نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Tuesday 10 April 2018   #28
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,400
ج: روزنامه ابتکار: تحریم‌های جدید تقصیر خودمان است، باید برنامه موشکی را کنار بگذاریم

ادامه بحث فایده ای ندارد. اما برای روشن شدن کسانی که احتمالا نوشته های ملال آور من و شما را می خوانند باید نکاتی را به شکل خلاصه و روشن بیان کنم:
توصیه های کلیشه ای و شعارهای ایدئولوژیک شما مثل مبارزه با استعمار و شیطان بزرگ و عزت و شرافت و کرامت و استقلال و... گویی در خلأ سرداده می شود. مشکل عموم مردم مشکلات حاد اقتصادی و فساد فراگیر و انسداد و سیاست های یک جانبه است که نسلی افسرده و ناامید را روی دست نسل قدیم گذاشته است!
خواست مردم حل مشکلات است و کاملا حق دارند که وقت می بینند نسخه شما برای حل مشکلات همان شعارهای تکراری دهه 60 است و پس از چهل سال وضع بهتر نشده که بدتر هم شده است، از شعارهای انقلابی رویگردان شوند. کمترین ذکاوت سیاسی کافی است تا پیام نتایج چند انتخابات گذشته و نیز اعتراضات دی ماه را دریافت کنیم.
لذا توصیه می کنم حداقل ادبیات خود را قدری تغییر دهید و به روز کنید تا همین اندک مخاطبی را هم که دارید از دست ندهید!!!!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول