بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه ادبي-هنري

نکات

ارسال گفتگوي جديد
گفتگوهاي اين تالار : موسيقي ابزار تالار جستجو در اين تالار
  ارزيابي گفتگو / آغازگر گفتگو عنوان آخرين گفتگو معكوس كردن ترتيب پاسخها نمايشها
 
justbluem
Thursday 18 July 2013
بوسيله نگارینا انتقال به آخرين گفتگو
12 550
 
justbluem
Thursday 18 July 2013
بوسيله justbluem انتقال به آخرين گفتگو
0 597
 
justbluem
Wednesday 17 July 2013
بوسيله justbluem انتقال به آخرين گفتگو
0 451
 
justbluem
Wednesday 17 July 2013
بوسيله justbluem انتقال به آخرين گفتگو
0 419
 
justbluem
Sunday 14 July 2013
بوسيله justbluem انتقال به آخرين گفتگو
1 425
 
justbluem
Saturday 13 July 2013
بوسيله justbluem انتقال به آخرين گفتگو
1 463
 
justbluem
Friday 12 July 2013
بوسيله ساز دهنی انتقال به آخرين گفتگو
2 415
 
justbluem
Friday 12 July 2013
بوسيله justbluem انتقال به آخرين گفتگو
1 443
 
افشین A
Friday 28 June 2013
بوسيله L2RA انتقال به آخرين گفتگو
3 1,053
 
شاهرخ-
Monday 24 June 2013
بوسيله amin k انتقال به آخرين گفتگو
4 980
 
السی
Friday 24 May 2013
بوسيله السی انتقال به آخرين گفتگو
1 1,055
 
asalbanoo
Wednesday 8 May 2013
بوسيله asalbanoo انتقال به آخرين گفتگو
0 747
Arrow
سپهسالار
Tuesday 30 April 2013
بوسيله سپهسالار انتقال به آخرين گفتگو
0 575
 
asalbanoo
Monday 29 April 2013
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
1 673
 
asalbanoo
Monday 29 April 2013
بوسيله asalbanoo انتقال به آخرين گفتگو
0 425
 
avinar
Friday 26 April 2013
بوسيله avinar انتقال به آخرين گفتگو
0 506
 
افشین A
Thursday 25 April 2013
بوسيله ایناز انتقال به آخرين گفتگو
2 662
 
asalbanoo
Wednesday 10 April 2013
بوسيله محمدی انتقال به آخرين گفتگو
1 994
 
beatrice
Monday 8 April 2013
بوسيله نگارینا انتقال به آخرين گفتگو
1 736
Lightbulb
سپهسالار
Monday 1 April 2013
بوسيله افشین A انتقال به آخرين گفتگو
16 2,992
 
افشین A
Sunday 24 March 2013
بوسيله افشین A انتقال به آخرين گفتگو
13 2,641
 
صبح
Sunday 3 March 2013
بوسيله صبح انتقال به آخرين گفتگو
0 562
 
asalbanoo
Saturday 2 March 2013
بوسيله asalbanoo انتقال به آخرين گفتگو
0 569
Arrow
سپهسالار
Wednesday 27 February 2013
بوسيله سپهسالار انتقال به آخرين گفتگو
0 599
 
asalbanoo
Saturday 16 February 2013
بوسيله asalbanoo انتقال به آخرين گفتگو
0 703
90353748e6549cd1148d01dde3b3bc75
ارسال گفتگوي جديد

انتخاب‌هاي نمايش كاربران حاضر
نمايش عناوين 76 تا 100 از جمع 385 گفتگو 1 (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزار تالار جستجو در اين تالار
جستجو در اين تالار :

جستجوي پيشرفته

نوشته هاي جديد نوشته هاي جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ داراي نوشته‌ جديد
بدون نوشته جديد بدون نوشته جديد بيشتر از 15 پاسخ يا150 نمايش گفتگوي داغ بدون نوشته جديد
گفتگوي بسته شده گفتگو بسته شده است  
 
قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 09:34PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند