بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > مديريت > پيشنهاد و انتقاد

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Saturday 29 November 2014   #46
SART
فرزند خراسان

نشان SART

تاريخ ثبت نام: Jun 2008
مكان: دیار سربداران
پاسخ‌ها: 2,832
ج: پیشنهاد بی‌شرمانه

شايد اين جمعه بيايد گل نرگس
باید به آن ها که از کربلا درس مذاکره !!! می گیرند یادآوری کرد که تاریخ گواهی میدهد که نه عمر سعد به ملک ری رسید و نه مردم سازش کار کوفه قرن ها رنگ آرامش و امنیت را به خود دیدند.
اما تاریخ مانده است و سرافرازی امام حسین و یارانش

SART حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از SART بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 29 November 2014   #47
گل بهار
عضو ثابت

نشان گل بهار

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
مكان: همون جایی که دلبر خونه داره
پاسخ‌ها: 3,870

نقل قول:
در اصل توسط SART نوشته شده است نمايش نوشته
اونوقت عمت میخاد جواب دلبر شیرینو بده عایا ؟؟؟
بنام خدا من عمه ندالم............
تعداد 2 كاربر از گل بهار بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 29 November 2014   #48
P E Y M A N
....:::Ocean Of Tears:::....

نشان P E Y M A N

تاريخ ثبت نام: Jan 2005
مكان: شیراز (رحمت الله علیه)
پاسخ‌ها: 1,141
روزنوشته ها: 23

من پیشنهاد میکنم جهت رفاه حال همشهریان فرشاد رو زودی ببریم خونه بخت
قديمي Saturday 29 November 2014   #49
گل بهار
عضو ثابت

نشان گل بهار

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
مكان: همون جایی که دلبر خونه داره
پاسخ‌ها: 3,870

تعداد 2 كاربر از گل بهار بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 30 November 2014   #50
P E Y M A N
....:::Ocean Of Tears:::....

نشان P E Y M A N

تاريخ ثبت نام: Jan 2005
مكان: شیراز (رحمت الله علیه)
پاسخ‌ها: 1,141
روزنوشته ها: 23

قديمي Saturday 11 April 2015   #51
رضا3
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Nov 2013
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 629

نقل قول:
در اصل توسط boosal نوشته شده است نمايش نوشته
سلام و عرض ادب
اگر امکانش موجودناکه در قسمت قابل بررسی امکان اطلاع از نقل قول ها هم گنجانده بشه
این امکان اگر اضافه بشه به فعالیت بیشتر کاربران منجر میشه
سلام پس باعث و بانی سیستم نقل قول شمایی؟
برای جذب کاربران جدید ایران کلابز باید از لحاظ کیفی خودش رو به روز کنه.
احتمالا دوستانی چون شما بتونن پیشنهاد های خوب دیگه داشته باشن

رضا3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از رضا3 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 13 April 2015   #52
boosal
آسمان مال من است

نشان boosal

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: کرمان دل عالم هست و ما اهل دلیم
پاسخ‌ها: 5,689
روزنوشته ها: 7

نقل قول:
در اصل توسط رضا3 نوشته شده است نمايش نوشته
سلام پس باعث و بانی سیستم نقل قول شمایی؟
برای جذب کاربران جدید ایران کلابز باید از لحاظ کیفی خودش رو به روز کنه.
احتمالا دوستانی چون شما بتونن پیشنهاد های خوب دیگه داشته باشن
سلام اقا رضا
اگه خدا قبول کنه
همینطوره که میفرمایید و متاسفانه کلابز روز به روز داره از قافله عقب میمونه و واقعا حیق این انجمن باسابقه و معروف هست که به حاشیه رونده بشه
زمانی یکی از شلوغترین انجمن های اینترنتی بود
همینجا هم از همه دوستان دعوت میکنم که پیشنهاداتشون رو برای به روز کردن انجمن ارائه کنند و از مسئولان ایرانکلابز هم تقاضا میکنم که تلاششون رو دو چندان کنند تا شاهد یکه تازی دوباره کلابز باشیم
پیشنهاد من اینه که در وهله اول شبکه مجازی کلابز رو راه اندازی کنند
پشت ديوار نشينم ، چو گدا بر سر راهي
کس به غير از تو نخواهم چه بخواهي چه نخواهي
باز کن در ، که جز اين خانه مرا نيست پناهي
boosal حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از boosal بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 13 April 2015   #53
رضا3
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Nov 2013
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 629

نقل قول:
در اصل توسط boosal نوشته شده است نمايش نوشته
سلام اقا رضا
اگه خدا قبول کنه
همینطوره که میفرمایید و متاسفانه کلابز روز به روز داره از قافله عقب میمونه و واقعا حیق این انجمن باسابقه و معروف هست که به حاشیه رونده بشه
زمانی یکی از شلوغترین انجمن های اینترنتی بود
همینجا هم از همه دوستان دعوت میکنم که پیشنهاداتشون رو برای به روز کردن انجمن ارائه کنند و از مسئولان ایرانکلابز هم تقاضا میکنم که تلاششون رو دو چندان کنند تا شاهد یکه تازی دوباره کلابز باشیم
پیشنهاد من اینه که در وهله اول شبکه مجازی کلابز رو راه اندازی کنند
بله خیلی حیفه ایران کلابز افول کنه
ایران کلابزی که از اول کارکرد نت یا جا افتادن کامپیوتر و نت در ایران تاسیس شد
از یک سری جهات خیلی مایلم ایران کلابز حداقل در فضای مجازی باقی بمونه
بطور مثال اگه عمری باقی بمونه مایلم 10 سال یا حتی بیش از 10 سال دیگه کشورم ایران رو در کلابز ببینم و ببینم نظرات و سلایق و نگرش دوستان چقدر تغییر میکنه یا بوسیله تایپکها خودم برگردم به 10 سال قبل ببینم چقدر تغییر کردم و اینکه امکانش هست بخشی از زندگیمون که در اینجا ثبت شده رو مرور کنیم
پیر بشیم حوصلمون سر نمیره میتونیم بیایم کلابز نوشته های جوونیامونو بخونیم
و هم چنین حفظ ماندن جمع دوستان کلابزی
منم از مسولین کلابز تقاضا دارم که پیشنهاد شمارو اجرا کنن

آخرين ويرايش رضا3 ، Monday 13 April 2015 در 05:33PM.
رضا3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از رضا3 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 16 May 2015   #54
-پیرمرد-
چون پیر شدی حافظ ، از میکده بیرون شو...

نشان -پیرمرد-

تاريخ ثبت نام: Dec 2009
مكان: دیار باقی
پاسخ‌ها: 2,147
روزنوشته ها: 5

پشتیبانی هنوز زنده ای؟

اگه زنده ای یه حرکتی نشون بده تا یه جماعتی! از نگرانی در بیان...
-پیرمرد- حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 4 كاربر از -پیرمرد- بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 16 May 2015   #55
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 2,060
روزنوشته ها: 4

مشکلی که ایران کلابز داره این هست که توانایی جذب افراد جدید رو نداره و این به دلیل محدودیت امکاناتش هست. به نظرم بهتره یه تغییر و تحول اساسی تو این سایت ایجاد بشه تا توانایی رقابت با شبکه های اجتماعی دیگر رو داشته باشه.
mosafer8 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از mosafer8 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 19 May 2015   #56
پشتیبانی باشگاه
گروه پشتیبانی باشگاه

نشان پشتیبانی باشگاه

تاريخ ثبت نام: Jul 2002
پاسخ‌ها: 1,634

با سلام
ابتدا لازم می دانیم مراتب تشکر و امتنان خود را از دوستان و همراهان محترم باشگاه بخاطر لطف و توجه به این محیط ابراز کنیم. امیدواریم باشگاه بتواند شایسته این الطاف واقع گردد.

«تالار گفتمان ایرانیان» که بعدا در ذیل «باشگاه جوانان ایرانی» قرار گرفت از ابتدا با هدف توسعه گفتمان و یا تبادل جدی دانسته ها فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به فضای اجتماعی مورد مطالبه کاربران، در کنار هدف اصلی، ارتباطات متنوع اجتماعی را به خود پذیرفت. هدف فعالیت باشگاه کماکان ارتقای دانش و درک اجتماعی است و برقراری ارتباطات اجتماعی و ظاهر شدن به شکل یک شبکه ارتباطی یا دوست یابی صرفا یک خدمت جانبی است. پس از گسترده شدن شبکه های متنوع اجتماعی خلاء موجود در بدو تاسیس باشگاه که در ابتدای توسعه اینترنت در ایران وجود داشت از بین رفت و مجال گفتمان بعنوان یک عنصر مفقود در جامعه ایرانی به سرعت گسترده شد و در واقع هدف اصلی فعالیت باشگاه در سطح گسترده ای برآورده شد. با توسعه ارتباطات اینترنتی بر خلاف سال 1380 بعنوان سال تاسیس این سایت، مردم می توانند در هر نقطه ای به گفتمان بنشینند و تبادل نظر داشته باشند. هیجان و انگیزه «تالار گفتمان ایرانیان» اکنون منحصر به آن نیست و بر خلاف گذشته، دغدغه فعالیت باشگاه تا حد بسیاری کمرنگ شده است. با این حال انگیزه حفظ محتوای تولید شده توسط کاربران همچنان باقی است و در کنار آن باشگاه بعنوان جزیی از پهنه گفتمان اجتماعی فعالیت خود را ادامه می دهد.
با توضیح بالا باشگاه در باره اندیشه توسعه، خود را یک شبکه اجتماعی یا یک «فیسبوک کوچک» نمی بیند و به سمت و سویی دیگر می رود . در مدل «فیسبوک» یا «تویتر» گزاره های مبادله شده توسط کاربران دارای ارزش کمتری نسبت به مدل یک «تالار گفتمان» است. کاربران به طور ذاتی دعوت به تعمیق درک و دانش نمی شوند و معمولا در گزاره های کوتاه و چند کلمه ای به اظهار نظر غالبا سطحی می پردازند. اگر از محیط مدل شبکه اجتماعی فیسبوکی بعنوان فضای گفتمان و تبادل دانش علمی/سیاسی/مذهبی/فنی/هنری/تکنولوژیک استفاده شود ، کیفیت بصری تبادل اطلاعات بسیار پایین است. به نظر می رسد یک شبکه اجتماعی مدل فیسبوکی یا تویتری برای گفتمان یا تبادل دانش ساخته نشده است و هدف ایجاد آن صرفا تجاری است یا به اهداف دیگری مربوط می شود. هدف باشگاه صرفا «شلوغ شدن» و «همهمه» نیست و ارزش اجتماعی برای این همهمه قایل نمی باشد. باشگاه با این دید از ایجاد یک شبکه اجتماعی با مدل مشهور، پرهیز می نماید. از طرف دیگر ایجاد یک مدل آرمانی و توسعه آن نیاز به زمان، نیرو و سایر منابع دارد که تا کنون دست اندرکاران باشگاه موفق به اندوختن آن نشده اند.

علیرغم مشکلات و پیچیدگی های فوق، باشگاه برای جبران وضعیت ظاهر قدیمی نرم افزار ایده ای مشخص برای قدم بعدی توسعه خود در آینده دارد که به دو دلیل از شرح آن اجتناب می کند 1) حفظ قابلیت هیجان و سورپرایز 2) تردید داشتن در امکان انجام آن به دلیل مشکلاتی که در بالا ذکر شد.

قدردان نگاه محبت آمیز دوستان نسبت به باشگاه که قطعا آن را جزوی از ملک معنوی خود می دانند هستیم.

باشگاه جوانان ایرانی

آخرين ويرايش پشتیبانی باشگاه ، Tuesday 19 May 2015 در 10:21AM.
پشتیبانی باشگاه حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 5 كاربر از پشتیبانی باشگاه بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 19 May 2015   #57
scholar
مریم

نشان scholar

تاريخ ثبت نام: Feb 2010
پاسخ‌ها: 2,310
روزنوشته ها: 3

اصلا من به دو دلیل به باشگاه علاقمند می باشم:
1- پشتیبای
2-سخنان پشتیبانی

- جیم کری
scholar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از scholar بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 19 May 2015   #58
scholar
مریم

نشان scholar

تاريخ ثبت نام: Feb 2010
پاسخ‌ها: 2,310
روزنوشته ها: 3

بعد من یک سوال از جناب مصی دارم:
پدر من شما که همش خودت مخفی می یای بعد از حذف این قابلیت چطوری می خوای به فضولی بپردازی؟

- جیم کری
scholar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از scholar بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 19 May 2015   #59
hosanna
هوشیعانا

نشان hosanna

تاريخ ثبت نام: Jun 2013
پاسخ‌ها: 2,647

با سلام
به نظر من به نکته خوبی اشاره کردید
گزاره های شبکه های مانند فیس بوک سطحی است و فضا به علت حجم اطلاعات بالا که هر چند دقیقه به اشتراک گذاشته می شود برای مبادله مناسب نیست. در محیط مذکور کاربر نظر موافق خود را با درج لایک اعلام می نماید و توضیح اضافه ای نخواهد داد.
شبکه های فعال مانند وایبر ، تلگرام و... بعلاوه داشتن شرایط گفته شده به محیطی برای کپی و پیست کردن مطالب تبدیل شده است و به خاطر گستردگی بسیار زیاد این شبکه ها از لحاظ ورود مطالب وتنوع امکان تبادل اطلاعات در آن ممکن نیست و این موضوع باعث کم رنگ شدن نقش تفکر و همچنین تبدیل شدن این شبکه ها به عنوان ویترین عقاید شده است.
ایده اینکه یک اپلیکیشن برای تالار طراحی بشه شاید بتواند فعالیت های کاربری را زیاد کند ولی بعید میدانم در بالا بردن میزان گفتمان موثر باشد.
ولی پیشنهاد من این است که مدیریت باشگاه فعالیت خود را گسترش دهد و به چیزی شبیه یک خبرگزاری تبدیل شود.
اکثر مباحث و تبادل نظر در باشگاه در ادامه یک خبر سیاسی ، اجتماعی و یا دینی رخ می دهد. لذا اگر باشگاه این بخش را تقویت کند در چند سال آینده به نظر من شاهد توسعه فعالیت های کاربری خواهیم بود.
hosanna حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از hosanna بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 19 May 2015   #60
boosal
آسمان مال من است

نشان boosal

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: کرمان دل عالم هست و ما اهل دلیم
پاسخ‌ها: 5,689
روزنوشته ها: 7

نقل قول:
در اصل توسط پشتیبانی باشگاه نوشته شده است نمايش نوشته
با سلام
ابتدا لازم می دانیم مراتب تشکر و امتنان خود را از دوستان و همراهان محترم باشگاه بخاطر لطف و توجه به این محیط ابراز کنیم. امیدواریم باشگاه بتواند شایسته این الطاف واقع گردد.

«تالار گفتمان ایرانیان» که بعدا در ذیل «باشگاه جوانان ایرانی» قرار گرفت از ابتدا با هدف توسعه گفتمان و یا تبادل جدی دانسته ها فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به فضای اجتماعی مورد مطالبه کاربران، در کنار هدف اصلی، ارتباطات متنوع اجتماعی را به خود پذیرفت. هدف فعالیت باشگاه کماکان ارتقای دانش و درک اجتماعی است و برقراری ارتباطات اجتماعی و ظاهر شدن به شکل یک شبکه ارتباطی یا دوست یابی صرفا یک خدمت جانبی است. پس از گسترده شدن شبکه های متنوع اجتماعی خلاء موجود در بدو تاسیس باشگاه که در ابتدای توسعه اینترنت در ایران وجود داشت از بین رفت و مجال گفتمان بعنوان یک عنصر مفقود در جامعه ایرانی به سرعت گسترده شد و در واقع هدف اصلی فعالیت باشگاه در سطح گسترده ای برآورده شد. با توسعه ارتباطات اینترنتی بر خلاف سال 1380 بعنوان سال تاسیس این سایت، مردم می توانند در هر نقطه ای به گفتمان بنشینند و تبادل نظر داشته باشند. هیجان و انگیزه «تالار گفتمان ایرانیان» اکنون منحصر به آن نیست و بر خلاف گذشته، دغدغه فعالیت باشگاه تا حد بسیاری کمرنگ شده است. با این حال انگیزه حفظ محتوای تولید شده توسط کاربران همچنان باقی است و در کنار آن باشگاه بعنوان جزیی از پهنه گفتمان اجتماعی فعالیت خود را ادامه می دهد.
با توضیح بالا باشگاه در باره اندیشه توسعه، خود را یک شبکه اجتماعی یا یک «فیسبوک کوچک» نمی بیند و به سمت و سویی دیگر می رود . در مدل «فیسبوک» یا «تویتر» گزاره های مبادله شده توسط کاربران دارای ارزش کمتری نسبت به مدل یک «تالار گفتمان» است. کاربران به طور ذاتی دعوت به تعمیق درک و دانش نمی شوند و معمولا در گزاره های کوتاه و چند کلمه ای به اظهار نظر غالبا سطحی می پردازند. اگر از محیط مدل شبکه اجتماعی فیسبوکی بعنوان فضای گفتمان و تبادل دانش علمی/سیاسی/مذهبی/فنی/هنری/تکنولوژیک استفاده شود ، کیفیت بصری تبادل اطلاعات بسیار پایین است. به نظر می رسد یک شبکه اجتماعی مدل فیسبوکی یا تویتری برای گفتمان یا تبادل دانش ساخته نشده است و هدف ایجاد آن صرفا تجاری است یا به اهداف دیگری مربوط می شود. هدف باشگاه صرفا «شلوغ شدن» و «همهمه» نیست و ارزش اجتماعی برای این همهمه قایل نمی باشد. باشگاه با این دید از ایجاد یک شبکه اجتماعی با مدل مشهور، پرهیز می نماید. از طرف دیگر ایجاد یک مدل آرمانی و توسعه آن نیاز به زمان، نیرو و سایر منابع دارد که تا کنون دست اندرکاران باشگاه موفق به اندوختن آن نشده اند.

علیرغم مشکلات و پیچیدگی های فوق، باشگاه برای جبران وضعیت ظاهر قدیمی نرم افزار ایده ای مشخص برای قدم بعدی توسعه خود در آینده دارد که به دو دلیل از شرح آن اجتناب می کند 1) حفظ قابلیت هیجان و سورپرایز 2) تردید داشتن در امکان انجام آن به دلیل مشکلاتی که در بالا ذکر شد.

قدردان نگاه محبت آمیز دوستان نسبت به باشگاه که قطعا آن را جزوی از ملک معنوی خود می دانند هستیم.

باشگاه جوانان ایرانی
سلام و عرض ادب
فرمایش شما صحیح است اما عرض بنده این نبود که ما این فضا را قربانی مصادیقی که فرمودید کنیم بلکه به موازات باشگاه فعالیت شبکه ای هم ایجاد بشه و کاربران شبکه نیز میتوانند همراه با فعالیت شبکه ای به فعالیت در تالرهای هم بپردازند
برای نمونه بنده میتونم از فروم هم میهن نام ببرم که زمانی در مقابل رونق باشگاه جوانان ایرانی حرفی برای گفتن نداشت اما با راه اندازی شبکه ای مجازی به یکی از برترین سایتهای ایران تبدیل شده که حجم گفتگوی بسیار بالایی رو تجربه میکنه انهم در صورتی که از لحاظ ازادی بیان به پای باشگاه خودمون نمیرسه
پشت ديوار نشينم ، چو گدا بر سر راهي
کس به غير از تو نخواهم چه بخواهي چه نخواهي
باز کن در ، که جز اين خانه مرا نيست پناهي

آخرين ويرايش boosal ، Tuesday 19 May 2015 در 01:15PM.
boosal حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از boosal بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 12:09PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه