بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
asalbanoo به سرنگار این روزا... پاسخ داد.
" این روزا هر کی ساز خودشو میزنه "

35 دقيقه پيش

asalbanoo به سرنگار من ميگم................ تو ميگي....... پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط ساز دهنی نوشته شده است نمايش نوشته
چقدر از عمت در امور روزانه مایه میزاری ؟

بشدت حواله میدم
تو میگی.... "

36 دقيقه پيش

asalbanoo به سرنگار به یه جایی از زندگی که رسیدی ، میفهمی ...... پاسخ داد.
"
نقل قول:
میفهمی من هیشوخت ندیدم حاج زنبور عسل ، عسل درست کنه

حاجیشونه "

37 دقيقه پيش

asalbanoo به سرنگار خدايا..... پاسخ داد.
" خدایا امیر چرا تو پروفایلش تو خونش پرچم گذاشته؟ "

38 دقيقه پيش

عبدالعلی69 به سرنگار وإذا ذكر الذين من دونه إذا هم يستبشرون! پاسخ داد.
"
یا علی
"

يك ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار پیامبر دروغین وابلهان شقی طرفدارش پاسخ داد.
"
نقل قول:
آقا هر جا خواستین فحش بدین ما هستیم ، پولم نمیگیریم ازتون
اینجا دیگه فحش دادنش باشما به این شخص مدعی پیامبری "

يك ساعت پيش

ساز دهنی به سرنگار پیامبر دروغین وابلهان شقی طرفدارش پاسخ داد.
" آقا هر جا خواستین فحش بدین ما هستیم ، پولم نمیگیریم ازتون "

يك ساعت پيش

"
پست 893
نقل قول:
در اصل توسط asad38 نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
بنام خدا
خیلی جالبه. یکی که از غیرخدا تقاضای شفای بچه شو میکنه، کجاش با اللهم شروع میشود؟

hosyn
دوست گرامی، یک سؤال از شما دارم صادقانه جواب دهید:

آیا پیامبر خدا بودن با بی انصافی همراه میشود یا خیر؟ آخر طرف شما از همه چیز بدتر، آیا این مجوز فاصله گرفتن از انصاف میشود؟!

بنده از روز اول این تاپیک چند بار این حدیث را آورم و درخواست کردم جواب دهید و شما حتی یک حرف جواب ندادید! ای آقای بی انصاف اکنون میگویید کجای درخواست شفا با اللهم شروع میشود؟! خوب این روایتی که من بارها آوردم، هم درخواست شفای یک کور است، و هم حاجت خاص دیگر است، و هم با اللهم آغاز میشود، و هم با خطاب یا رسول الله برای حاجتش استشفاع میکند.

بنده نمیدانم شما چه پدر کشتگی با پیامبر اسلام دارید که چشم خود را بر این واضحات میبندید؟!

http://www.iranclubs.org/forums/show...24#post2174124

نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
۱- دوست گرامی، اگر این حرف شما صحیح باشد پس (تا آنجا که بعد از پانزده قرن به ما رسیده) اول مشرک، صحابی جلیل القدر پیامبر خدا عثمان بن حنیف است! و پس از او بزرگان محدثین و علمای اهل سنت و مسلمین که دست به دست، کار عثمان بن حنیف را به ما رساندند!

یکی از بزرگترین محدثین قرن سوم طبرانی است، کتابی دارد به نام: الدعاء! جالب نیست؟! کتابی برای نشر دعای مشرکانه! و آن هم از یک صحابی جلیل القدر! میگوید زمان خلافت عثمان بن عفان مردی حاجتی نزد خلیفه داشت و موفق نمیشد، و عثمان بن حنیف چیزی را که زمان رسول الله دیده بود به او هم تعلیم کرد! و اتفاقا حاجتش هم بزودی برآورده شد! در تعلیم او آمده: یا محمد انی اتوجه بک الی ربک! عجب شرکی؟! خطاب میکند به پیامبری که حاضر نیست و حرف او را نمیشنود!

الدعاء للطبراني (ص: 320)
1050 - حدثنا طاهر بن عيسى المقرئ المصري، ثنا أصبغ بن الفرج، ثنا ابن وهب، عن أبي سعيد المكي، عن شبيب بن سعيد، عن روح بن القاسم، عن أبي جعفر الخطمي، عن أبي أمامة بن سهل بن حنيف، عن عمه عثمان بن حنيف رضي الله عنه أن رجلا كان يختلف إلى عثمان بن عفان رضي الله عنه في حاجته وكان عثمان لا يلتفت إليه ولا ينظر في حاجته، فلقي ابن حنيف فشكا ذلك إليه، فقال له عثمان بن حنيف: ائت الميضأة فتوضأ، ثم ائت المسجد، فصل فيه ركعتين وقل: " اللهم إني أسألك وأتوجه إليك بنبينا نبي الرحمة: يا محمد إني أتوجه بك إلى ربك فيقضي لي حاجتي، وتذكر حاجتك " حتى أروح معك، فانطلق الرجل فصنع ما قال له، ثم أتى باب عثمان بن عفان رضي الله عنه فجاءه البواب حتى أخذ بيده فأدخله على عثمان بن عفان فأجلسه معه على الطنفسة فقال: حاجتك؟ فذكر حاجته وقضاها له، وقال له: ما فهمت حاجتك حتى كان الساعة، وقال له: ما كان لك من حاجة فسل، ثم إن الرجل خرج من عند عثمان فلقي عثمان بن حنيف فقال له جزاك الله خيرا ما كان ينظر إلي في حاجتي ولا يلتفت إلي حتى كلمته في، فقال عثمان بن حنيف: ما كلمته فيك، ولكني شهدت رسول الله صلى الله عليه وسلم أتاه ضرير فشكا إليه ذهاب بصره فقال له النبي صلى الله عليه وسلم: «أوتصبر؟» فقال: يا رسول الله إنه ليس لي قائد وقد شق علي [ص:321] فقال له النبي: «ائت الميضأة فتوضأ، ثم صل ركعتين، ثم ادع بهذه الدعوات» قال ابن حنيف: والله ما تفرقنا حتى دخل علينا الرجل كأنه لم يكن به ضرر قط قال الطبراني رحمه الله: خالف شعبة روح بن القاسم في إسناد هذا الحديث فرواه عن أبي جعفر الخطمي عن عمارة بن خزيمة بن ثابت عن عثمان بن حنيف رضي الله عنه

و این حدیث را کتب متعدد نقل کردند:

- المعجم الصغير للطبراني (1/ 306) - المعجم الكبير للطبراني (9/ 30) - معرفة الصحابة لأبي نعيم (4/ 1959) -‌ مشيخة يعقوب بن سفيان الفسوي (ص: 94) - مجمع الزوائد ومنبع الفوائد (2/ 279)

کتاب توسل البانی وهابی را ببینید که چگونه این حدیث او را زمین‌گیر کرده! در جایی میگوید مگر ما مقلد اجتهاد یک صحابی هستیم! نه آقای البانی! ما مقلد او نیستیم، ما از کار او و تلاش بزرگان محدثین برای ابقای کار او تا روز قیامت، کشف میکنیم شرک دانستن شما قلابی است! آیا اجتهاد در امر شرک که ظلمی بزرگتر از آن نیست؟! آیا شرک اجتهاد بردار است؟! اجتهاد در فروع دین است نه اصل اساس دین! (لم يكن فعله سنة يجب على المسلمين اتباعها، بل غايته ان يكون ذلك مما يسوغ فيه الاجتهاد، ومما تنازعت فيه الأمة) آیا جالب نیست تنازع امت اسلامیة در شرک!! آقای البانی عزیز! میفهمی چه میگویی؟!

.

.
"

يك ساعت پيش

" پست 892
نقل قول:
در اصل توسط نجیب نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
اگر پسران یعقوب نظرات پدرشان را میشناختند چرا دوباره از او درخواست استغفار کردند و شرک ورزیدند!
دلایل شما سفسطه ای کودکانه بیشتر نیست و آنقدر مضحک است که حتی ارزش اثبات خلافش را ندارد.

در ضمن موضوع عاقبت و آخرت میلیاردها انسان است چطور خدا و رسولش اینقدر سهل انگارانه از کنار موضوع میگذرند و حالا باید تو بیای تا برای ما شرک و یکتاپرستی رو معنا کنی!

جناب حسین من هم اهل بی ادبی نیستم اما وقتی به این شخص صفت احمق و نفهم و القاب دیگر داده میشود نباید ناراحت باشد چون این آدم عین این صفات است و توهینی در کار نیست.

hosyn
بلی برادر گرامی گاهی است که اختیار از دست باحث خارج میشود، خدا گواه است تا کنون من ده‌ها بار چندین سطر مطلب نوشتم و سپس حذف کردم چون دیدم فضای بحث وارد فاز دیگری میشود، و سلیقه من این است که در فضای مجازی طوری بحث شود که اگر یکی از طرفین بحث واقعا مستحق فحش است این فحش را ناظر ثالث بیطرف بدهد که صدر من اهله و وقع فی محله است!
http://www.iranclubs.org/forums/show...127640&page=60 "

2 ساعت پيش

ساز دهنی به سرنگار به یه جایی از زندگی که رسیدی ، میفهمی ...... پاسخ داد.
" میفهمی من هیشوخت ندیدم حاج زنبور عسل ، عسل درست کنه "

2 ساعت پيش

ساز دهنی به سرنگار من ميگم................ تو ميگي....... پاسخ داد.
" چقدر از عمت در امور روزانه مایه میزاری ؟ "

2 ساعت پيش

ساز دهنی به سرنگار اول جواب قبلی رو بده ...از بعدی بپرس..! پاسخ داد.
" خرید کردن بهترین تفریح جهانه
بعدی تو خونشون اضافیه ؟ "

2 ساعت پيش

ساز دهنی به سرنگار خدايا..... پاسخ داد.
" خدایا کار خانوممو تو بانک ملی درست کن "

2 ساعت پيش

ساز دهنی به سرنگار اي كاش.... پاسخ داد.
" ای کاش باشگاه رضایت نامه منو بده که برم یه باشگاه اروپایی "

2 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
ِ

فَإِنَّكَ لَا تُسْمِعُ الْمَوْتَى وَلَا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعَاءَ إِذَا وَلَّوْا مُدْبِرِينَ ﴿۵۲﴾
و در حقيقت تو مردگان را شنوا نمى‏ گردانى و اين دعوت را به كران آنگاه كه به ادبار پشت مى‏ گردانند نمى‏ توانى بشنوانى (۵۲)روم
وَ ما أَنْتَ بِهادِ الْعُمْيِ عَنْ ضَلالَتِهِمْ إِنْ تُسْمِعُ إِلاَّ مَنْ يُؤْمِنُ بِآياتِنا فَهُمْ مُسْلِمُونَ (53)الروم

یابن الدعی

آیه بعدی 53 حصر میکند و میگوید تو فقط میتوانی به مؤمنین چیزی اسماع کنی، آیا ابوجهل حرف حضرت را نمیشنید؟
"

3 ساعت پيش

" فَوَقاهُ اللَّهُ سَيِّئاتِ ما مَكَرُوا وَ حاقَ بِآلِ فِرْعَوْنَ سُوءُ الْعَذابِ (45)
النَّارُ يُعْرَضُونَ عَلَيْها غُدُوًّا وَ عَشِيًّا وَ يَوْمَ تَقُومُ السَّاعَةُ أَدْخِلُوا آلَ فِرْعَوْنَ أَشَدَّ الْعَذابِ (46)
"

3 ساعت پيش

"
ثُمَّ إِنَّكُمْ بَعْدَ ذلِكَ لَمَيِّتُونَ (15)
ثُمَّ إِنَّكُمْ يَوْمَ الْقِيامَةِ تُبْعَثُونَ (16)
"

3 ساعت پيش

"
حَتَّى إِذا جاءَ أَحَدَهُمُ الْمَوْتُ قالَ رَبِّ ارْجِعُونِ (99)
لَعَلِّي أَعْمَلُ صالِحاً فيما تَرَكْتُ كَلاَّ إِنَّها كَلِمَةٌ هُوَ قائِلُها وَ مِنْ وَرائِهِمْ بَرْزَخٌ إِلى‏ يَوْمِ يُبْعَثُونَ (100)

ملعونین اولاد بغایا ومعادن الابن منکر برزخ هستند وکافر به خدا وقران کریم وایات ان
http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?t=157383

3 ساعت پيش

"
قالَ يا أَيُّهَا الْمَلَؤُا أَيُّكُمْ يَأْتيني‏ بِعَرْشِها قَبْلَ أَنْ يَأْتُوني‏ مُسْلِمينَ (38)
قالَ عِفْريتٌ مِنَ الْجِنِّ أَنَا آتيكَ بِهِ قَبْلَ أَنْ تَقُومَ مِنْ مَقامِكَ وَ إِنِّي عَلَيْهِ لَقَوِيٌّ أَمينٌ (39)
قالَ الَّذي عِنْدَهُ عِلْمٌ مِنَ الْكِتابِ أَنَا آتيكَ بِهِ قَبْلَ أَنْ يَرْتَدَّ إِلَيْكَ طَرْفُكَ فَلَمَّا رَآهُ مُسْتَقِرًّا عِنْدَهُ قالَ هذا مِنْ فَضْلِ رَبِّي لِيَبْلُوَني‏ أَ أَشْكُرُ أَمْ أَكْفُرُ وَ مَنْ شَكَرَ فَإِنَّما يَشْكُرُ لِنَفْسِهِ وَ مَنْ كَفَرَ فَإِنَّ رَبِّي غَنِيٌّ كَريمٌ (40)سوره مبارکه نمل
آصف بن برخیا وصی حضرت سلیمان علیهما سلام الله که بهره ای از علم الکتاب داشت به یه چشم بهم زدن یا فوق سرعت نور تخت بلقیس را حاضر کرد از کجا می دونست تخت بلقیس کجاست ؟
بچه چن تا نقطه ای مزلف از کجا می دونست تخت کجاست ؟ وچطور تونست به یه چشم بهم زدن یا فوق سرعت نور تخت بلقیس را حاضر کنه؟
"

3 ساعت پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
ِنَّكَ لَا تُسْمِعُ الْمَوْتَى وَلَا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعَاءَ إِذَا وَلَّوْا مُدْبِرِينَ ﴿۸۰﴾
تو نمي‏تواني سخنت را به گوش مردگان برساني و نمي‏تواني كران را هنگامي كه روي بر مي‏گردانند و پشت مي‏كنند صدا كني! (۸۰)نمل

فَإِنَّكَ لَا تُسْمِعُ الْمَوْتَى وَلَا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعَاءَ إِذَا وَلَّوْا مُدْبِرِينَ ﴿۵۲﴾

و در حقيقت تو مردگان را شنوا نمى‏ گردانى و اين دعوت را به كران آنگاه كه به ادبار پشت مى‏ گردانند نمى‏ توانى بشنوانى (۵۲)روم
أَمْوَاتٌ غَيْرُ أَحْيَاءٍ وَمَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ ﴿۲۱﴾نحل
مردگانند نه زندگان و نمى‏ دانند كى برانگيخته خواهند شد (۲۱)
وَمَا يَسْتَوِي الْأَحْيَاءُ وَلَا الْأَمْوَاتُ إِنَّ اللَّهَ يُسْمِعُ مَنْ يَشَاءُ وَمَا أَنْتَ بِمُسْمِعٍ مَنْ فِي الْقُبُورِ ﴿۲۲﴾
و زندگان و مردگان يكسان نيستند خداست كه هر كه را بخواهد شنوا مى‏ گرداند و تو كسانى را كه در گورهايند نمى‏ توانى شنوا سازى (۲۲)فاطر
إِنْ أَنْتَ إِلَّا نَذِيرٌ ﴿۲۳﴾
تو جز هشداردهنده‏ اى [بيش] نيستى (۲۳)
اگربه آیات بالا توجه کنید خداوند به روشنی می فرمایند که مردگان توان شنیدن ندارند .
آیا غیراز این است ؟
آیا قران کریم خداست ؟
جواب بده "

9 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:50AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه