بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ)

نکات

قديمي

I want to know what love

ارسال Sunday 19 February 2017 در 01:02AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

آسمان ابری می شود، باران اما عصبی، سیل می آید خانه ها را خراب می کند، رودهای خشک را اما جاری. انسان گناه می کند و در دره ی پر ارتفاعِ جهل خویش سقوط. بلند می شود دست بر گردن امید می اندازد، تمام دره را بالا می رود. مرگ حوصله اش سر می رود. فاصله بی معنی می شود و کلام نفوذ پیدا می کند بر...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 1688 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

اینجا، تازه زمستان شروع شده است...

ارسال Tuesday 14 February 2017 در 11:41AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

بعضی از آدم ها، جای چیزی در زندگی شان خالیست. یکی زندگی اش بی عشق است و به هر دری میزند عاشق شود، راه و رسم عاشقی را فرا بگیرد. یکی جای خالی عزیزش را احساس می کند و کمرش از شدت این همه سختی خم شده است. یکی دلش باغِ پروانه می خواهد. جایی که لابلای درخنان سر به فلک کشیده اش، پروانه هایی زیبا زندگی می کنند. یکی دلش می خواهد آسمان را با تمام رنگِ آبی اش، در آغوش بگیرد. یکی هم مثل من، تمام آرزویش این است که آرزویی داشته باشد.
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 4207 نظرات 7 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

من چشم پزشک هستم هرکی سوال داره بپرسه....

ارسال Friday 13 January 2017 در 08:34PM توسط a123

سلام دکتر ،دوستی دارم حدودا 40ساله که از ابتدای کودکی تا زمان اخذ مدرک لیسانس هم مشکل چشمی نداشت ولی یک مرتبه بامشکل دید چشم روبرو شد که منجر به معافیت سربازی اوشد واین مشکل روز به روز حاد ترشدومتاسفانه معینات پزشکی هم به اوکمکی نکردتا چند سال قبل که به دکترمراجعه نموده بود وعینکی هم برای اوتجویز نشده ودید او بسیار کم شده وبه شکل لوله ای یا ازگوشه چشم می بیند آیا امکان درمان هست ویا عینک جهت چندبرابر کردن اجسام برای او وجود دارد متشکرم
مهمان
نمايشها 767 نظرات 0 a123 حاضر نيست Edit Tags
قديمي

~ تك آهنگ هاي زيبا و محبوب من ~

ارسال Monday 2 January 2017 در 02:07PM توسط scholar

نقل قول:
در اصل توسط ساز دهنی نوشته شده است نمايش نوشته
برو ساسی مانکنتو گوش بده باوووووو
از این خواننده نماها فقط اسم همین بدبختو بلدیا
به همه ام سفارش می کنی
نکنه خودت گوش می دی؟ راستشو بگو
نشان scholar
مریم
نمايشها 1755 نظرات 2 scholar حاضر نيست Edit Tags
قديمي

این خانه عجیب سوت و کور است

ارسال Tuesday 25 October 2016 در 09:10PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

این خانه عجیب سوت و کور است
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 6446 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:36PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه