بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Sunday 4 January 2015   #1
طلوع تدبير
عضو ثابت

نشان طلوع تدبير

تاريخ ثبت نام: Jun 2013
پاسخ‌ها: 1,887
مردم معتقدند آغاز بحران‌های ۸۸ به دست احمدی‌نژاد رقم خورد

قائم مقام حزب اعتماد ملی با تأکید بر اینکه "نوع مردم معتقدند آغاز بحران های سال ۸۸ به دست احمدی نژاد رقم خورد"، گفت: کسانی که روزی حقیقت را قربانی مصلحت کردند امروز بعد از پنج سال به آن اعتراف می‌کنند.

حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، درباره اظهار نظرهای جدید و تغییر رویکرد این روزهای صدا و سیما و برخی شخصیت‌ها درباره حوادث سال 88 اظهار کرد: من بعید می‌دانم هیچ اقدام عملی به دنبال این نظریات باشد، ولی قضاوت نوع مردم غیر از قضاوت رسانه‌های حاکمیتی یا برخی شخصیت‌هاست.

وی تأکید کرد: نوع مردم معتقدند آغاز اختلافات و بحران‌های سال 88 به دست آقای احمدی‌نژاد رقم خورد. از نظر فقهی و هم از نظر حقوقی می‌گویند کسی که سبب باشد یا بر یک اقدام سبقت بگیرد، تقصیر و گناهش مضاعف است.

منتجب‌نیا تصریح کرد: ما نمی‌گوییم که همه گناه‌ها را به گردن آقای احمدی‌نژاد و دولتش بیندازند بلکه تأکید داریم اگر می‌خواهند افرادی را مسئول بدانند و بر اساس آن قضاوت کنند، عدالت را رعایت کنند.

وی ادامه داد: شخص آقای احمدی‌نژاد در ایام تبلیغات انتخاباتی، در رسانه ملی اتهاماتی را به کاندیداها و غیرکاندیداها وارد کرد و از افرادی مانند آیت‌الله هاشمی و آقای ناطق نوری نام برد. ولی بعد از آن نشنیدیم که کسی از او سؤال کند یا مورد مؤاخذه قرار گیرد.

احمدی‌نژاد در مناظرات نشان داد واجد حداقل‌های تقوا برای ریاست جمهوری نیست
منتجب نیا با تأکید بر اینکه "احمدی‌نژاد باید پاسخگو می‌بود که به چه مجوزی، در آن شرایط آن هم در صدا و سیما، نسبت‌های ناروا و زشت علیه شخصیت‌های انقلاب وارد کرد"، گفت: کسی که کاندیدای ریاست جمهوری می‌شود قطعا باید حداقل تقوا و امانتداری را داشته باشد ولی آقای احمدی‌نژاد با آن برخوردها نشان داد که حتی واجد حداقل‌ها هم نیست.

قائم مقام حزب اعتماد ملی با اظهار تأسف از اینکه "هنوز هم بزرگواران اصولگرا حاضر نیستند این موضوعات را مورد اعتراف صریح قرار دهند"، گفت: وقتی درباره آن اظهارنظر نمی‌کنند قطعا برخوردی هم صورت نخواهد گرفت.

وی تأکید کرد: ما تغییر رویکردها را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم ادامه داشته باشد. اگر بخواهیم حداقل انصاف را در نظر بگیریم باید همین روند در پیش گرفته شود و رفتار متعادلی نسبت به کسی که سبب این جریانات شده در مقابل کسانی که می‌خواستند از خودشان دفاع کنند، داشته باشیم.

وی در عین حال، این اظهارنظرهای جدید را بیشتر گذرا دانست و گفت: من هنوز هم باورم نمی‌شود که آنها این را قبول داشته باشند و رویش تکیه کنند. این هم صرف گفتن کنایه و اشاره و گذراست. رسیدگی به جرم به این بزرگی به این شکل نباید باشد. بعد از آن ماجرا، آقای احمدی‌نژاد چهار سال مدیریت کرد و همه از او حمایت کردند.

احمدی‌نژاد در عین محرز بودن جرم اتهام زنی، چهار سال دیگر مدیریت کرد
منتجب‌نیا با تأکید بر اینکه "جرم آقای احمدی‌نژاد در اتهام زنی به اشخاص، محرز است"، گفت: کسانی که امروز حرف‌های جدید می‌زنند، در آن ایام به دلیل مصلحت، از احمدی‌نژاد حمایت کردند و نخواستند این حقیقت را ببینند که احمدی‌نژاد در تبلیغات انتخاباتی چه کرده است. در واقع دوستانی که روزی حقیقت را قربانی مصلحت کردند امروز بعد از پنج سال به آن اعتراف دارند.

وی ادامه داد: این آقایان، اکنون بعد از پنج سال یادشان آمده است که زمانی ایشان چنین جرمی مرتکب شده است. البته امروز هم امیدواریم که آقایان سر انصاف آمده باشند و بخواهند درصدی از عدالت را اجرایی کنند. باید دید که این گفته‌ها در عمل هم مشاهده می‌شود یا نه در حد حرف باقی می‌ماند.

وی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر احمد توکلی و محسن اسماعیلی درباره حوادث سال 88 که از عملکرد خلاف قانون برخی اعضای شورای نگهبان در سال 88 سخن گفته‌اند،‌ اضافه کرد: چنین اظهارنظرهایی خوب است. هیچ گروهی نباید خود را مستثنا از انتقاد ببیند. این جای خوشبختی است که چنین نظراتی بیان می‌شود.

منتجب‌نیا در عین حال تأکید کرد: باید دید آقایان تا چه اندازه نقدپذیر هستند و تا چه میزان می‌توانند عادلانه عمل کنند.
قديمي Sunday 4 January 2015   #2
عبدالوهاب
یا علی جان مقتدای من توئی

نشان عبدالوهاب

تاريخ ثبت نام: May 2009
مكان: ایران
پاسخ‌ها: 436
ج: مردم معتقدند آغاز بحران‌های ۸۸ به دست احمدی‌نژاد رقم خورد

قديمي Sunday 4 January 2015   #3
SAFA
عضو ثابت

نشان SAFA

تاريخ ثبت نام: Jul 2002
پاسخ‌ها: 6,212

مشروح برنامه دیروز،امروز، فردا/توکلی:مشکل انتخابات 88قبول نداشتن قانون بود/ محجوب: مطیع قانون نیستیم
نقل قول:
توکلی در ادامه گفت:‌ قوی ترین و درست ترین ایرادی که آقای مهندس موسوی در آن مناظره ها به آقای احمدی نژاد گرفت قانون شکنی آقای احمدی نژاد بود. او گفته بود این قانون را قبول ندارم. متاسفانه در آزمایش خودش قبول نشد، یعنی وقتی که شورای نگهبان باید طبق قانون رسیدگی می کرد ایشان این رسیدگی را نپذیرفت. اشتباه بزرگشان که بعد فتنه ای را دربرداشت این بود. به قول خدا ایشان را آزمایش کرد و شد آنچه که نباید می شد.

وی افزود: وقایع 88 شکافی در بدنه جامعه وارد کرده است که کاملا ترمیم نشده است و ما احتیاج به ترمیم این شکاف داریم ولی خوب آقای موسوی در آن ایرادی که به رقیبشان می گرفت موفق نبود وخود آن ایراد را پیدا کرد. اما جواب سوال اولی که مطرح کردید، جوابش تبعیض در اعمال قانون است.همین سخنی که از امام مطرح کردید، آقای احمدی نژاد در برابر قانونی که مجلس تصویب کرد، گفت من این قانون را قبول ندارم، ولی آیا صداو سیما در برابر این حرف بسیار نابجای رییس جمهور وقت، کاری کرد؟ خیر. ولی در مقابل کار بسیار زشت و غیرقابل قبول آقای موسوی خیلی حرف زد، که البته من هم به او حق می دهم که حرف بزند. آن کارها، فتنه ای را برانگیخت که خیلی بزرگ بود. ولی در مورد اول که حرف نزد ایراد به آن وارد است.

این نماینده مجلس ادامه داد: خدمت شما گفتم که همه چیز با قانون حل نمی شود، اخلاق می خواهد. کار آقای احمدی نژاد که جلوی دوربین اینطوری کاغذ را گرفت و گفت مربوط به خانم آقای رقیبشان است غیرقانونی بود؟ خیر، اما غیراخلاقی بود. البته من نمی خواهم مثل بعضی ها بگویم هر طرف مثل هم تقصیر دارند،خیر، آن حادثه آنقدر بزرگ وتلخ و زیانبار بود که بعضی چیزهایی که از دیگران سرزد را کوچک کرد. یعنی در برابر بزرگی آن ،کوچک بود. ولی بدانید، می خواهم بگویم مردم از این کارها اگر تحلیل نداشته باشند ،حس دارند. ما را نگاه می کنند می گویند چطور توانستید نسبت به رقیب خود آنقدر سختگیر باشید اما به رفیق خودتان که برسید سهل گیر می شوید.چه جوابی بدهیم؟ از ما یاد می گیرد. بعد هم می آید جلوی نماینده می ایستند و می گوید شما برای من چکار کردید؟اول انقلاب می گفتند برای انقلاب و اسلام و ایران چه کار کردید؟ در این شرایط فردیت رشد می کند. و بعد از آن منافع شخصی اهمیت پیدا می کند، به تبع آن رشوه گرفتن کوچک می شود. زشتی اش کم می شود. همینطور به جلو می رود.
نقل قول:
توکلی در ادامه گفت: در قصه ی سال88 مشکل فرد بازنده این بود که گفت قانون را قبول ندارد، درصورتی که آن را از قبل پذیرفته بود. این کار آن بلا را سرکشور ما آورد و کاری که آقا آنجا انجام دادند، دفاع ازقانون بود حتی روش های اخلاقی را برای اینکه مسئله حل شود قبول کردند ولی نتیجه نداد ولی از رای مردم صیانت کردند. آقای خامنه ای رهبرمعظم انقلاب اخلاقی دارد که می گویند رای ومشارکت حداکثری مهم است. مناسبات خصوص آقای هاشمی و ایشان را من می دانم که آقای هاشمی کمی مدیریت شده تر معتقد به انتخابات است. در مصاحبه ای اخیر من خاطره ای از آقا درباره گوسفند کشتن امام نقل کردم که بعد شنیدم آقا گفتند این را من نقل نکردم اما اینکه آقای هاشمی بیشتراز همه مورد اعتماد ما بود را گفتند من نقل کردم، این را تصحیح کنم. آقا از رای مردم حمایت کرد وحقش بود که این کار را بکنند. وکار زیبا و به حقی کردند. ثبات روش جمهوری اسلامی از این جهت خیلی قابل تقدیر است .من خودم دوبار نامزد انتخابات ریاست جمهوری بودم و هربار هم نفردوم رقیب اصلی بودم ولی می دانستم تقلب ممکن نیست. آن زمان سال72که رقیب آقای هاشمی بودم طرفداران می گفتند شما برنده شدید من می گفتم مرد حسابی با6میلیون اختلاف رای که نمی شود تقلب کرد، یک وقتی در شهرکوچکی نماینده ای با25هزار تا و دیگری با28هزار تا انتخاب می‌شود، تقلب ممکن است. برای این من جواب شما را این می دهم که رهبری نظام از رای مردم در همه انتخابات ها دفاع کرده وحق را به مردم داده چون قانون این حق را به مردم داده است. تعیین اینکه چه کسی رییس جمهور و چه کسی نماینده مجلس شود در دست مردم است.
نقل قول:
توکلی در پایان با بیان خاطره‌ای گفت: در سال 76 وقتی تقریبا همه نهادهای رسمی که در این عرصه زوری داشتند طرفدار یک طرف بودند، مردم به طرف دیگری رای دادند. در روز تنفیذ حکم ریاست جمهوری من روبروی آقا بروی صندلی نشسته بودم (به علت کمردرد) آقای هاشمی حکم تنفیذ را خواند، من خیلی زور زدم جلوی گریه خودم را بگیرم چون درتاریخ ایران از2000سال پیش تا الان هیچ وقت یک ابرقدرتی از روی صندلی بلند نشد و یکی دیگر بجایش بنشیند فقط بخاطراین که مردم خواستند وقانون گفته بود درحالی که صاحبان قدرت نمی خواستند آن کسی که مردم خواستند روی صندلی قدرت نشست. این افتخار جمهوری اسلامی است پس وقتی اینجا می تواند پس جاهای دیگر هم می تواند انجام دهد.
آقاي منتجب نيا از فيل مولوي كلام توكلي فقط خرطومش را شنيده است
قديمي Sunday 4 January 2015   #4
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,516

در این معرکه کسی از احمدی سراغ نمی گیرد؛ چون سر تا ذیل نظام در حمایت از او بسیج شده بودند و حتی بداخلاقی و بی تقوایی او در مناظرات را به فراموشی سپرده اند؛ بالاخره هر چه باشد احمدی تف سربالاست، لذا در جریان فتنه همه کاسه کوزه ها باید سر آن دو نفر دیگر شکسته شود!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 5 January 2015   #5
دوست دارم باشم
عضو ثابت

نشان دوست دارم باشم

تاريخ ثبت نام: Jun 2013
مكان: خونه بابام
پاسخ‌ها: 752
روزنوشته ها: 2

چرا میگن تو جریانات سال 88 موسوی و کروبی اشتباه کردند و در مقابلش احمدی نژاد هم تو مجلس گفت فلان قانون رو قبول ندارم و صداسیما یکی رو پر رنگ و اون یکی رو کم رنگ کرد؟! من از اساس با این قضیه مخالفم چون اول مردم بودن که به انتخاب احمدی نژاد اعتراض کردن و از موسوی خواستن رایشونو پس بگیره. به نظر من تو وقایع سال 88 احمدی نژاد هم خیلی مقصر بود. خیلی هم به مردم معترض توهین کرد. حق هم نیست که بگیم حمایت موسوی و کروبی از مردم باعث اون وقایع شد. چون اصلا وظیفه مسئولان حمایت از مردمه. اشکال از اونجایی شروع شد که یکی مردم رو خس و خاشاک خوند و عصبانیشون کرد. به نظر من 40 درصد موسوی و کروبی نقش داشتند و 60 درصد هم احمدی نژادی که رفتارش به چشم نمیاد چون در یه شرایط خاصی موقعیت خاصی داشت!!
قديمي Monday 5 January 2015   #6
سپهرِ ایران
عضو ثابت

نشان سپهرِ ایران

تاريخ ثبت نام: Jan 2013
پاسخ‌ها: 1,179

اسناد فتنه گری احمدی نژاد!!

لطفا با صبوری توضیحات را مطالعه فرمایید و سپس آماده دیدن تصاویر و اسناد باشید!

تصویر اول:
احمدی نژاد در حال فکر کردن، رسیدن ایده تقلب به ذهنش و گرفتن تصمیم نهایی

تصویر دوم:
احمدی نژاد در حال مشورت با سران آمریکا، اسرائیل، انگلیس و برادران عرب حاشیه خلیج فارس و رایزنی برای تامین منابع مالی و امور پشتیبانی و رسانه ای پس از ارایه طرح کودتای مخملی

تصویر سوم:
احمدی نژاد در حال تحریک و تشویق موسوی، کروبی، رضایی، خاتمی و غیره برای حضور در انتخابات (این جلسات مداوم مشورتی هنوز ادامه دارد!)

تصویر چهارم:
همسر احمدی نژاد در حال صدور فرمان اغتشاش

تصویر پنجم:
احمدی نژاد قبل از پایان انتخابات اعلام پیروزی می کند و بلافاصله پس از آن در جمع اغتشاش کنندگان حضور می یابد

تصویر ششم:
سخنرانی فتنه انگیز احمدی نژاد در یکی از نماز جمعه های معروف بعد از انتخاباب با حضور اغتشاش گران (کارشناسان معتقدند احمدی نژاد با این سخنرانی فتنه و فتنه گران را بیمه کرد و اگر این نبود فتنه ای در کار نبود.)

تصویر هفتم:
احمدی نژاد در حال کتک زدن مردم و نیروهای انتظامی و بسیجیان

تصویر هشتم:
احمدی نژاد در حال آتش زدن اتوبوس، موتورسیکلت، بانک، سطل زباله، مغازه و...

تصویر نهم:
احمدی نژاد در حالی که شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه می دهد

تصویر دهم:
احمدی نژاد در حال شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران گفتن و یک بطری آب معدنی بزرگ در دستش آن هم در ماه رمضان

تصویر یازدهم:
احمدی نژاد در حالی که شعار جمهوری ایرانی می دهد

تصویر دوازدهم:
دختر احمدی نژاد در جمع اغتشاش گران در خیابان آزادی (و خوردن ساندویچ در مقابله با خوردن ساندیس)

تصویر سیزدهم:
دختر احمدی نژاد در میدان ونک در حالی که به رهبر فحاشی می کند

تصویر چهاردهم:
پسر احمدی نژاد در خانه تیمی

تصویر پانزدهم:
پسر احمدی نژاد در لندن ( یکی از شهرهای انگلیس )

تصویر شانزدهم:
احمدی نژاد در باغ فندق ( شاید هم پسته ) !

تصویر هفدهم:
احمدی نژاد در حال آتش زدن مسجد، هیئت ها و تکیه ها در روز عاشورا

تصویر هجدهم:
احمدی نژاد در حالی که با سکوت فتنه را اداره می کند

تصویر نوزدهم:
احمدی نژاد در بهار 93 در حالی که ظاهرا بالاخره یک نفس راحتی می کشد

تصویر آخر:
احمدی نژاد در سال 93 در حال فرافکنی و انحراف فتنه و مهم تر از آن در حال مصادره حماسه مردمی 9 دی

توجه:
برای دریافت این تصاویر و اسناد لطفا چند ماه دیگر صبر کنید اما برای آنکه دست خالی برنگردید پرونده احمدی نژاد به طور رایگان و برای نخستین بار در عکس زیر منتشر می شود و برای همه قابل دسترسی است.

همان طور که می بینید متاسفانه تمام بخش های این پرونده سیاه می باشد که این پدیده در طول تاریخ ایران بی سابقه است.!!!!!
----------------------------
آرش عاقبتی
سپهرِ ایران حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از سپهرِ ایران بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 5 January 2015   #7
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,276
روزنوشته ها: 10

از ابتدا اگر یک دروغ رذیلانه به گنده گی دروغ تقلب در انتخابات و بدتر از آن زیر پا گذاشتن قانون را مرتکب نمی شدید، مجبور به تولید این هجویه های تلقینی نبودید.

می گویند انسان اولین دروغ را نباید بگوید، چون مجبور به تولید دروغ های بیشتر برای اثبات دروغ اول خواهد شد. این هم ماجرای کذابی جریانی است که از اول هم به دروغ خود را اصلاح طلب و سازنده! خواند که بر عکس نهند نام زنگی کافور
قديمي Monday 5 January 2015   #8
فسادستیز
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Dec 2014
پاسخ‌ها: 80

آنقدر قطعنامه بدید که قطعنامه دونتون پاره شه
شما چیه کی هستین
تحریمها کاغذپاره است
اقتصاد مقاومتی برای ملت بدبخت اقتصاد مخزنی برای حضرات
فسادستیز حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 5 January 2015   #9
bisetareh
عضو ثابت

نشان bisetareh

تاريخ ثبت نام: Aug 2014
مكان: قم
پاسخ‌ها: 886

البته بنده هم گرچه حق را با دولت احمدی نژاد میدانم و هرگز دروغ تقلب در انتخابات را قبول ندارم.
ولی گرچه تقصیر بزرگ بر گردن موسوی و کروبی هست ولی ادبیات احمدی نژاد و تهدید به افشاگری و بگم بگم که هرگز انجام نشد(( در روز سیاه مجلس که ثابت شد که بگم بگم ها اصلا برای اثبات حق وشناخت فساد نیست بلکه تهدیدی برای رسیدن به هدف است . با سرزنش رهبر فرزانه ایران به همگان ثابت شد این بگم بگم ها بسیار زشت و نکوهیده است و رهبر این نوع ادبیات را حرام دانستند.))خالی از تقصیر نبود.
یاعلی
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و لعن اعدائهم
لبیک یا حسین علیه السلام
فقط حیدر امیرالمومنین است
یاعلی
bisetareh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 5 January 2015   #10
alavee
يا اميرالمؤمنين حيدر(ع)

نشان alavee

تاريخ ثبت نام: Jul 2008
مكان: ايران اسلامي
پاسخ‌ها: 1,449

اطلاعیه خیلی مهم

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان طی پیامی تمام حوادث از زمان جنگ بدر تا کنون را بر عهده گرفته اند....!!!!!!!!!!!!
آقایون تدبیر و امید لطفاً دیگه بچسبید به کار

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:44AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه