بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 24 February 2016   #1
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,129
روزنوشته ها: 10
فیلم / حمایت سلفی-داعشی‌های فارسی زبان از هاشمی رفسنجانی و لیست‌های مطلوب وی!

فیلم/ باور می‌کنید «داعش» در انتخابات ایران هم کاندیدا دارد!؟

.

دانلود با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : کیفیت: خیلی خوب، 720P ,
قالب: mp4,
حجم: 51 MB

کیفیت: متوسط، 480P,
حجم: 26 MB

کیفیت: کم، 360P,
حجم: 17 MB

کیفیت: خیلی کم، 240P,
قالب: flv,
حجم: 10 MB
قديمي Friday 26 February 2016   #2
سرباز ولایت
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Oct 2015
پاسخ‌ها: 224
ج: فیلم / حمایت سلفی-داعشی‌های فارسی زبان از هاشمی رفسنجانی و لیست‌های مطلوب وی!

دروغ
دروغ
دروغ

دروغگوی کثیف
سرباز ولایت حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 February 2016   #3
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,876
روزنوشته ها: 6
ج: فیلم / حمایت سلفی-داعشی‌های فارسی زبان از هاشمی رفسنجانی و لیست‌های مطلوب وی!

من این شبکه و شبکه توحید رو گاهی میبینم، اینها میگن شرکت تو انتخابات حرامه!
این تیکه بریده شده و اون داشته ایمیل یا پیامک بینندگان رو میخونده و بعدش هم مخالفت میکنه، منتها جوری بریده شده که بیننده فکر کنه اینها حامی هاشمی هستن.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 February 2016   #4
مجیدماجد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Dec 2008
پاسخ‌ها: 998
روزنوشته ها: 2
اگر اولین پست این سرنگار واقعا بریده شده متن اصلی باشد و تحریف واقعیت و بعبارتی دروغگو باشد باید گفت اولا شرم به چنین دروغگویانی
و ثانیا جناب فریدام شما بی خدا نیستید بیخدایان واقعی چنین دروغگويانی هستند.
مجیدماجد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 February 2016   #5
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

من با توجه به سبک اینها و اینکه رسما میگن مشارکت حرامه٬ و اینکه این فیلم در نقاط خاصی بریده شده حدس میزنم که اصل مطلب این نیست٬ یکبارش به وضوح مشخصه که پیام خوانندگان بوده.
البته این درسته که اهل تسنن مثلا در زاهدان یا کردستان بیشتر به اصلاح طلبان گرایش دارن ولی اینکه این شبکه ها بینندگانشون رو اساسا برای مشارکت تشویق کنن در حالی که دیروز شبکه توحید میگفت مشارکت حرامه ٬ با عقل جور در نمیاد. حالا اگر سایت این شبکه رو ببینیم بهتر میشه فهمید که چی میگن.
درباره ی اعتقادات و رفتارها٬ این رفتارها رو میشه توجیه کرد.. مثلا حسین شریعتمداری که بی خدا نیست اما اینها میگن در راه خدا میشه که دروغ هم بگیم.
قديمي Friday 26 February 2016   #6
مجیدماجد
عضو ثابت

نه فریدام عزیز من اون حدیثی را که به حسین شریعتمداری منسوب میکنند پیگیری کردم و اولا یک نقل قول از مهاجرانی بود و نه گفته مستقیم و البته شریعتمداری هم آنرا تکذیب نکرد تا جاییکه میدانم حالا شاید مهم ندانسته که تکذیب کنه!
بهرحال این حدیث توسط بسیاری از علما رد شده و تعداد بسیار اندکی آنرا قابل قبول دانستند و حتی اونها هم معنی "باهتوا"را بهت زده کردن دانستند و نه اونطور که مهاجرانی از قول شریعتمداری گفته به معنی تهمت زدن .
اما در پایان براساس روایات معصومین و قرآن دروغگو ایمان ندارد یا ایمان بسیار ضعیفی دارد.
قديمي Friday 26 February 2016   #7
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

من در جریان حدیث نبودم و نمیدونم چیه اما همین قضیه خبر کیهان که مفتی سعودی گفته به فلانی رای ندین٬ نشون میده مرام فکری ایشون چطوره.
اکثر تیترهاش همچین وضعیتی داره ...

اگر دین باعث بشه فردی اخلاق رو بیشتر رعایت کنه خوبه٬ اما تجربه نشون داده افراد مشکل دار تفسیرهایی از دین بیرون میدن که مشکلشون رو توجیه کنن.

راستی من سایت این شبکه کلمه رو دیدم ٬ تنها مطلب انتخاباتی اون یک پیام درباره عدم مشارکت در انتخابات بود به نقل از رضا پهلوی٬ و هیچ نوع توصیه ای درباره رای دادن به هیچ کسی در سایتشون نیست.
قديمي Friday 26 February 2016   #8
مجیدماجد
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
من در جریان حدیث نبودم و نمیدونم چیه اما همین قضیه خبر کیهان که مفتی سعودی گفته به فلانی رای ندین٬ نشون میده مرام فکری ایشون چطوره.
اکثر تیترهاش همچین وضعیتی داره ...

اگر دین باعث بشه فردی اخلاق رو بیشتر رعایت کنه خوبه٬ اما تجربه نشون داده افراد مشکل دار تفسیرهایی از دین بیرون میدن که مشکلشون رو توجیه کنن.

راستی من سایت این شبکه کلمه رو دیدم ٬ تنها مطلب انتخاباتی اون یک پیام درباره عدم مشارکت در انتخابات بود به نقل از رضا پهلوی٬ و هیچ نوع توصیه ای درباره رای دادن به هیچ کسی در سایتشون نیست.
ممنون در باره رابطه دین و رفتار اخلاقی مردم مطالعات دانشگاهی زیادی وجود دارد که نتایج جالبی هم داره و لذا نیاز به بحث ذهنیات نیست
قديمي Friday 26 February 2016   #9
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

حالا بعضی از تصاویر، تصویر آنقدر شفاف نیست که بشود دهان را تطبیق داد. اما در انتها یکی دو صحنۀ واضح و قابل تطبیق وجود دارید که این گولاخ های وهابی آشکارا از هاشمی و اصلاح طلبان حمایت می کنند. و انکار شما، سر در برف کردن است.
قديمي Friday 26 February 2016   #10
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
در اصل توسط سرباز ولایت نوشته شده است نمايش نوشته
دروغ
دروغ
دروغ

دروغگوی کثیف
اولین قدم دروغ نگفتن، دروغ نگفتن به خود است ... میدانم، حقیقت تلخ است!
قديمي Friday 26 February 2016   #11
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

اینکه اونها چنین چیزی رو ترجیح بدن عجیب نیست و معنایی هم در مخالفت با اصلاح طلبان و اعتدالی ها ازش برداشت نمیشه، مثالش رو قبلا گفتم که من ترجیح میدم در آمریکا یک فرد بسیار ملایم و بیزار از جنگ به قدرت برسه، ولی معناش این نیست که این به ضرر آمریکاست.
اعراب هم ممکنه اینها رو ترجیح بدن برای اینکه فکر میکنن ممکنه بشه با اینها کنار اومد و تنش رو کم کرد، کلا بین کشورها این عادیه که ترجیح بدن در کشورهای رقیب یا مخالف، میانه رو ها به قدرت برسن. ما هم در کشورهای همسایه چنین چیزی رو می پسندیم...
قديمي Friday 26 February 2016   #12
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 2,060
روزنوشته ها: 4

نقل قول:
اینکه اونها چنین چیزی رو ترجیح بدن عجیب نیست و معنایی هم در مخالفت با اصلاح طلبان و اعتدالی ها ازش برداشت نمیشه، مثالش رو قبلا گفتم که من ترجیح میدم در آمریکا یک فرد بسیار ملایم و بیزار از جنگ به قدرت برسه، ولی معناش این نیست که این به ضرر آمریکاست.
اعراب هم ممکنه اینها رو ترجیح بدن برای اینکه فکر میکنن ممکنه بشه با اینها کنار اومد و تنش رو کم کرد، کلا بین کشورها این عادیه که ترجیح بدن در کشورهای رقیب یا مخالف، میانه رو ها به قدرت برسن. ما هم در کشورهای همسایه چنین چیزی رو می پسندیم...
پس با چنین توجیهی قبول دارین که اونها اصلاح طلبان رو ترجیح میدن و در نهایت اولین پستتون رو که کلا این فیلم رو زیر سوال بردید رد می کنید.
mosafer8 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از mosafer8 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 26 February 2016   #13
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 2,060
روزنوشته ها: 4

دلم برای اقای هاشمی می سوزه و واقعا امیدوارم عاقبت به خیر بشه! اینکه اسم ایشون از دهان کثیف ترین افراد بیرون میاد و مورد حمایت قرار میگیره به من که خیلی برخورده! نمی دونم خود این حضرات خبر دارند یا نه؟ غیرت دارند یا نه؟
mosafer8 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از mosafer8 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 26 February 2016   #14
ابن علی
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Apr 2007
پاسخ‌ها: 700

نقل قول:

فکر کنم اشتباه به عرضتان رسانده باشند!
چونکه داعشی ها از هاشمی و اصلاح طلبها واقعا دفاع کردند
ببینید اینها امیدشان پیروزی اینهاست
..........................................................
تلویزیون حامی داعش: به هاشمی و اصلاح طلبان رأی دهید! +فیلم

شناسه خبر: 1010686 سرویس: رسانه ها
۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۶

فیلمی از حمایت کارشناسان داعشی و وهابی یک شبکه تلویزیونی از هاشمی رفسنجانی و اصلاح طلبان منتشر می شود.

http://www.tasnimnews.com/fa/news/13...8C%D9%84%D9%85
با شمع درا که خانه روشن بینی
ابن علی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
انتخابات, خبرگان, داعش, سلفی, مجلس دهم, هاشمی رفسنجانی

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:33PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه