بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ)

نکات

قديمي

lưới trường mầm non

ارسال يه هفته پيش در 07:07AM توسط simthang2001

Dochoixuccat chuyên phân phối những loại lưới an toàn trung tâm thương mại

Lưới khu vui chơi liên hoàn được sản xuất chất liệu Polyethylen, sợi dệt được sử dụng máy theo khoa học tiên tiến, đảm bảo sợi lưới mềm mượt, lưới không mang nút mắt, mắt lưới 10cm x 10cm, 5cm x 5cm, 2.5cm x 2.5cm.. chất liệu Polyester, HDPE. Xuất...
مهمان
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 19 نظرات 0 simthang2001 حاضر نيست Edit Tags
قديمي

Apax English: Startup nổi bật trong giáo dục tiếng Anh cho trẻ tại Việt Nam.

ارسال يه هفته پيش در 06:41AM توسط bomthoithum

Là một dự án startup trong lĩnh vực giáo dục (hay còn gọi là Edtech startup), không thể phủ nhận rằng trong 2 năm trở lại đây, Apax English trở thành cái tên nổi bật được thị trường giáo dục tiếng Anh cho trẻ em, thu hút sự chú ý không chỉ của người học mà còn của các nhà đầu tư lớn nước ngoài.

Hiện nay, Việt Nam có hơn 22 triệu học sinh, sinh viên, là một thị trường đầy tiềm năng mà các công ty, tập đoàn giáo dục đều muốn khai...
عضو ثابت
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 19 نظرات 0 bomthoithum حاضر نيست Edit Tags
قديمي

این روزها، حال نوشته هایم خوب نیست. کمی تحملش کنید لطفاً...

ارسال يه هفته پيش در 10:30AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

بالاخره که نمی توان تا ابد، این انبوهی از حرف ها را در دل نگه داشت. بالاخره که نمی توان دهان را دوخت که شاید کسی خوشش نیاید از این حرف ها. واژگان چه گناهی کرده اند؟ شاید سوالی که کاغذ سفید روی میز، از قلم پر جوهر کنارش می پرسد این باشد: چطور آسمان می تواند پر ز ابرهای سیاهِ بغض دارِ...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 31 نظرات 0 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

دلتنگی های میرزا، دلتنگی های من

ارسال Tuesday 2 May 2017 در 02:00PM توسط افشین A
کلیدواژه ها خاطرات, دلتنگی, گذشته

دلتنگی واژه اشنا و غریب! واژه ای که در زندگی هر انسانی روزهایی را سپری کرده ....
وقتی حرف دل میشود محال است از تنگ شدنش حرفی نباشد ،ازشکستنش، از عاشق شدنش و......
و این واژه این روزها در زندگی من زیاد به چشم می اید. این روزها طبق قرار همیشگی خودم به اینجا می ایم جایی که روزگاری...
نشان افشین A
چی چی میگوی!؟
نوشته شده در آزاد
نمايشها 236 نظرات 5 افشین A حاضر نيست Edit Tags
قديمي

I want to know what love

ارسال Sunday 19 February 2017 در 01:02AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

آسمان ابری می شود، باران اما عصبی، سیل می آید خانه ها را خراب می کند، رودهای خشک را اما جاری. انسان گناه می کند و در دره ی پر ارتفاعِ جهل خویش سقوط. بلند می شود دست بر گردن امید می اندازد، تمام دره را بالا می رود. مرگ حوصله اش سر می رود. فاصله بی معنی می شود و کلام نفوذ پیدا می کند بر...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 2403 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 07:25AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه