بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
ساز دهنی به سرنگار این روزا... پاسخ داد.
" این روزا پشت به کولر بگوزی باختی "

يك روز پيش

hame_854 به سرنگار به یه جایی از زندگی که رسیدی ، میفهمی ...... پاسخ داد.
" می فهمی خیلی از مرحله پرتی "

يك روز پيش

صبح سرنگار جدیدی با عنوان نقشۀ تحقیر آمیز سربرگ توئیتر «فدریکا موگرینی» به تجزیۀ ایران تلویح می‌کند ساخت
" فدریکا موگرینی ، که «آشناترین» و «نرم‌خو» ترین فرد متعامل با ایران از سوی بلوک غرب شناخته می‌شود به حدی که گروهی از نمایندگان ساده‌لوح مجلس شورای اسلامی با شوق و ذوقی وصف ناپذیر از او در ایران استقبال کردند و سلفی‌گرفتند، در صفحۀ خود طرحی گرافیکی منتشر کرده است که در آن اکثر کشورهای جهان و مرزهای آن‌ها منهای ایران و خاورمیانه، سر جای خودند.
https://twitter.com/FedericaMog

علیرغم واکنش‌ها، سخنگوی این شخص تصویر را (صرفا یک طرح هنری) دانسته است. معلوم نیست چرا انتزاع این اثر هنری تنها به (ایران و خاورمیانه) محدود شده است و مرزهای اروپا و آمریکا و سایر نقاط دنیا نسبتا سر جای خودشان هستند.

جالب این که علیرغم انتقادات و شبهات، فدریکا موگرینی حاضر به حذف این تصویر از سربرگ سایت خود نشده است و کماکان روی صفحۀ او باقی است!

این داستان کشوری است که با حسن‌ظن مفرط به قوای بارز استعمار و اشغالگری، روی خوش نشان می‌دهد و این‌گونه هیچ شأن و مرز و حرمتی برای خود باقی نمی‌گذارد. "

يك روز پيش

hame_854 به سرنگار شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟ پاسخ داد.
" گیر می دم "

يك روز پيش

hame_854 به سرنگار این روزا... پاسخ داد.
" این روزها امیر وفرشاد ووجیهه و... کم رنگ شدن "

2 روز پيش

hame_854 به سرنگار من ميگم................ تو ميگي....... پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط asalbanoo نوشته شده است نمايش نوشته
نه بابا چه مرفهی آب گرم فردوس؟؟؟؟ نشنیدم... فقط آب گرم محلات، سرعین و رینه رفتم
تو میگی....
بیا مشهد مجید بلده می بردت "

2 روز پيش

hame_854 به سرنگار الان یاد کی افتادی؟؟؟ پاسخ داد.
"
نقل قول:
واضح لطفا
نمی تونم لطفا "

2 روز پيش

hame_854 به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس دوست داشتن "

2 روز پيش

justbluem به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" من دوست دارم "

2 روز پيش

کنجکاو1 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
وَسِيقَ الَّذِينَ اتَّقَوْا رَبَّهُمْ إِلَى الْجَنَّةِ زُمَرًا حَتَّى إِذَا جَاءُوهَا وَفُتِحَتْ أَبْوَابُهَا وَقَالَ لَهُمْ خَزَنَتُهَا سَلَامٌ عَلَيْكُمْ طِبْتُمْ فَادْخُلُوهَا خَالِدِينَ ﴿۷۳﴾ زمر
و کسانی که از پروردگارشان پروا کردند گروه گروه به بهشت رانده می شوند، چون به آن رسند در حالی که درهایش از پیش گشوده شده است، نگهبانانش به آنان گویند: سلام بر شما، پاکیزه و نیکو شدید، پس وارد آن شوید که [در آن] جاودانه اید. (۷۳)
وَقَالُوا الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي صَدَقَنَا وَعْدَهُ وَأَوْرَثَنَا الْأَرْضَ نَتَبَوَّأُ مِنَ الْجَنَّةِ حَيْثُ نَشَاءُ فَنِعْمَ أَجْرُ الْعَامِلِينَ ﴿۷۴﴾
]می گویند: همه ستایش ها ویژه خداست که درباره ما به وعده اش وفا کرد، و زمین [بهشت] را به ما میراث داد که هر جای از بهشت را بخواهیم، جای خود قرار می دهیم. چه نیکوست پاداش عمل کنندگان. (۷۴)

اگر به آیه 74 سوره زمر توجه کنید زمینی را که خداوند به صالحان وعده دادند که به ارث می برند جای غیر از بهشت نیست که آنهم در آخرت است آیه به روشنی این را بیان می فرمایند .

اگر غیر از این است از قران نشان دهید
نقل قول:
وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ ﴿۱۰۵﴾
و در حقيقت در زبور پس از تورات نوشتيم كه زمين را بندگان شايسته ما به ارث خواهند برد (۱۰۵)

وَإِلَى مَدْيَنَ أَخَاهُمْ شُعَيْبًا قَالَ يَا قَوْمِ اعْبُدُوا اللَّهَ مَا لَكُمْ مِنْ إِلَهٍ غَيْرُهُ وَلَا تَنْقُصُوا الْمِكْيَالَ وَالْمِيزَانَ إِنِّي أَرَاكُمْ بِخَيْرٍ وَإِنِّي أَخَافُ عَلَيْكُمْ عَذَابَ يَوْمٍ مُحِيطٍ ﴿۸۴﴾
و به سوى [اهل] م دي ن برادرشان شعيب را [فرستاديم] گفت اى قوم من خدا را بپرستيد براى شما جز او معبودى نيست و پيمانه و ترازو را كم مكنيد به راستى شما را در نعمت مى ‏بينم و[لى] از عذاب روزى فراگير بر شما بيمناكم (۸۴)
وَيَا قَوْمِ أَوْفُوا الْمِكْيَالَ وَالْمِيزَانَ بِالْقِسْطِ وَلَا تَبْخَسُوا النَّاسَ أَشْيَاءَهُمْ وَلَا تَعْثَوْا فِي الْأَرْضِ مُفْسِدِينَ ﴿۸۵﴾
و اى قوم من پيمانه و ترازو را به داد تمام دهيد و حقوق مردم را كم مدهيد و در زمين به فساد سر برمداريد (۸۵)

بَقِيَّتُ اللَّهِ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ وَمَا أَنَا عَلَيْكُمْ بِحَفِيظٍ ﴿۸۶﴾ ا
گر مؤمن باشيد باقيمانده [حلال] خدا براى شما بهتر است و من بر شما نگاهبان نيستم (۸۶)

به این آیات توجه کنید آیا اگر احادیث وروایات نباشد می شود ظهور آخر زمان را که کسی می آید و دنیارا پراز عدل وداد می کند را فهمید ؟ "

2 روز پيش

bahman313 به سرنگار ۵۰۰ ژست برای عکاسی پرتره گروهی پاسخ داد.
" عالی بود "

2 روز پيش

Majid_ag به سرنگار یه فیلم میخوام بسازم که ... پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط justbluem نوشته شده است نمايش نوشته
یه نگا به تاپیکت بنداز ، خیالت راحت جاش اصلا خالی نیست
اون بنده خدا فقط زبون فارسی بلد نبود، اینجا یه مشت روانپریش دارن فیلمهای روانپریشانه ای میسازن که آلفرد هیچکاک خوشحال که زنده نیست!!! "

3 روز پيش

Majid_ag به سرنگار الان یاد کی افتادی؟؟؟ پاسخ داد.
"
نقل قول:
واضح لطفا
از این واضح تر بگه هممون با هم یاد مهرداد می افتیم!!! "

3 روز پيش

Majid_ag به سرنگار من ميگم................ تو ميگي....... پاسخ داد.
"
نقل قول:
نه بابا چه مرفهی آب گرم فردوس؟؟؟؟ نشنیدم... فقط آب گرم محلات، سرعین و رینه رفتم
تو میگی....
آب گرم فردوس یکی از بهترینها در درمان بیماریهای مفصلی هست. حتما برو.
تو میگی... "

3 روز پيش

Majid_ag به سرنگار خدايا..... پاسخ داد.
"
نقل قول:
خدایا این مجید چرا رئال به ماجرا نگاه نمیکنه؟ آخه تو اون حس کی بوی گوگرد استشمام میکنه؟؟؟
خدایا تو کدوم حس دقیقا؟؟
خدایا دقیق توضیح بده!!! "

3 روز پيش

Majid_ag به سرنگار این روزا... پاسخ داد.
"
نقل قول:
آره جا میشه تو حلقت
خوشگلی نیست ... میدونی چیه؟ یه تحقیق دو سه سال پیش رو این موضوع داشتم.... اینا شده نماد... البته بعضی احمقها فکر میکنن نماد خوشگلیه ولی نماد جبران کمبوده... نمیگم کمبو شخصیت نمیگم کمبود محبت... چون نتیجه چیزی فراتر از این حرفها بودکه این روزا نگی بهتره

باشه نمیگم!! "

3 روز پيش

asalbanoo به سرنگار شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟ پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط ساز دهنی نوشته شده است نمايش نوشته
ساراه که شوور کرد و یک هیچ از بقیشون جلوه

آخی "

3 روز پيش

asalbanoo به سرنگار این روزا... پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط Majid_ag نوشته شده است نمايش نوشته
این روزا نچرالت تو حلقم!!! نچرال آخه؟؟!!!!
چرا؟؟ کی گفته این چیزها خوشگله؟؟؟
این روزا کلا گند زدیم تو همه چی!!!!

آره جا میشه تو حلقت
خوشگلی نیست ... میدونی چیه؟ یه تحقیق دو سه سال پیش رو این موضوع داشتم.... اینا شده نماد... البته بعضی احمقها فکر میکنن نماد خوشگلیه ولی نماد جبران کمبوده... نمیگم کمبو شخصیت نمیگم کمبود محبت... چون نتیجه چیزی فراتر از این حرفها بودکه این روزا نگی بهتره "

3 روز پيش

asalbanoo به سرنگار اول جواب قبلی رو بده ...از بعدی بپرس..! پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط justbluem نوشته شده است نمايش نوشته
کمتر دقت کن ب هیکلش خوب
بعدی امیدی به ایران داره؟

نه یگه به فنا رفته... اگه هر کی بتونه باید بره
نفر بعدی آخرین سوتی که داده ؟ "

3 روز پيش

asalbanoo به سرنگار اول جواب قبلی رو بده ...از بعدی بپرس..! پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط Majid_ag نوشته شده است نمايش نوشته
فن تخصصی و بسیار زیبای "اشکل گربه!"

من کلا به این نتیجه رسیدم که ورزش دشمن سلامتیه!! ورزش نمیکنم کلا!!!

چرا آخر عمری رفتی سراغ ورزش رزمی؟؟

نکته: یعنی ....... تو اون سلیقت!!! هیکل نیکی میناژ با اون پت و پهنی کجاش میزونه آخه؟؟؟ بدم میاد از این شکل بدنها

اشکل گربه قدیمیه
همینجوری رفتم سراغش گفتم بی تجربه از دنیا نرم
آره نیکی میناژ پهنه ... گفتم که الان سایز 85 به بالا شده معیار..... سلیقه ها فرق کرده.... منم خودمم پهن دوست ندارم "

3 روز پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:09AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه