بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

ارزیابی این نوشته

صدا، نور، تصویر،... حرکت، حرکتی بی صدا...

درخواست "صدا، نور، تصویر،... حرکت، حرکتی بی صدا..." به Digg درخواست "صدا، نور، تصویر،... حرکت، حرکتی بی صدا..." به del.icio.us درخواست "صدا، نور، تصویر،... حرکت، حرکتی بی صدا..." به StumbleUpon درخواست "صدا، نور، تصویر،... حرکت، حرکتی بی صدا..." به Google
ارسال Sunday 9 June 2013 در 11:03PM توسط میرزا عبدالزکی

آواز که می خوانم، فوج فوج پرنده از بالای پشت بام ما و همسایگان محترم، به پرواز در می آیند! پرستوها در میان هجوم باد ها، می رقصند و درخت چنار روبروی خانه مان، سرش را به تیر برق، همدم همیشگی اش، می زند.
آواز که می خوانم، مادرم برنامه همسایگان را برایم یادآوری می کند. مثلاً می گوید فلان همسایه خواب است، یا بهمان همسایه مریض دارد و غیره.
آهنگ که گوش می دهم، با هدفون یا بی هدفون، بلند یا آهسته، خیلی خیلی ناخواسته صدایم می کنند! احـــــمد... فلان چیز را بیاور، احـــــمد... صدای تی وی را کم کن. احـــــمد... چقدر پشت سیستم می نشینی، کمی به خودت، اعصابت، لپ تابت (و رویشان نمی شود بگویند "و به ما") استراحت بده! نمی گذارم کار به جای باریک بکشد، خیلی خیلی بی صدا آهنگ گوش می کنم طوری که وسطش یادم می رود آهنگ گوش می کردم!
این روزها خیلی خیلی دوست دارم پشت موتور دوستم بنشینم و با صدای بـــــــلند، این شعر را بخوانم: "این دل رمیده من در انتظار حرم یاره/ می خواد شش گوشه ببینه جز غم و زاری کاری نداره/..."
این روزها خیلی خیلی دوست دارم همه کارهایم را سایلنت انجام دهم. کاملاً بی صدا!
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 1729 نظرات 2 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 2

نظرات

1. Old Comment
    نشان RAHA ASIRI
    زیبا بود
    ارسال Wednesday 12 June 2013 در 10:32AM توسط RAHA ASIRI RAHA ASIRI حاضر نيست
  2. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    مرسی
    ارسال Wednesday 12 June 2013 در 06:54PM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:48PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه