بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه دانش و فناوری

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : رایانه ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
پشتیبانی باشگاه
Sunday 17 July 2016
بوسيله میرزا عبدالزکی انتقال به آخرين گفتگو
1 1,477
 
 
sisili
6 روز پيش
بوسيله sisili انتقال به آخرين گفتگو
0 98
Post
sisili
Wednesday 12 July 2017
بوسيله sisili انتقال به آخرين گفتگو
0 484
 
sisili
Wednesday 21 June 2017
بوسيله sisili انتقال به آخرين گفتگو
0 301
 
fnazari
Wednesday 24 May 2017
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 467
 
fnazari
Wednesday 24 May 2017
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 171
 
fnazari
Wednesday 24 May 2017
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 173
 
jeyloon
Wednesday 17 May 2017
بوسيله jeyloon انتقال به آخرين گفتگو
0 222
 
balavipourali
Tuesday 4 April 2017
بوسيله sabtenam انتقال به آخرين گفتگو
3 1,671
Arrow
yasser_proe
Monday 6 March 2017
بوسيله hssk انتقال به آخرين گفتگو
3 2,630
 
sitecode
Sunday 22 January 2017
بوسيله meysam99 انتقال به آخرين گفتگو
2 1,432
 
shopintex
Thursday 17 November 2016
بوسيله shopintex انتقال به آخرين گفتگو
0 1,117
 
parsaw
Wednesday 9 November 2016
بوسيله parsaw انتقال به آخرين گفتگو
0 566
 
listmashaghel
Saturday 5 November 2016
بوسيله listmashaghel انتقال به آخرين گفتگو
0 704
 
fnazari
Saturday 29 October 2016
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 890
 
ارزيابي گفتگو: 3 نظر , متوسط 4.33. شقايق افشار
Monday 24 October 2016
بوسيله ساز دهنی انتقال به آخرين گفتگو
458 36,194
 
fnazari
Sunday 16 October 2016
بوسيله fnazari انتقال به آخرين گفتگو
0 798
 
baharehh
Thursday 29 September 2016
بوسيله nazi00437 انتقال به آخرين گفتگو
5 1,505
 
طراحی سایت
Saturday 24 September 2016
بوسيله saharhg انتقال به آخرين گفتگو
3 1,531
 
limotorsh1
Thursday 22 September 2016
بوسيله سئوفاکس انتقال به آخرين گفتگو
2 1,013
 
portal
Friday 16 September 2016
بوسيله younes02 انتقال به آخرين گفتگو
1 883
 
balavipourali
Wednesday 24 August 2016
بوسيله siavash82ir انتقال به آخرين گفتگو
2 747
Post
shabi8
Monday 8 August 2016
بوسيله shabi8 انتقال به آخرين گفتگو
0 741
 
portal
Monday 8 August 2016
بوسيله portal انتقال به آخرين گفتگو
0 604
 
anahitaparsa
Wednesday 3 August 2016
بوسيله anahitaparsa انتقال به آخرين گفتگو
0 785
Post
shabi8
Tuesday 26 July 2016
بوسيله shabi8 انتقال به آخرين گفتگو
0 916
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 1 تا 25 از جمع 2117 گفتگو 2 (0 عضو و 2 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 07:10PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند