بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه ادبي-هنري > سينما و تئاتر

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 6 November 2013   #1
asalbanoo
عسل

نشان asalbanoo

تاريخ ثبت نام: Jan 2008
مكان: تهران خيابان مطهري
پاسخ‌ها: 28,468
روزنوشته ها: 9
جواب پدر گلشیفته فراهانی به کنایه‌ های بهرام رادان

حواشی صحبتهای کنایه آمیز بهرام رادان درباره بازیگرانی که در ایران شاه ماهی بودند و در آن سوی آبها، ماهی! همچنان ادامه دارد و این حجم عظیمی از نقدهای اغلب منفی است که در شبکه های اجتماعی به این سخنان صورت گرفته است.
در این باره بد ندیدیم نظر بهزاد فراهانی پدر گلشیفته بازیگر سفرکرده سینما که گویا روی کنایه های رادان با او بوده را درباره این سخنان بدانیم. فراهانی که این روزها در حال تمرین نمایش «خون و گل سرخ» برای اجرا در دی ماه امسال است با بیانی شیوا و به شدت احترام برانگیز ابتدا این نکته را مطرح کرد که برای نظر شخصی رادان احترام قائل است و بعد از این مساله سخن گفت که پیوستن به قافله جهانی برای هر هنرمندی یک ارزش است. متن کامل گفته های فراهانی را در ادامه می خوانید:
پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست
آنچه آقای رادان گفته است نظر شخصی ایشان است و برای خودشان، محترم اما به نظر من پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست؛ ارزشی سترگ و بسیار والا که باید قدر دانسته شود. کسی که نمی تواند پیوستن هنرمندان به این قافله عظیم را ببیند حتما مفهوم جهان شمول هنر را درک نکرده است. کسی که نمی تواند به قافله جهانی هنر بپیوندد نمی تواند بر او که جهانی شده، خرده بگیرد چراکه قافله جهانی به مراتب برتر از صادرات محلی است.
سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند
دختر من هم به مانند بسیاری از هنرمندان دیگر ایرانی که جهانی شدند ابتدا برای وطنش کار کرد و آن حد اعلای کار که در ایران برایش مقدور بود را انجام داد. سینمای ایران هم بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند. آیا بر آن موزیسینی که برای یک خواننده مطرح جهانی می نوازد هم باید خرده گرفت؟ مظمئنا نه. دخترم نیز به عنوان یک بازیگر سینما دوران رشد را در کشورش پی گرفت و آن کاری که باید انجام دهد برای سینمای ایران انجام داد. سینمای ایران در همین حد توانایی داشت و بیش از این در توان سینمای ایران نبود که از قدرت دخترم استفاده کند.

منبع : شبکه ایران
قديمي Wednesday 6 November 2013   #2
آتنا(فاطمه021)
عضو ثابت

نشان آتنا(فاطمه021)

تاريخ ثبت نام: Aug 2013
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 4,293
روزنوشته ها: 14
ج: جواب پدر گلشیفته فراهانی به کنایه‌ های بهرام رادان

نقل قول:
در اصل توسط asalbanoo نوشته شده است نمايش نوشته

حواشی صحبتهای کنایه آمیز بهرام رادان درباره بازیگرانی که در ایران شاه ماهی بودند و در آن سوی آبها، ماهی! همچنان ادامه دارد و این حجم عظیمی از نقدهای اغلب منفی است که در شبکه های اجتماعی به این سخنان صورت گرفته است.
در این باره بد ندیدیم نظر بهزاد فراهانی پدر گلشیفته بازیگر سفرکرده سینما که گویا روی کنایه های رادان با او بوده را درباره این سخنان بدانیم. فراهانی که این روزها در حال تمرین نمایش «خون و گل سرخ» برای اجرا در دی ماه امسال است با بیانی شیوا و به شدت احترام برانگیز ابتدا این نکته را مطرح کرد که برای نظر شخصی رادان احترام قائل است و بعد از این مساله سخن گفت که پیوستن به قافله جهانی برای هر هنرمندی یک ارزش است. متن کامل گفته های فراهانی را در ادامه می خوانید:
پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست
آنچه آقای رادان گفته است نظر شخصی ایشان است و برای خودشان، محترم اما به نظر من پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست؛ ارزشی سترگ و بسیار والا که باید قدر دانسته شود. کسی که نمی تواند پیوستن هنرمندان به این قافله عظیم را ببیند حتما مفهوم جهان شمول هنر را درک نکرده است. کسی که نمی تواند به قافله جهانی هنر بپیوندد نمی تواند بر او که جهانی شده، خرده بگیرد چراکه قافله جهانی به مراتب برتر از صادرات محلی است.
سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند
دختر من هم به مانند بسیاری از هنرمندان دیگر ایرانی که جهانی شدند ابتدا برای وطنش کار کرد و آن حد اعلای کار که در ایران برایش مقدور بود را انجام داد. سینمای ایران هم بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند. آیا بر آن موزیسینی که برای یک خواننده مطرح جهانی می نوازد هم باید خرده گرفت؟ مظمئنا نه. دخترم نیز به عنوان یک بازیگر سینما دوران رشد را در کشورش پی گرفت و آن کاری که باید انجام دهد برای سینمای ایران انجام داد. سینمای ایران در همین حد توانایی داشت و بیش از این در توان سینمای ایران نبود که از قدرت دخترم استفاده کند.

منبع : شبکه ایران
دقیقا منظورش از توانایی های دخترم چیه؟
قديمي Wednesday 6 November 2013   #3
ملخ مجرد
یه ماه مونده

نشان ملخ مجرد

تاريخ ثبت نام: Oct 2007
مكان: زیر سقف اتاق
پاسخ‌ها: 5,491
روزنوشته ها: 1
ارسال پيام توسط Yahoo به ملخ مجرد

نقل قول:
در اصل توسط آتنا(فاطمه021) نوشته شده است نمايش نوشته
دقیقا منظورش از توانایی های دخترم چیه؟

رقاصی... س ک س و غیره
تعداد 4 كاربر از ملخ مجرد بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 6 November 2013   #4
هلال نو
عضو ثابت

نشان هلال نو

تاريخ ثبت نام: Sep 2009
مكان: زیر گنبد کبود
پاسخ‌ها: 599

عجب روحیه ای داره این بابا!!!!!
قديمي Wednesday 6 November 2013   #5
آتنا(فاطمه021)
عضو ثابت

نشان آتنا(فاطمه021)

تاريخ ثبت نام: Aug 2013
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 4,293
روزنوشته ها: 14

والا ..............
من اگه جای بهزاد فراهانی بودم خودکشی میکردم
البته بازم قضاوت کار ما نیست

Bookmarks

کلیدواژه ها
رادان

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:10AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه