نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Monday 21 October 2019   #13
ناقد
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2013
پاسخ‌ها: 3,526
ج: از پیشتازان سازش و آشتی با غرب بشنوید... از طولانی‌ترین مذاکره با غرب و یهود!

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
من هم دلبسته معنویات نیستم و منتظر کمک آسمانی و غیر آسمانی و اینها هم نیستم، چرتکه انداختم به اندازه اطلاعات خودم و به این نتایجی که گفتم رسیدم.
اتفاقا با سیاستهای حکومت چه داخلی و چه خارجی هم مشکل دارم و همیشه منتقد بودم و هستم هرچند این اواخر قصه عوض شده و تو موقعیتی نیستیم که فرصت برای چسبیدن یقه حکومت داشته باشیم و این مشکل رو هم آمریکایی ها و اسراییلی ها برای ما درست کردن.
یک توافق با حضور چند کشور انجام شده و آژانس بین المللی انرژی اتمی هم مرتب بازرسی می‌کرده و صلح آمیز بودن فعالیتهای ایران رو تایید میکرده، تا اینکه یه آدم مسئله دار تو آمریکا رییس جمهور میشه که میخواد همه ی اقدامات اوباما رو زیر سوال ببره و لابی اسراییلی- عربی هم اونو تحریک می‌کنه و طرف میاد مدعی میشه که برجام به درد نمیخوره و من جلوی ایران رو میگیرم که سلاح هسته ای نسازه؛ این احمقانه ترین ادعاست و اصل موضوع اینه که میخوان‌ ایران رو وادار کنن سیاستهای خارجی خودش رو به کلی تغییر بده و حد و حدودی که در نظر دارن بیش از اون چیزیه که برای حکومت قابل قبول باشه. درباره فعالیت موشکی هم مهمترین سلاحی که ایران داره همین موشکه و اون رو به هیچ شکلی نمیشه و نباید تعطیل کرد وگرنه هیچ تضمینی نیست که بعدش به سرنوشت عراق دچار نشیم.
من هیچ راهکار صلح آمیزی نمی بینم، دوراهی که اونها جلوی پای ما گذاشتن، هر دو راهش اشتباهه، یکی تسلیم محض و عقب نشینی از خیلی از حقوق طبیعی و منطقی خودمون و دوم تحمل تحریم و ادامه وضعیت فعلی که هرچه بگذره اقتصاد ایران ضعیف تر بشه و عملا منزوی و زمین گیر بشه یعنی فلج کردن کشور بدون جنگ و بدون هیچ هزینه ای.
مطمئن باشین با توجه به واسطه شدن ژاپن و فرانسه و بقیه کشورها اگر راه دیپلماتیکی که منطقی هم باشه وجود داشت تا الان بهش رسیده بودیم، موندن در اون دوراهی هم منطقی نیست، پس چه راهی باقی میمونه؟
تکبیر....!!!!
من خدمت سربازی رفته و از شانس خوب یا بد آموزش های سختی هم دیده ام.
شما و سایر دوستان(به ویژه جناب صبح) هم اگر آماده اید بسم الله...!!!
ناقد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول