نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Friday 3 June 2016   #1310
فربد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Aug 2004
پاسخ‌ها: 2,707
ج: ( هر شب فقط يك آيه ) !

نقل قول:
آیا ما که بقول شما قرانی هستیم کافریم یا شمائی که برای قرآن به اندازه پشم گوسفند هم ارزش قائل نیستید و بگفته خودتان قرآن را همانطور که تورات وانجیل را قبول ندارید ؟
آن کاربری که شما مدعی هستید گفتند
نقل قول:
برای قرآن به اندازه پشم گوسفند هم ارزش قائل نیستید
در پست به آدرس ذیل در این زمینه توضیح دادند که گویا شما آن را نادیده می‌انگارید:
http://iranclubs.org/forums/showpost...postcount=1218
نقل قول:
متاسفانه واقعا انسان های نادانی هستید . معنای کلام من که آوردن آیات قرآن از طرف شما ( بدون اثبات عدم تحریفش ) به اندازه ی پشم گوسفند هم ارزش ندارد به وضوح همان چیزی بود که گفتم.
نقل قول:
آیا ما کفریم که فقط توسل وتوکلمان الله است و فرمانروا وخالق هستی را تنها خداند می دانیم یا شمایی که فرمانروای هستی را علی می دانید
در زمینه استدلال‌هایی که در مورد این نظر شیعه مطرح است به شما توضیحاتی دادم، اما به جای پاسخ به آن توضیحات و یا رد منطقی آن‌ها، فقط بی‌دلیل نظرات شیعه را تکفیر می‌نمایید

نقل قول:
وحالا شما بر خلاف خواسته پیامبر عمل می کنید و از شنیدن آیات الهی نفرت تمام وجودتان را فرا می گیرد اگر کسی باور ندارد می تواندبه همین تایپیک نگاه کند
گویا شما علاقه‌ای به خواندن و جواب دادن به پاسخ دیگران ندارید
در زمینه این ادعای شما نیز قبلا گفتم:
این بندگان خدا از دیدن آیات الهی عصبانی نمی‌شوند، بلکه از برداشت‌های اشتباهی که شما و دوستانتان از این آیات دارید در شگفتند
فربد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از فربد بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :