بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > کاوشگر

نکات

ارزیابی این نوشته

یک قدم با تو ....

درخواست "یک قدم با تو ...." به Digg درخواست "یک قدم با تو ...." به del.icio.us درخواست "یک قدم با تو ...." به StumbleUpon درخواست "یک قدم با تو ...." به Google
ارسال Wednesday 29 April 2009 در 06:47PM توسط کاوشگر
بروز شده توسط Wednesday 29 April 2009 در 06:52PM توسط کاوشگر

بسم الله الرحمن الرحیم

هرکی دلش برای خدا تنگ شده بسم الله ، اینم حرف خدا با دل بی قرار:

بخوان ما را، منم پروردگارت...صدایم کن مرا، آموزگار خالق خود را...قلم را، علم را، من هدیه ات کردم...بخوان ما را...منم معشوق زیبایت...منم نزدیکتر از تو به تو...اینک صدایم کن...رها کن غیر ما را، سوی ما باز آی...منم پروردگار پاک و بی همتا...منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست می دارم...تو بگشا گوش دل...پروردگارت با تو می گوید :تو را در بیکران دنیای تنهایان، رهایت من نخواهم کرد...عزیزا، من خدایی خوب می دانم،تو دعوت کن مرا بر خود...به اشکی، یا خدایی، مهمانم کن...که من چشمان اشک آلودت را دوست می دارم...آهسته می گویم، خدایی عالمی دارد...قسم بر عاشقان پاک با ایمان...قسم بر اسب های خسته در میدان...تو را در بهترین اوقات آوردم...قسم بر عصر روشن، تکیه کن بر من...بخوان ما را...!که می گوید که تو خواندن نمی دانی...؟!
تو بگشا لب...تو غیر از ما، خدای دیگری داری...!رها کن غیر ما را، آشتی کن با خدای خود...تو غیر از ما چه میجویی...؟!
تو با هر کس به جز با ما، چه می گویی...؟و تو بی من چه اری...؟! هیچ !!!نمیخوانی چرا ما را...؟
هزاران توبه ات را گر چه بشکستی...ببینم،من تو را از درگهم راندم؟
صدایم کن مرا، با قطره اشکی...به پیش آور دو دست خالی خود را...با زبان بسته ات کاری ندارم...آیا عزیزم حاجتی داری...؟ببینم چشم های خیست آیا گفته ای دارند...؟بخوان ما را...برگردان قبله ات را سوی ما...اینک وضویی کن...خجالت می کشی از من...؟
بگو...! جز من کس دیگر نمیفهمد...!
به نجوایی صدایم کن...بدان آغوش من باز است...!برای درک آغوشم : شروع کن، یک قدم با تو...
تمام گامهای مانده اش با من...!

منبع :
http://amanat.mihanblog.com/post/author/2
نوشته شده در آزاد, دینی ، سیاسی
نمايشها 14558 نظرات 2 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 2

نظرات

1. Old Comment
    excellent
    wa iza sa'laka ibaadee annee fa innee qareeb ,ujeebu da'wataddaaee iza da'aan .fastajeeboo lee wal yomenoo bee la'allahom yarshodoon.
    ارسال Wednesday 29 April 2009 در 10:41PM توسط eagle20031978 eagle20031978 حاضر نيست
  2. Old Comment
    "falyastajeeboo lee "
    (2:186)
    ارسال Wednesday 29 April 2009 در 10:49PM توسط eagle20031978 eagle20031978 حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 03:25AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه