بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه ادبي-هنري

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : سينما و تئاتر ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
sedayetehran
Tuesday 16 September 2014
بوسيله sedayetehran انتقال به آخرين گفتگو
0 1,598
 
sedayetehran
Monday 15 September 2014
بوسيله sedayetehran انتقال به آخرين گفتگو
0 1,155
 
sedayetehran
Sunday 14 September 2014
بوسيله sedayetehran انتقال به آخرين گفتگو
0 942
 
mortezakabiri
Sunday 14 September 2014
بوسيله mortezakabiri انتقال به آخرين گفتگو
0 1,022
 
mortezakabiri
Sunday 14 September 2014
بوسيله mortezakabiri انتقال به آخرين گفتگو
0 592
 
Millan
Wednesday 10 September 2014
بوسيله Millan انتقال به آخرين گفتگو
0 1,023
 
RAHA ASIRI
Wednesday 10 September 2014
بوسيله RAHA ASIRI انتقال به آخرين گفتگو
0 467
 
صبح
Saturday 6 September 2014
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
1 569
 
mortezakabiri
Monday 1 September 2014
بوسيله mortezakabiri انتقال به آخرين گفتگو
0 487
Unhappy
mr.meysam
Friday 29 August 2014
بوسيله mr.meysam انتقال به آخرين گفتگو
0 436
 
صبح
Wednesday 27 August 2014
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 497
 
mortezakabiri
Sunday 24 August 2014
بوسيله mortezakabiri انتقال به آخرين گفتگو
0 409
Arrow
A+CH
Sunday 27 July 2014
بوسيله MSR انتقال به آخرين گفتگو
19 1,240
 
asalbanoo
Wednesday 2 July 2014
بوسيله saye.m انتقال به آخرين گفتگو
2 915
 
غريبه
Wednesday 2 July 2014
بوسيله saye.m انتقال به آخرين گفتگو
2 1,296
 
وحيد
Wednesday 2 July 2014
بوسيله saye.m انتقال به آخرين گفتگو
5 1,201
 
افشین A
Sunday 29 June 2014
بوسيله افشین A انتقال به آخرين گفتگو
0 635
 
RAHA ASIRI
Thursday 26 June 2014
بوسيله khalerize انتقال به آخرين گفتگو
147 13,979
 
Millan
Friday 20 June 2014
بوسيله Millan انتقال به آخرين گفتگو
0 1,298
 
asalbanoo
Wednesday 4 June 2014
بوسيله Team Sar Dadbin انتقال به آخرين گفتگو
11 1,250
 
افشین A
Saturday 24 May 2014
بوسيله افشین A انتقال به آخرين گفتگو
0 448
 
صبح
Wednesday 21 May 2014
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 388
 
میرزا عبدالزکی
Saturday 17 May 2014
بوسيله آتنا(فاطمه021) انتقال به آخرين گفتگو
5 552
 
mosafer8
Thursday 15 May 2014
بوسيله STAR.1 انتقال به آخرين گفتگو
21 1,108
 
mosafer8
Monday 5 May 2014
بوسيله mosafer8 انتقال به آخرين گفتگو
0 373
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 26 تا 50 از جمع 652 گفتگو 1 (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:24PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند