بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

گروه بندی نشده نوشته های گروه بندی نشده
قديمي

حال همه ما خوب است اما تو باور نکن

ارسال Tuesday 25 July 2017 در 08:01AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

یک مدتی خیلی می نوشتم، دیدم که این همه نوشتن حالم را خوب نمی کند، گفتم که کمتر بنویسم، باز همان آش و همان کاسه، گفتم شاید سر هم کردن این همه واژه، در کنار هم، هوای حوصله این روزهای من را خاکستری می کند، پس ننوشتم. آنقدر ننوشتم که یادم رفت چگونه می توان نوشت. چشمانم را که باز کردم،...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 1778 نظرات 0 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

اینجا، تازه زمستان شروع شده است...

ارسال Tuesday 14 February 2017 در 11:41AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

بعضی از آدم ها، جای چیزی در زندگی شان خالیست. یکی زندگی اش بی عشق است و به هر دری میزند عاشق شود، راه و رسم عاشقی را فرا بگیرد. یکی جای خالی عزیزش را احساس می کند و کمرش از شدت این همه سختی خم شده است. یکی دلش باغِ پروانه می خواهد. جایی که لابلای درخنان سر به فلک کشیده اش، پروانه هایی زیبا زندگی می کنند. یکی دلش می خواهد آسمان را با تمام رنگِ آبی اش، در آغوش بگیرد. یکی هم مثل من، تمام آرزویش این است که آرزویی داشته باشد.
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 12203 نظرات 8 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

این خانه عجیب سوت و کور است

ارسال Tuesday 25 October 2016 در 09:10PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

این خانه عجیب سوت و کور است
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 14711 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

زندگی این است: درد و درد و درد!

ارسال Thursday 5 November 2015 در 10:13PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

اینکه چگونه نوشته هایم را آغاز کنم، همیشه ذهنم را درگیر خودش کرده و می کند. و یا اینکه چه کنم که این واژگان خسته، بر صفحه کاغذ یا مانیتور به آرامش برسند. و یا اینکه چه کنم که مخاطبانم، نوشته هایم را نظاره گر باشند. بخوانند مرا! نمی دانم اگر انتظامی و آهنگ های منحصر به فردش نبود، چگونه...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 25750 نظرات 7 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

من، آسمان و رنگ های بازیگوش دوست داشتنی ام

ارسال Wednesday 28 October 2015 در 09:44PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

خیلی زور است، هوا ابری باشد و باران نیاید. مثل بغض های ناشکفته ای که خیال ترکیدن ندارند. مثل اشک هایی که نمی آیند. می خواهم قلمویی بردارم، تمام آسمان را رنگین کمان نقاشی کنم. سفره های پهن کنم میان این آسمان خاکستری ام تا که تمام رنگ ها گرد آن آیند. تا که زیبا شود تمامش. تا که شاد شود...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 13819 نظرات 1 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:14AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه