بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Thursday 10 July 2014   #1
sarvedar
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Jun 2014
پاسخ‌ها: 298
Lightbulb نام احمدی نژاد در لیست سیاستمداران ثروتمند جهان (+گزارش تصویری)

در این لیست کم ثروت ترین مقام سیاسی جهان هو جین تائو رییس جمهور سابق چین اعلام شده که با 400 هزار دلار ثروت ، پایین ترین رقم ثروت را به خود اختصاص داده و درباره احمدی نزاد نیز ادعایی ذکر شده است.
<div class="body" style="text-align: justify;padding: 10px;line-height: 165%;"> «محمود احمدی نژاد 5 میلیون دلار ثروت دارد».

به گزارش عصر ایران این ادعای تایید نشده یک گزارش تصویری وب سایت سی ان ان ترک است که نام 28 مقام سیاسی کنونی و سابق جهان را فهرست کرده و نام رییس جمهور سابق ایران را نیز با 5 میلیون دلار ثروت در این لیست قرار داده است. در این گزارش به نحوه محاسبه ثروت این سیاستمداران اشاره نشده است.

در کنار احمدی نژاد در این لیست نام افرادی چون نیکولا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه با 4 میلیون دلار ثروت، آنگلا مرکل با 11.5 میلیون دلار، اوباما با 11.8 میلیون دلار ، بوش پدر و پسر به ترتیب با 25 و 26 میلیون دلار ثروت، بیل کلینتون با 80 میلیون دلار، بشار اسد با 550 میلیون دلار، فیدل کاسترو رهبر سابق کوبا با 900 میلیون دلار و نیز هوگو چاوز رییس جمهور فقید ونزوئلا با 1 میلیارد دلار ثروت قرار دارد.

ثروتمند ترین فرد مورد اشاره در این لیست معمر قذافی رهبر سابق لیبی است که با 30 میلیارد دلار ثروت در صدر قرار گرفته است.

نام حسنی مبارک رییس جمهور مخلوع مصر نیز در این لیست با 1.2 میلیارد دلار ثروت دیده می شود.

در این لیست کم ثروت ترین مقام سیاسی جهان هو جین تائو رییس جمهور سابق چین است که با 400 هزار دلار ثروت ، پایین ترین رقم ثروت را به خود اختصاص داده است.
sarvedar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 10 July 2014   #2
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,413
ج: نام احمدی نژاد در لیست سیاستمداران ثروتمند جهان (+گزارش تصویری)

مصاحبه فیدل کاسترو با روزنامه نگار اسپانیای رو خوندین؟؟!!!!
بخونین بد نیست...........
///////////////////////
حلا چه بخونید چه نخونید نقدا اینو داشته باشید بد نیست
نقل قول:
لطفاَ، بگوئید حقوق ماهانه شما چقدر است؟
- حقوق من بر اساس هر دلار ٢۵ پزو، در ماه ٣۰ دلار است. البته که از گرسنگی نمی میرم. من، حق عضویت در حزب هم می پردازم و غیر از این، از همان ابتدا، مبلغی در حدود ۱۰ درصد، بابت اجاره بها پرداخت می کنم. شما می فهمید انسانی که از اینجا، از آنجا و از هر طرف تحت نظر است، نمی تواند دائما در یک محل ثابت زندگی کند. اما، این وضعیت بتدریج عوض شده است و ما هم تجاربی کسب کرده ایم. من به خاله ام نیز که پسرش در جنگ کشته شد، کمک می کنم. اما در باره آنچه که زیاد حرف می زنند، می توانم به شما بگویم، که اندوخته من شامل هدایائی است که به من اهداء کرده اند. نمی دانم آنها چند میلیون دلار ارزش دارند؛ فکر می کنم مردم دیگری هستند که علاقمندند تا از اشیای متعلق بدیگران بهره مند شوند. من، چندی پیش، در حدود ۱٧ هزار فقره هدیه را به ائوسبیو له آل، مورخ هاوانا تحویل دادم. نمی خواستم در این باره حرفی بزنم. زیرا، برخی ها فکر می کنند که من به این هدایا ارزش قائل نیستم. برعکس، اتفاقا به همین سبب من آنها را به تاریخ نویس هاوانا تقدیم کردم. این را با صراحت می گویم که فقط کتابهای اهدائی را پیش خود نگه داشتم، می دانم بعد از مرگم همگان از آنها استفاده خواهند کرد و بقیه هدایا را تحویل دادم. لطیفه های زیادی تعریف می کنند. ولی، آنچه من کردم، واقعا خنده آور است. زیرا، پیژامه، ساعتهائی که هر کدام ٦-٧ هزار دلار قیمت داشت، و حتی، آثار نقاشی ارزشمند، اشیای قیمتی و عتیقه را هم تحویل دادم. این مسئله را محض دفاع از خود بیان نمیکنم، بلکه می خواهم کمی هم شما را بخندانم. با این همه، می دانید که نام مرا دو بار در فهرست ثروتمندترین انسانهای جهان وارد کرده اند. نمی دانم چرا آنها سعی می کنند مسئله پوچی را ثابت کنند. من پول شخصی ندارم. اصلا، تأمین هزینه رئیس جمهور، مثل همه کشورها، بعهده نهادهای اجرائی دولتی است. در واقعیت امر، زمانیکه به جائی سفر می کنم، باید در هتلی اقامت کنم، غذائی بخورم، می دانم که جیبم خالی است.
می توانم بگویم، که اصل: از هر کس به اندازه توانش و به هر کس به اندازه نیازش، رعایت می شود. نیازهای شخصی من بسیار ناچیز است و هیچ وقت هم حقوقم را افزایش نداده اند. من به آن افتخار می کنم که با جیب خالی از پول قابل تبدیل به ارز از دنیا خواهم رفت. برای نوشتن کتابها و خاطراتم، میلیونها به من پیشنهاد کردند، ولی من هیچگاه چنین کاری را نکردم. من همیشه گفته ام: «اگر من بنویسم، فقط برای مدارس خواهم نوشت». من با رعایت این هنجارها، احساس آرامش می کنم و مفهوم واقعی خوشبختی را درک می کنم.
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم

آخرين ويرايش Teshneh ، Thursday 10 July 2014 در 05:02PM.
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 10 July 2014   #3
طلوع تدبير
عضو ثابت

نشان طلوع تدبير

تاريخ ثبت نام: Jun 2013
پاسخ‌ها: 1,887

غارتي كه طي 8 سال گذشته صورت گرفت در تاريخ ايران بي‌نظير است.
قديمي Thursday 10 July 2014   #4
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,455

این حرف ها را با باور نکنید؛
احمدی صبحونه نون خالی و و چای شیرین می خورد و به زور کاپشن احمد نژادی را از تنش درآوردند و کت و شلوار تنش کردند؛ از پژوی قدیم اش هم که دل نمی کند؛ اون رابین هود بود و اومده بود با اغنیا و اشراف مبارزه کند!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 12 July 2014   #5
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,413

میگما
چه حسی داره بستن چشمها و دل سپردن به شنیده ها؟؟!!!
حس رمانتیک یه نیست؟؟!!!! پس حق دارید که باهاش مانوس باشید!!!!
موفق باشید
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از Teshneh بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 25 July 2014   #6
sarvedar
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Jun 2014
پاسخ‌ها: 298

کاسبی از تحریم به این میگند کی فکرش رو میکرد یه آرادانی یه شبه میلیونها دلار هدیه !!!!!! بگیره یادم هست همان سالهای اول روی کار آمدن معجزه هزاره سوّم رندی سروده بود انرژی هسته ای دکّون دولت ماست هسته این انرژی تو *** ملّت ماست
sarvedar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 25 July 2014   #7
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,112
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط sarvedar نوشته شده است نمايش نوشته
کاسبی از تحریم به این میگند کی فکرش رو میکرد یه آرادانی یه شبه میلیونها دلار هدیه !!!!!! بگیره یادم هست همان سالهای اول روی کار آمدن معجزه هزاره سوّم رندی سروده بود انرژی هسته ای دکّون دولت ماست هسته این انرژی تو *** ملّت ماست
کاسبی از دروغ و وقاحت به کار شما می گویند! یک خبر بی اساس که هیچ منبع اثبات عینی ندارد، می شود حجت های آشکار جریان پر از دروغ و عوامفریبی تان.
قديمي Friday 25 July 2014   #8
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

تاريخ ثبت نام: Apr 2007
مكان: Your monitor
پاسخ‌ها: 6,569
روزنوشته ها: 4

فکر نمیکنم رئیس جمهور قبلی ثروتی رو برای خودش برداشته باشه .

کاملا دروغه .
A+CH حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
احمدی نژاد, ثروت, عدالت, فساد, مقام معظم رهبری, نظر

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 07:22PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه