بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > آزاد

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Tuesday 10 December 2013   #1
CENTCOM.U.S
فعالیت کاربر فوق به دلیل عدم رعایت الزامات حقوقی ملی و بین المللی و دخالت در امور داخلی کشور ایران متوقف شد.

تاريخ ثبت نام: Oct 2012
مكان: تامپا، فلوریدا، ایالات متحده
پاسخ‌ها: 215
جشن "شب همبستگی بین المللی" در فرماندهی مرکزی ایالات متحده

جشن "شب همبستگی بین المللی" در فرماندهی مرکزی ایالات متحده
در شب 6 دسامبر 2013 فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا دهمین سالگرد" شب همبستگی بین المللی" را در هنگر شماره 3 واقع در پایگاه نیروی هوایی "مک دیل" در ایالت فلوریدا جشن گرفت. این رویداد به پرسنل نظامی و خانواده های آنها اجازه می دهد تا با غذاهای مختلف و آداب و رسوم بومی ملیت های مختلف 55 کشور جهان آشنا شوند. "شب همبستگی بین المللی" در طول عمر ده ساله خود به یکی از پرطرفدارترین رویدادهای سنتی و پیش بینی شده در این پایگاه تبدیل شده است.
این رویداد علاوه بر این که عامل گردهم آیی بسیاری از پرسنل مشغول به کار در سنتکام و شرکای نظامی آن و خانواده هایشان می شود ، توجه بسیاری از همشهریان خارجی تبار مقیم در شهر تمپا را هم به خود جلب کرده است. بسیاری از شرکای نظامی فرماندهی مرکزی ایالات متحده در جهت تهیه غذاهای مختلف بومی و سازماندهی این رویداد تلاش زیادی می کنند ولی نتیجه ای به دست آمده از این تلاشها ارزشش را دارد چرا که این گردهمایی همه را به هم کمی نزدیکتر می کند.
با سپاس
مریم
فرماندهی مرکزی ایالات متحده
CENTCOM.U.S حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 11 December 2013   #2
P E Y M A N
....:::Ocean Of Tears:::....

نشان P E Y M A N

تاريخ ثبت نام: Jan 2005
مكان: شیراز (رحمت الله علیه)
پاسخ‌ها: 1,141
روزنوشته ها: 23
ج: جشن "شب همبستگی بین المللی" در فرماندهی مرکزی ایالات متحده

یعنی حالا این خون خوارا میخوان با این کاراشون گندی که تو جهان زدن رو بپوشونن خون هزاران انسان بیگناهی رو که ریختن و دارن میریزن فقط این جشن ها میتونه یکم از واقعیت دورشون کنه و سرشونو بیشتر توی لاکشون فرو ببره خانم مریم ما هنوز انقدر بیغیرت نشدیم که جنایتهای آمریکای منفور رو یادمون بره ما ایرانی هستیم و با غیرت نمیدونسی بدون خودتون هم بهتر از هر کسی میدونید که چه جنایت هایی کردید هم با جنگ فیزیکی هم با جنگ نرم و چه بلاهایی برسر مردم بیگناه آوردید ودارید میارید و چه فکر های شومی دارید برای نسل امروز و فردای ما .
مثلا با این کارا میخواهید بگویید جهان اولی هستید ولی نمیدانید آسمانی ها به این چیزها حتی فکر هم نمیکنند.

راستی سوالی دارم از شما "هدف شما از زدن این تاپیک چه بوده " ؟؟؟

منتظر جواب شما هستم هر موقع از دفتر فرماندهتان مرخص شدید

یه چیزو یادم رف به شما بگم هر موقع اسم امریکا میاد ضمیر ناخود اگاهم فریاد "مرگ بر آمریکا" سر میدهد میدانید چرا ؟

آخرين ويرايش P E Y M A N ، Wednesday 11 December 2013 در 02:06AM.
P E Y M A N حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 4 كاربر از P E Y M A N بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 11 December 2013   #3
P E Y M A N

نشان P E Y M A N

نقل قول:
در اصل توسط CENTCOM.U.S نوشته شده است نمايش نوشته
[IMG][/IMG]

بسیاری از شرکای نظامی فرماندهی مرکزی ایالات متحده در جهت تهیه غذاهای مختلف بومی و سازماندهی این رویداد تلاش زیادی می کنند ولی نتیجه ای به دست آمده از این تلاشها ارزشش را دارد چرا که این گردهمایی همه را به هم کمی نزدیکتر می کند.
خانم مریم به فرماندت بگو سعی کنن زیاد بهم نزدیک نشن خطر داره ها

آخرين ويرايش P E Y M A N ، Wednesday 11 December 2013 در 02:04PM.
تعداد 3 كاربر از P E Y M A N بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 11 December 2013   #4
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

تاريخ ثبت نام: Mar 2008
مكان: همین نزدیکی ها...
پاسخ‌ها: 16,540
روزنوشته ها: 134
ارسال پيام توسط Yahoo به میرزا عبدالزکی

اوا مریم خانم شما چرا؟
زحمتتون میشه. بالاخره سخته درست کردن 55 نوع غذا اونم تو یه شب
از طرف من بهشون تبریک بگین و بگین ایشالله به پای هم پیر بشن
قديمي Thursday 12 December 2013   #5
CENTCOM.U.S
فعالیت کاربر فوق به دلیل عدم رعایت الزامات حقوقی ملی و بین المللی و دخالت در امور داخلی کشور ایران متوقف شد.

نقل قول:
در اصل توسط P E Y M A N نوشته شده است نمايش نوشته
یعنی حالا این خون خوارا میخوان با این کاراشون گندی که تو جهان زدن رو بپوشونن خون هزاران انسان بیگناهی رو که ریختن و دارن میریزن فقط این جشن ها میتونه یکم از واقعیت دورشون کنه و سرشونو بیشتر توی لاکشون فرو ببره خانم مریم ما هنوز انقدر بیغیرت نشدیم که جنایتهای آمریکای منفور رو یادمون بره ما ایرانی هستیم و با غیرت نمیدونسی بدون خودتون هم بهتر از هر کسی میدونید که چه جنایت هایی کردید هم با جنگ فیزیکی هم با جنگ نرم و چه بلاهایی برسر مردم بیگناه آوردید ودارید میارید و چه فکر های شومی دارید برای نسل امروز و فردای ما .
مثلا با این کارا میخواهید بگویید جهان اولی هستید ولی نمیدانید آسمانی ها به این چیزها حتی فکر هم نمیکنند.

راستی سوالی دارم از شما "هدف شما از زدن این تاپیک چه بوده " ؟؟؟

منتظر جواب شما هستم هر موقع از دفتر فرماندهتان مرخص شدید

یه چیزو یادم رف به شما بگم هر موقع اسم امریکا میاد ضمیر ناخود اگاهم فریاد "مرگ بر آمریکا" سر میدهد میدانید چرا ؟

کاربر عزیز لطفا احساساتی نشین و یک مقدار اگه می تونین البته به این مسئله با دید باز نگاه کنین. شاید شما تنها جایی رو که توی زندگیتون دیدین همون اطراف خودتونه. بنابراین من درک میکنم که دیدگاه شما نسبت به هر چیزی که ما می گیم یا می نویسیم" دیدگاه خونخواری"باشه. بد نیست کمی از حقایق در اینجا برای دیگر کاربران هم گفته بشه. اگر چه خیلی ها خیلی چیزا رو می دونن!! در ضمن اگر در مورد هر کدام از این حقایق شک دارین از بزرگتران خود بپرسین تا براتون بگن یا به تاریخ "واقعی" نه تحریف شده مراجعه کنین... آقای خلخالی یادتون میاد؟ بنا به گزارش سازمان عفو بین‌الملل ۴۳۸ نفر از 24 بهمن 57 تا اسفند ۱۳۵۸ توسط این والا مقام در ایران اعدام شدند. آیا شما اسم این را خونخواری نمی گذارید؟«نسل‌کشی سیستماتیک» اقلیت‌های مذهبی مثل بهائیان و یهودیان چی؟ یادتون میاد؟ ترور و کشتار مخالفین اقلیت کرد در خارج از ایران؟ انفجار مرکز همیاری یهودیان در آرژانتین؟ حمایت از خونخواریهای حزب الله؟ کشتار مخالفان سیاسی ایرانی،هموطنان خودتون در زندان‌ها؟ یادتون میاد؟ تجاوز جنسی به زندانیان در زندانهای ایران؟ زدن زنها و دخترای مردم توی خیابون؟ دار زدن ها؟ سنگسار کردن؟ اینا به نظر شما اگر خونخواری نیست پس چیه؟ اصلا بگو ببینم از تاریخ خبر دارین؟ یا فقط غیرت دارین؟ البته برای شما هم خیلی متاسف هستم که تنها حق خواندن کتاب های تاریخی را دارید که بدست برخی از همین مدعیان حقوق بشر (خونخوارها) برای شما نوشته شده است؟ در ضمن این کلمه " آسمانی ها" معنی دیگه "بسیجی ها" نیست؟ اصلا یا بسیجی یا آسمانی ...آیا باید از اعدام و تجاوز حمایت کنه؟ اینجا کسانی که محکوم به مرگ می شن رو 10 سال در "راه مرگ" نگه می دارن بعد اعدام می کنند اون هم در ملا عام دار نمی زنند که بچه های بیگناه وایسن نگاه کنند و عکس بگیرن!
این تاپیک برای کسانی هست که اهل صلح و دوستی هستند.
می دونی چرا هر وقت اسم آمریکا میاد تو یاد مرگ بر آمریکا می افتی؟ جریان یک طوطی "آسمانی" هست که از زمان تولد در سیاه چالی نگه داشته شده و تنها یک جمله یاد گرفته. واقعا این طوطی تقصیری نداره و قابل ترحم هم هست. امیدوارم که روزی به شما اجازه داده بشه که نگاهی هم به دنیای بیرون بیاندازی و با چشم باز ببینی .

حالا می خوای فحش در جواب بنویسی بنویس!!! یه ساندیس مهمون من!

آخرين ويرايش CENTCOM.U.S ، Thursday 12 December 2013 در 10:28PM.
قديمي Thursday 12 December 2013   #6
CENTCOM.U.S

نقل قول:
در اصل توسط میرزا عبدالزکی نوشته شده است نمايش نوشته
اوا مریم خانم شما چرا؟
زحمتتون میشه. بالاخره سخته درست کردن 55 نوع غذا اونم تو یه شب
از طرف من بهشون تبریک بگین و بگین ایشالله به پای هم پیر بشن
میرزا جان من حتما این پیام پر از محبت شما رو به این عزیزان خواهم رسوند! امر دیگه ای نیست؟
قديمي Thursday 12 December 2013   #7
simon_1816
ツ⇐tako tanha...⇒ツ

تاريخ ثبت نام: Apr 2013
مكان: تهرون
پاسخ‌ها: 3,973
روزنوشته ها: 2
ارسال پيام توسط Yahoo به simon_1816

من کاری ندارم به چیزی
حالو احوالتون چطوره؟؟؟
خوبید؟؟؟
قديمي Friday 13 December 2013   #8
P E Y M A N

نشان P E Y M A N

نقل قول:
کاربر عزیز لطفا احساساتی نشین "دست خودم نیست نوکر نوکرای آقام حسینم "و یک مقدار اگه می تونین البته به این مسئله با دید باز نگاه کنین. "دید باز یا دید شما ؟ کدومشو منظورتونه ؟ "شاید شما تنها جایی رو که توی زندگیتون دیدین همون اطراف خودتونه. ""مگه شما چشم بصیرت داری بقیه جا ها رو هم میبینی ؟" بنابراین من درک میکنم که دیدگاه شما نسبت به هر چیزی که ما می گیم یا می نویسیم" دیدگاه خونخواری"باشه."والا خون خوارا خون چن نفرو میخورن سیر میشن شما دست اونا روهم بستید راضی نمیشین به قتل صدها نفر که میخوایید همه رو بکشید (چیزی که عیانه )"بد نیست کمی از حقایق در اینجا برای دیگر کاربران هم گفته بشه."یا حقایق " اگر چه خیلی ها خیلی چیزا رو می دونن!!"منظور از خیلی ها؟ و خیلی چیزا؟" در ضمن اگر در مورد هر کدام از این حقایق شک دارین از بزرگتران خود بپرسین تا براتون بگن "اونی که شما بهش میگید بزرگتر اینجا ما بهش میگیم گنده نه بزرگتر ؟ " یا به تاریخ "واقعی" نه تحریف شده مراجعه کنین... "یعنی اونی که شما نوشتید واقعی دیگه و اون چیزاییرو که همه دیدند و دارن میبینن تحریف شده "آقای خلخالی یادتون میاد؟" از دل نرود هر آنکه از دیده برفت " بنا به گزارش سازمان عفو بین‌الملل ۴۳۸ نفر از 24 بهمن 57 تا اسفند ۱۳۵۸ توسط این والا مقام در ایران اعدام شدند." آیا علتش را میدانید؟" آیا شما اسم این را خونخواری نمی گذارید؟"خیر ، علتش را پیدا کنی میفهمید "«نسل‌کشی سیستماتیک» اقلیت‌های مذهبی مثل بهائیان و یهودیان چی؟ یادتون میاد؟ "مگه شما یادتون میادچند سالته؟ اگه منظورتون یهودیای مشهده که خوب کاری کردن وگرنه اینجا رو هم مثل سرزمین های اشغالی فلسطین غصب میکردن" " ترور و کشتار مخالفین اقلیت کرد در خارج از ایران؟"یعنی ما بلند شدیم رفتیم خارج کرد ها رو کشتیم بعد هم اومدیم نشستیم سر جامون " انفجار مرکز همیاری یهودیان در آرژانتین؟" حمایت از خونخواریهای حزب الله؟"خوب آخه جوون این که دیگه همه اهل حق میدونن بابا یکی که خواس به خونه شما تو ی امریکا حمله کنه اگر شما جلوشو گرفتی و طرف زد بچه هاتو کشت اموالتو غارت کرد و ... شما وا میسی نگاش میکنی وبا لبخند ملیحانه میگی بفرمایید بقیه رو هم بکش و ببر چون من خون خوار نیستم "باصطلاح خودتون" ؟ کشتار مخالفان سیاسی ایرانی،هموطنان خودتون در زندان‌ها؟"کدوم کشتار عایا ؟؟ "یادتون میاد؟"بفرمایید کدوم کشتار؟" تجاوز جنسی به زندانیان در زندانهای ایران؟" و کدام تجاوز؟؟ " زدن زنها و دخترای مردم توی خیابون؟ دار زدن ها؟ سنگسار کردن؟ "آخه شما چی میدونی ؟بجز یه مشت فیلم که ساخته خودتونه میشینید نیگا میکننین بعد تفسیرو بعد اتهام خو والا " اینا به نظر شما اگر خونخواری نیست پس چیه؟ " . نخود چیه" اصلا بگو ببینم از تاریخ خبر دارین؟ "فک کنم آذر 92 باشیم " یا فقط غیرت دارین؟ "فقط غیرت برابر بیغیرت های غربی" البته برای شما هم خیلی متاسف هستم"برو جیگولی برا خودت و خانوادت و کشورت متاسف باش . " که تنها حق خواندن کتاب های تاریخی را دارید که بدست برخی از همین مدعیان حقوق بشر (خونخوارها) برای شما نوشته شده است؟"ما از دبستان کتاب علوم وفارسی و اجتماعی و... رو میخونیم بیا یه سر بزن بد نیس معلوماتت اپزایش پیدا میکنه" در ضمن این کلمه " آسمانی ها" معنی دیگه "بسیجی ها" نیست؟" دیکشنریتو بروز کن نسخه 4.12.258.15 هم اومده ، ببین ما بسیجی آسمونی داریم ، جوون آسمونی داریم، راننده آسمونی داریم ، خیاط آسمونی داریم از هر صنفی و شغلی که شما فکرشو بکنی آسمونی داریم کلن اصلا برا اینکه زورت بگیره کلن همه ما ایروونیا آسمونی هستیم " اصلا یا بسیجی یا آسمانی ...آیا باید از اعدام و تجاوز حمایت کنه؟ " چه نوع اعدام و تجاوزی عایا؟؟؟؟ " اینجا کسانی که محکوم به مرگ می شن رو 10 سال در "راه مرگ" نگه می دارن بعد اعدام می کنند اون هم در ملا عام دار نمی زنند که بچه های بیگناه وایسن نگاه کنند و عکس بگیرن!"بعد هم لابد اسم اینا رو میزارین کشته راه مرگ ؟عایا؟ از ملا عام هم حرف نزن که حالم ازت بهم میخوره آخه بی غیرت بی عفت شماها هزاران هزار نفر بی گناه از جمله زن و بچه رو تو افغانستان و جنگ ایران و عراق و ... جلوی خانوادهاشون سر بریدن و یا دار زدین یا صدها جنایت دیگه کردید و دارید میکنید حالا از بچه های بی گناه برای ما حرف میزنی ؟ دلت (البت اگه داشته باشی که بعید میدونم) برا بچه ها میسوزه یا امثال ریگی ها ؟ "
این تاپیک برای کسانی هست که اهل صلح و دوستی هستند." زبونت نسوخت این واژه هارو تلفظ کردی یا دستت نسوخت عایا؟ "
می دونی چرا هر وقت اسم آمریکا میاد تو یاد مرگ بر آمریکا می افتی؟"چون پسونده لاینفک و جدا نشدنیه ازش" "تکبیر " جریان یک طوطی "آسمانی" هست که از زمان تولد در سیاه چالی نگه داشته شده و تنها یک جمله یاد گرفته. واقعا این طوطی تقصیری نداره و قابل ترحم هم هست."داستان غم انگیزی بود کلی گریه کردم اولا بجای این داستانها برو یه داستان خوب بخون یه چیزی یاد بگیری . ترحم هم در حق خود ،خانواده و کشورت انجام بده که دارن از هم دیگه میپاشن . " امیدوارم که روزی به شما اجازه داده بشه که نگاهی هم به دنیای بیرون بیاندازی و با چشم باز ببینی . " اولا دنیایی که شما لجنش زدید و خون همه جا رو فرا گرفته اینو که برا خودت و خانوادت نگه دار دیوما: اخه شلغم تو برام از چشم باز حرف میزنی در صورتی که خودت کور مادرزادی ، رو رو فکر چشم دیگری باش "

حالا می خوای فحش در جواب بنویسی بنویس!!!"چرا گریه میکنی از درگاه خدا نا امید مشو "
یه ساندیس مهمون من! " نه تو راهپیماییا کلی بهمون میدن شما تشریف بیارید سهمتونو گذاشتیم کنار"

ولی همینجوری پیش بری جای اشتون و میگیریا بعد بت مگن مریمتن

راستی یه سوال هم جواب ندادی نمرت میشه 9 از 20 ببین همین تایپکو هم شما ببینی بسه نیازی نیس بری جهان و ببینی آوررین . سوالو بزرگ مینویسم تا ببینیش

((("هدف شما از زدن این تاپیک چه بوده " ؟؟؟))))

آخرين ويرايش P E Y M A N ، Friday 13 December 2013 در 07:24AM.
تعداد 3 كاربر از P E Y M A N بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 13 December 2013   #9
P E Y M A N

نشان P E Y M A N

نقل قول:
در اصل توسط simon_1816 نوشته شده است نمايش نوشته
من کاری ندارم به چیزی
حالو احوالتون چطوره؟؟؟
خوبید؟؟؟

شما خوب باشی ما هم خوبیم آقا مهدی
قديمي Friday 13 December 2013   #10
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:
میرزا جان من حتما این پیام پر از محبت شما رو به این عزیزان خواهم رسوند! امر دیگه ای نیست؟
چرا، دستت درد نکنه موقع رفتن این درو ببند، هوا سرده، سرما میخوریم
در ضمن اینقدر هم از این مواد توهم زا نزنید لطفاااااااااااااااااااً
قديمي Friday 13 December 2013   #11
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:
کاربر عزیز لطفا احساساتی نشین و یک مقدار اگه می تونین البته به این مسئله با دید باز نگاه کنین. شاید شما تنها جایی رو که توی زندگیتون دیدین همون اطراف خودتونه. بنابراین من درک میکنم که دیدگاه شما نسبت به هر چیزی که ما می گیم یا می نویسیم" دیدگاه خونخواری"باشه. بد نیست کمی از حقایق در اینجا برای دیگر کاربران هم گفته بشه. اگر چه خیلی ها خیلی چیزا رو می دونن!! در ضمن اگر در مورد هر کدام از این حقایق شک دارین از بزرگتران خود بپرسین تا براتون بگن یا به تاریخ "واقعی" نه تحریف شده مراجعه کنین... آقای خلخالی یادتون میاد؟ بنا به گزارش سازمان عفو بین‌الملل ۴۳۸ نفر از 24 بهمن 57 تا اسفند ۱۳۵۸ توسط این والا مقام در ایران اعدام شدند. آیا شما اسم این را خونخواری نمی گذارید؟«نسل‌کشی سیستماتیک» اقلیت‌های مذهبی مثل بهائیان و یهودیان چی؟ یادتون میاد؟ ترور و کشتار مخالفین اقلیت کرد در خارج از ایران؟ انفجار مرکز همیاری یهودیان در آرژانتین؟ حمایت از خونخواریهای حزب الله؟ کشتار مخالفان سیاسی ایرانی،هموطنان خودتون در زندان‌ها؟ یادتون میاد؟ تجاوز جنسی به زندانیان در زندانهای ایران؟ زدن زنها و دخترای مردم توی خیابون؟ دار زدن ها؟ سنگسار کردن؟ اینا به نظر شما اگر خونخواری نیست پس چیه؟ اصلا بگو ببینم از تاریخ خبر دارین؟ یا فقط غیرت دارین؟ البته برای شما هم خیلی متاسف هستم که تنها حق خواندن کتاب های تاریخی را دارید که بدست برخی از همین مدعیان حقوق بشر (خونخوارها) برای شما نوشته شده است؟ در ضمن این کلمه " آسمانی ها" معنی دیگه "بسیجی ها" نیست؟ اصلا یا بسیجی یا آسمانی ...آیا باید از اعدام و تجاوز حمایت کنه؟ اینجا کسانی که محکوم به مرگ می شن رو 10 سال در "راه مرگ" نگه می دارن بعد اعدام می کنند اون هم در ملا عام دار نمی زنند که بچه های بیگناه وایسن نگاه کنند و عکس بگیرن!
می دونی چرا هر وقت اسم آمریکا میاد تو یاد مرگ بر آمریکا می افتی؟ جریان یک طوطی "آسمانی" هست که از زمان تولد در سیاه چالی نگه داشته شده و تنها یک جمله یاد گرفته. واقعا این طوطی تقصیری نداره و قابل ترحم هم هست. امیدوارم که روزی به شما اجازه داده بشه که نگاهی هم به دنیای بیرون بیاندازی و با چشم باز ببینی .

لیست جنایات شما در سرتاسر جهان رو اگه بخوایم جمع کنیم، خودش یه کتاب میشه!
شرم بر شما! چقدر پر رو هستید.
80 میلیارد دلار پول ما رو دزدیدین، الان با منت، 4 میلیاردشو می خواین قسطی اونم تو چند وقت بدین؟ این یه نمونه از گند کاری شماست!
قديمي Friday 13 December 2013   #12
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:
من کاری ندارم به چیزی
حالو احوالتون چطوره؟؟؟
خوبید؟؟؟
خیالت نباشه مهدی جان. ما حق این دختره وطن فروش رو کف دستش میزاریم
شما خوبی؟
قديمي Friday 13 December 2013   #13
simon_1816
ツ⇐tako tanha...⇒ツ

تاريخ ثبت نام: Apr 2013
مكان: تهرون
پاسخ‌ها: 3,973
روزنوشته ها: 2
ارسال پيام توسط Yahoo به simon_1816

نقل قول:
در اصل توسط P E Y M A N نوشته شده است نمايش نوشته
شما خوب باشی ما هم خوبیم آقا مهدی
فدک مدک رفیق
ما خوبیم
شمام خوب باشید
نقل قول:
در اصل توسط میرزا عبدالزکی نوشته شده است نمايش نوشته
خیالت نباشه مهدی جان. ما حق این دختره وطن فروش رو کف دستش میزاریم
شما خوبی؟
دادا ما خیالمون تخت خوابه
اما بیخیال شد بابا نظره شخصیشه
بزارید اینام بیان 2کلوم بحرفنو برن
شمام بیخیال شو و بگو بخند و شاد باش
قديمي Friday 13 December 2013   #14
f.chivaei
ㄟ(ツ)ㄏ . . . The only remaining

نشان f.chivaei

تاريخ ثبت نام: Aug 2012
پاسخ‌ها: 2,858
روزنوشته ها: 6
ارسال پيام توسط Yahoo به f.chivaei

نقل قول:

با سپاس
مریم
فرماندهی مرکزی ایالات متحده

این رو ننوشتی

f.chivaei حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از f.chivaei بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 16 December 2013   #15
CENTCOM.U.S

نقل قول:
من کاری ندارم به چیزی
حالو احوالتون چطوره؟؟؟
خوبید؟؟؟
سپاسگزارم. خیلی حال میده وسط این همه کامنت که با ما یه جور دیگه حال احوال میکنن یکی میاد و با ما اینطوری حال و احوال میکنه.
ممنونم عزیز حال ما خوبه. شما چطورید؟ امیدوارم همه چیز بر وفق مراد باشه.
کامران
كاربران ذيل از CENTCOM.U.S بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:49AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه