نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Tuesday 12 November 2019   #30
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 7,077
روزنوشته ها: 6
نقل قول:
در اصل توسط مقداد نوشته شده است نمايش نوشته
اگه کشورای منطقه رو بکشونیم طرف خودمون اوضاع خیلی فرق می کنه حالام که یکی یکی از سر اجبار دارن کم کم سرشونو برمی گردونن طرف ما. البته طول می کشه ولی شدنیه در صورتی که خودمون باز خراب کاری نکنیم وسطش. در حال حاضر که خودمونم طرف خودمون نیستیم و هر کی به هر جا برسه فقط فکر خودشه چه برسه به دیگر کشورها اونم با وجود این همه ثروتی که ما داریم ولی حمله ای که شما میگی بیشتر به حمله انتحاری شبیهه.
این که داخل کشور افرادی که به جایی میرسن به فکر خودشون هستن، بله ما همچین مشکلی هم داریم و حتی خائن هم داریم که به دلایل مختلف به کشور صدمه میزنن اما این چیزها هرجای دنیا کم و بیش ممکنه اتفاق بیافته (جز چندتا کشور خاص که بگذریم) و شما می ببینین که حتی در آمریکا هم با اون همه تشویق روحیه وطن دوستی و غیره، نهایتا یه آدم مشکل دار که جز شارلاتان بازی چیزی بلد نیست و هیچ نوع پایبندی و مرامی نداره و در تاریخ آمریکا نظیرش پیدا نمیشه می‌ره اون بالا و تمام دستاوردهای آمریکایی که بهش افتخار میکردن رو به لجن می‌کشه تا جایی که عده ای از نمایندگان مجلس اونجا به فکر استیضاحش می‌افتن. پس خیلی هم ناامید نباشیم.

آخرين ويرايش Freedom1 ، Tuesday 12 November 2019 در 07:50PM.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول