نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Saturday 1 February 2020   #43
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,289
روزنوشته ها: 10
ج: از پیشتازان سازش و آشتی با غرب بشنوید... از طولانی‌ترین مذاکره با غرب و یهود!

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
منبع این خبر ظاهراً اسراییلی ها هستن یعنی اونها ادعا کردن که محمود عباس چنین چیزی گفته، ولی ترامپ قاتل سزاوار بدتر از اینهاست. یک نقشه مسخره از فلسطین داده که عملا تعدادی منطقه خرد و ریز جزیره وار محصور در شکم اسراییله، امروز فلسطینی ها تنهاترین مردم دنیا هستن و اونچه این وضعیت رو به بار آورده تنها و تنها قدرت نظامی و اقتصادی آمریکاست. جهان همچنان بر مدار قدرت می‌چرخه و اگر کسی میخواد این چرخش رو تغییر بده باید قدرت به دست بیاره.

اینکه ترامپ بعد از ترور سردار اومد و گفت که ما و ایران هر دو دشمن داعش هستیم و باید همکاری کنیم برای من معنایی جز این نداشت که ایران باید با اینجور گروهها که در آینده هم ممکنه پیدا بشن به شرط اینکه وارد مناطق متحد ایران نشن همکاری کنه. یعنی اشتباه کردیم که کردستان عراق و تکریت و موصل و اینجور مناطق رو از دست داعش خارج کردیم.
پدیدۀ داعش خیلی قابل پیش بینی نبود، اگر قدرت پیدا می کرد و جنگ پوچ شیعه و سنی در می‌گرفت ( که فکر می‌کنم هدف غرب از پرورش داعش همین بود )، خیلی از مسائل اصلی بر باد می رفت.

سیاست غرب ظاهرا ، Creative Chaos یا شورش سازنده هست. نابود کن و حکومت کن! فراتر از تفرقه‌بیانداز و حکومت کن. به جای گذاشتن زمین سوخته از جنگ مردم با حکومتها به عنوان فساد، به جان هم انداختن شیعه و سنی، کشور و کشور، و غیره ... و تحریک و تشدید شکاف‌ها و به جای گذاشتن زمین سوخته. لذا بیشتر از نجات کردها و موصل، سرکوب داعش و تمام کردن این غائله مد نظر بوده...

همه چیز برای سرکوب شدگی، لهیدگی، پژمردگی منطقه برنامه ریزی میشه... که هرگز رشد نکنه و تنها اسرائیل بمونه. و این منافع مشترک غرب لیبرال با یهود فاندامنتال هست ....

این بازی هرگز تموم نشده و من فکر می کنم تازه مطلع این بازی هستیم ... ما دوباره خیلی جدی تر به عراق باز خواهیم گشت که کردها و موصل والبته بعثی شیعی و شیعۀ آمریکائی دیگه توان خیانت نداشته باشند.

آخرين ويرايش صبح ، Saturday 1 February 2020 در 09:52AM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول