بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > افشین A

نکات

گفتگو بین افشین A و parastoo_ofogh :
نمایش پیام های کاربران 1 به 10 از 178
  1. افشین A
    Sunday 16 November 2014
    افشین A
    اره واقعا
    چرا دلم نیاد ظالم هم خودتی فاشیست
  2. parastoo_ofogh
    Monday 10 November 2014
    parastoo_ofogh
    واقعا دعا کردی
    دلت میاد واقعا بی رحم ظالم
    اونم خوبه سلام میرسونه
  3. افشین A
    Monday 20 October 2014
    افشین A
    تقصیر منه که کربلا دعات کردم باید نفرینت میکردم
    خوبی اقاتون خوبه نبینم اذیتش کنیاااااا
  4. parastoo_ofogh
    Thursday 16 October 2014
    parastoo_ofogh
    هنوز حلوای تو رو نخوردم کجا برم
  5. افشین A
    Wednesday 15 October 2014
    افشین A
    تو هنو زنذه ای؟
  6. افشین A
    Thursday 11 September 2014
    افشین A
    نه بابا از اين جرات ها ندارم بيا بهش بگو كم منا اذيت كنه
    چشم حتما
    چرا اتفاقي افتاد؟
  7. parastoo_ofogh
    Saturday 6 September 2014
    parastoo_ofogh
    خداروشکر نبینم از گل نازک تر بهش بگیا
    خوب بسلامتی رفتین حتما ما رو هم دعا کنیا والا حلالت نمیکنم
    ما هم مشغول عسل خوری بودیم که یه ماجرایی پیش اومد کوفتمون شد
  8. افشین A
    Friday 5 September 2014
    افشین A
    سلام دختر خوب باشگاه چه عجب ازاين طرفا
    خويم ممنون نرگسم بهتر از منه نه بابا از اين جراتا ندارم اگه قست بشه بيستع روز ديگه ميريم كربلا باهم تو خوبي چه خبرا
  9. parastoo_ofogh
    Thursday 4 September 2014
    parastoo_ofogh
    به سلام برادر افشین
    خودت خوبی برادر
    نرگس جون خوبه ؟
    اذیتش که نمیکنی ؟؟
  10. افشین A
    Monday 18 August 2014
    افشین A
    سلام خوبی

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:39PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند