بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Saturday 3 October 2020   #226
hooshdaran3
عضو ثابت

نشان hooshdaran3

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: شیراز-ایران
پاسخ‌ها: 4,400
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به hooshdaran3
ج: ترامپ برجام را پاره کرد!

شانس زنده موندن ملانیا بیشتره.
هم زنه (بدن زن‌ها مقاوم‌تره)، هم جوان‌تر، هم خوش‌اندامه و چاق نیست.
ترامپ خیلی عادت‌های بدی داشت. ماسک نمی‌زد، فست‌فود هم می‌خورد.
به رغم ادعای مخالفان، این جنبش حق طلبانه و معنوی کوچکترین ارتباطی با خارج ندارد و کاملا داخلی است و ملت ما به خوبی نسبت به اهمیت این فاصله گذاری با بیگانگان آگاه است و بر اساس تجربیات دویست ساله خود نسبت به نیات اجانب با سوءظن برخورد میکند.»
  • میر حسین موسوی در گفتگو با قلم، ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

«...أيها الناس إن دماءكم وأعراضكم حرام عليكم إلى أن تلقوا ربكم كحرمة يومكم هذا في شهركم هذا في بلدكم هذا – ألا هل بلغت اللهم فاشهد...»

آخرين ويرايش hooshdaran3 ، Saturday 3 October 2020 در 12:39PM.
hooshdaran3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Saturday 3 October 2020   #227
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,284
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
معلوم نیست چرا فایل تصویریه (این فقط صوتیه) و چرا در یوتیوب. شنیدم و بخشی از اونو قبول دارم، اما دیگه اینطور هم نیست که هیچ فرقی نکنه چه کسی رئیس جمهور میشه و مثلا اوباما و ترامپ هر دو طبق یک برنامه از پیش تعیین شده و تغییر ناپذیر رفتار میکنن.

اینکه اوباما تلاش می‌کنه پیمان پاریس به نتیجه برسه و ترامپ میاد و خرابش می‌کنه واقعا برمیگرده به اینکه این دو نفر افکار متفاوتی دارن و وقتی در قدرت قرار میگیرن افکار خودشون رو دنبال میکنن.
فرق روباه و گرگ هست ... قطعا جریان دموکرات در متحد کردن دنیا علیه ما خبره‌تر و کارکشته‌تر، و حساب‌شده‌تر و علمی‌تر هست، همونطور که در وجاهت ابرقدرت بودنشون علمی‌تر عمل می‌کنند و من فکر می‌کنم ترامپی که فرصت انزوای آمریکا در قطعنامۀ دومینکنی مهیا کرد برای ما آسان تره چون آمریکای ترامپ مطالبش رو شفاف می‌گه و آمریکای دموکرات با پنبه سر می‌بره و هر دو سر بریدنه.

با این حال هیچ آرزوی زندگی برای ترامپ نمی‌کنم، همچنانکه برای هیچ‌یک از اعضای حکومت آمریکای فعلی و قبلی آرزوی زندگی نمی‌کنم.
قديمي Saturday 3 October 2020   #228
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 7,037
روزنوشته ها: 6
نقل قول:
در اصل توسط hooshdaran3 نوشته شده است نمايش نوشته
شانس زنده موندن ملانیا بیشتره.
هم زنه (بدن زن‌ها مقاوم‌تره)، هم جوان‌تر، هم خوش‌اندامه و چاق نیست.
ترامپ خیلی عادت‌های بدی داشت. ماسک نمی‌زد، فست‌فود هم می‌خورد.
توافق هم پاره میکرد، حمله تروریستی هم میکرد.
از فعل گذشته دارید استفاده می کنید!
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 16 October 2020   #229
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تیم پزشکی خوب که داشته باشی و بهت خوب رسیدگی کنن حتی اگه ترامپ پیر چاق فست فود خور خرفت هم باشی از کرونا جون سالم به در میبری.
حالا میگه به ایرانی ها گفتم برای مذاکره تا بعد از انتخابات صبر کنید و خودش هم اضافه می‌کنه که البته بعد از انتخابات شرایط توافق سخت تر میشه.
امیدوارم بعد از انتخابات ترامپی در کار نباشه.
قديمي Sunday 18 October 2020   #230
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
تیم پزشکی خوب که داشته باشی و بهت خوب رسیدگی کنن حتی اگه ترامپ پیر چاق فست فود خور خرفت هم باشی از کرونا جون سالم به در میبری.
حالا میگه به ایرانی ها گفتم برای مذاکره تا بعد از انتخابات صبر کنید و خودش هم اضافه می‌کنه که البته بعد از انتخابات شرایط توافق سخت تر میشه.
امیدوارم بعد از انتخابات ترامپی در کار نباشه.

ان شاء الله بعد از انتخابات "ایالات متحدۀ آمریکا"ئی در کار نباشه صلوات بلنده رو بفرست
قديمي Monday 19 October 2020   #231
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

خب اینجا رو اختلاف نظر داریم
من خواهان نابودی آمریکا نیستم و بعید می‌دونم دنیای بدون آمریکا دنیای بهتری باشه. ولی می‌دونم آمریکا با رئیس جمهور بهتر آمریکای بهتری میشه، چیزی که از نظر شما اصلا معنا نداره چون فکر می‌کنین رئیس جمهورهای آمریکا با هم تفاوتی ندارن.
گذشته از این، امید من معقول و شدنی و در دسترسه اما امید شما در دسترس نیست، اگه وضعیت اقتصادی کشور رو بررسی کنیم احتمال محو شدن ما بیشتره.
قديمي Monday 19 October 2020   #232
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
خب اینجا رو اختلاف نظر داریم
من خواهان نابودی آمریکا نیستم و بعید می‌دونم دنیای بدون آمریکا دنیای بهتری باشه. ولی می‌دونم آمریکا با رئیس جمهور بهتر آمریکای بهتری میشه، چیزی که از نظر شما اصلا معنا نداره چون فکر می‌کنین رئیس جمهورهای آمریکا با هم تفاوتی ندارن.
گذشته از این، امید من معقول و شدنی و در دسترسه اما امید شما در دسترس نیست، اگه وضعیت اقتصادی کشور رو بررسی کنیم احتمال محو شدن ما بیشتره.

طبعا به نظرم دنیا بدون آمریکا برای "ما" و رشد و پیشرفت و استقلالمون بهتره یا لااقل فرصت بهتری هست ... ممکنه رشد تکنولوژی و اقتصاد دنیا کند بشه، اما برای ما نه و عملا بالاتر این سیاهی رنگی نیست.

احتمالاتی مطرح هست که آمریکا بعد از انتخابات از هم بپاشه! و متخصصین مختلفی در آمریکا هشدار دادند.

البته شاید فعلا یک مقدمه‌ای برای از هم پاشیدنی باشه برای چند سال بعد، اما به هر حال شبکه ها و یوتیوب پر از ویدیوهای افراد اسلحه به دست آماده است که اگر ترامپ رای نیاره چی چی میشه!

با اینحال من هم با اینکه خیلی احتمال جنگ داخلی در آمریکا رو قوی نمی‌دونم اما صلواتم رو میفرستم و دعام رو می‌کنم و به قولی انرژی‌های منفیم رو حواله می‌کنم!

از نظر من دموکرات‌هاش دژخیم‌تر و وحشی‌ترند اما خوب ژست‌های بهتری می‌گیرند و بلدند ماسک‌های خوبی استفاده کنند. حالا احتمالا بایدن خواهد آمد و در طول زمان خواهیم دید که این دژخیمی ترامپ در اونها هم بارز هست کما این که شالودۀ این تحریم فلج کننده رو همون دولت اوباما ریخته و تمهید کرده ... اما خوب خوبی قضیه این هست که ترامپ خیلی ساده و سلیس دژخیمی خودش رو اعلام می‌کنه! و این صداقت برای فهم مردم ما خیلی خوبه. بایدن اما هرگز با ایران دوست بهتری نخواهد شد و خارج از ارادۀ او هست.

آخرين ويرايش صبح ، Monday 19 October 2020 در 12:02PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي 4 هفته پيش   #233
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

[Forwarded from کانال فرارو]
[ Photo ]
سه سناریوی وحشتناک از انتخابات آمریکا

1⃣ سناریوی اول: اگر نتیجه انتخابات به هم نزدیک باشد جنگ برای اثبات پیروزی چند هفته طول می‌کشد و هر دو خودشان را برنده انتخابات می‌دانند.تنش میان حامیان ترامپ و بایدن منجر به خشونت خواهد شد.

2⃣ سناریوی دوم: اگر ترامپ ببازد، خواهد گفت که در انتخابات تقلب شده و اگر کاخ سفید را ترک نکند، با زور توسط سرویس مخفی بیرون رانده خواهد شد.

3⃣ سناریوی سوم: جنگ فرهنگی مسموم خشونت را در تمام شهرها گسترش خواهد داد و پیروزی ترامپ سوخت اصلی این خشونت خواهد شد که بحرانی فراگیر ایالات متحده را در بر خواهد گرفت.

◾️80 میلیون رای با پست انجام می‌شود که تاکنون 51 میلیون رای داده شده است. ترامپ این نوع رای گیری را آسیب پذیر دانسته و معتقد است تقلب در آن انجام می‌شود.

◾️رکورد 11 میلیارد دلار هزینه انتخاباتی دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در تاریخ انتخابات ایالات متحده بی سابقه بوده است./توئیت پرس
@FARArunews
تصاوير ضميمه

قديمي 4 هفته پيش   #234
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

یه دوست آخرالزمانی دارم زندگیشو بر اساس اینکه «ظهور خیلی نزدیکه» بنیان گذاشته و هیچ جوری هم حرف حساب تو کله ش نمیره. البته ممکنه زلزله بیاد یا جنگ بشه اما الان ۵۰۰ ساله این مملکت اسیر اینه که «ظهور بسیار نزدیک است» از همون دوره شاه نعمت الله ولی این بساط بوده تا حالا.
میخواستم بگم انتظار چهل و دو ساله برای فروپاشی آمریکا و معطل نگه داشتن کشور با این امید هم از همین جنسه، یک عده هم آرزو میکنن که ترامپ دوباره رای بیاره تا به قول خودشون کار جمهوری اسلامی رو یکسره کنه، چه اوضاعیه واقعا.

آخرين ويرايش Freedom1 ، 4 هفته پيش در 07:30AM.
قديمي 4 هفته پيش   #235
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

نقل قول:
یه دوست آخرالزمانی دارم زندگیشو بر اساس اینکه «ظهور خیلی نزدیکه» بنیان گذاشته و هیچ جوری هم حرف حساب تو کله ش نمیره. البته ممکنه زلزله بیاد یا جنگ بشه اما الان ۵۰۰ ساله این مملکت اسیر اینه که «ظهور بسیار نزدیک است» از همون دوره شاه نعمت الله ولی این بساط بوده تا حالا.
میخواستم بگم انتظار چهل و دو ساله برای فروپاشی آمریکا و معطل نگه داشتن کشور با این امید هم از همین جنسه، یک عده هم آرزو میکنن که ترامپ دوباره رای بیاره تا به قول خودشون کار جمهوری اسلامی رو یکسره کنه، چه اوضاعیه واقعا.
ما که تا جائی که توان داشتیم معطل نگذاشتیم! دیگران معطل گذاشتند این دولت "صد روزه حله!" فکر کرد که میتونه یک تاریخ تجاوز و استعمار رو در صد روز حل کنه!

دراماتیک قضیه اما جذابه! شبیه موسیقی گوش دادن در حین کار می مونه!

آخرين ويرايش صبح ، 4 هفته پيش در 11:33AM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي 3 هفته پيش   #236
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

نتیجه انتخابات آمریکا رو رای دهندگان شرمنده ترامپ تعیین میکنن. یعنی کسانی که از ترامپ خوششون نمیاد به دلایل زیاد، و به دیگران میگن به ترامپ رای نمیدیم، در نظر سنجی هم همین رو میگن. اما ممکنه روز انتخابات بی سر و صدا برن و مخفیانه به ترامپ رای بدن، چون وضعیت اقتصادی شون بهتر شده. به همین سادگی.
قديمي 2 هفته پيش   #237
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تعداد شرمندگان ترامپ هم کم نبود ولی بالاخره ترامپ رفتنی شد. میدونم خیلی ها غصه دار هستن از نتانیاهو تا هم میهنان عزیز خودمون از طیف های مختلف. ولی همینه دیگه، گهی پشت به زین و گهی زین به پشت.
قديمي 2 هفته پيش   #238
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

آیا خطری در این یکی دو ماه آینده ما رو تهدید میکنه؟

به جمله ترامپ دقت کنید

https://www.asriran.com/fa/news/755394/

این دیوانه الان زخمیه و ممکنه دست به کار احمقانه ای بزنه
در اینصورت چاره ای باقی نمی‌ذاره و باید پاسخ داد

آخرين ويرايش Freedom1 ، 2 هفته پيش در 12:20AM.
قديمي 2 هفته پيش   #239
مقداد
همسایه حضرت معصومه سلام الله علیها و علی اخیها

نشان مقداد

تاريخ ثبت نام: May 2012
مكان: قم، قطعه ای از بهشت
پاسخ‌ها: 5,445
روزنوشته ها: 2

نقل قول:
آیا خطری در این یکی دو ماه آینده ما رو تهدید میکنه؟

به جمله ترامپ دقت کنید

https://www.asriran.com/fa/news/755394/

این دیوانه الان زخمیه و ممکنه دست به کار احمقانه ای بزنه
در اینصورت چاره ای باقی نمی‌ذاره و باید پاسخ داد
واقعا خدا رحم کنه
ترامپ در توئیت جدیدش نوشته:

کریستوفر کیلر (سرپرست جدید وزارت دفاع) یک کار بزرگ را انجام خواهد داد!

همزمان مطابق برخی اخبار ناوگان ایالات متحده از خلیج فارس در حال خارج شدن هستند!

البته شاید همه اینها بازی باشه یعنی ان شاءالله که اینطوری باشه. حدود یک سال پیش هم در عراق کلی نیرو جا به جا شدند و همه احتمال می‌دادند قراره بین امریکاییا و مثلا حشد الشعبی درگیری بزرگی ایجاد بشه ولی عملا اتفاق خیلی خاصی نیفتاد.
ستاره ی درخشان شام ص 330، به نقل از شیفتگان حضرت مهدی علیه السلام ج 1، ص 251.

اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج بحقّ زینب(سلام الله علیها) و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و شیعته و المستشهدین بین یدیه
مقداد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي 2 هفته پيش   #240
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

https://www.takvid.ir/Video/v/336247
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
آمریکا, برجام, ترامپ, مذاکره با آمریکا, پسابرجام

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:56PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه