بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > ميزگرد

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Saturday 12 September 2020   #1
علوی
اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالکَ

نشان علوی

تاريخ ثبت نام: Jan 2013
مكان: در زمین خدا زیر سایه پیامبر(ص) و علی(ع)
پاسخ‌ها: 2,096
Reported Post by علوی

علوی has reported a post.

Reason:
نقل قول:
شما کلا هستی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
Forum: دين و دنيا
Assigned Moderators: موجود نيست

Posted by: کنجکاو1
Original Content:
نقل قول:
نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
این که دیگر خیلی ساده است ! ! ! ! شما چرا نمی فهمی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
دقیقا شما در این پستتان اعتراف کردید که پیراهن حضرت یوسف شفا داده . این قضیه درست است دقیقا چون پیراهن منتسب به حضرت یوسف که شخصی دارای عصمت و نبوت و وحی و ... بوده است به واسطه آن شخص آن پیراهن قدرت شفاء داشته پس کسی که به فلان ضریح یا پیرچم و ... را برای شفا وسیله قرار میدهد یعنی آن وسیله منتسب به آن شخص است و واسطه ای برای آن فعل است .
چرا جلو تر از دماغت را نمی توانی ببینی چون قرآن گفته پیراهن حضرت یوسف شفاء داده یعنی دیگر هیچ پیامبری با استفاده از وسیله ای منتسب به خودش کس دیگری را شفا نداده ؟
الان برایت سود در این است که بگویی در قرآن نیامده پس نیست این با عرض معذرت نقطه ماکسیموم خریت است که بگویی نه ! ! ! ! !
رسول الله ماه را از وسط دو نیم کرده خنده دار است بگوییم مقبره ایشان شفاء نمی دهد .

والا تا الان نشنیده ام فلان شخص با شنیدن خبر خوب سرطانش شفاء یابد و بیماری های لاعلاج همچون فلج بودن و ... را شفا پیدا کند . اگر اینطور باشد در بانک به هرکس که مریض است یک ممیلیار پول بدهند تا از خوشی شفا پیدا کند . برای اینکه حرفت به کرسی بنشیند بعضی وقت ها خزعبلاتی به هم میبافی که قابل قبول برای هیچ جاندار زنده ای نیست .

از تو و هیچکس انتظاری ندارم این حرف من را باور کند بنابه هر دلیلی ولی خودم به شخصه یک کارگر در یکی از پروژه های صنعتی ام داشته ام که فلج مادرزاد بوده و توسط امام رضا شفا داده شده و یک رفیق دارم که سرطان خون داشته و شفا پیدا کرده و خودم با چشمان خودم در حرم امام رضا دیدم که شخص کوری بینا شد . دوباره میگویم انتظاری از تو برای تایید و قبول حرف هایم ندارم ولی چیزهایی که به چشمانم دیده ام با حرف آدمی مثل تو بسیار فرق می کند .

آنها وسیله ای هستند که خداوند متعال آناه را برای اولی الامری انتخاب کرده است و هرکس در ایمان آنها شک کند ملعون و کافر است .
اگر اینطوری که میگی باشد یکی مثل تو هم می تواند رسول یا اولی الامر شود .
التماس تفکر ! ! ! ! ! ! !

هرچیزی که غیر از خداوند پرستش شود بت است و هرشخص که دستور به اطاعت از او داده نشده است بت است و می خواهی قضیه توسل را پیش بکشی که قشنگ فرار کنی . ار خودت بهتر میشناسمت .
لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ
در دين هيچ اجبارى نيست. شما هرطور باورداری می توانی انجام دهی می توانی به اسب شتر درخت ضریح علم پارچه و... متوسل شوی همانطورکه خیلیها به این چیزها متوسل می شوند.
دیروز در باغی درختی دیدم که پر بود از تکه های پارچه سبز که مردم برای حاجات بسته بودند ویا اسبی را دیدم که در روز عاشورا مردم به دید توسل دست به سرو بدنش می کشیدن و پول به آن آویزان می کردند یا کوهی را دراطراف شیراز دیدم که مردم متوسل به آن می شدن برای براورده شدن حاجات و...
حساب همه با خداوند است وروزی باید پاسخ دهند که دیگر دیر است .

خداوند در کلامش حجت را برهمگان تمام کرده اند همانطور که می گویی خداوند فرموده پیراهن یوسف چشمان یعقوب را بینا کرد همانطور می فرمایند :

قُلْ أَرَأَيْتُمْ شُرَكَاءَكُمُ الَّذِينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَرُونِي مَاذَا خَلَقُوا مِنَ الْأَرْضِ أَمْ لَهُمْ شِرْكٌ فِي السَّمَاوَاتِ أَمْ آتَيْنَاهُمْ كِتَابًا فَهُمْ عَلَى بَيِّنَتٍ مِنْهُ بَلْ إِنْ يَعِدُ الظَّالِمُونَ بَعْضُهُمْ بَعْضًا إِلَّا غُرُورًا ﴿۴۰﴾
بگو به من خبر دهيد از شريكان خودتان كه به جاى خدا مى‏ خوانيد به من نشان دهيد كه چه چيزى از زمين را آفريده‏ اند يا آنان در [كار] آسمانها همكارى داشته‏ اند يا به ايشان كتابى داده‏ ايم كه دليلى بر [حقانيت] خود از آن دارند [نه] بلكه ستمكاران جز فريب به يكديگر وعده نمى‏ دهند (۴۰)

و آیات دیگری که مارااز خواندن غیر خدا منع می کند

خداوند در قرآن هر گونه مثلی را برای صاحبان خرد زده اند شما می توانی پند بگیری و هم می توانی با بهانه های مختلف انکار کنی .

هدایت دست خداوند است
علوی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:20AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه