بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اقتصاد و تجارت

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Sunday 17 April 2016   #1
razihz
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Feb 2016
پاسخ‌ها: 17
وب سایت Thredup از یک ایده ساده و دم دستی تا جذب سرمایه 130 میلیون دلاری

وب سایت thred up یک وب سایت مربوط به خرید و فروش لباس های دست و دوم به صورت آن لاین است از دیگر وب سایت هایی که در آمریکا مانند thred up کار میکند وب سایت هایی به نام Gazelle, uSell Nextworth, و The RealRealهستند . ایده این وب سایت اولین بار توسط جمز راین هارت مطرح شد که از طرف سرمایه گذاران زیادی رد شد و تقریبا " کسی از آن استقبال نکرد اما خود جمز راین هارت میگوید روحیه کارآفرینی داشتن یعنی همین بدون این که از شکست بترسی . من بارها و بارها با مطرح کردن ایده ام از طرف سرمایه گذاران که به دنبال ایده ها ی پیچیده آن چنانی بودند رد شدم چیزی حدود 30 بار ، اما چون باور داشتم ایده من یک ایده ساده و کاربردی است و در مسیری که انتخاب کرده بودم مصرانه جلو رفتم توانستم ایده خود را به یقین تبدیل کنم .

او در سال 2009 اولین محصولاتش را با تمرکز بر روی پوشاک مردانه و زنانه راه اندازی کرد اما خیلی خوب جواب نداد ، ولی با یک چرخش به موقع در استارت آپشان و اجرای صحیح آن و تمرکز روی پوشاک بچه گانه که به درستی انجام گرفته بود ،تجارت شان را در مسیر جدیدی قرار داد این چرخش برای آن ها با رشد فوق العاده ای همراه بود به طوری که توانستند نظر بسیاری از سرمایه گذاران ریسک پذیر را به خود جلب کرده و بیش از 130 میلیون دلار برای خود سرمایه جمع آوری کنند . این شرکت اکنون در سان فرانسیسکو آمریکا واقع شده و بیش از 350 کارمند دارد و رابط تجاری موفقی با وب سایت های خرده فروشی معروفی مانند تارگت در آمریکا دارد .
منبع:سرمایه گذاری مگاشید
razihz حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
سرمایه گذاری

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 07:07PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه