بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو ارزيابي گفتگو
قديمي Sunday 29 June 2014   #1
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا
هادی غفاری: وقتی احمدی نژاد دانشجو بود به او گفتم بر پدرت لعنت!

سایت خبرآنلاین که مدیرمسئول سابقش در حال حاضر دبیرشورای اطلاع رسانی دولت است، نوشت:

عضو نیروهای خط امام و از مبارزان فعال انقلاب با بیان اینکه «سال 64 به خاطر میرحسین موسوی دعوای تندی با احمدی‌نژاد کردم» گفت: من سال 64 و 65 دعوای تندی را با احمدی‌نژاد کردم، در اوج جنگ. آن زمان این آقا در دانشگاه علم و صنعت دانشجو بود. آقای میرحسین موسوی، نخست‌وزیر بودند، در آن شرایط سخت جنگ، یک باندی که امروز هم مخالف آقای میرحسین موسوی هستند آن روز هم علیه ایشان فعال بودند، اما امام طرفدار جدی آقای موسوی بود.

من برای سخنرانی در دانشگاه علم و صنعت دعوت شده بودم، یک باندی که همه کنار هم نشسته بودند، یک آخوندی هم بین آنها بود، این باند علیه موسوی شعارهای تندی می‌دادند، یک آقایی بلند شد یک نسبتی به آقای میرحسین موسوی داد، من گفتم اگر راست می‌گویی بر پدرت لعنت. گفت با پدرم چه کار داری؟ گفتم اتفاقا من به پدرت لعنت نفرستادم چون می‌دانم دروغ می‌گویی.

هادی غفاری با بیان اینکه «من آن زمان نمی‌دانستم که احمدی‌نژاد است» افزود: دقیق خاطرم نیست اما نسبت ناروای سیاسی داد.

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 29 June 2014   #2
yamahdi
منتقم حق فاطمه(س)، بیا

نشان yamahdi

تاريخ ثبت نام: Jun 2006
پاسخ‌ها: 1,131
روزنوشته ها: 16
ج: هادی غفاری: وقتی احمدی نژاد دانشجو بود به او گفتم بر پدرت لعنت!

ماشالله همه از هر جناح و طرفی ، منبع ادب و کرم و لطوفت اند !!!!!
اللهم عجل علی ظهور قائم آل محمد - خـــــــــــــدایا کمکمان کن ترک کنیم هرآنچه که باعث تاخیر در ظهور میشود - حضرت رسول اكرم : براى شهادت حسين ، حرارت و گرمايى در دلهاى مؤمنان است كه هرگز سرد و خاموش نمى ‏شود.
فرمایشات گوهر بار حضرت امیرالمومنین علی برای درک بیشتر: به سخن توجه کن نه به سخنران . اشخاص را با حق بسنج، نه حق را با اشخاص
آیا وقت آن نرسیده که... (کلیک کن) [ - جانشینی حضرت علی بدستور خداوند متعال بوده و با آن دین اسلام کامل گشته - معنی "مولی " و " ولی" - ]جريان بيعت با ابوبكر در سقيفه از زبان عمر
آتش به خانه فاطمه و علی برای گرفتن بیعت برای ابوبکر ووصيت حضرت فاطمه بر دفن شبانه و نامعلوم بودن قبرش - مدارک کتب اهل سنت : غضب حضرت فاطمه ازابوبكر و عمر، حمله عمر به فاطمه زهرا و سقط فاطمه
Islam
shia
yamahdi حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 30 June 2014   #3
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,426

افراطی گری و فحاشی مشخصه مشترک همه این هاست؛
خود احمدی هم دست کمی نداشت و احتمالا در همان محفل از خجالت جناب غفاری در آمده است!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 1 July 2014   #4
مجتبی_88
عضو ثابت

نشان مجتبی_88

تاريخ ثبت نام: Aug 2009
پاسخ‌ها: 278

من چند روز پیش همین خبر را در تالار درج کردم ولی خبر من را به علت توهین ! به اشخاص حذف کردند چرا؟
http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?t=131677
مجتبی_88 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 1 July 2014   #5
sarvedar
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Jun 2014
پاسخ‌ها: 298

نقل قول:
در اصل توسط مجتبی_88 نوشته شده است نمايش نوشته
من چند روز پیش همین خبر را در تالار درج کردم ولی خبر من را به علت توهین ! به اشخاص حذف کردند چرا؟
http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?t=131677
چون اگر توهین از سوی اصول ! گرایان صورت بگیرد نه تنها اشکالی ندارد بلکه ثواب هم دارد ولی اگر کوچک ترین انتقادی از بددهنی اصول ! گرایانه شان بکنی علاوه بر جر دادن حذفت هم می کنند نمونه اش این نظر کاربر اصول ! گرا
نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
هاشمی رفسنجانی را باید هفت بار خاک مال کرد! نزد ما بدیهی است که سوء تدبیری که خشت اول کج دولت سازندگی در ایران گذاشت، چندین برابر مشکلاتی که احمدی نژاد به جای گذاشت، مخرب و ویرانگر بود و تمام بنیان این سیستم فاسد از خانوادۀ هاشمی رفسنجانی و عدم رسیدگی به نفوذها و تخلفات آنها شروع شد.
اگر کسی چنین نظری بگذارد و به جای اسم رئیس مجمع تشخصیص اسم مثلا رئیس شورای نگهبان را بیاورد تا هفت جدّش را با بمب هسته ای نابود می کنند
sarvedar حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 1 July 2014   #6
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,945
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط sarvedar نوشته شده است نمايش نوشته
چون اگر توهین از سوی اصول ! گرایان صورت بگیرد نه تنها اشکالی ندارد بلکه ثواب هم دارد ولی اگر کوچک ترین انتقادی از بددهنی اصول ! گرایانه شان بکنی علاوه بر جر دادن حذفت هم می کنند نمونه اش این نظر کاربر اصول ! گرااگر کسی چنین نظری بگذارد و به جای اسم رئیس مجمع تشخصیص اسم مثلا رئیس شورای نگهبان را بیاورد تا هفت جدّش را با بمب هسته ای نابود می کنند
یعنی شما اینقدر وقیحی که در روز روشن نصف نوشتۀ من را می بری ؟ و ادعا می کنی که مظلومی ؟
آن طرف به احمدی نژاد جسارت کرده بودید ... گفتم اگر قرار باشد با این لحن صحبت کنیم باید بگوئیم هاشمی رفسنجانی را باید هفت بار خاک مال کرد !!

چرا بریدی ؟ خجالت نکشیدی ؟
یعنی در این حد به تزویرگری خودت و کوری مخاطب اعتقاد داری که ببری و برود ؟

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
کمی حرمت و ادب هم بد نیست ، بالاخره او را دو بار مردم با 17 میلیون و 24 میلیون انتخاب کردند... هر چند خطا و مشکل زیاد داشت ...

اما اگر بخواهیم با همین لحن حرف بزنیم، اگر احمدی نژاد نیاز به غسل داشته باشد،
هاشمی رفسنجانی را باید هفت بار خاک مال کرد! نزد ما بدیهی است که سوء تدبیری که خشت اول کج دولت سازندگی در ایران گذاشت، چندین برابر مشکلاتی که احمدی نژاد به جای گذاشت، مخرب و ویرانگر بود و تمام بنیان این سیستم فاسد از خانوادۀ هاشمی رفسنجانی و عدم رسیدگی به نفوذها و تخلفات آنها شروع شد.

آخرين ويرايش صبح ، Tuesday 1 July 2014 در 02:40PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 1 July 2014   #7
mehrdad_123
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Aug 2007
مكان: زیر سایه لطف خدا
پاسخ‌ها: 10,549
روزنوشته ها: 9

فرق نقل قول تو با با نقل قول وی چیسا کاربر صبح؟!؟!؟! به هر حال آزادانه سب می کنی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را که اتفاقا محبوبیتی هم بین عده ای دارد
mehrdad_123 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 1 July 2014   #8
احمد44
عضو ثابت

نشان احمد44

تاريخ ثبت نام: Apr 2014
پاسخ‌ها: 99

خب کی چی؟
احمد44 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 2 July 2014   #9
سپهرِ ایران
عضو ثابت

نشان سپهرِ ایران

تاريخ ثبت نام: Jan 2013
پاسخ‌ها: 1,179

ظاهراً عالیجنابان بعد از اینهمه تلاش مذبوحانه و نتیجه نگرفتن از تخریبها و تهمتها و توهینهای خود ، اینبار دست به دامن ورشکسته های سیاسی و نفرات زوار دررفته ای مثل همین غفاری شده اند که بیش از دو دهه است نظام هرگز صلاحیتش را بخاطر سوابق درخشانش ! تایید نمیکند ... !!
از کسیکه علناً رودر روی نظام و رهبری ایستاده و مهر فتنه گری بر پیشانی مبارک دارد چه انتظاری غیر از توهین به احمدی نژاد میتوان داشت ....؟؟؟!!!

غفاری در صف اول فتنه 88

سپهرِ ایران حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از سپهرِ ایران بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
احمدی نژاد, اصلاحات آمریکایی, فتنه سبز, فتنه گران, فتنه گران سبز

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو
ارزيابي اين گفتگو
ارزيابي اين گفتگو:

قوانين ارسال نوشته
شما می توانید سرنگار جدید ارسال کنید.
شما می توانید پاسخ ارسال کنید.
شما می توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:43PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه