بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ)

نکات

قديمي

Phân tích cách soi cầu mb từ rồng bạch kim

ارسال 3 روز پيش در 07:13PM توسط tuantienty99

Anh Vinh chốt số xin chào anh em, hôm nay tôi sẽ chia sẻ cùng với anh em cách soi cầu miền bắc với các thông tin được lấy từ soi cầu rồng bạch kim. Nếu anh em nào chưa biết thì rồng bạch kim hiện đang là trang web có những thống kê khá hay về cầu lô đề, thống kê chu kỳ lô gan, tần suất lô ra theo ngày…..Xem những thống kê soi cầu miền bắc ở đây sẽ giúp anh em tránh được những con lô gan vì việc theo đuổi hoặc chẳng may ko biết mà đánh vào lô gan thì sẽ rất tốn kém.
  • Trước tiên nói về thống
...
مهمان
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 7 نظرات 0 tuantienty99 حاضر نيست Edit Tags
قديمي

Đồ chơi xuc cat hat muong mới lễ tết 2018

ارسال 4 روز پيش در 01:30PM توسط simhuong1001@gmail.com

Trò chơi xúc cát hạt muồng 2017 với nhiều kiểu dáng, màu sắc vui nhộn dành cho bé giúp

Bé có thể chơi bất cứ đâu: Khu vui chơi, công viên, trường học hoặc gia đình

Đồ chơi an toàn sức khỏe bé, càng tiếp xúc đồ chơi càng tốt cho sức khỏe trẻ, được sử dụng rộng rãi Việt Nam

Đồ chơi xúc cát mẫu mới 2017 giúp trẻ tăng cường vận động,...
مهمان
نمايشها 10 نظرات 0 simhuong1001@gmail.com حاضر نيست Edit Tags
قديمي

دلتنگی های میرزا، دلتنگی های من

ارسال 3 هفته پيش در 02:00PM توسط افشین A
کلیدواژه ها خاطرات, دلتنگی, گذشته

دلتنگی واژه اشنا و غریب! واژه ای که در زندگی هر انسانی روزهایی را سپری کرده ....
وقتی حرف دل میشود محال است از تنگ شدنش حرفی نباشد ،ازشکستنش، از عاشق شدنش و......
و این واژه این روزها در زندگی من زیاد به چشم می اید. این روزها طبق قرار همیشگی خودم به اینجا می ایم جایی که روزگاری...
نشان افشین A
چی چی میگوی!؟
نوشته شده در آزاد
نمايشها 90 نظرات 1 افشین A حاضر نيست Edit Tags
قديمي

I want to know what love

ارسال Sunday 19 February 2017 در 01:02AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

آسمان ابری می شود، باران اما عصبی، سیل می آید خانه ها را خراب می کند، رودهای خشک را اما جاری. انسان گناه می کند و در دره ی پر ارتفاعِ جهل خویش سقوط. بلند می شود دست بر گردن امید می اندازد، تمام دره را بالا می رود. مرگ حوصله اش سر می رود. فاصله بی معنی می شود و کلام نفوذ پیدا می کند بر...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 2238 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

اینجا، تازه زمستان شروع شده است...

ارسال Tuesday 14 February 2017 در 11:41AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

بعضی از آدم ها، جای چیزی در زندگی شان خالیست. یکی زندگی اش بی عشق است و به هر دری میزند عاشق شود، راه و رسم عاشقی را فرا بگیرد. یکی جای خالی عزیزش را احساس می کند و کمرش از شدت این همه سختی خم شده است. یکی دلش باغِ پروانه می خواهد. جایی که لابلای درخنان سر به فلک کشیده اش، پروانه هایی زیبا زندگی می کنند. یکی دلش می خواهد آسمان را با تمام رنگِ آبی اش، در آغوش بگیرد. یکی هم مثل من، تمام آرزویش این است که آرزویی داشته باشد.
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 5379 نظرات 8 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:14PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه