بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Thursday 23 January 2020   #1201
کنجکاو1
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jun 2012
پاسخ‌ها: 743
ج: انکار شرک

نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
نمیدانم چند روز گذشت و جوابی حاصل نشد
نیاز به زمان نیست چه یک روز چه چندروز وقتی شما سوالی طرح کردید و جواب آن را پیش پیش مشخص کردید دیگه چه نیازی است باز هم تکرار شود شما فقط بدنبال رکعت نماز هستید که چند رکعت است نه بدنبال واقعیت نماز تا آنجایی که یادم است جناب قانت در تایپیک دین مادری حق یاناحق نماز را بطور کامل برای شما توضیح دادند ولی باز با وجود آن همه اسناد قرآنی که ارائه دادند و نشان دادن که نماز رکعت ندارد باز شما پرسیدید نماز صبح چند رکعت است در همه این مواردی که شما پرسیدید با جناب حسین گفتگو کردند

شما فقط بلدید بپرسید نماز صبح چند رکعت است ولی وقتی از شما درباره همین نماز که به ان معتقد هستید سوال می پرسم جوابی نمی دهید
ازشما می پرسم طریقه نماز شیعه صحیح است یا طریقه نماز اهل سنت
کنجکاو1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 24 January 2020   #1202
علوی
اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالکَ

نشان علوی

تاريخ ثبت نام: Jan 2013
مكان: در زمین خدا زیر سایه پیامبر(ص) و علی(ع)
پاسخ‌ها: 1,784

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
نیاز به زمان نیست چه یک روز چه چندروز وقتی شما سوالی طرح کردید و جواب آن را پیش پیش مشخص کردید دیگه چه نیازی است باز هم تکرار شود شما فقط بدنبال رکعت نماز هستید که چند رکعت است نه بدنبال واقعیت نماز تا آنجایی که یادم است جناب قانت در تایپیک دین مادری حق یاناحق نماز را بطور کامل برای شما توضیح دادند ولی باز با وجود آن همه اسناد قرآنی که ارائه دادند و نشان دادن که نماز رکعت ندارد باز شما پرسیدید نماز صبح چند رکعت است در همه این مواردی که شما پرسیدید با جناب حسین گفتگو کردند

شما فقط بلدید بپرسید نماز صبح چند رکعت است ولی وقتی از شما درباره همین نماز که به ان معتقد هستید سوال می پرسم جوابی نمی دهید
ازشما می پرسم طریقه نماز شیعه صحیح است یا طریقه نماز اهل سنت
دوست عزیز باید از پروفایل من مشخص باشد که مذهبم چیست و طریقه انجام اعمال چگونه است کامل داد میزند بنده شیعه مذهب هستم و اعمالم هم به طبع اعمال شیعه است . بعد شمایی که خود را مسلمان حقیقی میدانی و می گویی دین نزد خداوند فقط اسلام است و دین خودت را فقط آن اسلام میدانی و به اندازه سر سوزنی در آن شک نداری و کتاب خداوند متعال را کامل میدانی چگونه با وجود دستورات خداوند متعال برای کارهایی قبیل نمار و حج و.... آنها را انجام میدهی . خداوند امر به انجام آن کارها داده است مگر مسلمان جز تسلیم در برابر امر خداوند متعال کار دیگری هم انجام میدهد ؟؟؟
صحبت از جناب قانت شد جا داره اینجا خدمتتان عرض کنم که بنده هنوز از ایشان هم انتظار جواب سوالات را دارم . هنوزم منتظر جوابهای قرآنی ایشن من باب سوالاتم هستم .

در گفته های بالا فرمودید که نماز رکعت ندارد و این سخن نشان دهنده ی اعتقاد شماست اگر به قرآن خداوند متعال یک ذره اعتقاد داشتید این سخن را نمیگفتید چون خداوند متعال در قرآن کریم میفرماید : وَ أَقِيمُوا الصَّلاةَ وَ آتُوا الزَّكاةَ وَ ارْكَعُوا مَعَ الرَّاكِعِينَ‌
همین آیه نشان میدهد که نماز رکعت دارد حالا تعدادش را چه شخصی دستور به انجام میدهد ؟؟ رسول الله و از انجایی که از خداوند دستور داریم که از رسول الله همچون خداوند متعال اطاعت کنیم هر تعدادی که ایشان امر فرمودند ما انجام میدهیم .
یا فاطمه الزهرا
علوی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 29 January 2020   #1203
علوی

نشان علوی

طرف برای گرفتن معنی آیه زرنگ است و سریع جواب می خواهد ولی وقتی هنگام جواب دادن می شود پنج روز پنج روز ناپدید می شود !!!!
چرا؟؟؟
یا فاطمه الزهرا
قديمي Wednesday 29 January 2020   #1204
کنجکاو1
عضو ثابت

نقل قول:
دوست عزیز باید از پروفایل من مشخص باشد که مذهبم چیست و طریقه انجام اعمال چگونه است کامل داد میزند بنده شیعه مذهب هستم و اعمالم هم به طبع اعمال شیعه است . بعد شمایی که خود را مسلمان حقیقی میدانی و می گویی دین نزد خداوند فقط اسلام است و دین خودت را فقط آن اسلام میدانی و به اندازه سر سوزنی در آن شک نداری و کتاب خداوند متعال را کامل میدانی چگونه با وجود دستورات خداوند متعال برای کارهایی قبیل نمار و حج و.... آنها را انجام میدهی . خداوند امر به انجام آن کارها داده است مگر مسلمان جز تسلیم در برابر امر خداوند متعال کار دیگری هم انجام میدهد ؟؟؟
صحبت از جناب قانت شد جا داره اینجا خدمتتان عرض کنم که بنده هنوز از ایشان هم انتظار جواب سوالات را دارم . هنوزم منتظر جوابهای قرآنی ایشن من باب سوالاتم هستم .

در گفته های بالا فرمودید که نماز رکعت ندارد و این سخن نشان دهنده ی اعتقاد شماست اگر به قرآن خداوند متعال یک ذره اعتقاد داشتید این سخن را نمیگفتید چون خداوند متعال در قرآن کریم میفرماید : وَ أَقِيمُوا الصَّلاةَ وَ آتُوا الزَّكاةَ وَ ارْكَعُوا مَعَ الرَّاكِعِينَ‌
همین آیه نشان میدهد که نماز رکعت دارد حالا تعدادش را چه شخصی دستور به انجام میدهد ؟؟ رسول الله و از انجایی که از خداوند دستور داریم که از رسول الله همچون خداوند متعال اطاعت کنیم هر تعدادی که ایشان امر فرمودند ما انجام میدهیم .
وقتی اتاکم الرسول را هرچه پیامبر می گوید ترجمه می کنید

نقل قول:
«وَ ما آتاکُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَ ما نَهاکُمْ عَنْهُ فَانْتَهُوا»(حشرآیه۷) هرچه پیغمبر می‌گوید بگیرید و به آن گوش دهید
دیگه چه می توان به شما گفت که می گوئید این آیه می گوید نماز رکعت داره اگر چنین است که درباره آیه می گوئید خوب به زکات هم اشاره دارد پس باید گفت زکات هم جزئی از ارکان نماز است

وَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا الزَّكَاةَ وَارْكَعُوا مَعَ الرَّاكِعِينَ ﴿۴۳﴾
كاربران ذيل از کنجکاو1 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 30 January 2020   #1205
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,716

طفلکی فرق بین نماز وزکات رو نمی دونه
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 3 February 2020   #1206
علوی

نشان علوی

نقل قول:

دیگه چه می توان به شما گفت که می گوئید این آیه می گوید نماز رکعت داره اگر چنین است که درباره آیه می گوئید خوب به زکات هم اشاره دارد پس باید گفت زکات هم جزئی از ارکان نماز است

استاد گرامی نماز با زکات بسیار فرق میکند
کات اگر نمیخواهید جواب دهید مسئله ای نیست کلا عاقلان دانند چرا !!!!
یا فاطمه الزهرا
قديمي Monday 3 February 2020   #1207
علوی

نشان علوی

نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
طفلکی فرق بین نماز وزکات رو نمی دونه
اتفاقا برعکسه خیلی خوبم میدونه و اشراف به این مسئله داره که حرفی که زده شد منطقی و عقلانی است و توهم موحد بودن چپکی اجازه اعتراف نمیده فقط چهارتا جواب پرت میده که شاید اولا بحث منحرف شه و دوما نگن جوابی نداشت !!!!
یا فاطمه الزهرا
كاربران ذيل از علوی بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 3 February 2020   #1208
علوی

نشان علوی

نقل قول:

نمیدانم چرا جواب این یکی را نمیده ؟؟؟
نقل قول:

ترجمه آیه بسیار ساده و روان است شما چرا خودتان را به آن راه میزنید ؟؟؟
آنچه خدا از [اموال و زمین های] اهل آن آبادی ها به پیامبرش بازگرداند اختصاص به خدا و پیامبر و اهل بیت پیامبر و یتیمان و مستمندان و در راه ماندگان دارد، تا میان ثرومندان شما دست به دست نگردد. و [از اموال و احکام و معارف دینی] آنچه را پیامبر به شما عطا کرد بگیرید و از آنچه شما را نهی کرد، باز ایستید و از خدا پروا کنید؛ زیرا خدا سخت کیفر است.

بسیار ساده است هر کودکی این را میفهمد .
رسول الله میفرمایند این را بگیر یا این کار را انجام بده ما میگوییم چشم و میفرمایند از این کار شما را نهی میکنم ما باز هم میگوییم چشم . رسول الله میفرمایند کاری را انجام بده و کاری را انجام نده وظیفه ی ما جز تسلیم چیز دیگری نیست .

باید برایتان توضیح بدهم که میفرمایند با می گویند یکی است در معنی . چون زیاد دنبال آن گشتید شاید سهوا آن را ندیدید که شک دارم .
این رو هم عاقلان دانند !!!
چیز دیگری هم میشود از معنی آیه استخراج کرد ؟؟؟
یا فاطمه الزهرا

آخرين ويرايش علوی ، Monday 3 February 2020 در 09:30PM.
كاربران ذيل از علوی بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 10 February 2020   #1209
کنجکاو1
عضو ثابت

روز گذشته با کسی که میگفت یکی از اعضای هیئت عزاداری است در باره قرآن گفتگو می کردم آن شخص چنین می گفت که در هیئت گروهی بارها قرآن را ختم می کنیم و به قرآن آشنایی داریم ولی همانند سایر دوستان قرآنرا به تنهایی باور نداشت و می گفت اهل بیت باید باشد درکنار قرآن .

خلاصه از این سخنان که بگذریم درباره علم غیب پیامبر گفتگو کردیم و آن جناب چنین عقیده ای داشت که پیامبر علم غیب دارد و براین عقیده پا فشاری می کرد

از او پر سیدم که اگر خود پیامبر به شما بگوید من علم غیب نمی دانم قبول می کنی یا نه ؟

او در جوابم گفت بله چرا قبول نکنم وقتی خود پیامبر چنین بگوید .

این را خوب می دانستم که دروغ می گوید و حتی اگر پیامبر چنین بگوید نخواهد پذیرفت و بهانه خواهد آورد از این رو به آیاتی اشاره کردم که در آن خداوند به پیامبر می گویند بگو که من غیب نمی دانم و پیامبر به این مهم اعتراف دارند که غیب نمی دانم

وقتی برای آن شخص به این آیات استناد کردم شروع کرد به انکار و بهانه آوردند که چنین نیست در صورتی که قبل آن می گفت اگر پیامبر بگوید می پذیرم ولی آیات قرآن نشان داد که دروغ می گوید

همانند جناب علوی که اتاکم الرسول را هرچه پیامبر می گوید ترجمه می کنید
وبراین پافشاری می کند

نقل قول:
ترجمه آیه بسیار ساده و روان است شما چرا خودتان را به آن راه میزنید ؟؟؟
آنچه خدا از [اموال و زمین های] اهل آن آبادی ها به پیامبرش بازگرداند اختصاص به خدا و پیامبر و اهل بیت پیامبر و یتیمان و مستمندان و در راه ماندگان دارد، تا میان ثرومندان شما دست به دست نگردد. و [از اموال و احکام و معارف دینی] آنچه را پیامبر به شما عطا کرد بگیرید و از آنچه شما را نهی کرد، باز ایستید و از خدا پروا کنید؛ زیرا خدا سخت کیفر است.
اگر معارف و احکام نیز به اتاکم رسول ربط دارد چه اشکالی دارد میان ثروتمندان دست به دست بگردد؟
قديمي Tuesday 11 February 2020   #1210
علوی

نشان علوی

نقل قول:
روز گذشته با کسی که میگفت یکی از اعضای هیئت عزاداری است در باره قرآن گفتگو می کردم آن شخص چنین می گفت که در هیئت گروهی بارها قرآن را ختم می کنیم و به قرآن آشنایی داریم ولی همانند سایر دوستان قرآنرا به تنهایی باور نداشت و می گفت اهل بیت باید باشد درکنار قرآن .

خلاصه از این سخنان که بگذریم درباره علم غیب پیامبر گفتگو کردیم و آن جناب چنین عقیده ای داشت که پیامبر علم غیب دارد و براین عقیده پا فشاری می کرد

از او پر سیدم که اگر خود پیامبر به شما بگوید من علم غیب نمی دانم قبول می کنی یا نه ؟

او در جوابم گفت بله چرا قبول نکنم وقتی خود پیامبر چنین بگوید .

این را خوب می دانستم که دروغ می گوید و حتی اگر پیامبر چنین بگوید نخواهد پذیرفت و بهانه خواهد آورد از این رو به آیاتی اشاره کردم که در آن خداوند به پیامبر می گویند بگو که من غیب نمی دانم و پیامبر به این مهم اعتراف دارند که غیب نمی دانم

وقتی برای آن شخص به این آیات استناد کردم شروع کرد به انکار و بهانه آوردند که چنین نیست در صورتی که قبل آن می گفت اگر پیامبر بگوید می پذیرم ولی آیات قرآن نشان داد که دروغ می گوید

همانند جناب علوی که اتاکم الرسول را هرچه پیامبر می گوید ترجمه می کنید
وبراین پافشاری می کند

اگر معارف و احکام نیز به اتاکم رسول ربط دارد چه اشکالی دارد میان ثروتمندان دست به دست بگردد؟
اولا که رسول الله عادل است و مثل شما نیست هرچیزی باشد با عدل میان امت تقسیم میکند . هر چیزی .
اینجا تالار گفتمان و تبادل نظر علمی و مستند است نه تالار داستان سرایی و خیال بافی !!!
اینجا من و شما سخن میگوییم آن دوستتان که به گفته شما از اعضای هئیت عزاداری است ربطی به این مسئله گفته شده ندارد بنده تماما مستندات را از قرآن متعال آیه می آورم و شما از خیالبافی .
تمام این داستان سرایی و خیالبافی که فرمودید جواب منطقی از آن استخراج نمیشود بجز اینکه طرف جز اعضای هئیت عزاداری بوده جوابی نداشته و اعتقاداتش مورد ایراد است و...
تماما آیاتتان پاسخ داده شده است منتهی احتمالا سهوا آن را ندیدید .
آیا میشود معنی دیگری از آیه استخراج کرد ؟؟ اگر میشود بگویید تا ماهم چیزی یاد بگیریم !!!
آنچه را پیامبر به شما عطا کرد بگیرید و از آنچه شما را نهی کرد، باز ایستید
معنی آبی رنگ بالا را چه در نظر بگیریم بهتر است ؟؟ غیر از اطاعت محض چیز دیگری برداشت میشود ؟؟ اطاعت محض از رسول الله = اطاعت از خداوند متعال است خود قرآن به آن اشاره می کند یک ایه ای قبلی که شما آن را قبول نمیکنید و دیگر آیه که می فرماید : مَنْ يُطِعِ الرَّسُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللَّهَ ۖ وَمَنْ تَوَلَّىٰ فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيْهِمْ حَفِيظًا (کسی که از پیامبر اطاعت کند، خدا را اطاعت کرده؛ و کسی که سرباز زند، تو را نگهبان (و مراقب) او نفرستادیم (و در برابر او، مسؤول نیستی) )
وقتی که خداوند متعال خود می گوید که برابر است چرا ما مشکلی با آن داشته باشیم . خداوند فرموده است که اگر اطاعت نکردند رسولش در برابر آنها مسئولیتی ندارد و خداوند متعال قشنگ خدمتشان خواهد رسید !!!
هنوز هم جواب سوالات و ایرادات به اعتقادت را پاسخ ندادی !!! اگر میخواهی ایراد از اعتقاد کسی بگیری اول نگاه کن ببین خودت مشکل نداشته باشی و بعد حرف بزن . به نفع خودت است دوست عزیز !!!!!
یا فاطمه الزهرا
قديمي Monday 24 February 2020   #1211
کنجکاو1
عضو ثابت

فَأَرْسَلْنَا عَلَيْهِمُ الطُّوفَانَ وَالْجَرَادَ وَالْقُمَّلَ وَالضَّفَادِعَ وَالدَّمَ آيَاتٍ مُفَصَّلَاتٍ فَاسْتَكْبَرُوا وَكَانُوا قَوْمًا مُجْرِمِينَ ﴿۱۳۳﴾ اعراف
سپس (بلاها را پشت سرهم بر آنها نازل كرديم) طوفان و ملخ و آفت گياهي و قورباغه‏ ها و خون را كه نشانه‏ هائي از هم جدا بودند بر آنها فرستاديم (ولي باز بيدار نشدند) و تكبر ورزيدند و جمعيت گنهكاري بودند. (۱۳۳)

آیا این بلاهایی که بر ما انسانها می آید نشانه هایی از جانب خداوند نیست که نشان دهد راهمان اشتباه است ؟

آیا می خواهیم با تبدیل آن به آزمایش الهی خودودیگران را فریب دهیم ؟

اگر بدنبال این هستیم که آیا آزمایش الهی است یا نه بلاها بخاطر اعمال اشتیاهمان است باید اعمالمان را به کتاب الهی ارجاع دهیم تا بدانیم چه اعمالی درگذشته باعث عذاب الهی شده

آخرين ويرايش کنجکاو1 ، Monday 24 February 2020 در 04:25PM.
قديمي Monday 24 February 2020   #1212
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,716

آداب ماه رجب
آداب هرشب

امشب شب اول ماه

نماز مستحبی هرشب
ماه رجب

تمام ماه رجب شصت ركعت نماز كند به اين طريق كه در هر شب آن دو ركعت بجا آورد، بخواند در هر ركعت حمد يك مرتبه، و قُلْ يَا أَ يُّهَا الْكافِرُونَ سه مرتبه، و قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ يك مرتبه، و چون سلام دهد دستها را بلند كند و بگويد:

لا إِلهَ إِلّا اللَّهُ وَحْدَهُ لَاشَرِيكَ لَهُ، لَهُ الْمُلْكُ وَلَهُ الْحَمْدُ، يُحْيِى وَيُمِيتُ وَهُوَ حَيٌّ لَايَمُوتُ، بِيَدِهِ الْخَيْرُ، وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَىْ ءٍ قَدِيرٌ، وَ إِلَيْهِ الْمَصِيرُ، وَلَا حَوْلَ وَلَا قُوَّةَ إِلّا بِاللَّهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ، اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ النَّبِيِّ الْأُمِّيِّ وَآلِهِ،

و بكشد دستها را به صورت خود. از حضرت رسول صلى الله عليه و آله مروى است كه:

كسى كه اين عمل را بجا آورد حق تعالى دعاء او را مستجاب گرداند، و ثواب شصت حج و شصت عمره به او عطا فرمايد

اقبال ۳/ ۱۷۹ فصل ۸.

یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 24 February 2020   #1213
علوی

نشان علوی

نقل قول:
فَأَرْسَلْنَا عَلَيْهِمُ الطُّوفَانَ وَالْجَرَادَ وَالْقُمَّلَ وَالضَّفَادِعَ وَالدَّمَ آيَاتٍ مُفَصَّلَاتٍ فَاسْتَكْبَرُوا وَكَانُوا قَوْمًا مُجْرِمِينَ ﴿۱۳۳﴾ اعراف
سپس (بلاها را پشت سرهم بر آنها نازل كرديم) طوفان و ملخ و آفت گياهي و قورباغه‏ ها و خون را كه نشانه‏ هائي از هم جدا بودند بر آنها فرستاديم (ولي باز بيدار نشدند) و تكبر ورزيدند و جمعيت گنهكاري بودند. (۱۳۳)

آیا این بلاهایی که بر ما انسانها می آید نشانه هایی از جانب خداوند نیست که نشان دهد راهمان اشتباه است ؟

آیا می خواهیم با تبدیل آن به آزمایش الهی خودودیگران را فریب دهیم ؟

اگر بدنبال این هستیم که آیا آزمایش الهی است یا نه بلاها بخاطر اعمال اشتیاهمان است باید اعمالمان را به کتاب الهی ارجاع دهیم تا بدانیم چه اعمالی درگذشته باعث عذاب الهی شده
با سلام خدمت بزرگ ناپدید دوست داشتنی تالار !!!!! هنوز منتظر پاسخ هستم دوست عزیز

اگر بخواهیم برای تمامی اعمال مخصوصا اعمال روزانه و عبادی و .... به کتاب الهی رجوع کنیم در آن میبینیم امر به خیلی از اعمال شده است ولی روش صحیحی از آن موجود نیست مثالها بسیار زیاد است تا حالا هزاربار برایت مثال زده ام !
آن وقت تکلیف چه می شود ؟؟؟؟
یا فاطمه الزهرا
قديمي Monday 24 February 2020   #1214
کنجکاو1
عضو ثابت

نقل قول:
با سلام خدمت بزرگ ناپدید دوست داشتنی تالار !!!!! هنوز منتظر پاسخ هستم دوست عزیز

اگر بخواهیم برای تمامی اعمال مخصوصا اعمال روزانه و عبادی و .... به کتاب الهی رجوع کنیم در آن میبینیم امر به خیلی از اعمال شده است ولی روش صحیحی از آن موجود نیست مثالها بسیار زیاد است تا حالا هزاربار برایت مثال زده ام !
آن وقت تکلیف چه می شود ؟؟؟؟
سلام

لازم نیست برای تک تک اعمال روزانهبه قرآن رجوع کنید همین که سرگذشت مکذبی و مجرمین و مشرکین را ببینی گوشی میاد دستت

قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِنْ قَبْلُ كَانَ أَكْثَرُهُمْ مُشْرِكِينَ ﴿۴۲﴾
روم

بگو در زمين بگرديد و بنگريد فرجام كسانى كه پيشتر بوده [و] بيشترشان مشرك بودند چگونه بوده است (۴۲)

قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ ثُمَّ انْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الْمُكَذِّبِينَ ﴿۱۱﴾انعام
بگو در زمين بگرديد آنگاه بنگريد كه فرجام تكذيب ‏كنندگان چگونه بوده است (۱۱)

قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الْمُجْرِمِينَ ﴿۶۹﴾نمل
بگو در زمين بگرديد و بنگريد فرجام گنه‏پيشگان چگونه بوده است (۶۹)
قديمي Tuesday 25 February 2020   #1215
علوی

نشان علوی

نقل قول:
سلام

لازم نیست برای تک تک اعمال روزانهبه قرآن رجوع کنید همین که سرگذشت مکذبی و مجرمین و مشرکین را ببینی گوشی میاد دستت

قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِنْ قَبْلُ كَانَ أَكْثَرُهُمْ مُشْرِكِينَ ﴿۴۲﴾
روم

بگو در زمين بگرديد و بنگريد فرجام كسانى كه پيشتر بوده [و] بيشترشان مشرك بودند چگونه بوده است (۴۲)

قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ ثُمَّ انْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الْمُكَذِّبِينَ ﴿۱۱﴾انعام
بگو در زمين بگرديد آنگاه بنگريد كه فرجام تكذيب ‏كنندگان چگونه بوده است (۱۱)

قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الْمُجْرِمِينَ ﴿۶۹﴾نمل
بگو در زمين بگرديد و بنگريد فرجام گنه‏پيشگان چگونه بوده است (۶۹)
با رجوع به مکذبین و مجرمین و مشرکین و .... چگونه می توان اعمال عبادی روزانه را انجام داد چون در قرآن امر به انجام خیلی از مسائل عبادی داده شده است و بقول شما گوشی دستمان بیاد ؟؟؟
یه چیزی از خودت ساختی خودتم توش موندی !!!!
هیچ جوابی براش نداری و در توهم خودت شناوری
یا فاطمه الزهرا

آخرين ويرايش علوی ، Tuesday 25 February 2020 در 11:10AM.
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:47PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه