بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
ناقد به سرنگار ترامپ برجام را پاره کرد! پاسخ داد.
" ماله کشی به شیوه کیهانی:

آقای روحانی برجام را سخت در آغوش کشیده و همه هستی‌اش را به برجام گره زده است.
‏اگر برجام آتش زده می‌شد، باید نظام فکر سوختن رئیس جمهور را هم می‌کرد و این، به هیچ وجه به صلاح کشور نبوده و نیست.
وقتی خروج از برجام با تداوم دولت فعلی جمع شدنی نیست،چاره‌ای جز تحمل این هر دو وجود ندارد...
*یاسر جبرائیلی "

28 دقيقه پيش

عبدالعلی69 به سرنگار مرز توحید وشرک و....... پاسخ داد.
"
پست159

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 همان کثافت آشغال غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست بی سواد مدعی پیامبری وهدایت مردم ایراننوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif

َ
اما مشرکان که به آن اشاره کردیم آنها شفیعانی برای خود انتخاب کردند که آنها را به خداوند نزدیک کنند یعنی خود باورنداشتند که ازمنظر خداوند دروغ است

hosyn
دوست گرامی، چرا تکرار؟ چرا آنچه حرف شما را رد میکند درز میگیرید؟ آیه شریفه را آوردم که (کاذب کفار) برای همین‌ها که میگویید به کار میبرد:

أَلا لِلَّهِ الدِّينُ الْخالِصُ وَ الَّذينَ اتَّخَذُوا مِنْ دُونِهِ أَوْلِياءَ ما نَعْبُدُهُمْ إِلاَّ لِيُقَرِّبُونا إِلَى اللَّهِ زُلْفى‏ إِنَّ اللَّهَ يَحْكُمُ بَيْنَهُمْ في‏ ما هُمْ فيهِ يَخْتَلِفُونَ إِنَّ اللَّهَ لا يَهْدي مَنْ هُوَ كاذِبٌ كَفَّارٌ (الزمر 3)

اگر انصاف در بحث دارید و نمیخواهید خوض باطل در آیات قرآن بکنید، یک کلمه جواب این سؤال ساده را بدهید: چه گناهی کردند کسانی که گمان میکنند این بتها شفیعان آنها نزد خدا هستند؟ و گمان میکنند پرستش بتها آنها را به خدا نزدیک میکند؟ تازه دین اسلام آمده و به آنها بگوید که در اشتباه هستند، چرا خدا آنها را هدایت نمیکند؟ اما قران میگوید چون دروغگوی کافر هستند خدا آنها را هدایت نمیکند؟ اگر دروغگوی سهوی هستند چرا قابل هدایت نباشند؟ اما اگر دروغگوی عمدی باشند خیلی واضح است که خداوند دروغگوی کافری که خودش میداند دروغ میگوید را هدایت نکند.

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1همان کثافت آشغال غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست بی سواد مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif

آیا مسیحیت از دروغ می گویند که عیسی خداست یا نه باوردارند که عیسی خداست؟

hosyn
واضح است خودشان هم میدانند که دروغ میگویند، یک بار میگویند مسیح همان خود خداست: قالوا ان الله هو المسیح بن مریم، و جالبتر در آیه بعدی میگویند: نحن ابناء الله، یعنی خودشان واقعا نمیدانند که پسر خدا نیستند؟ بار دیگر میگویند ثالث ثلاثة، بار دیگر میگویند: المسیح ابن الله، و آیه برای اینکه امثال شما آنها را تطهیر نکنید رمز قضیه را میفرماید:

وَ قالَتِ الْيَهُودُ عُزَيْرٌ ابْنُ اللَّهِ وَ قالَتِ النَّصارى‏ الْمَسيحُ ابْنُ اللَّهِ ذلِكَ قَوْلُهُمْ بِأَفْواهِهِمْ يُضاهِؤُنَ قَوْلَ الَّذينَ كَفَرُوا مِنْ قَبْلُ قاتَلَهُمُ اللَّهُ أَنَّى يُؤْفَكُونَ (التوبة 30)

ترجمه:
و یهود گفتند عزیر پسر خداست، و نصاری گفتند مسیح پسر خداست، این سخن آنها با دهانشان است، (یعنی دل آنها باور ندارد) شبیه سازی میکنند گفتار کافرین را که قبلا میگفتند، (کافرین میگفتند: خدا پسران و دختران دارد و بخصوص ملائکة را دختران خدا میدانستند، پس نصاری هم گفتند اگر قرار است خدا پسر و دختر داشته باشد پس به طریق اولی مسیح پسر خداست)، خداوند بکشد اینها را، به چه راه باطلی برده میشوند؟

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاوهمان کثافت آشغال غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست بی سواد مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران1 نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif

چرا از ده نفر بپرسم از خودشما می پرسم آیا مشرکین میدانستند آنها یی را که می پرستیدند شریک خداوند نیستند و هیچ گونه رابطه ای با خداوند ندارند وفقط به دروغ این کاربیهوده را انجام می دادند و می دانستند این انتخاب دروغی بیش نیست

و حتی فرزندان خودرا برای دروغی که خودساخته بودند قربانی می کردند

hosyn
بلی میدانستند، آیه را آوردم که خدا آنها را هدایت نمیکند که دروغگوی کفار هستند، چرا خدا کسی که به اشتباه افتاده را هدایت نکند؟ در شش آیه تکرار شده اگر از آنها بپرسی (لئن سألتهم) میگویند: الله (لیقولن الله) و لذا میفرماید: فانی یؤفکون؟ و وقتی گفته میشد پس چرا نمیآیید؟ جواب میدادند: حسبنا ما وجدنا علیه آبائنا، ببینید دقیقا جواب سربالا که میدانستند چه میگویند و چه میکنند، البته در هر گروهی مستضعفینی که هر چه شنیدند تکرار میکنند هستند، منظور ملأ قوم است که محاجّة میکردند نه زنان و بچه‌ها و رده آنها.
.
"

3 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار معنای تمسک به قرآن ، نفی سنت نیست پاسخ داد.
"
پست2405
نقل قول:
در اصل توسط ghanet غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست بی سواد مدعی پیامبری وهدایت مردم و............نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
اول دقت کن ببین چه نوشته ام: در قرآن صدها بار به حیات دنیا و آخرت اشاره شده، آنهم بدون اینکه برای فهم آن نیازی به تفسیر و توجیه باشد و مطلب کاملاً واضح و روشن است.
این بیان منکر وجود آیاتی درباره آخرت که نیاز به تفسیر و توضیح داشته باشند نیست، هست؟
آیات مذکور ممکن است وجود داشته باشند ولی مهم این است که صدها آیه بدون نیاز به تفسیر، حیات دنیا و آخرت را معرفی می کنند مثل عبارت: الحَيَاةِ الدُّنْيَا ۚ وَالْآخِرَةُ که از آن زندگی دنیوی و زندگی اخروی نتیجه می شود. آیا می توان آیه ای نیز پیدا کرد که به همین صراحت، حیات برزخی از آن نتیجه شده باشد؟ هرگز.

توفی از چه نظر؟

دوباره بیست سئوالی نپرس، منظورت را بنویس

hosyn
دوست گرامی، مصادره به مطلوب شنیدید؟ شما واژه الحیاة الآخرة را به نفع خود به طور کامل مصادره میکنید و میگویید اینکه برای من! ببین چقدر واضح است! حالا یک آیه مثل اینها برای من بیاور که دلالت بر برزخ بکند!

و حال آنکه چند بار عرض کردم همین واژه الحیاة الآخرة که شما میگویید صدها مورد آمده، چون عالم آخرت شامل برزخ هم هست، نصف این موارد برای برزخ است، اما شما با چشم‌بندی میخواهید همه را مصادره کنید! عالم آخرت یک طیف تشکیل میدهد، میفهمید این را دوست گرامی، یا محتاج تکرار است؟!

بلکه اساسا تا توفّي معلوم نشود، ریخت احاطه عالم آخرت که شامل برزخ هم هست معلوم نمیشود.

و توفّي معلوم نمیشود تا ما رابطه خداوند متعال را با ابعاد اربعة مشخص نکرده باشیم.

لذا این بیست سؤالی، استراتژی و چشم انداز بسیار واضح دارد، تاکید میکنم از این سؤالات ساده، میخواهیم رابطه خداوند متعال با ابعاد اربعة را از نظر قرآن کریم روشن کنیم.

ابتدا سراغ ابعاد مکانی طول و عرض و عمق میرویم، و «فاصله» را به عنوان محور سؤال مطرح میکنیم و میپرسیم:

سؤال: آیا خداوند بالای جو زمین است یا روی سطح زمین؟
"

3 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
میشه لطف کنید یه نقلی به اون مطلب من بزنید که مومنی را متهم به شرک کردم ؟
پست 333
نقل قول:
بله صحیح است این را میدانم که جناب حسین بیکار نیستند وقت خودرا برای مقابله باشرک و کفر امثال چون تویی هدر بدهد
http://www.iranclubs.org/forums/show...157496&page=23
"

5 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
قاحشه زاده مردیکه نفهم کره الاع تویی که هرچه از دهن نجست درمیاد میگی هرچقد دری بر ی گفتی حرفی نزدم مگه از قوانین این تالار نیست که دشنام ندی مگه مجبوری اون چیزی که هستی به دیگران نسبت میدی
ببین خدا به ما ملاک ومعیار داده

لکل قوم نکاح هر قومی نکاحی داره ولو با یه امضاء در دفتری باشه رابطه خارج از اون نامشوع هست

معیار اینه هرکس وجود مقدس امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام رو دوست داشت ازهر قوم وملیتی این حلال زاده هست ولو ارمنی باشه مسیحی باشه و..................
وهرکی دشمن اون وجود مقدس هست شبه ای نداشته باشه که یا حرام زاده هست یا ولد حیض یا منافق

از اینحرفها که نوشتی بنده خنده ام گرفت چون خودم ورگ ریشه ام رو میشناسم

وفحش ودشنام وناسزا هر لفطی نیست بله بعضا سزا هست وکم تر ازسزا

شما دشمن خدا پیامبر اکرم صلی الله علیه واله وسلم هستی که در مقاله دین مادری و............با صراحت نوشتی امی یعنی بی دین یادت هست جناب زنیم مابون الاغ یا نه یا برات بیارم

لذا اینها که من بهت میگم شما خیلی از اینها بدتر هستی

والا کلام خدا رو سخریه نمی گرفتی

برو گم شو یهودی بهائی ملحد
"

5 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار الان یاد کی افتادی؟؟؟ پاسخ داد.
" یاد همشون باهم [emoji1]

Sent from my SM-A305F using Tapatalk "

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار ذهنت کجاست ؟ پاسخ داد.
" یکم اونورتر [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار دوست دخترت چه شكليه؟ پاسخ داد.
" شبیه قوطی شماره ۲ [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار فواید سیگار کشیدن!!! پاسخ داد.
" باعث تولید مثل گلبول های سفید میشه [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار من واقعاً متأسفم... پاسخ داد.
" من واقعا متاسفم که سایم این مدت بالا سرتون نبود [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار من اعتراف می کنم ... پاسخ داد.
" اعتراف میکنم دلم برای تک تک دوست دخترای سابق و آیندم تنگ شده [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار یه مرغ دارم ... پاسخ داد.
" یه مرغ دارم عین سگ پاچه میگیره بی شعور [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار بدترین کارتو بنویس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاسخ داد.
" عمر شریفمو به بطالت گذروندم [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار آیا میدانید . . . !!؟؟ پاسخ داد.
" آیا میدانید من اگه نبودم آمریکا تا الان همتونو خورده بود پوستتونم نف کرده بود توو سطل آشغال [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار عید فطر مبارک باد... پاسخ داد.
" عید فطر پیشاپیش مبارک
ستاد روحیه دهی به روزه داران محترم (جز افشین و مقداد) [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار (((( ***کوچه مجردین بی غم ***)))) پاسخ داد.
" تف به روتون با تنها یادگار من چکار کردین
این پائین مائینا چه شکری میخورد این تاپیک [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار چوپان: اگر چوپان بودید چگونه رفتار می کردی؟ پاسخ داد.
" سُم تک تک گوسفندامو میبوسیدم [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار چه سازی رو دوست داری؟؟ پاسخ داد.
" سازِ مانِ ملل [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟ پاسخ داد.
" شیر شتر میدوشیم [emoji1]

6 ساعت پيش

f.chivaei به سرنگار اولین روزی که عضو باشگاه شدین چه حسی داشتین؟؟؟ پاسخ داد.
" حس سزارین بصورت طبیعی [emoji1]

6 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:25AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه