بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > ماه من

نکات

ارزیابی این نوشته

شانس

درخواست "شانس" به Digg درخواست "شانس" به del.icio.us درخواست "شانس" به StumbleUpon درخواست "شانس" به Google
ارسال Wednesday 11 December 2013 در 02:11PM توسط ماه من

وقتی از پشت میز صبحانه بر میخواست در حالی که لبخند میزد به همسرش گفت تو بزرگترین شانس زندگی منی زن جوان خندید و گفت واقعا من را تااین حد دوست داری؟ مرد کفشهایش را پوشید و گفت بیشتر از هر چیزی تو دنیا و زن را با رویایی شیرین تنها گذاشت

سوار ماشین شد و حرکت کرد چند خیابان پایینتر دختری کنار باجه ی روزنامه فروشی ایستاده بود مرد ترمز کرد گونه های دختر گل انداخت و سوار ماشین شد مرد از داخل داشبورد ماشین هدیه ای بیرون آورد و رو به دختر گفت تولدت مبارک دختر با شادی هدیه را گرفت و معصومانه آنرا در آغوش کشید مرد در مقابل محل کار دختر ایستاد و گفت دلم برات تنگ میشود دختر گفت یعنی تا این حد مرا دوست داری مرد خندید و گفت تو بزرگترین شانس زندگی منی پایش را روی پدال گاز گذاشت و دختر را با رویایی شیرین تنها گذاشت

وقتی به محل کارش رسید پشت میز چوبی نشست و دکمه ی کامپیوترش را فشرد هنوز روشن نشده بود که زنگ تلفن به صدا درآمد منشی گفت که خانم مدیر عامل با شما کار دارد مرد لباسهایش را مرتب کرد شاخه گل رز سفیدی در دست گرفت و به اتاق مدیر عامل رفت زن با دیدن او خندید مرد شاخه گل را به او داد زن گفت هرگز فراموش نمیکنی یعنی تا این حد مرا دوست داری مرد به او چشم دوخت و گفت تو بزرگترین شانس زندگی منی
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 10905 نظرات 7 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 7

نظرات

1. Old Comment
    نشان P E Y M A N
    از این به بعد هرکس بهتون گف بزرگترین شانس زندگی منی سر مبارکتان را عقبگرد داده و با پیشانی یه کله در مماغ گوینده خالی میکنید بهد هم فورا متواری شوید:smil
    ارسال Wednesday 11 December 2013 در 04:40PM توسط P E Y M A N P E Y M A N حاضر نيست
  2. Old Comment
    نشان ماه من
    نقل قول:
    در اصل توسط P E Y M A N نوشته شده است نمایش نظر
    از این به بعد هرکس بهتون گف بزرگترین شانس زندگی منی سر مبارکتان را عقبگرد داده و با پیشانی یه کله در مماغ گوینده خالی میکنید بهد هم فورا متواری شوید:smil
    ارسال Wednesday 11 December 2013 در 05:05PM توسط ماه من ماه من حاضر نيست
  3. Old Comment
    نشان RAHA ASIRI
    بخوره تو سرشون با اين شانس گفتنشون فقط ظبون ندارن
    ارسال Wednesday 11 December 2013 در 05:36PM توسط RAHA ASIRI RAHA ASIRI حاضر نيست
  4. Old Comment
    نشان eli3
    همش تخسیر اوباماست دیگهههههه با اون تحریماش .....
    ارسال Wednesday 11 December 2013 در 05:45PM توسط eli3 eli3 حاضر نيست
  5. Old Comment
    نشان یادیاران

دوستانِ عزیزحقیقیترین حقیقت زندگی امروز ما همینه دیگه
    خدایا مردا که درست نمیشن یه عقلی به ما خانمها بده
    ارسال Wednesday 11 December 2013 در 06:31PM توسط یادیاران یادیاران حاضر نيست
  6. Old Comment
    نشان f.chivaei
    همتون بزرگترین شانسای زندگی من هستید
    فقط تورو خدا دعوا نکنید
    به اندازه کافی شاخه گل رز سفید هست
    به همتون میرسه
    ارسال Wednesday 11 December 2013 در 08:07PM توسط f.chivaei f.chivaei حاضر نيست
  7. Old Comment
    نشان ماه من
    بچه ها ممنون از نظراتتون
    ارسال Thursday 12 December 2013 در 08:31AM توسط ماه من ماه من حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:44PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه