نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Tuesday 28 January 2020   #41
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,289
روزنوشته ها: 10
ج: از پیشتازان سازش و آشتی با غرب بشنوید... از طولانی‌ترین مذاکره با غرب و یهود!

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
از "اسلو" تا "سگ پسر سگ" !

▪️ محمود عباس: ترامپ سگ است من خیانت نخواهم کرد

رئیس تشکیلات خودگران فلسطینی درباره طرح صلح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا موسوم به "معامله قرن":

ترامپ سگ و فرزند سگ است

"آنها از واشنگتن با من تماس گرفتند و من تلفن را جواب ندادم. من گفتم نه و به این نه گفتن ادامه می دهم ... ما روزهای سختی را پیش رو خواهیم داشت و باید تبعات رد کردن این (طرح) را تحمل کنیم. مقاومت باید به رغم همه اختلافات شدت یابد. همه جوانان باید تشویق شوند ... به من گفته شد برای رفتار احمقانه ام بهای سنگینی را خواهم پرداخت. از عمر من خیلی نمانده است و من مثل یک خائن نخواهم مرد. یا مردن مثل شهدا خواهد بود یا برافراشته شدن پرچم فلسطین بر فراز دیوارهای شهر قدس."

محمود عباس همچنین در خصوص حماس و جهاد اسلامی گفت هر کس بخواهد کمک کند ما از آن استقبال می کنیم/ صدا و سیما
@fars_Plus
ضعیف و ضعیف تر و ناچیز و ناچیز ترشان کردند و اکنون تمام خاک را با اخراج جمعیت می‌خواهند ... نه جمهوری اسلامی است .. نه سی سال است که شاخ و شانه کشیده اند برای غرب و بلکه همواره "به روی چشم" گفته‌اند ...

اینجا دنبال امثال زیباکلام و سریع‌القلم باید گشت!

اگر علم و عقل و دانش و مشاهده است ... بسم الله، جواب بدهید!