بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > جریان زندۀ تالارها

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

نمایش دیوارۀ مجیدماجد
مجیدماجد به سرنگار آیا حمله اعراب مسلمان به سایر کشورها مشروع بود ؟! پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
سلام...
ذات حمله مشروع نیست اما «مسلمان» شدن اون ملت‌ها موضوعی عینی و عقلی است و نمی‌تونید از زیر بارش فرار کنید
ممنون از لطف شما
من فقط به خود حمله فکر میکردم . در اینترنت هم تقریبا دوپهلو نوشته شده بود و بطور خلاصه گفته شده حضرت با بعضی وجوه حمله موافق و با برخی وجوه مخالف بوده که به نظرم این جواب دوپهلو و مبهم است .
من اولین بار در کانال تلگرامی آقای محمدحسین رجبی که تاریخدان هستند به این مطلب برخوردم و نتیجه گرفتم نخیر حمله مشروع نبود به یک دلیل ساده و آن نبود مجوز امام زمان وقت بوده است .
ایشان حتی گفته بودند یکی از دلایل مخالفت با حضرت علی علیه السلام این بوده که ایشان مخالف حمله و کشورگشایی بودند اما سرداران به طمع غنیمت(و من میگویم غارت) خواستار حمله به مناطق مختلف بودند !
چون به این نتیجه رسیدم که با توجه به فقدان مجوز امام زمان حمله غیر شرعی بوده و کشته شدگان هم احتمال زیاد شهید نیستند (بستگی به شناخت ایشان از حضرت علی علیه السلام دارد ) خواستم با نشان دادن این نظر به سایر مطلعین اگر اشتباه میکنم متوجه شوم "

2 هفته پيش

مجیدماجد سرنگار جدیدی با عنوان آیا حمله اعراب مسلمان به سایر کشورها مشروع بود ؟! ساخت
" سلام من مدتی پیش یک نظریه به فکرم رسید که چون حمله اعراب در زمان عمر به سایر کشورها بدون مجوز امام زمان وقت یعنی حضرت علی علیه السلام بوده پس براساس نظام فکری تشیع مطابقت با شرع ندارد !!!
آیا این نظریه از دیدگاه شما درست است ؟! "

3 هفته پيش

مجیدماجد سرنگار جدیدی با عنوان سئوال از کاربران گرامی خصوصا شیعه ساخت
" لطفا تفسیر این فرمایش حضرت علی علیه السلام در وصیتنامه ایشان را بفرمایید .
"«الله، الله فی القرآن، لایسبقکم بالعمل به غیرکم؛ [2] بترسید از خدا، بترسید از خدا درباره قرآن، مبادا دیگران در عمل به آن از شما پیشی گیرند!».
و اینکه آیا در این زمان ما در چنان وضعیتی هستیم یا نه ؟!و چرا بله یا چرا نه ؟! "

Thursday 22 February 2018

مجیدماجد سرنگار جدیدی با عنوان «راحت بخواب عثمان!» ساخت
" نوشته ای در خور تعمق و تدبر فقط امیدوارم پاسخ منطقی داشته باشد
"

Thursday 18 January 2018

مجیدماجد سرنگار جدیدی با عنوان سئوالی از کاربر باشگاه برتراند راسل و یا هر بیخدایی دیگر . ساخت
" در سرنگاری که جناب راسل ایجاد و جناب hosynهم پاسخ به نظر من خوبی دادند جناب راسل عبارتی دارند به این مضمون :
"آیا این کار درست است ؟ حیوان را با انسان یکی کنیم تا بخواهیم بگوییم صفت حیوانی در فلان انسان دیده شده است"
من از بیخدایان میپرسم آیا به نظر آنان که وجود خدا را قبول ندارند چه تفاوتی بین انسان و حیوان وجود دارد بعبارت دیگر چگونه میتوانند ثابت کنند که ارزش انسان از ارزش یک گربه بیشتر است ؟! "

Sunday 2 October 2016

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:52AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه