بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه ادبي-هنري

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : سينما و تئاتر ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
pippo
Monday 26 March 2007
بوسيله pippo انتقال به آخرين گفتگو
0 982
 
عادل
Tuesday 3 April 2007
بوسيله عادل انتقال به آخرين گفتگو
0 813
 
dancer_in_dark
Wednesday 16 May 2007
بوسيله يحيي انتقال به آخرين گفتگو
3 1,266
 
هستي
Friday 1 June 2007
بوسيله هستي انتقال به آخرين گفتگو
34 3,319
 
Teshneh
Saturday 16 June 2007
بوسيله A+CH انتقال به آخرين گفتگو
4 4,609
 
صبح
Thursday 21 June 2007
بوسيله kiamehr انتقال به آخرين گفتگو
1 831
Lightbulb
FARSHID_65
Thursday 26 July 2007
بوسيله FARSHID_65 انتقال به آخرين گفتگو
1 876
Smile
دره صوف
Sunday 5 August 2007
بوسيله دره صوف انتقال به آخرين گفتگو
0 1,019
 
aaghab
Tuesday 7 August 2007
بوسيله aaghab انتقال به آخرين گفتگو
0 865
 
MSR
Friday 31 August 2007
بوسيله MSR انتقال به آخرين گفتگو
0 1,109
 
MSR
Sunday 2 September 2007
بوسيله MSR انتقال به آخرين گفتگو
0 1,240
 
jigsaw
Monday 17 September 2007
بوسيله jigsaw انتقال به آخرين گفتگو
2 815
 
Ronin
Tuesday 25 September 2007
بوسيله Ronin انتقال به آخرين گفتگو
10 1,275
Exclamation
مجتبی مجتبی
Friday 28 September 2007
بوسيله مجتبی مجتبی انتقال به آخرين گفتگو
0 888
 
mohamadd
Friday 28 September 2007
بوسيله mohamadd انتقال به آخرين گفتگو
1 1,732
 
صبح
Thursday 4 October 2007
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 876
Post
من و خدایم
Thursday 4 October 2007
بوسيله من و خدایم انتقال به آخرين گفتگو
0 1,556
Post
A+CH
Sunday 7 October 2007
بوسيله حرمان انتقال به آخرين گفتگو
6 1,146
 
صبح
Sunday 7 October 2007
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
5 703
 
صبح
Sunday 14 October 2007
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 1,289
 
صبح
Monday 15 October 2007
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 712
 
صبح
Tuesday 23 October 2007
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 851
 
صبح
Tuesday 23 October 2007
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
1 3,053
 
صبح
Tuesday 23 October 2007
بوسيله حوا انتقال به آخرين گفتگو
1 857
 
حوا
Wednesday 24 October 2007
بوسيله حوا انتقال به آخرين گفتگو
0 785
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 51 تا 75 از جمع 652 گفتگو 1 (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 02:37PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند