بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

گفتگوي بسته شده

ابزار گفتگو
قديمي Friday 27 October 2017   #3916
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 17,806
ج: دین مادری؛ حق یا ناحق؟

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
بنام خدا
حالا که گفتمان به پایان خویش نزدیک میشود، نتیجه می گیریم که مردگان و شهدا نمی شنوند و نمی توانند جواب درخواستهای ما را بدهند.
کما یئس الکفار من اصحاب القبور

یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست  
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 27 October 2017   #3917
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط ghanet نوشته شده است نمايش نوشته
آیه 102 سوره بقره، صاف و ساده ، حال و روز همه کسانی را که به آنها کتاب آسمانی داده شده ولی به آن توجه نکرده و به غیر آن می آویزند را بیان می کند. آنان که به کتاب خود ایمان نمی آورند و اعتصام نمی کنند، در حقیقت خود را به فتنه می اندازند: یکی آن فتنه ای که شیاطین بپا می کنند و دیگری فتنه ای که خداوند آن را دامن می زند.
آری آنان که بجای تبعیت از حق و آنچه معلوم است، دنبال چیزی را که از صحت و سقمش اطلاع ندارند و برایشان نامعلوم است می گیرند و این اندرز عظیم الهی را که می گوید: وَلَا تَقْفُ مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ – دنبال آنچه به آن علم نداری راه نیفت- پشت گوش می اندازند، هم شیاطین آنها را به طغیان و گمراهی می کشانند و هم خداوند آنها را در طغیانشان مدد می کند تا سرگردان و حیران شوند و راه را از چاه تشخیص ندهند.
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Saturday 28 October 2017   #3918
bisetareh
عضو ثابت

نشان bisetareh

تاريخ ثبت نام: Aug 2014
مكان: قم
پاسخ‌ها: 886

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
بنام خدا
حالا که گفتمان به پایان خویش نزدیک میشود، نتیجه می گیریم که مردگان و شهدا نمی شنوند و نمی توانند جواب درخواستهای ما را بدهند.
حالا که به پایان گفتمان نزدیک می شویم
نتیجه میگیریم شما نسبت به قرآن کافر و منافق هستید هم شما هم هالک و چون اربابانتان که از جنگ ها فراری بودند از بحث ها فراری هستید سوالات ما که هیچ سوالات آقا سعید و استاد حسین رو هر موقع دادید نتیجه گیری کن.
نتیجه گیری این شد شما که منکر حدیث هستید این قران به شما مستقیم وحی شده و گرنه قرآن از احادیث مشخص است که کلام خداست این قرآن همان قرآن است.و...
یاعلی
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و لعن اعدائهم
لبیک یا حسین علیه السلام
فقط حیدر امیرالمومنین است
یاعلی
bisetareh حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از bisetareh بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 28 October 2017   #3919
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

یا علی

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

لعن الله قاتلیک وظالمیک یا فاطمة الزهراء سلام الله

لَبيْكَ يٰا عَليْ

ان ربی علی صراط مستقیم

وعلی علیه السلام هو صراط المستقیم

السلام عليك يا اول مظلوم يااميرالمومنين ياعلي بن ابيطالب

امیرالمومنین علیه السلام

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

جوابها وسوالات اقای حسین از غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران

وجالب این است اصل عنوان سوال از بی بی سی انگلیس هست

http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=139971

جوابهای اقای حسین به معاندین در باره شبهه تحریف کلام الله مجید

پاسخ های بی جواب اقای حسین به احتجاج امیرالمومنین علیه السلام به غدبر

جمع اوری جوابهای اقای حسین به منکر غدیر

جوابها بی پاسخ اقای حسین به منکر توسل

پیامبر دروغین ؛ غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران وابلهان شقی طرفدارش

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

عبدالعلی69 حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از عبدالعلی69 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 28 October 2017   #3920
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

کفور عنود ظلوم جهود جهول و.........

http://www.iranclubs.org/forums/show...55542&page=180

قال الله عزوجل
مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیائ کمثل العنکبوت اتخذت بیتا وان اوهن البیوت لبیت العنکبوت لو کانوا یعلمون سوره مبارکه عنکبوت ایه شریفه41
نهی و ذم فرموده از اینکه من دون الله ولی وسرپرست باشد
در سوره مبارکه مائده ایه شریفه 55و56می فرمایند
قال الله عزوجل
انما ولیکم الله ورسوله والذین امنوا الذین یقیمون الصلاه ویوتون الزکاه وهم راکعون
ومن یتول الله ورسوله والذین امنوا فان حزب الله هم الغالبون
می فرماید ولی وسرپرست شما خدا وپیامبروکسانیکه ایمان اوردند واقامه صلاه می کنندودر حال رکوع زکات می دهند .وکسانی که ولایت وسرپرستی خدا ورسولش ومومنانی (چون علی بن ابی طالب )را بپذیرند حزب خدایند ویقینا حزب خدا غالب است ........
جمع این ایات چطوره حق تعالی در کلامش تناقض هست؟!
یا ایه سوره مبارکه عنکبوت نسخ شده؟
یا اطلاق ایه شریفه قید خورده ؟ یعنی مقید شده ؟
یا عمومیت ایه شریفه تخصیص خورده ؟ از باب عام وخاص ؟
یا مراد از من دون الله چیزی است غیر متفاهم عرف وهابیت؟
چون نمی شود نهی وذم بفرماید ازولی گرفتن دون الله ؛
مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیائ .
وحصرومدح بفرماید از ولایتش در ولایت خود ودر ولایت من دون الله (به تعبیر وهابیت )
دوستان وهابی مسلک بدون حاشیه رفتن جواب بفرمائید
بسم الله الرحمن الرحیم
من دون الله در آیه قرآن را چه معنا کنیم؟ در مقابل خدا؟ یا معنای دیگری؟
کلمه دون، اصل اینکه مقصود چیست، مشکلی نیست.
بهترین واژه ای که در فارسی معادلش باشد، مشکل ماست.
اگر می گوییم که پیامبر و ائمه دون الله هستند، پس آیه قران چه می فرمایند: انما یبایعونک تحت الشجره، انما یبایعون الله.
این آیه دارد می گوید کسانی که با تو بیعت کرده اند، یعنی منِ قرآن تو را قبول دارم که با تو مبایعه صورت گرفته است. نظیر و ما رمیت اذ رمیتَ
هر کس این را فهمید آنجا هم می فهمد که مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیاء کمثل العنکبوت
در آیه دیگر می فرماید: انما ولیکم الله و رسوله و الذین آمنوا ...
حالا
و رسوله و الذین آمنوا دون الله هستند یا هم الله هستند؟
اگر دون الله هستند، پس آیه عنکبوت را چه بگوییم؟
پس معلوم می شود آن دون الله یعنی کسانی که مسیرشان مسیر خدا نیست. یعنی اگر یبایعونه، یعنی یبایعون الله.
مثال
کسی می گوید هر کس دنبال کتابی برود غیر از قرآن به انحراف کشیده شده است و فردا جوابی ندارد.
فردا بهش خبر می دهند که یکی از افراد مستمع شما، هرچه کتاب تفسیر در خانه داشت، بیرون ریخته است! چرا چون شما گفتی!
جواب چیست؟
جوابش این است که این غیر قرآنی که گفتم یعنی کتابهایی که رویکردش غیر قرآنی باشد نه تفسیر و کتابهایی که جهت قرآنی دارد.
کلمه دون در این آیات شریفه در اوج فصاحت و بلاغت ادبیات عرب است.
این دون استعمال فلسفی ندارد. بلکه این دون یعنی دونیت حسی و گرایشی.
و من یتول الله و رسوله و الذین امنوا ... حزب الله.
حزب الله دون الله ام هو الله؟
اینجا جای بحث فلسفی نیست که بگویی حزب الله خداست یا غیر خداست.
هر کس در حزب خداست خدایی است و در فضای ادبیات عرب، خدائی ست. یعنی با او دوستی کنید با خدا دوستی کرده اید و با او دشمنی کنید، با خدا دشمنی کرده اید.
---http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?p=2177231#post2177231
یا علی جواب بفرمایند

جوجه وهابیها 11سال پیش نتوستن جواب بدن
شما جواب داری بده "
الله مشرک ؟؟؟؟؟!!!!
http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=3944

بسم الله الرحمن الرحیم

وهابیها به تبع سلف ضال مضل خود که اشکال به پیامبر صلی الله علیه واله وسلم می کرد .

اینها به تبع سلف گمراه و گمراه کننده خود کاسه داغتر ازآش هستند .
از خدا موحدتر وازمحمد صلی الله علیه واله وسلم مسلمان تر واز پاپ کاتولیک تر و.......

اینها بدون اینکه کوچکترین تصوری (نه تصد یقی )ولو بسیار ساده وابتدائی ازتوحید وشرک داشته باشند داد توحید وشرک می زنند وهرکس مخالفشان بود او را مشرک مهدور الدم و...می دانند .

اینها وسیله قرار دادن دیگری را در کاری شرک می دانند.

اینها حتما خدا را هم مشرک می دانند چون در مواردی از آیات شریفه در کنارخودش دیگری (وبقول اینها دون الله ) را هم مطرح فرموده به عنوان نمونه به چند ایه شریفه اشاره می شود .
1-

درسوره مبارکه انفال آیه شریفه 64 می فرمایند : یا ایها النبی حسبک الله ومن اتبعک من المومنین .
ای پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم ) تر ا بس است وکفایت می کند ؛ خداالله تبارک وتعالی و آنانکه از تو پیروی کردند از مومنین .
ایاخداوند مشرک است ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! که می فرماید به حبیبش ترا بس است الله ومومنین . یا قدرت خدا کم است ونقصی دراوست العیاذ بالله .
2-

در سوره مبارکه تحریم قسمتی از ایه شریفه 4می فرما ید : وان تظاهرا علیه فان الله مولاه وجبریل وصالح المومنین والملائکة بعد ذلک ظهیرا .
واگرشما دو زن ( به اتفاق اهل قبله مراد عایشه وحفصه) چیرگی کنید بر علیه پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم )هما نا خدا الله هست دوست او وجبرئیل و صالح المومنین ( به اتفاق اهل قبله مراد امیرالمومنین علی علیه السلام ) و ملائکه پس از آن پشتیبان است .
آیادوستی وپشتیبانی الله جل جلا له به تنهائی کفایت نمی کند وکافی نیست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!ودوستی وپشتیبانی
جبر ئیل وصالح المومنین وملائکه لازماست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ایا خدا مشرک شده وجبرئیل وعلی علیه السلام وملائکه را در کنا ر خود قرار داده ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
3-

در سوره مبارکه رعد آیه شریفه 43میفرماید : ویقول الذین کفروا لست مرسلا قل کفی با لله شهیدا بینی وبینکم ومن عندهعلم الکتاب .
کفارومشرکین گویند تو رسول نیستی ؛ بگو کفایت می کند مرا الله جل جلا له بهعنوان شاهد وگواه بین من (رسول ) وشما (کفارو مشرکین ) وآنکه نزد او علم کتاب است ( به اتفاق اهل قبله مراد امیر المومنین علیه السلام ) .
آیاگواهی خدا ناقص است که گواهی علی علیه السلام هم باید در کنار گواهی الله باشد؟؟؟
آیاخداوند متعال مشرک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!..العیاذ بالله .
4-

سوره مبارکه انفال آیه شریفه 62می فرماید خدای متعال : وان یریدوا ان یخدعوکفان حسبک الله هو الذی ایدک بنصره وبالمومنین .
واگر( مشرکین وکفار )بخواهند با تو نیرنگکنند همانا بس است ترا خدا ؛ خدا کسی است که کمک می کند ترا به یاری خویش و بهمومنین .
آیا نصرت خدا به تنهائی کفایت نمی کند ؟؟؟؟ ومومنین کمکشان لازم است ؟؟؟؟
آیا کمک خدا ناقص است ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
آیا خدا اینجا هم مشرک شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... ...العیاذ بالله .و...........

مقلدین چشم وگوش بسته ابن تیمه و عبدالوهاب وبرقعی اینجا و در اینگونه موارد وامثال ا ن چه جوابی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینها اتمام حجتی بود بر علیه :عاملة ناصبة تصلی نارا حا میة تسقی من عینآنیه لیس لهم طعام الا من ضریع لایسمن ولا یغنی من جوع .{{{ البته اگر عاملة باشدوبه حسب ظاهر نماز ی بخواند و.......}}}.

ونور چشمی برای کسانی که از نعمت عظمیطیب المولد برخوردارند وآل الله را دوست دارند .

یا علی ؛ وهو العلیالعظیم
یامرتضی علی مددی 1001اللهم عجل لولیکالفرج
اللهم العن الجبت والطاغوت واللات والعزی وابنتیهما ومحبیهما بعدد مااحاط به علمک وبعدد فضائل امیر المؤمنین علیه السلام.

عبدالعلی69 حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از عبدالعلی69 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 28 October 2017   #3921
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط فربد نوشته شده است نمايش نوشته
آیا از دیدگاه شما غیر از بهائی یا لائیک یا یهودی، غیر ممکن است فرد دیگری افکار مشابه این کاربر داشته باشد؟
بله شما و..............
عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Saturday 28 October 2017   #3922
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تیرباران بدن مطهر امام حسن مجتبی علیه السلام توسط "عایشه"

امام مجتبى - عليه السّلام - قبل از شهادتش ، بنى هاشم را از فتنه اى كه خوف داشت بخاطر دفن وى در كنار قبر پيغمبر - صلّى اللّه عليه وآله - به وسيله بنى اميه برپا شود، بيم داد. به همين جهت به برادرش ‍ سيدالشّهداء علیه السلام وصيت نمود كه اگر ديد باد مخالف مى وزد، جلو شرّ را بگيرد و حضرتش را در قبرستان بقيع نزديك جدّه اش فاطمه بنت اسد دفن كند و نگذارد قطره خونى در اين راه ريخته شود.

پس از آنكه امام مجتبى - عليه السّلام - شهید شدند ، هاشميان خواستند او را پهلوى جدّش پيغمبر اكرم - صلّى اللّه عليه وآله - دفن نمايند، ولى يكباره بنى اميه قيام كردند و مسلّح و مجهز شده ، آماده جنگ شدند. در رأ س آنها مروان حكم و سعيدبن عاص و عایشه لعنت الله علیهم قرار داشتند.

در كتاب مقاتل الطالبيين ابوالفرج اصفهانى مروانى در شرح حال امام حسن - عليه السّلام - از على بن طاهر بن زيد روايت مى كند كه وقتى خواستند امام حسن - عليه السّلام - را دفن كنند، عايشه سوار قاطرى شد و از بنى اميه و مروان حكم و ساير طرفداران ايشان كمك گرفت و مردم را بر علیه امام حسن علیه السلام می شوراند. عایشه گفت: به خدا سوگند تا مو در سر من هست، نمی گذارم حسن علیه السلام را در اینجا (کنار قبر پیامبر صلی الله علیه و اله و اتاق حضرت زهرا سلام الله علیها) دفن کنید. و جنازه آن حضرت را تیرباران کردند, تا آنکه هفتاد تیر از جنازه آن حضرت بیرون کشیدند.(۱) در آنجا بود كه ابن عباس گفت: روزى قاطر سوار و روزى شتر سوار است ! یعنی روزی سوار بر شتر می شود و به جنگ با مولا علی علیه السلام می رود و روزی بر قاطر سوار می شود و با جنازه حسن بن علی علیه السلام مقابله و جنگ می کند.

مسعودى مى نويسد: آن روز عايشه سوار قاطر سفيد وسياهى بود. شاعر در همين خصوص مى گويد:تجملت تبغلت و لو عشت تفيلت /لك التسع من الثمن و فى الكل تصرفت

يعنى : اى عايشه ! روزى سوار شتر شدى ، روز ديگرى هم قاطر سوارى كردى ، اگر بمانى ، سوار فيل هم خواهى شد! تو از هشت يك ارث خانه پيغمبر، يك نهم مى برى ، ولى همه را تصرف كردى . (یعنی با اینکه تنها مالک بخشی از خانه پیامبراکرم صلی الله علیه و اله هستی ولی در همه آن تصرف کردی و مانع دفن امام حسن علیه السلام در آن خانه شدی.)

اسناد این واقعه در کتاب های زیر نقل شده است: (۱) منع عایشه از دفن کردن امام حسن علیه السلام:
الطبقات ۸/۱۷۵ ، مختصر تاریخ دمشق ، ابن عساکر ترجمة الامام الحسن علیه السلام ، و انساب الاشراف، ترجمة الامام الحسن ۳/۶۱ ، مقاتل الطالبین ۷۴ .
عایشه سوار قاطر شد و با بنی هاشم مبارزه کرد تا جسد امام حسن علیه السلام دفن نشود: مجمع البحرین، الطریحی ۱/۵۷۲ ، شرح اصول کافی ، المازندرانی ۶/۱۶۷ ، الایضاح، ابن شاذان ۲۶۲ ، تاریخ الیعقوبی ۲/۲۲۵ ...

مَنْ كُنْتُ مَوْلاهُ ، فَهذا عَلِىٌّ مَوْلاه

"کانال مولا امیرالمؤمنین علیه السلام"

عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Saturday 28 October 2017   #3923
abtahisina
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Sep 2017
پاسخ‌ها: 472

نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
کما یئس الکفار من اصحاب القبور

مهمترین و اولین دلیل روی آوردن به غیر خدا، نا امیدی و یاس از خداست. کسانی که به غیر خدا روی می آورند، از خدا نا امیدند. اگر از خدا نا امید نبودند، به غیر خدا روی نمی آوردند.
قديمي Saturday 28 October 2017   #3924
abtahisina
عضو ثابت

دعاهای خود را برای خدا خالص گردانید. برای مثال به بخشی از این"دعای فرج" که آنرا درمساجد، زیارتگاهها، وحتی مراکز آموزشی بدیوارها نصب نموده اند توجه کنید:

… يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ اِكْفِيانى فَاِنَّكُما كافِيانِ وَانْصُرانىفَاِنَّكُما ناصِرانِ يا مَوْلانا يا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ

اَدْرِكْنى اَدْرِكْنى اَدْرِكْنى السّاعَة ...

… اى محمد اى على اى على اى محمد مرا كفايت كنيد كه شماييد كفايت كننده ام و مرا يارى كنيد كه شماييد ياور من اى سرور ما اى صاحب الزمان فرياد، فرياد، فرياد، درياب مرا درياب مرا درياب مرا همين ساعت…
قديمي Saturday 28 October 2017   #3925
abtahisina
عضو ثابت

خدا پیچیده حرف نمی زند، خدا خیلی راحت و ساده حرف میزند. اگر امروز خدا را به تنهایی نخوانید، برای همیشه بدبخت خواهید شد. شما نمیتوانید حرفهای ما را آزمایش کنید، تا که مطمئن شوید راست میگوئیم یا دروغ. اینجا جای ریسک نیست، آن هم در مورد توحید و یکتاپرستی.
اولین ضرر عدم پایبندی به توحید، از بین رفتن منابع طبیعی و انسانی یک کشور است. زیرا در صورت عدم پایبندی به توحید، خدا را از دست میدهید؛ خدا را که از دست دهید، همه نعمتها را از دست خواهید داد.
قديمي Saturday 28 October 2017   #3926
abtahisina
عضو ثابت

بياييد با يك معيار مهم خود را آزمايش كنيد. آيا وقتي كسي بشما بگويد كه فقط نام خدا را بدون ذكر نام هاي ديگر مثلا علي، فاطمه زهرا، حسين، و غيره در دعاهاي خود بخوانيد در دلتان نسبت به او احساس كينه، دشمني، و بيزاري مي كنيد؟ و آيا وقتي در هنگام دعا به ائمه و يا فاطمه زهرا و يا ديگر مقربين خدا متوسل مي شويد احساس رضايت بشما دست مي دهد؟ اگر چنين است پس آيه زير را بخوانيد و درآن عميقا تامل كنيد:

[39:45] واذا ذكر الله وحده اشمازت قلوب الذين لا يؤمنون بالاءخرة واذا ذكر الذين من دونه اذا هم يستبشرون

[39:45] هنگامي كه فقط نام خدا برده شود، قلب هاي كساني كه به آخرت ايمان ندارند، به بيزاري مي گرايد. اما هنگامي كه نام ديگران در كنار او برده شود، راضي مي شوند.
قديمي Saturday 28 October 2017   #3927
abtahisina
عضو ثابت

پس مهمترین دلایل خواندن غیرخدا:

1- نا امید شدن از خدا، در نتیجه خواندن غیرخدا
2- عدم ایمان واقعی به روز آخرت
3- عدم اطمینان به خدا
قديمي Saturday 28 October 2017   #3928
abtahisina
عضو ثابت

آنچیزی که خدا از ما میخواهد، ایمان صادقانه و قلب سلیم است. این مورد با خواندنهای متفاوت و متفرق، بدست نمی آید.
قديمي Saturday 28 October 2017   #3929
abtahisina
عضو ثابت

شما از جمله كساني هستنيد كه به لطف و مرحمت خدا داراي كتاب آسماني مي باشيد. خداي بزرگ تمام كساني را كه داراي كتاب آسماني هستند دعوت مي كند به يكتا پرستي، و ترك شرك، و اينكه هيچ انساني را در كنار خدا ارباب خود قرار ندهيم
قديمي Saturday 28 October 2017   #3930
abtahisina
عضو ثابت

اگر آيات الهي را ناديده بگيريد، بدانيد كه همانند اقوام پيشين، يقينا به عذاب الهي گرفتار مي شويد و دیگر آنوقت دیر است.

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:14PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه