بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
saya313 سرنگار جدیدی با عنوان وزیر دولت اصلاحات: بعید است احمدی‌نژاد یا حدادعادل رییس مجمع تشخیص شوند ساخت
"
ایلنا نوشت: عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: رییس‌جمهور طبق قانون باید رییس مجمع باشد اما اگر انتخاب دیگری داشته باشیم ناطق نوری گزینه مناسبی است.
[CENTER]
مرتضی حاجی درباره گزینه‌هایی که این روزها بعد از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام... "

2 ساعت پيش

Freedom1 به سرنگار خوشحالی فلسطینی ها از حادثه پلاسکو (نمک خوردن و نمک دان شکستن پاسخ داد.
" نمیشه فقط به وهابیت ربط داد، اخوان المسلمین که وهابی نبودن و نیستن ولی مرسی رو یادتون نرفته که؟
چهره ایران در کشورهای عربی خصوصا تو چند سال گذشته تخریب شده، بین سوری ها به طور عمومی ایران رو مقصر رویدادهای کشورشون میدونن جز عده کمی، در یمن هم همینطور جز حوثی ها، در عراق هم سنی ها چنین دیدگاهی... "

5 ساعت پيش

رضا3 به سرنگار اولین روزی که عضو باشگاه شدین چه حسی داشتین؟؟؟ پاسخ داد.
" حس غریبی "

14 ساعت پيش

رضا3 به سرنگار آینده برجام پاسخ داد.
" [quote=ناقد;2350683]روحانی در یک سالگی برجام:
هر روز می‌نویسند پایه برجام سست شده است. کسانی که نقد می‌کنند باید به مردم بگویند اگر برجام نبود چه می‌شد؟ همه تحریم‌های هسته‌ای، بعد از اجرایی شدن برجام، در 27 دیماه سال گذشته، برداشته شده است. امروز در نفت و گاز تحریمی نداریم؛ امروز در حمل و نقل و ... "

14 ساعت پيش

رضا3 به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس ایران کلابز "

15 ساعت پيش

ناقد به سرنگار چرا اسم 12 امام در قران نيامده و...؟! پاسخ داد.
" بحث تحریف لفظی قبلا مطرح شده و ربطی به موضوع بحث جاری (عدم ذکر نام ائمه در قرآن) ندارد. "

19 ساعت پيش

خیرالبریه به سرنگار چرا اسم 12 امام در قران نيامده و...؟! پاسخ داد.
" [SIZE=3][quote=ناقد;2350722]باز هم تکرار می کنم من هیچ گاه واژه «تنها سند» را به کار نبردم. اما ظاهر این شما هستید که با کلمات بازی می کنید.
بلی، کسی از قرآن توقع ندارد همه چیز را گفته باشد. اما توقع بیان اصول در قرآن یک توقع کاملا بجا و منطقی است. دلیلش هم آن است که به هر حال قرآن فصل الخطاب و... "

يك روز پيش

عبدالعلی69 به سرنگار دیگه دلتون به ناصبی های فلسطینی نسوزه همشون ناصبی شدن پاسخ داد.
" لعنهم الله خذلهم الله اولادبغایا و معادن الابن را "

يك روز پيش

meysam99 به سرنگار هفت نکته اساسی سازگاری طراحی سایت با موبایل پاسخ داد.
" گوگل برای نسخه موبایل ارزش خاصی درنظر گرفته است.
بهتر از علاوه بر ریسپانسیو بودن سایت، سایت شما یک نسخه اسمارت فون نیز داشته باشد "

يك روز پيش

meysam99 به سرنگار با 10 میلیون تومان چه خودرو هایی میتونیم بخریم پاسخ داد.
" یک پراید ده سال کارکرده میشه خرید "

يك روز پيش

ناقد به سرنگار چرا اسم 12 امام در قران نيامده و...؟! پاسخ داد.
" باز هم تکرار می کنم من هیچ گاه واژه «تنها سند» را به کار نبردم. اما ظاهر این شما هستید که با کلمات بازی می کنید.
بلی، کسی از قرآن توقع ندارد همه چیز را گفته باشد. اما توقع بیان اصول در قرآن یک توقع کاملا بجا و منطقی است. دلیلش هم آن است که به هر حال قرآن فصل الخطاب و خدشه ناپذیر است. یعنی اگر آیه... "

يك روز پيش

shirinr سرنگار جدیدی با عنوان ارزونترین و باکیفیترین تایپ ساخت
" سلام
بچه ها اگه دنبال ارزونترین و باکیفیترین تایپ هستین حتما یران تایپیست را امتحان کنین.امکان پرداخت اقساط هم داره و سفارشات صددرصد تضمینی هستن. من و خیلی از دوستام واقعاازشون راضی هستیم.

من خیلی از جاها رو امتحان کردم و اصلا هیچ وقت راضی نبودم ولی تایپ های ایران تایپیست واقعا با دقت انجام... "

يك روز پيش

صبح به سرنگار چرا اسم 12 امام در قران نيامده و...؟! پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط ناقد نوشته شده است نمايش نوشته
این ادعا کاملا درست است، اما دال بر این نیست که قرآن تنها مرجع است. بلکه بحث آن است که در سند اصلی و دست اول، اصول باید به طور صریح و خدشه ناپذیر ذکر شود. اما فروع معمولا به اسناد دست پایین واگذار می شود. نمی دانم این گونه امور بدیهی چطور مورد تشکیک شما قرار می گیرد؟
... "

2 روز پيش

صبح به سرنگار دیگه دلتون به ناصبی های فلسطینی نسوزه همشون ناصبی شدن پاسخ داد.
" اینها وهابی های فلسطینی هستند.
وهابی ها و ناصبی های فلسطینی خوب با ایران بدند و از قماش داعشند.
و خوب سعودی در سالهای اخیر در فلسطین سرمایه گذاری زیادی کرده تا دست ایران را کوتاه کند. اما سهم ایران در نفوذ در فلسطین همچنان محفوظ است.

جمع بستن شما، قضاوت دیمی است و اتهام بستن به کل فلسطینی... "

2 روز پيش

صبح به سرنگار خوشحالی فلسطینی ها از حادثه پلاسکو (نمک خوردن و نمک دان شکستن پاسخ داد.
" [quote=مجتبی_88;2350712]متاسفانه فلسطینی ها از حادثه پلاسکو خوشحال شدن که این نشان می ده شدیدا با ایران مشکل دارن و وهابی شدن . من چند سال پیش شنیده بودم فلسطینی ها در حال وهابی شدن هستن که متاسفانه اکثرا وهابی شدن . این نشان می ده از این به بعد نباید به این جماعت ناصبی دل سوزاند و هر بلایی سرشون... "

2 روز پيش

مجتبی_88 سرنگار جدیدی با عنوان دیگه دلتون به ناصبی های فلسطینی نسوزه همشون ناصبی شدن ساخت
" متاسفانه فلسطینی ها از حادثه پلاسکو خوشحال شدن که این نشان می ده شدیدا با ایران مشکل دارن و وهابی شدن . من چند سال پیش شنیده بودم فلسطینی ها در حال وهابی شدن هستن که متاسفانه اکثرا وهابی شدن . این نشان می ده از این به بعد نباید به این جماعت ناصبی دل سوزاند و هر بلایی سرشون بیاد حقشونه.
یکی از... "

2 روز پيش

مجتبی_88 سرنگار جدیدی با عنوان خوشحالی فلسطینی ها از حادثه پلاسکو (نمک خوردن و نمک دان شکستن ساخت
" متاسفانه فلسطینی ها از حادثه پلاسکو خوشحال شدن که این نشان می ده شدیدا با ایران مشکل دارن و وهابی شدن . من چند سال پیش شنیده بودم فلسطینی ها در حال وهابی شدن هستن که متاسفانه اکثرا وهابی شدن . این نشان می ده از این به بعد نباید به این جماعت ناصبی دل سوزاند و هر بلایی سرشون بیاد حقشونه.
یکی از نکات... "

2 روز پيش

عبدالعلی69 به سرنگار به نیت سلامتی وظهور وفرج صاحب العصر والزمان صلوات پاسخ داد.
" [CENTER][COLOR="Blue"]السلام علیک ایهاالصراط المستقیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم
لعن الله قاتلیک وظالمیک یا فاطمة الزهراء سلام الله
لَبيْكَ يٰا عَليْ
ان ربی علی صراط مستقیم
وعلی علیه السلام هو صراط المستقیم
السلام عليك يا اول مظلوم يااميرالمومنين ياعلي بن ابيطالب... "

2 روز پيش

عبدالعلی69 به سرنگار حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانيد پاسخ داد.
لَبيْكَ يٰا عَليْ
ان ربی علی صراط مستقیم

2 روز پيش

عبدالعلی69 به سرنگار یا علی پاسخ داد.
لَبيْكَ يٰا عَليْ
ان ربی علی صراط مستقیم

2 روز پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 02:02PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه