بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ)

نکات

قديمي

من چشم پزشک هستم هرکی سوال داره بپرسه....

ارسال يه هفته پيش در 08:34PM توسط a123

سلام دکتر ،دوستی دارم حدودا 40ساله که از ابتدای کودکی تا زمان اخذ مدرک لیسانس هم مشکل چشمی نداشت ولی یک مرتبه بامشکل دید چشم روبرو شد که منجر به معافیت سربازی اوشد واین مشکل روز به روز حاد ترشدومتاسفانه معینات پزشکی هم به اوکمکی نکردتا چند سال قبل که به دکترمراجعه نموده بود وعینکی هم برای اوتجویز نشده ودید او بسیار کم شده وبه شکل لوله ای یا ازگوشه چشم می بیند آیا امکان درمان هست ویا عینک جهت چندبرابر کردن اجسام برای او وجود دارد متشکرم
مهمان
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 20 نظرات 0 a123 حاضر نيست Edit Tags
قديمي

~ تك آهنگ هاي زيبا و محبوب من ~

ارسال 3 هفته پيش در 02:07PM توسط scholar

نقل قول:
در اصل توسط ساز دهنی نوشته شده است نمايش نوشته
برو ساسی مانکنتو گوش بده باوووووو
از این خواننده نماها فقط اسم همین بدبختو بلدیا
به همه ام سفارش می کنی
نکنه خودت گوش می دی؟ راستشو بگو
نشان scholar
مریم
نمايشها 47 نظرات 1 scholar حاضر نيست Edit Tags
قديمي

این خانه عجیب سوت و کور است

ارسال Tuesday 25 October 2016 در 09:10PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

این خانه عجیب سوت و کور است
نشان میرزا عبدالزکی
زندگی همین حالاست...
نمايشها 2106 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

شبهه تحریف نسبت به آیه 74 سوره فرقان

ارسال Thursday 26 May 2016 در 08:09PM توسط motlaq

روایت مذکور از 4 طریق نقل شده: 1- تفسیر قمی که سند آن را ذکر نکرده است. 2- روایت منسوب به سعد بن عبد الله که مجهول است. 3- روایت محمد بن العباس که مرسل است زیرا وی از محمد بن جمهور روایت نکرده است. شاید نقل او همان روایت سیاری باشد که به شدت تضعیف شده. 4- نقل طبرسی از تبیان که شیخ طوسی هم سندی برای آن ذکر نکرده است
بنابراین روایت از نظر سندی معتبر نیست. از نظر متنی هم با رسم المصحف مغایرت دارد. اما مجاز در تعداد، مکررا در قرآن آمده مانند :وَ جَعَلناها وَ ابنَها آیةً (بجای آيتين) ؛ واللهُ
...
راجی رحمة ربه
نمايشها 769 نظرات 0 motlaq حاضر نيست Edit Tags
قديمي

ج: کدام قرائت صحیح است ؟

ارسال Thursday 26 May 2016 در 07:31PM توسط motlaq

آیه دیگری از قرآن که به روشنی می‌تواند مبیّن آیه مورد بحث باشد، آیه 63 از سوره مبارکه نور است که می‌فرماید: «فَليَحذَرِ الَّذينَ يُخالِفونَ عَن أَمرِهِ أَن تُصيبَهُم‏ فِتنَةٌ أَو يُصيبَهُم‏ عَذابٌ أَليمٌ».
اگر این آیه را در کنار آیه 25 سوره مبارکه انفال (وَ اتَّقوا فِتنَةً لا تُصیبَنَّ الَّذینَ ظَلَموا مِنکُم خاصَّةً وَ اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَدیدُ العِقابِ) قرار دهیم، خواهیم دیدکه «فَليَحذَرِ»، معادل «وَاتَّقوا» ؛ «الَّذینَيُخالِفونَعَنأَمرِهِ»، معادل «الَّذينَظَلَموامِنکُم» ؛ «أَن
...
راجی رحمة ربه
نمايشها 555 نظرات 0 motlaq حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 02:15PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه