بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Monday 8 May 2017   #1
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 2,072
روزنوشته ها: 4
نه به دولت دروغ

آقای جهانگیری! چه پاسخی برای خیانت به اعتماد رهبرانقلاب و تحریف سخنان ایشان دارید؟! چرا برای دنیای دیگری، آخرت خود را فروختید؟!

اسحاق #جهانگیری در مناظره دوم انتخاباتی (15 اردیبهشت 96):
مردم عزیز! ... شما می‌توانید مشکلات را حل کنید، #تهدید‌های زیادی علیه این کشور بود، "همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند"؛ شما به صحنه آمدید و تهدیدات را از سر این کشور برطرف کردید.
رهبر معظم انقلاب در جلساتی که اخیراً با سران قوا داشتیم فرمودند؛ آقای #جهانگیری چپ بود، ولی من ایشان را از روز اول به #صداقت می‌شناسم. مردم من #با_صداقت با شما صحبت می‌کنم. ما می‌توانیم با به صحنه آوردن تمام جناح‌های سیاسی کشور، همه ظرفیت‌های کشور مدلی طراحی کنیم که آینده کشور مطمئن باشد که #سایه_جنگ از منطقه دور ‌شود.

رهبر حکیم انقلاب امروز (17 اردیبهشت 96):
آنچه برای اداره و حفظ و منافع ملت به‌صورت فوری و فوتی لازم است، #حضور_مردم است... حضور مردم است که دشمنان را از #هیبت_جمهوری_اسلامی می‌ترساند... جمهوری اسلامی در چشم دشمنانش هیبت دارد؛ این هیبت ناشی از #امثال_حقیر است؟ ابداً؛ این ناشی از مردم و حضور مردمی است. ناشی از عواطف و احساسات مردمی است.
من این را می‌گویم. نیایند حرفی را که بنده به #صراحت بیان کردم #تحریف کنند و بگویند "مراد فلانی این است که حضور مردم دولتی را سر کار می‌آورد، که آن دولت..." نه آقا؛ دولتها تأثیری ندارند... دشمن، #دشمن است. این دولت و آن دولت ندارد. دشمن اگر بتواند زهرش را می‌ریزد. ملاحظه هیچکس هم نمی‌کند. ملاحظه #لفاظی و #زبان_بازی و #موضع_گیری_سیاسی را هم نمی‌کند. آن چیزی که مانع دشمنی می‌شود ترس از حضور مردم است. چون می‌ترسد یک کشور هشتاد میلیونی جلویش بایستد.

آقای جهانگیری! شما که #کاندیدای_واقعی نیستید! چرا برای دنیای دیگری، آخرت خود را فروختید؟! چرا با اعتماد #رهبرانقلاب به صداقت شما (بر فرض صحت ادعایتان)، اینگونه رفتار کردید؟! چرا سخن رهبری را تحریف کردید؟! و با #سوءاستفاده از بیان کلی ایشان، برداشته شدن #سایه_جنگ را به روی کار آمدن #دولت_یازدهم نسبت دادید؟! آیا می خواهید مردم هم اینگونه به شما و رئیس شما اعتماد کنند؟!
mosafer8 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 8 May 2017   #2
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,895
روزنوشته ها: 6
ج: نه به دولت دروغ

من تلاشم رو میکنم که برای روحانی رای جمع کنم، و در هر حال نتیجه برای من خوشاینده، چون اگر مردم فریب شعارهای تبلیغاتی و نشدنی و خطرناک رو نخورن و درست انتخاب کنن جای بسیار خوشحالیه که مردم ما به سطحی از بینش سیاسی و اجتماعی رسیدن که شعارها و وعده ی پول نقد هم گولشون نمیزنه. و اگر مردم جذب این شعارها شدن و در این دام افتادن دیگه سال ۸۴ نیست که کشور تحمل سیاستهای غلط رو داشته باشه و کوچکترین اشتباه با توجه به وعده های داده شده و بالا بردن سطح توقع مردم، به اندازه ای مشکل ساز میشه که اونهایی که از ماجرای احمدی نژاد درس نگرفتن رو درس بده. بنابراین تلاش میکنم و نتیجه رو هم میبینم.
تحریمی ها بیشترین تاثیر رو در این انتخابات دارن، اگر همچنان اصرار داشته باشن که فرقی بین این کاندیداها نیست و حالا مثلا روحانی چکار کرد و اینجور حرفها و حضور پیدا نکنن و انتخابات با مشارکت حدود ۵۵ درصدی روبرو بشه شانس روحانی کم میشه و اگر وارد صحنه بشن و مشارکت به ۸۰ درصد برسه روحانی میتونه در دور اول رکورد قبلی رو حفظ کنه و پیروز بشه.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 8 May 2017   #3
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

جالبه مثلا وعده ي ٥ ميليون شغل براي شما باور نكردنيه اما ظاهرا خبر نداريد اين جزء قانونه و دولتها موظفند به اين ميزان اشتغال ايجاد كنند!
شعارهاي پوچ رو امروز آقاي روحاني تو همدان فرياد زد كه رقيبش قراره تو خيابونها ديوار بكشه) ديگه توهين به شعور مردم تو اين دولت عادي شده
اينكه سعي ميكنيد تحريمي ها رو پاي صندوق بياريد جاي قدرداني داره چون چيزي كه براي جمهوري اسلامي مهم تر هست حضوريه حداكثريه تا اينكه چه كسي رأي بياره
قديمي Monday 8 May 2017   #4
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

چون جزو قانونه پس حتما شدنیه؟ اگه اینجوریه قانون بنویسن که سطح زندگی مردم ایران باید در دنیا اول باشه.
اتفاقا تحریمی ها هم همین رو میگن، که حکومت فقط حضور ما رو برای مشروعیت خودش میخواد و خواسته های ما براش هیچ ارزشی نداره. ولی من به بازی برد برد معتقدم، حکومت میبره ولی ما هم به نسبت می بریم، باخت حکومت به قیمت باخت مردم و کشور، عاقلانه نیست.
صرف اینکه حکومت با رای من پز میده، دلیل نمیشه که بنشینم و چهارسال قالیباف شما یا رئیسی اونها رو تحمل کنم و عوارض وخیمش به کشور و مردم برسه و دوباره تو چاه اصولگراها بیافتیم.
قديمي Monday 8 May 2017   #5
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

مسلما تو قانون چيزي نوشته ميشه كه شدنيه.
اتفاقا روحاني هم چنين وعده اي داده بود اما چون اون نتونست دليل نميشه بگيد نشدنيه! كلا روحاني خيلي نتونست بقيه رو با كابينه ي ميلياردي ايشون مقايسه نكنيد
حضور مردم برا امنيت كشور خيلي خوبه شما تلاش كنيد ما هم تلاش ميكنيم
قديمي Monday 8 May 2017   #6
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

سال ۸۴ و ۸۸ گفتم احمدی نژاد بدبختتون میکنه، هنوز سرنگارم هست. الانم میگم اگه قالیباف یا رئیسی اومدن نه تنها شغل ایجاد نمیشه که از بیخ و بن اقتصاد رو نابود میکنن، منم اینجام میام سراغتون.
قديمي Monday 8 May 2017   #7
mosafer8
عضو ثابت

نشان mosafer8

اتفاقا چند سال پيش يادمه شما به برجام و مذاكره خوش بين بوديد الان شما به حرف ما نرسيديد كه آمريكا قابل اعتماد نيست؟؟
بقيه ش هم همينه! اگه دولت به توليد داخلي بها بده و به قوانين اقتصاد مقاومتي عمل كنه موفق ميشه و نتيجه ش رو ميبينيم.
قديمي Monday 8 May 2017   #8
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,231
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3

نقل قول:
در اصل توسط mosafer8 نوشته شده است نمايش نوشته
مسلما تو قانون چيزي نوشته ميشه كه شدنيه.
اتفاقا روحاني هم چنين وعده اي داده بود اما چون اون نتونست دليل نميشه بگيد نشدنيه! كلا روحاني خيلي نتونست بقيه رو با كابينه ي ميلياردي ايشون مقايسه نكنيد
نخیر. از نظر من یک بیسوادی نشسثته یه قانونی نوشته یه بی سواد تری هم تاییدش کرده!
آقای روحانی هم هرگز وعده یک میلیون شغل در سال رو نداد.
اصولا ذولت نمی تونه.
نهادهای حکومتی لطف کنن وقتی مردم یه مجوز برای راه انداختن کسب و کار می خوان بهشون بدن و بازی در نیارن!
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 8 May 2017   #9
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,231
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3

نقل قول:
اتفاقا چند سال پيش يادمه شما به برجام و مذاكره خوش بين بوديد الان شما به حرف ما نرسيديد كه آمريكا قابل اعتماد نيست؟؟
کی با امریکا مذاکره کرد که تندی ربطش میدید به امریکا؟
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 8 May 2017   #10
کبیری22
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Feb 2015
پاسخ‌ها: 1,163

یعنی پوپولیسم تر و مردم فریب تر و بی عار و بی حیا تر از شخص روحانی و دولتش در این چند دهه انقلاب ،کشور وملت به خود ندیده!
کبیری22 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 9 May 2017   #11
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

نقل قول:
بقيه ش هم همينه! اگه دولت به توليد داخلي بها بده و به قوانين اقتصاد مقاومتي عمل كنه موفق ميشه و نتيجه ش رو ميبينيم.

شما به حرف ما رسیدید که برجام ممکنه و جواب میده و میشه تنش با دنیا رو کاهش داد و الان هم هیچ کس حاضر نیست برجام رو باطل کنه. قالیباف و رئیسی هم نمیخوان چنین کاری بکنن و ترامپ هم نتونست.
موضوعاتی مثل قابل اعتماد بودن یا نبودن امریکا دارای معنایی نیستن و جای بحث ندارن، مگه میخوایم با امریکا ازدواج کنیم؟ نه امریکا نه روسیه نه هیچ کشور دیگه ای هیچوقت قابل هیچ نوع اعتمادی نیستن، ولی باید بر اساس دیپلماسی و روش های پذیرفته شده بین المللی حرکت کرد و خیلی خوب هم میشه نتیجه گرفت.

آخرين ويرايش Freedom1 ، Tuesday 9 May 2017 در 05:35AM.
قديمي Tuesday 9 May 2017   #12
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

نقل قول:
در اصل توسط کبیری22 نوشته شده است نمايش نوشته

یعنی پوپولیسم تر و مردم فریب تر و بی عار و بی حیا تر از شخص روحانی و دولتش در این چند دهه انقلاب ،کشور وملت به خود ندیده!
منظورت پوپولیست بود دیگه، اره خب روحانی وعده های پوپولیستی زیاد میده، مثل چند برابر کردن یارانه و ایجاد پنج میلیون شغل
قديمي Tuesday 9 May 2017   #13
کبیری22
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Feb 2015
پاسخ‌ها: 1,163

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
منظورت پوپولیست بود دیگه، اره خب روحانی وعده های پوپولیستی زیاد میده، مثل چند برابر کردن یارانه و ایجاد پنج میلیون شغل
خیر اشتباه فاحش فرمودید، منظور همان پوپولیسم شخصی در قالب نا اگاه و ضعیف و منفعل هست تعریف غربی برای غرب گرایان منفعل و خود باخته از جنس روحانی.

آخرين ويرايش کبیری22 ، Tuesday 9 May 2017 در 10:55AM.
کبیری22 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 9 May 2017   #14
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,154
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
و وعدۀ صد روزۀ حل مشکلات ...
و چهار میلیون شغل فقط از گردشگری!
و زیرمیز زدن... بی خجالت ، در روز روشن!
قديمي Tuesday 9 May 2017   #15
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

نقل قول:
در اصل توسط کبیری22;23ایست 3 نوشته شده است
خیر اشتباه فاحش فرمودید، منظور همان پوپولیسم شخصی در قالب نا اگاه و ضعیف و منفعل هست تعریف غربی برای غرب گرایان منفعل و خود باخته از جنس روحانی.
پوپولیسم تر از فلانی وجود نداره، جمله ی غلطیه
ایسم پسوند یک‌ مکتبه و ایست پیرو اون مکتب‌.
جمله شما مثل اینه که بگیم صداقت تر از احمدی نژاد نداریم، یا اسلام تر از رئیسی نداریم، نمی دونم واضح بود یا نه.

جناب صبح، یکی از دوستانم میگفت دیشب در مهمونی صحبت از انتخابات بود و اینکه روحانی کاری کرده یا نکرده، میگفت من گفتم روحانی تورم رو کنترل کرده. یک‌نفر که لیسانس حسابداری داشته برگشته با عصبانیت گفته چطور تورم رو کنترل کرده؟ چه چیزی «ارزون» شده؟!

میگفت منم بهش گفتم من با شما حرفی ندارم. خلاص.
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:59AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه