نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Tuesday 12 November 2019   #22
مقداد
همسایه حضرت معصومه سلام الله علیها و علی اخیها

نشان مقداد

تاريخ ثبت نام: May 2012
مكان: قم، قطعه ای از بهشت
پاسخ‌ها: 5,448
روزنوشته ها: 2
ج: از پیشتازان سازش و آشتی با غرب بشنوید... از طولانی‌ترین مذاکره با غرب و یهود!

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
من که کیهان پسند و اهل تعارف نیستم، برجام برای ما خوب بود و کاری که ترامپ کرد به ضرر ما بود. برجام آزمونی بود که اگر اون خل وضع به تحریک عده ای مثل نتانیاهو اون رو خراب نمی‌کرد غیر از نتایج مثبت اقتصادی می تونست زمینه ای باشه برای حل بقیه مشکلات. اما ما دیگه از این مرحله گذشتیم و الان باید دید چه راهی جلوی پای ما هست.
من اطمینان دارم که با عقب نشینی کم یا حتی زیاد هم نمیشه ترامپ رو مجبور کرد به برجام یا مشابه اون برگرده، پس دو راه باقی میمونه، یکی صبوری و تحمل رشد اقتصادی منفی و تلاش برای خنثی کردن اثرات تحریم و حتی ساختن فرصت از این تحریم، تا این دوران بگذره و بعدش ببینیم چی میشه (نظر جناب صبح تقریبا همینه) و راه دوم که من طرفدار اون هستم، خروج از برجام و ان پی تی و تهدید جدی و ضربه زدن به آمریکا و متحدانش حتی تا مرحله جنگه، دست من بود بی تردید برای غرق کردن ناوگان آمریکا و همچنین موشک باران متحدان آمریکا برنامه ریزی میکردم، می دونم که میشه ضربه مهلکی به اینها وارد کرد و موافق نشستن و تحمل این وضعیت نیستم، اگر قراره ما زجر بکشیم باید اونها هم زجر بکشن و باید هر جور می تونیم تلافی کنیم. تنها با چنین تهدیدی و عملی کردن اون در حد نیاز می تونیم مجبورشون کنیم سیاست خودشون رو تغییر بدن.

https://www.asriran.com/fa/news/6941...%D8%A7%D8%B1-%
سلام
اوه! زدید به سیم آخر ها!
ستاره ی درخشان شام ص 330، به نقل از شیفتگان حضرت مهدی علیه السلام ج 1، ص 251.

اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج بحقّ زینب(سلام الله علیها) و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و شیعته و المستشهدین بین یدیه
مقداد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول