بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
کنجکاو1 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته

[CENTER]
خوب طوری نیست وقتی در یک بحث هیچ جواب نداری یه جیز تازه مطرح کن ومزخرف بنویس وتفسیر برای و........
بچه مزلف چن تا نقطه ای این ایات برای بت پرستان هست این اولا [/]

پس فکر کردی منظور خداپرستان است ؟

خب مشخص است که منظور بت پرستان است .

نقل قول:
ثانیا "
يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَوَلَّوْا قَوْماً غَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ قَدْ يَئِسُوا مِنَ الْآخِرَةِ كَما يَئِسَ الْكُفَّارُ مِنْ أَصْحابِ الْقُبُورِ (13)
سوره مبارکه ممتحنه

آیه که آوردی چی می خواهد بگوید ؟ "

3 ساعت پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
خوبه که نگفتی معنی اشتباه است .

اگر به آیه توجه کنی آیه می گویدااز ميان آنان كسانى‏ اند كه آن را دريابند یعنی همه آنها توانایی این کارا ندارند

وَإِذَا جَاءَهُمْ أَمْرٌ مِنَ الْأَمْنِ أَوِ الْخَوْفِ أَذَاعُوا بِهِ وَلَوْ رَدُّوهُ إِلَى الرَّسُولِ وَإِلَى أُولِي الْأَمْرِ مِنْهُمْ لَعَلِمَهُ الَّذِينَ يَسْتَنْبِطُونَهُ مِنْهُمْ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَتُهُ لَاتَّبَعْتُمُ الشَّيْطَانَ إِلَّا قَلِيلًا ﴿۸۳﴾
و چون خبرى [حاكى] از ايمنى يا وحشت به آنان برسد انتشارش دهند و اگر آن را به پيامبر و اولياى امر خود ارجاع كنند قطعا از ميان آنان كسانى‏ اند كه [مى‏ توانند درست و نادرست] آن را دريابند و اگر فضل خدا و رحمت او بر شما نبود مسلما جز [شمار] اندكى از شيطان پيروى میکرديد (۸۳)ترجمه فولادوند
نقل قول:
خوب (ازآنان)
خوب بعدش؟
مثل اینکه به مطالب توجه نمی کنی یا شاید نمی نوانی بفهمی ؟

اگر توجه کرده باشی گفتم
نقل قول:
از ميان آنان كسانى‏ اند كه آن را دريابند یعنی همه آنها توانایی این کارا ندارند

خب وقتی می گوئیی منظور ائمه هستند این یعنی اینکه ازمیان آنها می توانند صحت خبررا بفهمند نه همه آنها
فهمیدی یا نه ؟ "

3 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
من که ترجمه منهم را آوردم (ازآنان) شما نخواستی ببینید
خوب (ازآنان)
خوب بعدش؟ "

4 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ لَا يَخْلُقُونَ شَيْئًا وَهُمْ يُخْلَقُونَ ﴿۲۰﴾
و كسانى را كه جز خدا مى‏ خوانند چيزى نمى ‏آفرينند در حالى كه خود آفريده مى شوند (۲۰)نحل

أَمْوَاتٌ غَيْرُ أَحْيَاءٍ وَمَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ ﴿۲۱﴾

مردگانند نه زندگان و نمى‏ دانند كى برانگيخته خواهند شد (۲۱)

وَالَّذِينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَكُمْ وَلَا أَنْفُسَهُمْ يَنْصُرُونَ ﴿۱۹۷﴾[/COLOR]اعراف
و كسانى را كه به جاى او مى‏ خوانيد نمى‏ توانند شما را يارى كنند و نه خويشتن را يارى دهند (۱۹۷)[/SIZE]

بطوری که ملاحظه فرمودید خداوند خیلی واضح می گویند : آن کسانی را که به قصدرازونیاز صدامی زنند همگی مرده اند وزنده نیستند حتی نمی دانند قیامتشان چه وقت فرامی رسد آیا مردمی که صبح و شب می خوانند این آیات به گوششان خورده است یا پیامش را متوجه خواهند شد ؟

درست است که این آیات نیازی به توضیح و تفسیر ندارد . ولی شیاطین به کارخود واردند . به عمله و خدمه خود ابلاغ می کنند تا به مردم بگویند این آیه درمذمت درخواست ازمردگان صحبت می کند . شهدا که مرده نیستند مگر نشنیده اید شهدا زنده اند ودرنزد پروردگارشان روزی داده می شوند ؟

اگر چنین است پس مردم چه کسانی را صدا می زنند ؟
به ما گفته اند آنهایی را که می خوانیم شهید شده اند و شهدا زنده هستند .

پس مرده های مدنظر آیه که مردم صبح و شب آنهارا صدا می زنند چه کسایی هستند ؟

خوب طوری نیست وقتی در یک بحث هیچ جواب نداری یه جیز تازه مطرح کن ومزخرف بنویس وتفسیر برای و........
بچه مزلف چن تا نقطه ای این ایات برای بت پرستان هست این اولا

ثانیا "
يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَوَلَّوْا قَوْماً غَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ قَدْ يَئِسُوا مِنَ الْآخِرَةِ كَما يَئِسَ الْكُفَّارُ مِنْ أَصْحابِ الْقُبُورِ (13)
سوره مبارکه ممتحنه

"

4 ساعت پيش

" وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ لَا يَخْلُقُونَ شَيْئًا وَهُمْ يُخْلَقُونَ ﴿۲۰﴾
و كسانى را كه جز خدا مى‏ خوانند چيزى نمى ‏آفرينند در حالى كه خود آفريده مى شوند (۲۰)نحل

أَمْوَاتٌ غَيْرُ أَحْيَاءٍ وَمَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ ﴿۲۱﴾

مردگانند نه زندگان و نمى‏ دانند كى برانگيخته خواهند شد (۲۱)

وَالَّذِينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَكُمْ وَلَا أَنْفُسَهُمْ يَنْصُرُونَ ﴿۱۹۷﴾[/COLOR]اعراف
و كسانى را كه به جاى او مى‏ خوانيد نمى‏ توانند شما را يارى كنند و نه خويشتن را يارى دهند (۱۹۷)[/SIZE]

بطوری که ملاحظه فرمودید خداوند خیلی واضح می گویند : آن کسانی را که به قصدرازونیاز صدامی زنند همگی مرده اند وزنده نیستند حتی نمی دانند قیامتشان چه وقت فرامی رسد آیا مردمی که صبح و شب می خوانند این آیات به گوششان خورده است یا پیامش را متوجه خواهند شد ؟

درست است که این آیات نیازی به توضیح و تفسیر ندارد . ولی شیاطین به کارخود واردند . به عمله و خدمه خود ابلاغ می کنند تا به مردم بگویند این آیه درمذمت درخواست ازمردگان صحبت می کند . شهدا که مرده نیستند مگر نشنیده اید شهدا زنده اند ودرنزد پروردگارشان روزی داده می شوند ؟

اگر چنین است پس مردم چه کسانی را صدا می زنند ؟
به ما گفته اند آنهایی را که می خوانیم شهید شده اند و شهدا زنده هستند .

پس مرده های مدنظر آیه که مردم صبح و شب آنهارا صدا می زنند چه کسایی هستند ؟ "

5 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار اولین سلام... پاسخ داد.
" منم عوض جدیدم "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار از نظر شما دوست خوب کیه؟ پاسخ داد.
" دوستی که مشقاتو بنویسه :دی "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار الان یاد کی افتادی؟؟؟ پاسخ داد.
" هرچی تاپیک قدیمی بالا میارم، رد علی شادو توش هس :دی "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار خدا حافظ به همگی پاسخ داد.
" عهههه ناصر جمالی "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار آخرین کتابی که خوندی چی بوده؟ پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط صحرا نوشته شده است نمايش نوشته
رامونا جون
رامونا رو کامل کردی؟ "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار اگه نامرئى ميشدين چی کار می کردین؟؟؟؟؟ پاسخ داد.
" از اسرار ملت آگاه می شدم "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار 20سوالی پاسخ داد.
" نه
البته خب به تعریف وسیله بستگی داره :|
اما چیزی که عموما بهش میگیم وسیله نیست! "

8 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار آزمایش انتقال پاسخ داد.
" ممنون "

8 ساعت پيش

پشتیبانی باشگاه به سرنگار آزمایش انتقال پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط نگارینا نوشته شده است نمايش نوشته
وقتی «نوشته های جدید» رو می زنم، چنین می شه:
سلام

با تشکر از گزارش مشکل، باطلاع می رساند که این موضوع بررسی و رفع شد. "

8 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار غدیر ابلاغ واعلان ولایت نه شروع ولایت ولی الله الأعظم پاسخ داد.
"

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

یا علی
بصائر الدرجات في فضائل آل محمد صلى الله عليهم ؛ ج‏1 ؛ ص72
جزء2
8 باب ما خص الله به الأئمة من آل محمد ص من ولاية الأنبياء لهم في الميثاق و غيره و ما أعلموا من ذلك‏
1- حَدَّثَنَا يَعْقُوبُ بْنُ يَزِيدَ عَنِ الْحَسَنِ بْنِ مَحْبُوبٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ الْفُضَيْلِ
عَنْ أَبِي الْحَسَنِ قَالَ: وَلَايَةُ عَلِيٍّ مَكْتُوبٌ‏ «3» فِي جَمِيعِ صُحُفِ الْأَنْبِيَاءِ (صلوات الله علیهم اجمعین )وَ لَنْ يَبْعَثَ اللَّهُ نَبِيّاً إِلَّا بِنُبُوَّةِ مُحَمَّدٍ وَ وَلَايَةِ وَصِيِّهِ عَلِيٍّ

ولایت علی نوشته شده واجب شده در صحف تمامی انبیاء الهی صلوات الله علیهم اجمعین ومحال است نبی ای مبعوث شود الا بنبوت مُحَمَّدٍ وبولایت وصیش عَلِيٍّ

https://iranclubs.org/forums/showthread.php?t=157198

"

14 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار أيها الرسول بلغ ما أنزل إليك من ربك ان عليا مولى المؤمنين وإن لم تفعل فما بلغت رسالته والله يعصمك من الناس. پاسخ داد.
"

یا علی
جزء2
8 باب ما خص الله به الأئمة من آل محمد ص من ولاية الأنبياء لهم في الميثاق و غيره و ما أعلموا من ذلك‏
1- حَدَّثَنَا يَعْقُوبُ بْنُ يَزِيدَ عَنِ الْحَسَنِ بْنِ مَحْبُوبٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ الْفُضَيْلِ
عَنْ أَبِي الْحَسَنِ قَالَ: وَلَايَةُ عَلِيٍّ مَكْتُوبٌ‏ «3» فِي جَمِيعِ صُحُفِ الْأَنْبِيَاءِ (صلوات الله علیهم اجمعین )وَ لَنْ يَبْعَثَ اللَّهُ نَبِيّاً إِلَّا بِنُبُوَّةِ مُحَمَّدٍ وَ وَلَايَةِ وَصِيِّهِ عَلِيٍّ

ولایت علی نوشته شده واجب شده در صحف تمامی انبیاء الهی صلوات الله علیهم اجمعین ومحال است نبی ای مبعوث شود الا بنبوت مُحَمَّدٍ وبولایت وصیش عَلِيٍّ

"

14 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار غدیر ؛بهشتیان رو به بهشت برد ، وجهنمیان رو به جهنم پاسخ داد.
"
نقل قول:
وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنينَ وَ لا يَزيدُ الظَّالِمينَ إِلاَّ خَساراً

(82)سوره مبارکه إسراء (بنی اسرائیل )
وَ يَا مَنْ‏ هُوَ أُمِّ الْكِتابِ لَدَيْنا لَعَلِيٌّ حَكيمٌ

یا علی
جزء2

"

14 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار یا علی پاسخ داد.
"

یا علی
جزء2

"

14 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار به نیت سلامتی وظهور وفرج صاحب العصر والزمان صلوات پاسخ داد.
"

یا علی
جزء2

"

14 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار بعثت تمامی انبیای الهی بر ولایت سید الانبیاء وسید الاوصیا صوات الله علیهما والهما پاسخ داد.
"
یا علی

جزء2

"

14 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:30PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه