باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان (http://www.iranclubs.org/forums/index.php)
-   گپ و سرگرمي (http://www.iranclubs.org/forums/forumdisplay.php?f=44)
-   -   شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟ (http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=5636)

sarah Monday 15 January 2007 05:11PM

شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟

می خواستم بدونم در مواقع بیکاری چی کار میکنید؟من خیلی حوصلم سر میره.کمکم کنید:smile22::smile22::smile22::smile22:

زانا Monday 15 January 2007 09:43PM

ج: شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟

از عکست معلومه که همیشه گریه می کنی همون گریه کنی بهتره بابا می دونی چی کار می کنی الکی برو تعداد پست های خودت رو بالا به بر به هر گوشه وکنار سر به زن واون پاین الکی یه چیزی بنویس من که خودم این کار رو می کنم تو هم اگه خواستی یه کاری کرده باشی برو تو قسمت معما و معما حل کن جک بخون و اگه هم جک تازه داری بنویس تا دیگران را از بی حوصلگی در بیاری اینترنت و بی حوصلگی بابا دمت گرم....
زانا ..
تو اون چت شوتک هم بهتره زیاد روش حساب نکنی چون من هرچی می نویسم فردا جوابم رو می گیرم اونم اگه خدا رحم کنه و یکی بخونه ....
موفق باشی......

صبح Monday 15 January 2007 10:00PM

سلام.
ما حوصلمون سر نميره . چون امورات زندگي امان نمي‌ده ... شما بايد قدر سنتون رو بدونيد ... ، چون اين سن ديگه هيچوقت گيرتون نمي‌ياد . 15 يا از اونموقعي كه آدم خودشو پيدا مي كنه تا 20 الی 25 طلائي ترين دوران زندگي آدمه ... و همه چيز اونموقع بنا ميشه ... از دستش نديد . يك حركتي شروع كنيد و ادامش بديد . از حركت تحقيقي و علمي گرفته تا هنري و ورزشي ... بسته به علاقتون ، كه هيچوقت وقتتون اضافه نياد ... بهرحال توصيه مي‌كنم هيچوقت سعي نكنيد حوصلتون سر بره و اين دوران رو از دست نديد.

animeditor Tuesday 16 January 2007 02:24AM

سلام جمیعاً

من که می گیرم می خوابم یا اگه خوابم نیاد واسه خودم آواز می خونم.
البته همه اینا مشروط به اینه که وقتم آزاد باشه؛ که نیست.

ولی وجداناً "زانا" راست می گه. اینترنت و بی حوصلگی؟

التماس دعا
یا علی

sarah Tuesday 16 January 2007 01:07PM

ممنون از جواباتون.اتفاقا من با وجود نت حوصلم سر میره از بس که تو سایت ها گشتم سر گیجه گرفتم.ولی اقا صبحی راست میگه نباید کاری کنم که حوصلم سر بره در هر حال ممنون:smile28::smile28::smile28::smile28::smile28:

بهزاد Wednesday 17 January 2007 11:24AM

کتاب، سرگرمی بسیار، بسیار خوبیه، ماهواره هم اگه داشته باشی بد نیست. اینترنت هم که فوق العاده است...

sarah Friday 19 January 2007 10:29AM

من کتاب زیاد میخونم تو نت هم زیاد میرم.ورزشکار هم هستم.درسم هم خوبه .ولی باز حوصلم سر میره

بهزاد Saturday 20 January 2007 12:05PM

نقل قول:

در اصل توسط sarah نوشته شده است (نوشته 127227)
من کتاب زیاد میخونم تو نت هم زیاد میرم.ورزشکار هم هستم.درسم هم خوبه .ولی باز حوصلم سر میره

خداییش من دیگه کم آوردم. مگه میشه آدم این همه کار بکنه بعد باز وقت اضافه بیاره که توش حوصله اش سر بره.

به عنوان آخرین راه حل پیشنهاد میکنم ازدواج کنید تا یک بار برای همیشه خودتون رو گرفتار چنان مشکلاتی بکنین که حسرت یه دقیقه وقت آزاد براتون رویای دست نیافتنی بشه:smile21:

sarah Saturday 20 January 2007 03:22PM

اوه اوه.نه ممنون اقا بهزاد حاضرم همیشه بیکار باشم ولی ازدواج نکنم

rayahoo Sunday 21 January 2007 11:35PM

من اینقدر مشغول هستم که حوصله ام سر نره شغلو سنت رو بگو تا بهت بگم چیکار کن !

sarah Wednesday 31 January 2007 03:25PM

سنم 16.سال دوم دبیرستان رشته ی ریاضی

mostafaeshghi Wednesday 31 January 2007 08:50PM

کتاب کامپیوتر اینترنت خواب (درس اصلا)

Scorpion Wednesday 31 January 2007 09:31PM

سلام
راستش من که حوصلم سر میره ، با دخترم بازی می کنم یا می شینم با خانمم تلویزیون می بینیم یا پای کامپیوتر گیرم میدم به چیزهایی جدیدی که باهاشون کار نکردم و بلد نیستم .
راستش نمی دونم تخصصتون تو چه رشته ای هست یا اصلا رشته ای رو برای تخصص انتخاب کردین یا نه .
البته برای سن شما ازدواج فکر کنم زود هست اما به قول آقای صبح تا می تونید استفاده کنید تا بعدا حسرت نخورید .
به نظر من اول اینه که به راه آینده خودتون فکر کنید رشته تخصصی خودتون رو شناسایی کنید لازم نیست دقیقا شناسایی کنید اما لااقل کلیت کار رو تو ذهنتون آماده کنین .
من تو سن شما برنامه می نوشتم البته من اون موقع کامپیوتر نداشتم ( هیچ نوعشو ) بلکه تو ذهنم و روی کاغذ می نوشتم و خودم هم اجرا می کردم .
به نظر من روی یک مورد از الان وقت بذارید سوای از رشته تخصصی خودتون اونهم زبان انگلیسی هست . این موضوع توی هر رشته ای که بعدا انتخاب کنید خیلی به شما کمک می کنه .
پای درد دل پدر و مادر هم بشینید که هم خیر دنیا توش هست هم آخرت .
موفق باشید

sarah Wednesday 21 February 2007 04:24PM

از همتون ممنونم.ولی نمیدونم چرا از موقعی که این تاپیکو باز کردم سرم شلوغ شده:D:D:D:D
بازم برام بنویسید:smile28:

mostafa_sepehri Wednesday 21 February 2007 04:39PM

اگه به كار با زرايانه علاقه مندي بشين و يه برنامه مثل مايا، مكس يا حتي فتوشاپ رو تا تهش ياد بگير بعدا خودم توي گروه ساخت بازيم استخدامت مي كنم...

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:43AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه