بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه دانش و فناوری

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : خودرو ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
امـين
Friday 20 June 2008
بوسيله امـين انتقال به آخرين گفتگو
1 1,016
Post
3Reza
Sunday 22 June 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
7 2,026
Lightbulb
3Reza
Monday 23 June 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
3 2,144
Post
3Reza
Tuesday 24 June 2008
بوسيله Teshneh انتقال به آخرين گفتگو
2 1,816
Lightbulb
3Reza
Thursday 26 June 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
3 1,856
Lightbulb
3Reza
Friday 27 June 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
1 1,546
Exclamation
3Reza
Friday 27 June 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
0 3,155
Arrow
3Reza
Saturday 28 June 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
0 1,595
 
ghadem
Sunday 29 June 2008
بوسيله ghadem انتقال به آخرين گفتگو
3 2,737
 
ghadem
Sunday 29 June 2008
بوسيله ghadem انتقال به آخرين گفتگو
0 1,851
Exclamation
3Reza
Sunday 29 June 2008
بوسيله Teshneh انتقال به آخرين گفتگو
5 1,376
Exclamation
3Reza
Tuesday 1 July 2008
بوسيله مهيسا انتقال به آخرين گفتگو
2 1,528
Arrow
3Reza
Wednesday 2 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
7 1,605
Arrow
3Reza
Wednesday 2 July 2008
بوسيله MSR انتقال به آخرين گفتگو
1 1,982
Arrow
3Reza
Saturday 5 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
1 3,609
Cool
3Reza
Sunday 6 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
0 1,755
Arrow
3Reza
Monday 7 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
0 1,443
Talking
3Reza
Tuesday 8 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
0 2,273
Arrow
3Reza
Friday 11 July 2008
بوسيله MSR انتقال به آخرين گفتگو
1 1,310
Arrow
3Reza
Sunday 13 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
4 1,562
Thumbs up
3Reza
Sunday 13 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
6 1,923
Exclamation
3Reza
Monday 14 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
3 2,066
Thumbs down
3Reza
Tuesday 15 July 2008
بوسيله 3Reza انتقال به آخرين گفتگو
1 1,236
Exclamation
3Reza
Thursday 17 July 2008
بوسيله Majid_ag انتقال به آخرين گفتگو
3 1,356
Arrow
3Reza
Friday 18 July 2008
بوسيله Majid_ag انتقال به آخرين گفتگو
12 1,475
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 1 تا 25 از جمع 329 گفتگو 1 (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:48AM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند