بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Monday 21 July 2014   #16
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,895
روزنوشته ها: 6
ج: شیخ سلفی: غزه شیعه است و نباید بدان یاری رساند

اولویت اول بچه ها و مردم عادی هستن که هر دین و مذهب و نژادی داشته باشن هیچکس به هیچ شکلی نمیتونه نسبت به جنایت علیه اونها بی تفاوت باشه، حتی اگر حماس مقصر باشه و عزراییل بی تقصیر! باشه در برابر چنین جنایاتی علیه این بخش از مردم چطور میشه بی تفاوت بود
از ژاپن تا اروپا مردم نسبت به این رویدادها واکنش نشون میدن حتی صدای بی بی سی هم در اومده، کسانی از غرب میرن اونجا جلوی تانکها می ایستن که مردم رو نکشن، اینو میفهمن که تو کز محنت دیگران بی غمی، نشاید که نامت نهند آدمی. ناصبی و شیعه اگر در انسانیت برتری خودشون رو نشون ندن لابد میخوان در بی تفاوتی نشون بدن، اگر اینطور باشه دور نیست که چنین روزگاری نصیب خودمون هم بشه
یکبار به صورت های خونین اون بچه ها نگاه کنین و از خودتون بپرسین من چه نوع بشری هستم؟

واقعا معتقدین که اون دنیایی هست و اونجا همه چیز رو می پرسن اما درباره ی این رفتارها سوالی نمیکنن؟ من به اون دنیا معتقد نیستم اما اگر باشه خیلی بعیده که از دینت بپرسن و از رفتارت نپرسن.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 22 July 2014   #17
مجیدماجد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Dec 2008
پاسخ‌ها: 998
روزنوشته ها: 2
ج: شیخ سلفی: غزه شیعه است و نباید بدان یاری رساند

نقل قول:
در اصل توسط mehrdad_123 نوشته شده است نمايش نوشته
اگر بناست به یک تایید و تکذیب چشم بر واقعیات بست و این همه عکس و فیلم را ندید و چشم بر حقیقت عمریه بست که آنوقت فرق ما با نسخه کهریزکی داعش چه خواهد بود؟!
بدیهی است ما دست پرورده پایگاه نیستیم.
چون این موضوع یعنی حمایت رسمی و علنی حماس از داعش جلب توجه کرد و شما براساس تعدادی عکس و فیلم تکذیب حماس را قابل قبول نمیدانید لطفا لینک عکس و فیلمهای مورد نظر یا خود آن فیلم و عکس ها را اینجا قرار دهید تا معلوم شود
1- چه تعداد عکس وفیلم در تایید مدعای شما وجود دارد
2-سندیت عکس و فیلمها بررسی شود .
من جستجوی کوتاهی انجام دادم و فیلم و عکس قابل توجهی برای این موضوع نیافتم .

پی نوشت :اصلا نیاز به دادن فحش و شلوغ بازی و تهدید نیست . فقط لینک یا اصل تصاویر مورد ادعای خود را بگذارید .
مدتی است به شدت مشکوک به جریاناتی هستم که هدف آن موجه جلوه دادن اسراییل برای هر دو طرف شیعه و سنی هست .
مجیدماجد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
تکفیری, حماس, غزه, فلسطین

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 07:46AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه