نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Tuesday 1 July 2014   #6
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,094
روزنوشته ها: 10
ج: هادی غفاری: وقتی احمدی نژاد دانشجو بود به او گفتم بر پدرت لعنت!

نقل قول:
در اصل توسط sarvedar نوشته شده است نمايش نوشته
چون اگر توهین از سوی اصول ! گرایان صورت بگیرد نه تنها اشکالی ندارد بلکه ثواب هم دارد ولی اگر کوچک ترین انتقادی از بددهنی اصول ! گرایانه شان بکنی علاوه بر جر دادن حذفت هم می کنند نمونه اش این نظر کاربر اصول ! گرااگر کسی چنین نظری بگذارد و به جای اسم رئیس مجمع تشخصیص اسم مثلا رئیس شورای نگهبان را بیاورد تا هفت جدّش را با بمب هسته ای نابود می کنند
یعنی شما اینقدر وقیحی که در روز روشن نصف نوشتۀ من را می بری ؟ و ادعا می کنی که مظلومی ؟
آن طرف به احمدی نژاد جسارت کرده بودید ... گفتم اگر قرار باشد با این لحن صحبت کنیم باید بگوئیم هاشمی رفسنجانی را باید هفت بار خاک مال کرد !!

چرا بریدی ؟ خجالت نکشیدی ؟
یعنی در این حد به تزویرگری خودت و کوری مخاطب اعتقاد داری که ببری و برود ؟

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
کمی حرمت و ادب هم بد نیست ، بالاخره او را دو بار مردم با 17 میلیون و 24 میلیون انتخاب کردند... هر چند خطا و مشکل زیاد داشت ...

اما اگر بخواهیم با همین لحن حرف بزنیم، اگر احمدی نژاد نیاز به غسل داشته باشد،
هاشمی رفسنجانی را باید هفت بار خاک مال کرد! نزد ما بدیهی است که سوء تدبیری که خشت اول کج دولت سازندگی در ایران گذاشت، چندین برابر مشکلاتی که احمدی نژاد به جای گذاشت، مخرب و ویرانگر بود و تمام بنیان این سیستم فاسد از خانوادۀ هاشمی رفسنجانی و عدم رسیدگی به نفوذها و تخلفات آنها شروع شد.

آخرين ويرايش صبح ، Tuesday 1 July 2014 در 02:40PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :