چه تصویب شده است!
شاید هم خود را به جهالت زده اند و چشم بسته اند و دهان گشوده اند و هر چه بر زبانشان می آید را بی هیچ اندیشه ای می گویند!

دلواپسان! لااقل مصوبه خودتان را یک بار دیگر بخوانید و بعد حرف بزنید.
تعداد 3 كاربر از A+CH بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #14
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

نقل قول:
عقده گشایی شما هم نسبت به دکتر محمود احمدی نژاد از تعصب گذشته
الآن دقیقا نسبت به چی یا کی من تعصب دارم !!؟؟؟

نقل قول:
با توجه به فجایع روز گذشته در برخورد گاز انبری با دانشجویان
1- دانشجویان !!!؟؟؟ منظورتون بسیجی ها هستن که به صورت کاملاً سازماندهی شده از سپاه بودجه میگیرن . ساختمون جدا دارن توی هر دانشگاه . تابلوی اعلانات دارن توی هر دانشگاه . و دارن اهداف یه عده بالادستی خودشون رو عملی میکنن.

پس لطفا نگید تظاهرات خودجوش که خندمون میگیره شدیداً .

2- فجایع روز گذشته !؟

در برابر بیست سی نفر !!؟؟؟

چطور اون موقع که گردان گردان آدم میریخت ملتوُ کتک میزدن ، نیروی انتظامی دست دولت نبود ، حالا رئیس نیروی انتظامی شد شخص شخیص رئیس جمهور !؟؟

بعدشم کدوم فجایع !؟

شما فاجعه ندیدی یا خودتو داری به اون راه میزنی
تعداد 3 كاربر از A+CH بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 25 August 2015   #15
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

نقل قول:
منم که با شما اشنایی دارم میدونم چیزی نیستید . همین الانم میدونم حرفی برای گفتن ندارید . و واقعا از لحاظ منطق و شخصیت انقدر رشد نکردید که پای استدلال بیایید .

دیگه استدلال بیشتر از پست اول !!؟؟
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:58AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه