بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
عبدالعلی69 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
لَا يُحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلَّا مَنْ ظُلِمَ وَكَانَ اللَّهُ سَمِيعًا عَلِيمًا ﴿۱۴۸﴾
خداوند بانگ برداشتن به بدزبانى را دوست ندارد مگر [از] كسى كه بر او ستم رفته باشد و خدا شنواى داناست (۱۴۸)
لذا یک ملیاردم انچه لایقش هستی بهت میگم چون مَنْ ظُلِمَ اینحا ملیاردها ملیارد مسلمانی هست که شما بجرم شهادت به رسالت خاتم الانبیاء مشرک می دونید "

يك دقيقه پيش

"
نقل قول:
ااگه تو صیغه زاده نبودی دیگران را دشنانم نمی دادی البته از اون صیغه زاده های ساعتی
الان باباهات پیدا می شن از فرزند ناپاکشون دفاع می کنند زنا زاده تویی و اون کسی که این حرف ناپاکو به تو حرامزاده آموخته
از دوستان معذرت می خوام بخاطر اینکه جواب کسی رو دادم که درس اموخته مکتب دشنام و توهین است

نمی دونم مدیریت چرا فقط اخطار دادن به این ملعون فحاش و دیگر کاری نداشتند
نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
خدا لعنت کنه درغگو رو

سوال کن چه کرده که تو دشمن خدا ومحمد وآل محمد در اومدی

یا منافق هست دشمن محمد وال محمد یا ولد حیض یا زنازاده از این سه محاله خارج باشه باتفاق همه مسلمین واهل قبله

بیچاره بدبخت عصبانیت نداره تو وموش310وغانت هالک زنیم مابون و.....اگر دشمن خدا ومحمد وال محمد نیستی خوب جزء این سه دسته نیستی

واگر هستی دشمن خدا ومحمد وال محمد یقینا جزء این سه دسته هستی لذا از والده ات بپرس بگو من دشمن خدا ومحمد وال محمد هستم ببین مادرت چی میگه ............
واگه من هم دشمن خدا ومحمد وال محمد هستم صیغه که بسیار خوبه وحلال خداست

بنده هم مثل کسانی که تو این باشگاه وغیرباشگاه ، دشمن خدا ومحمد وال محمد هستند ازاون سه دسته هستیم بتوان n....................
لذا عصبانیت نداره ببین دشمن امیرالمومنین هستی یا نه

و اما مدیریت باشگاه باید مآبونین زنیم یهودی که ملیاردها مسلمان رو بجرم شهادت به رسالت خاتم مشرک می دانند وجود کثیف شون رو از باشگاه بیرون کنند

تمسخر ایات قران می کنید

انکار واضحات می کنید

معنای صلوات رو تحریف می کنید و.....................
"

5 دقيقه پيش

"
نقل قول:
هیچ حرف خودمو عوض نگردم بازهم می گویم برطبق فرموده خداوند وظیفه پیامبر فقط ابلاغ است آنهم بصورت آشکارا

اگر چنین نیست شما بگو منظور خداوند از این پیام چیست إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ

من چیزی از پیام خداوند را پف نکردم که خاموشش کنم فقط پیام خداوندرا بیان کردم
این ایات در قران مأبونین زنیم یهودی زاده مامور مزدور نیست

نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
یعنی وظیفه پیامبر، جنگ با کفار و تحقق بخشیدن خارجی اسلام و ایمان و توحید نیست؟:

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ جاهِدِ الْكُفَّارَ وَ الْمُنافِقينَ وَ اغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ بِئْسَ الْمَصيرُ (التوبة 73)

فَلا تُطِعِ الْكافِرينَ وَ جاهِدْهُمْ بِهِ جِهاداً كَبيراً (الفرقان 52)

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ حَرِّضِ الْمُؤْمِنينَ عَلَى الْقِتالِ إِنْ يَكُنْ مِنْكُمْ عِشْرُونَ صابِرُونَ يَغْلِبُوا مِائَتَيْنِ وَ إِنْ يَكُنْ مِنْكُمْ مِائَةٌ يَغْلِبُوا أَلْفاً مِنَ الَّذينَ كَفَرُوا بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا يَفْقَهُونَ (الأنفال 65)

وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّى لا تَكُونَ فِتْنَةٌ وَ يَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلَّهِ فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِما يَعْمَلُونَ بَصيرٌ (الأنفال 39)

آیا در این دو آیه، پنج وصف همگی یعنی ابلاغ؟:

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ إِنَّا أَرْسَلْناكَ شاهِداً وَ مُبَشِّراً وَ نَذيراً (45) وَ داعِياً إِلَى اللَّهِ بِإِذْنِهِ وَ سِراجاً مُنيراً (الأحزاب 46)
"

17 دقيقه پيش

کنجکاو1 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است نمايش نوشته
حالا دیدید حرف را عوض کردید، لا اقل ترجمه آیاتی که آوردم را بیاورید، دوست گرامی صد سال زحمت بکشید نمیتوانید بفهمید سراجا منیرا یعنی چه؟ چه برسد دارید تلاش میکنید آن را پف کنید خاموش شود.

هیچ حرف خودمو عوض نگردم بازهم می گویم برطبق فرموده خداوند وظیفه پیامبر فقط ابلاغ است آنهم بصورت آشکارا

اگر چنین نیست شما بگو منظور خداوند از این پیام چیست إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ

من چیزی از پیام خداوند را پف نکردم که خاموشش کنم فقط پیام خداوندرا بیان کردم "

44 دقيقه پيش

justbluem به سرنگار 2 خصوصیت نفر قبلیت رو بگو !!! پاسخ داد.
" مرحوم شده
یه تخته کم "

2 ساعت پيش

justbluem به سرنگار يكسال پيش در چنين روزي ... پاسخ داد.
" یک سال پیش در چنین روزی تو‌ همین اتوبوس نشسته بودم شاید یه صندلیه دیگه "

2 ساعت پيش

justbluem به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس اینکه خدا عالمه چه صحبتایی کجا شده یا چه توهماتی از کجا اومده کاش منم با خبر میشدم قبل از قضاوت "

2 ساعت پيش

hosyn به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
وظیفه پیامبر به عنوان نبی، با وظیفه پیامبر به عنوان رسول متفاوت است.
به نظر شما این دو آیه از قرآن هست یا نیست؟:

لَقَدْ جَاءَكُمْ رَسُولٌ مِّنْ أَنفُسِكُمْ عَزِيزٌ عَلَيْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِيصٌ عَلَيْكُم بِالْمُؤْمِنِينَ رَءُوفٌ رَّحِيمٌ(128) فَإِن تَوَلَّوْاْ فَقُلْ حَسْبىِ‏َ اللَّهُ لَا إِلَاهَ إِلَّا هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ(التوبة 129) "

2 ساعت پيش

"
نقل قول:
بله اگر در امر دنیا باشد که پیامبر خیلی وظایف دیگر هم دارد تهیه نیازهای زندگی همسران و فرزندان
و ظایف دیگر دنیوی
اما سخن بر سر رسالت است و وظیفه در چهارچوب شریعت تعریف شده و آن هم ابلاغ مبین است

به آیات توجه کنید

وَمَا يَنْطِقُ عَنِ الْهَوَى ﴿۳﴾
و از سر هوس سخن نمى‏ گويد (۳)
إِنْ هُوَ إِلَّا وَحْيٌ يُوحَى ﴿۴﴾
اين سخن بجز وحيى كه وحى مى ‏شود نيست (۴)

اگر به آیه توجه کنید می گویند پیامبر از سر هواسخن نمی گوید و این سخن وحی است

آیا منظور خداوند تمام سخنان پیامبر است در طول زندگی یا نه در امر شریعت و ابلاغ مبین است ؟

نمی توان گفت بجز ابلاغ کلام خداوند تمام سخنان پیامبر وحی الهی است چون در زندگی خیلی سخنان گفته اند که ربطی به وحی نداشته تازه برای بعضی از سخنان خداوند به پیامیر تذکر دادند
حالا دیدید حرف را عوض کردید، لا اقل ترجمه آیاتی که آوردم را بیاورید، دوست گرامی صد سال زحمت بکشید نمیتوانید بفهمید سراجا منیرا یعنی چه؟ چه برسد دارید تلاش میکنید آن را پف کنید خاموش شود. "

2 ساعت پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
وظیفه پیامبر به عنوان نبی، با وظیفه پیامبر به عنوان رسول متفاوت است. خدا خودش می فرماید :
ما علی الرسول الا البلاغ المبین

اما در مقام نبی، بعضی وظایف و خصوصیات دیگر به او تعلق می گیرد که برای نشر و گسترش قرآن لازم بود.

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ إِنَّا أَرْسَلْناكَ شاهِداً وَ مُبَشِّراً وَ نَذيراً (45) وَ داعِياً إِلَى اللَّهِ بِإِذْنِهِ وَ سِراجاً مُنيراً (الأحزاب 46)

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ جاهِدِ الْكُفَّارَ وَ الْمُنافِقينَ وَ اغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَ مَأْواهُمْ
جَهَنَّمُ وَ بِئْسَ الْمَصيرُ (التوبة 73)
بلی، و لذا پیامبر از حیث وسیله بودن، محل رجوع استغفار هم میشوند، پس تمام ترهات شماها در اینکه پیامبر ص من دون الله هستند باطل شد، چرا؟ چون یک جهت را میگیرید و همه جهات دیگر را غض نظر میکنید تا حرف خود را جا بیندازید.
. "

2 ساعت پيش

کنجکاو1 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
بـــــــــــــله! نمونه نقدش در همین چند پست قبل گذشت، برای اینکه من دون الله بودن پیامبر را جا بیندازید چنین گفتید:

قبلا حصر اضافی الا البلاغ را کامل برایتان توضیح دادم، ولی خوب رسم شما تکرار همان حرف قبلی است بدون اینکه جواب علمی بدهید، حالا در اینجا چندین آیه آوردم که پیامبر غیر از ابلاغ، وظیفه دیگر هم دارند:

اما شما چه جواب دادید؟ همان حرف خودتان را تکرار کردید به خیال اینکه مخاطب شما نمیفهمد چه شد:

یعنی اینقدر نمیفهمید که ابلاغ آیات قرآن با مدیریت و رهبری جهاد و رفع فتنه فرق دارد؟ میفهمید ولی جا باقی میگذارید بعدا دوباره تکرار کنید فقط وظیفه پیامبر طبق آیه قران ابلاغ است پس هر کار دیگری به او نسبت دهید من دون الله است!
بله اگر در امر دنیا باشد که پیامبر خیلی وظایف دیگر هم دارد تهیه نیازهای زندگی همسران و فرزندان
و ظایف دیگر دنیوی
اما سخن بر سر رسالت است و وظیفه در چهارچوب شریعت تعریف شده و آن هم ابلاغ مبین است

به آیات توجه کنید

وَمَا يَنْطِقُ عَنِ الْهَوَى ﴿۳﴾
و از سر هوس سخن نمى‏ گويد (۳)
إِنْ هُوَ إِلَّا وَحْيٌ يُوحَى ﴿۴﴾
اين سخن بجز وحيى كه وحى مى ‏شود نيست (۴)

اگر به آیه توجه کنید می گویند پیامبر از سر هواسخن نمی گوید و این سخن وحی است

آیا منظور خداوند تمام سخنان پیامبر است در طول زندگی یا نه در امر شریعت و ابلاغ مبین است ؟

نمی توان گفت بجز ابلاغ کلام خداوند تمام سخنان پیامبر وحی الهی است چون در زندگی خیلی سخنان گفته اند که ربطی به وحی نداشته تازه برای بعضی از سخنان خداوند به پیامیر تذکر دادند "

3 ساعت پيش

asad39 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
بـــــــــــــله! نمونه نقدش در همین چند پست قبل گذشت، برای اینکه من دون الله بودن پیامبر را جا بیندازید چنین گفتید:

قبلا حصر اضافی الا البلاغ را کامل برایتان توضیح دادم، ولی خوب رسم شما تکرار همان حرف قبلی است بدون اینکه جواب علمی بدهید، حالا در اینجا چندین آیه آوردم که پیامبر غیر از ابلاغ، وظیفه دیگر هم دارند:

اما شما چه جواب دادید؟ همان حرف خودتان را تکرار کردید به خیال اینکه مخاطب شما نمیفهمد چه شد:

یعنی اینقدر نمیفهمید که ابلاغ آیات قرآن با مدیریت و رهبری جهاد و رفع فتنه فرق دارد؟ میفهمید ولی جا باقی میگذارید بعدا دوباره تکرار کنید فقط وظیفه پیامبر طبق آیه قران ابلاغ است پس هر کار دیگری به او نسبت دهید من دون الله است!
وظیفه پیامبر به عنوان نبی، با وظیفه پیامبر به عنوان رسول متفاوت است. خدا خودش می فرماید :
ما علی الرسول الا البلاغ المبین

اما در مقام نبی، بعضی وظایف و خصوصیات دیگر به او تعلق می گیرد که برای نشر و گسترش قرآن لازم بود.

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ جاهِدِ الْكُفَّارَ وَ الْمُنافِقينَ وَ اغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَ مَأْواهُمْ
جَهَنَّمُ وَ بِئْسَ الْمَصيرُ (التوبة 73) "

3 ساعت پيش

"
نقل قول:
می شود بگویی چطور همه آیات قرآن را باهم بیاورم ؟
نقل قول:
برطبق فرموده خداوند وظیفه پیامبر فقط ابلاغ است

مَا عَلَى الرَّسُولِ إِلَّا الْبَلَاغُ وَاللَّهُ يَعْلَمُ مَا تُبْدُونَ وَمَا تَكْتُمُونَ ﴿۹۹﴾
وَإِنْ تُكَذِّبُوا فَقَدْ كَذَّبَ أُمَمٌ مِنْ قَبْلِكُمْ وَمَا عَلَى الرَّسُولِ إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ ﴿۱۸﴾
نقل قول:
یعنی وظیفه پیامبر، جنگ با کفار و تحقق بخشیدن خارجی اسلام و ایمان و توحید نیست؟:

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ جاهِدِ الْكُفَّارَ وَ الْمُنافِقينَ وَ اغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ بِئْسَ الْمَصيرُ (التوبة 73)

فَلا تُطِعِ الْكافِرينَ وَ جاهِدْهُمْ بِهِ جِهاداً كَبيراً (الفرقان 52)

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ حَرِّضِ الْمُؤْمِنينَ عَلَى الْقِتالِ إِنْ يَكُنْ مِنْكُمْ عِشْرُونَ صابِرُونَ يَغْلِبُوا مِائَتَيْنِ وَ إِنْ يَكُنْ مِنْكُمْ مِائَةٌ يَغْلِبُوا أَلْفاً مِنَ الَّذينَ كَفَرُوا بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا يَفْقَهُونَ (الأنفال 65)

وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّى لا تَكُونَ فِتْنَةٌ وَ يَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلَّهِ فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِما يَعْمَلُونَ بَصيرٌ (الأنفال 39)

آیا در این دو آیه، پنج وصف همگی یعنی ابلاغ؟:

.
نقل قول:
خوب این وظایف پیامبررا که به آن اشاره کردید از آیات قرآن است که پیامبر وظیفه ابلاغ آن را داشتند آیا استناد شما به آیات قرآن نبود ؟
یعنی اینقدر نمیفهمید که ابلاغ آیات قرآن با مدیریت و رهبری جهاد و رفع فتنه فرق دارد؟ میفهمید ولی جا باقی میگذارید بعدا دوباره تکرار کنید فقط وظیفه پیامبر طبق آیه قران ابلاغ است پس هر کار دیگری به او نسبت دهید من دون الله است! "

4 ساعت پيش

scholar به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" البته خوب وقتی هس چرا که نه. ولی خوب ببین هس؟ "

10 ساعت پيش

" حس اینکه شرم بر تو که هم میخوای از توبره بخوری هم از آخور "

10 ساعت پيش

justbluem به سرنگار کمی بیشتر از کیش بدانید پاسخ داد.
" از یجا بگو‌ پولمون برسه بریم "

11 ساعت پيش

justbluem به سرنگار بهش بگو پاسخ داد.
" بهش بگو زودتر بفهمه با خودش چند چنده "

11 ساعت پيش

justbluem به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس اینکه نمیفهمم چخبره "

11 ساعت پيش

justbluem به سرنگار خدا حافظ به همگی پاسخ داد.
" پط شانس ماس اطرافیامون اخلاقا گندشون تشدید پیدا میکنه "

11 ساعت پيش

" حسای قاطی که کمرنگن "

11 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:52AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه